320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Totsid, totsid, totsid, totsid!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
    no ei ole ilus see hilton ... vaata kust otsast tahad

    katrina bowden
    imo sinu viimasest totsit on küll Hilton ilusam.
    Ela ja tunne, et elad
    see on kõige lihtsam
    filosoofia, mis toimib
    sule silmad ära vaata
    tagasi, hinga sügavalt ja
    hüppa üle iseenda varju
    tule koos minuga.

    Kommentaar


      Algselt postitas Iceman Vaata postitust
      imo sinu viimasest totsit on küll Hilton ilusam.
      kle mine vittu
      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

      Kommentaar


        Mul pole küll õrna aimugi, kes see Katrina Bowden on, aga Paris Hiltonist on ta tõesti ilusam. Samas oli see vist umbes 5. korda, kui ma seda kahtlast teemat külastanud olen ja ikkagi ei saa selle teema mõttest aru. No ei saa noh.

        Kommentaar


          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
          Mul pole küll õrna aimugi, kes see Katrina Bowden on, aga Paris Hiltonist on ta tõesti ilusam. Samas oli see vist umbes 5. korda, kui ma seda kahtlast teemat külastanud olen ja ikkagi ei saa selle teema mõttest aru. No ei saa noh.
          Maybe peaksid ehk seda lehekülge külastama?

          teemasse:
          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

          Kommentaar


            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
            Samas oli see vist umbes 5. korda, kui ma seda kahtlast teemat külastanud olen ja ikkagi ei saa selle teema mõttest aru. No ei saa noh.
            See teema on selle jaoks, et kui keegi paneb siia mõne naise pildi, kes sulle meeldib, siis sa guugeldad ja vaatad, kas ta on äkki mõnes filmis või ajakirjas alasti olnud, et sa saaksid seda vaadates pihku peksta.

            Kommentaar


              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
              Mul pole küll õrna aimugi, kes see Katrina Bowden on, aga Paris Hiltonist on ta tõesti ilusam.
              omfg mis teil ometi viga on...


              Ela ja tunne, et elad
              see on kõige lihtsam
              filosoofia, mis toimib
              sule silmad ära vaata
              tagasi, hinga sügavalt ja
              hüppa üle iseenda varju
              tule koos minuga.

              Kommentaar


                Olen ikka hoidunud sellest, kuid nüüd ei suuda - selle viimase pildiga üritasid Dannarile ja Tofoale ära panna nagu ma aru saan? ..et otsisid ühe eriti jubeda pildi?
                BVB - Vaprus

                Kommentaar


                  Omg....see ei ole jube ju?

                  Ja ei üritanud kellegile midagi ära panna.
                  Ela ja tunne, et elad
                  see on kõige lihtsam
                  filosoofia, mis toimib
                  sule silmad ära vaata
                  tagasi, hinga sügavalt ja
                  hüppa üle iseenda varju
                  tule koos minuga.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Iceman Vaata postitust
                    Omg....see ei ole jube ju?

                    Ja ei üritanud kellegile midagi ära panna.
                    Kui sa selliseid pilte siia saadad, siis tekkib mul kuri kahtlus, et sa pole elus ühtegi paljast naist näinud.

                    Kommentaar


                      ...ja enda imetlemine peeglist ei lähe arvesse.
                      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                      Kommentaar


                        Samas ega ma ise ka mingi imeinimene ole. Kultuuritoimetusest võtsin ükskord Taylor Swifti plaadi ja tema pildid olid seal küll imearmsad. Mitte sellised inimvormi võtnud piimalehmad, keda Ice siia topib.

                        Kommentaar


                          Poisid, see on pilditeema! Tühi heietamine jätke 'publikuarv eesti meistrikatel' jms teemadesse.

                          We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                          Kommentaar



                            Kommentaar


                              Algselt postitas Raabise Vaata postitust

                              Milline fašistlik admin nüüd viimase naise üle naermise ära keelas?

                              Et teemasse minna, siis guugeldasin random babe ja panen nüüd selle pildi:

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Iceman Vaata postitust
                                Urrrrr.

                                Tuletab meelde tänast koomilist telesaadet "100 sekundit", kus mängijad arvasid, et selle naisolevuse nimi on hoopistükis Perez Hilton. Et siis ega suurt vahet ei olegi tegelikult...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X