320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Kergejõustik

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas ericbana Vaata postitust
    Kui oleks sidemed ja kõõlused puruks, siis nii rahulikult ta seal lamanud ei oleks.
    Tõsi... pettumuses mõtled ikka kõige hullemat

    Kommentaar


      Peale seda traagilist viset oli tuju nullis ja maailma lõpp koitis. Tegelikult võitis Eesti ühe hõbemedali juurde
      Kahju muidugi, what if. Kirt on 6.katse mees ja ma usun, et sealt oleks bänger tulnud. MMil 82,x meetriga 4.koht saada näitab võistluse taset. Janek Õiglane oleks ka sinna massi sulandunud oma visetega, Kaulist rääkimata.

      MM läks 2x paremini kui keskmine ennustus ette nägi. Kõik mehed kes tegusid tegid on sellise vanusega, et saavad mõned head tiitlikad kindlasti teha.

      Kommentaar


        Algselt postitas Rudy Vaata postitust
        MM läks 2x paremini kui keskmine ennustus ette nägi. Kõik mehed kes tegusid tegid on sellise vanusega, et saavad mõned head tiitlikad kindlasti teha.
        MM oli Eesti jaoks ju lõpuks triumf.
        Muidugi on kahju, et sellises olukorras ei suutnud maailmameistriks tulla - me kõik teame, et tal on 90 meetrine purakas kenasti käe sees... aga täna ei tulnud purakas välja. Oleks siit kulla saanud siis oleks see MM olnud nii eepiline tulemuste mõttes, et võinuks võistluste jaoks monumendi püstitada et enne Dohat olid medalile tulnud 4 sportlast ja nüüd tõusis number 6 peale.

        2x hõbemedal
        6. koht
        9. koht

        Statistikud - andke kuuma, kas on tulnud rohkem kui 4 esikümne kohta Eestil MMilt varem?

        Kommentaar


          Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
          Statistikud - andke kuuma, kas on tulnud rohkem kui 4 esikümne kohta Eestil MMilt varem?
          2005. Helsingis oli tulemuste mõttes veel parem:

          Värnik - Kuldmedal
          Kanter - Hõbemedal
          Tammert jr. - 4. koht
          Rahnu - 6. koht

          Kommentaar


            Mainin lihtsalt ära, et see "olen ääretult õnnelik" + Kirdi nägu kombo on mu meelest üks naljakamaid pilt + uudise pealkiri kombosid sellel aastal.
            Lisatud failid

            Kommentaar


              Ma enda näitel küsiks nii, et kui õlg korra liigesest välja käib, siis see jääbki käima ju? Või opereeritakse korda see asi.
              Ma kunagi lapsena tõmbasin õla välja liigesest, kuskile arsti juurde ei läinud ja nüüd saan iga paari aasta tagant liigesest välja õla uuesti.

              Kommentaar


                Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                MM oli Eesti jaoks ju lõpuks triumf.
                Muidugi on kahju, et sellises olukorras ei suutnud maailmameistriks tulla - me kõik teame, et tal on 90 meetrine purakas kenasti käe sees... aga täna ei tulnud purakas välja. Oleks siit kulla saanud siis oleks see MM olnud nii eepiline tulemuste mõttes, et võinuks võistluste jaoks monumendi püstitada et enne Dohat olid medalile tulnud 4 sportlast ja nüüd tõusis number 6 peale.

                2x hõbemedal
                6. koht
                9. koht

                Statistikud - andke kuuma, kas on tulnud rohkem kui 4 esikümne kohta Eestil MMilt varem?
                Sekundeerin. Nii head MM'i mina ei mäleta ja see kõik juhtus veel kuidagi rahva mitte eriti kiiva jälgimise all heh.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Rudy Vaata postitust
                  Ma enda näitel küsiks nii, et kui õlg korra liigesest välja käib, siis see jääbki käima ju? Või opereeritakse korda see asi.
                  Ma kunagi lapsena tõmbasin õla välja liigesest, kuskile arsti juurde ei läinud ja nüüd saan iga paari aasta tagant liigesest välja õla uuesti.
                  Mu isa tegeles kunagi koos meie olümpiavõitjagagi kümnevõistlusega, kuid viskas oda ajal õla samamoodi liigesest välja. 30a hiljem kossu tundub mängida saavat, kuid 10a peale juhtunut igatahes oma ema kirstu õlale võtta ei olnud võimeline - sõltub kõik ilmsest konkreetsest juhust. Kuna odavise oli isal nii trump- kui ka lemmikala (isiklik rekord äärmiselt napilt alla 70m), siis karjäär sealmaal ka lõppes...
                  et temas tmingid man of the matchi küll ei tehta sellepärast,sest kui aus olla ega ta ju midagi väga erilist seal ei teinud,viis aint portugali poolfinaali

