320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Kergejõustik

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
    krt ma kindel, et mingi 50% siinsetest jookseks aasta aega korralikult trenni tehes selle aja üle.
    Ma ei usu, et peaks isegi väga korralikult trenni tegema selle aja üle jooksmiseks.

    Kommentaar


      Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
      krt ma kindel, et mingi 50% siinsetest jookseks aasta aega korralikult trenni tehes selle aja üle.
      Kurat ma jooksin keskkoolis 1,5 kilti murdmaad ( sisaldas treppidest üles jooksu ) 6 minutiga ja ma olin paks ja ebasportlik. Ulme ikka. Trennipoiss peaks une pealt alla 5 laskma statal.

      Kommentaar


        Algselt postitas ericbana Vaata postitust
        . Eelmisel aastal Calis "jooksis" hõbeda maha. Kui ei ole harjumust viimasel alal pingutada, siis tõeliselt tähtsas olukorras ei pruugi seda ka tulla.
        Kusjuures Calis lükkas Besson ta pärast 400m läbimist liidrikohalt, kus tal oli enne seda edu 81 punkti.
        Ka seda distantsi pole ta veel alla 50 sekundi jooksnud, aga näiteks Erm on oma 2014 aasta aja 52:50 teinud pealt 48:17 peale Poolas.
        Jõulisema välimusega Nool pole seda kunagi üle 50 sekundi jooksnud ja tema tulemus oli tavaliselt 46 kopikatega

        Nii varasemas kui praeguses maailma eliidis ei jookse mitte keegi 1500 meetrit üle 5 minuti (pigem 4:30) ja 400 meetrit üle 50 sekundi, seega just ainult nendes kahes veits pikemas jooksualas on Hausenbergil vaja veel väga korralikku arengut näidata.
        May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

        Kommentaar


          Ma ei usu oma silmi, kui Rosenbergi 10.75 ja Ermi 10.78 tunduvad veel kudiagi mingitpidi loogilised 100 tulemused, siis Pahapilli 10.94 on ulme, kauguses andsid kõik veidi ära, kuigi Pahapilli natuke üle 7 pole väga hull, kõrgus,teivas ja tõke tunduvad sellised kahtlased alad, et ei hakka midagi lootma, aga kui ilma vigastuseta need ära teeb siis võib ju 8000 punktsist unistada, aga jah Erm ja rosenberg on igastahes super tublid

          Kommentaar


            Ermi 10,78 on ka ikka päris jõhker. Talle peale vaadates tundub uskumatu, et mees nii kiiresti liigutada suudab. Aga jep, väga tublid.

            Kommentaar


              Mägi pani täna Teemantliiga etapi kinni.

              Kommentaar


                Algselt postitas El President Vaata postitust
                Mägi pani täna Teemantliiga etapi kinni.
                Tuhat tänu video eest. Võimas värk.
                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                Kommentaar


                  Iceman jooksis täna SEB maratoni. Palju õnne Priidik!
                  slimm.ee

                  Kommentaar


                    Like like like

                    Kommentaar


                      Nii oli. krdi pmst puhtalt tänu fantastilistele les millsi trennidele siuke hea vorm saavutatud, et tänane maraton oli puhas nauding ja peale jooksugi polnud mingit erilist suremist. Jalad sama kanged pmst nagu alati peale 3 trenni järjest mida tavaliselt 2 x nädalas harrastan. Aeg oleks ehk tulnud alla 3.30 ka, kui poleks see nädal 10h trenni teinud, aga ei kahetse. Vahepeal küll jõudsin mõelda, et miks ma siukest pikka distantsi jooksen, et jooksen ära ja siis vsjo, aastateks jääbki esimeseks ja viimaseks maratoniks. Aga need emotsioonid, mis lõpus peale finishi joont tulid. Tahan neid kindlasti veel kogeda. Peale lõpu kilomeetril olnud pikka lauget tõusu, kus tegelt hakkas tsipakene raskeks minema, sain aru, et maraton läbi joosta on ikka üks kõva värk tegelt!
                      Ela ja tunne, et elad
                      see on kõige lihtsam
                      filosoofia, mis toimib
                      sule silmad ära vaata
                      tagasi, hinga sügavalt ja
                      hüppa üle iseenda varju
                      tule koos minuga.

                      Kommentaar


                        Ashton Eatoni ajastu lõppenud. Suur uudis. Brianne pensioneerus samal päeval.
                        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                        Kommentaar


                          Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                          Ashton Eatoni ajastu lõppenud. Suur uudis. Brianne pensioneerus samal päeval.
                          Ilmselt põrus dopinguga.

                          Kommentaar


                            Uibo ja Rosenberg alustasid just euroopakatel 7-võistlust. 6000 punkti tundub hetkel mõlemale rakse ülesanne, aga loodetavasti mõlemad lõpetavad ja teevad 5900 punkti ära. Rosenberg alustas okei 7.04. ja Uibo tegi isegi enda kohta väga nõrga jooksu, jäädes 7.35. viimaseks.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas karl54 Vaata postitust
                              ja Uibo tegi isegi enda kohta väga nõrga jooksu, jäädes 7.35. viimaseks.
                              See jalale liiga tegemine võis olla üks põhjus, miks selline aeg.
                              AILTON

                              Kommentaar


                                Algselt postitas karl54 Vaata postitust
                                Uibo ja Rosenberg alustasid just euroopakatel 7-võistlust. 6000 punkti tundub hetkel mõlemale rakse ülesanne, aga loodetavasti mõlemad lõpetavad ja teevad 5900 punkti ära. Rosenberg alustas okei 7.04. ja Uibo tegi isegi enda kohta väga nõrga jooksu, jäädes 7.35. viimaseks.
                                Uibo lonkas viimased 7-8 meetrit juba.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X