                  Kommentaar


                    Eks 30 aastat tagasi olid ka ajad oluliselt teised ja ravivõimalused väiksemad kui praegu.

                    Kui MRT uuring näitas, et kahjustus väiksem kui kardeti, siis tundub, et asjale täitsa reaalne positiivne tulemus saada.
                    May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                    Kommentaar


                      Väga õige, et seda rekordina ei tunnustata. Kes ei tea, siis homme katsub Eliud Kipchoge jälle maratoni alla kahe tunni joosta. Naftabossi rahade toel.
                      Kipchoge will be assisted by 41 pacemakers, who will be helped to maintain a constant speed by a leading pace car that will beam lasers onto the road.
                      The pacemakers will rotate twice each lap and Kipchoge will be handed his drinks and energy gels from a bike every 3.1 miles, instead of picking them up from a table as in normal marathons.
                      These aids are not allowed under IAAF rules, which is why athletics' world governing body, the IAAF, did not recognise his first attempt as the official marathon world record and will not sanction this one either.
                      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                      Kommentaar


                        Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                        Väga õige, et seda rekordina ei tunnustata. Kes ei tea, siis homme katsub Eliud Kipchoge jälle maratoni alla kahe tunni joosta. Naftabossi rahade toel.
                        Kipchoge will be assisted by 41 pacemakers, who will be helped to maintain a constant speed by a leading pace car that will beam lasers onto the road.
                        The pacemakers will rotate twice each lap and Kipchoge will be handed his drinks and energy gels from a bike every 3.1 miles, instead of picking them up from a table as in normal marathons.
                        These aids are not allowed under IAAF rules, which is why athletics' world governing body, the IAAF, did not recognise his first attempt as the official marathon world record and will not sanction this one either.
                        Ma ei saa aru, mis mõte sellel üldse on? Sama hästi võiks seda "maratoni" joosta kuskil tuuletunnelis taganttuulega või üldse lindi peal kuskil saalis. Niikuinii ei arvestata rekordina.

                        Kommentaar


                          Meenus kohe see:

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Rudy Vaata postitust
                            Ma ei saa aru, mis mõte sellel üldse on? Sama hästi võiks seda "maratoni" joosta kuskil tuuletunnelis taganttuulega või üldse lindi peal kuskil saalis. Niikuinii ei arvestata rekordina.
                            Ma ei saa ka päris hästi aru ausalt öeldes. Kipchoge on ise jooksnud Berliini maratonil 2.01.39 maailmarekordi ja tänavu jäi Kenenisa Bekele sellele sealsamas ainult kahe sekundiga alla. See alla 2 tunni maraton tuleb paratamatult ja väga kaua enam ei lähe, aga eks Kipchoge tahab igal juhul esimene olla.
                            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Epic Vaata postitust
                              Meenus kohe see:

                              Fake video. Jaapani telesaates oleks isa ja tütar bänginud taustal pandasid ja paljad naised oleksid olnud pakitud klaaskastidesse.

                              Kommentaar


                                1:59:40.2

                                Täiesti mõttetu üritus Minu meelest (=mitteametlik), kuid imetlusväärne on vaadata, kuidas 200-400m enne lõppu suhtleb rahvaga, näitab näpuga lõpukellale ning finišis paneb niisama pidu - see härra vist ei "väsigi". Clockiti enamus ajast vist 2:50 km? Niimoodi jäi striimi piiludes silma justkui...
                                et temas tmingid man of the matchi küll ei tehta sellepärast,sest kui aus olla ega ta ju midagi väga erilist seal ei teinud,viis aint portugali poolfinaali

                                Kommentaar

                                Working...
                                X