320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Kergejõustik

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Aafrika on võimas, hetkel juba 9 kulda, P-Ameerikal on vastu panna vaid 6 kulda ja Euroopal on 7 kulda hetkel, Venemaa ja USA on hetkel täielikult ebaõnnestunud, samal ajal Keenia on võtnud ka kuldasid aladelt, kus seda ei oodatud nende poolt. Varem on vaid 2 korda juhtunud sellinne asi, et USA pole võitnud mm. kõige rohkem kuldasid, kui esimesel mm. suutsid Sakslased võita rohkem kuldasid, kahe riigi peale lausa 12 ja 2013 siis Venemaa kodusel mm, korra on ka USA ja Venemaa saanud võrdse arvu kuldasid. Sellel mm. on siis tänu USA halvale algusele tulemas korralik heitlus neil Keeniaga. USA saab väga väga suure tõenäosusega kulla meeste 10-võistluses, n 400 ja mõlemas pikemas teates, lisaks ka n 110 tk, pigem saavad nad ka kulla meeste tõkkes ning 4x100 on ka võimalik nii naistes kui ka meestes. M kolmik N-kaugus on ka lootustandvad, ehk suure tõenäosusega on ka USA seekord kullatabeli tipus. 7-8 kulda tundub kindel, pigem siiski usun, et tuleb 10. kulla kandis, ehk siis Keenia vajaks 4-5 kulda. Ühtegi kindlat ala neil enam pole, aga naiste 800, m 1500, m Maraton, lisaks ka miks mitte n 5000, ehk tuleb huvitav võistlus nende riikide vahel.

    Kommentaar


      Ma väga loodan, et vähemalt naiste neljasadat jänkid ei võida. Noor Miller võiks suuta väga jõhkra aja joosta poolfinaali põhjal.
      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

      Kommentaar


        Algselt postitas eika Vaata postitust
        Ma saan aru, et küsimus oli Gatlin enne ja Gatlin nüüd? (Ei?) Noh, kui sa 4a sporti ei tee ja kütad rahus dopsi, siis oledki 33a eluvormis härg, sellal kui Boltid hakkavad kahekümnendate lõpus juba ära kustuma. Bolt võiks ka karjääri ära lõpetada, siis 3a EPOt ja hirvesarveleotist kütta ning siis tagasi tulla ja 8.90 joosta.
        Jup, seda mõtlesin jah. Aga noh, teaduslik see seletus muidugi pole, eks.
        "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

        Kommentaar


          näh, Felix võttis N400m ikka USA-le kulla ära,
          aga Jamaika valitsemisajal pole vähemalt 2x3 sprindikulda ameeriklastele broneeritud nagu kunagi


          Algselt postitas eika Vaata postitust
          kui sa 4a sporti ei tee ja kütad rahus dopsi

          ümber maja sörkjooksu tegev harrastussportlane võib oma lõbuks dopinguga eksperimenteerida,
          aga bännitud sportlane peab vist ikka kontrolle kartma

          Eesti dopinguvastased reeglid (pdf): Võistluskeelu ajal jääb karistatud isik endiselt dopingukontrolli objektiks, välja arvatud juhul, kui karistatud isik võistluskeelu kehtimise ajal sportlaskarjääri lõpetab.
          GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
          GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
          (Seinfeld, The Pitch)

          Kommentaar


            Kas see ongi nii lihtne, et saaks nii teha: jääd vahele - lõpetad koheselt karjääri - kütad 4a dopsi - karistus läbi - tuled kohe tagasi?

            Kommentaar


              samas peaks ka küsima, kuidas kontrollitakse vahepealsel ajal neid kangelaslikke noori emasid, kes pärast sünnitust võistlusrajale naasevad ja võite nopivad. meenub, et meie kuulus suusapiiga näiteks venitas viimase hetkeni ametliku otsusega, ladudes samal ajal usinalt põhja uueks hooajaks.

              Kommentaar


                Grande Schippers! Vot see oli kõva 200m jooks. Pea 20 sekundit oli selline tunne, et jamaikalanna võidab

                Kommentaar


                  Üldse võimsad jooksud täna olnud, alates kümpi meestest juba..

                  Naiste 100 tõkkeid oli ka uskumatu

                  Kommentaar


                    Väga mahlased ja magusad üheksa päeva olid. Ma naudin neid kergejõustiku suurvõistlusi alati täiega.
                    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                    Kommentaar


                      WOW .... mida pidu meie sportlaste seas. Ja jooksiski ennast olümpiale. Kurat ma olen nii rõõmus. Avan kohe kaks viinapudelit korraga!!! Oot, mis su nimi oligi nüüd? Ahh.. Liina. Mis siis et mehed jooksid sust kaks ringi mööda, aga tähtis on see, et saavutatud 29. koht viib sind olümpiale!
                      Mind ka kisub olümpiale viimasel ajal. Nüüd rohkem pole vaja, kui lihtsalt Joosta. Jooksma hakkan iga päev ja kuhu iganes. Jooksen toast välja ja siis kohe tuppa tagasi. Jooksen ka kaugemale, otse prügikastini, kuhu mu prügi maandub. Tahaks veel joosta, aga ei tea kuhu??? Panin kohe hunniku küsimärke, et asi selgem oleks.
                      Niih jooksin ära...hingeldan....veeel hingggggeldan................raske raisk.......ja saigi see 15 meetrit joostud.
                      Aga olümpiale peab minema! Seda 29. kohta on vaja kaitsta ja võibolla ka saavutad 28. koha. Näpud pöidlas ja hoian veel paar aastat!
                      Messi...The never ending legend!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Staadium Vaata postitust
                        WOW .... mida pidu meie sportlaste seas. Ja jooksiski ennast olümpiale. Kurat ma olen nii rõõmus. Avan kohe kaks viinapudelit korraga!!! Oot, mis su nimi oligi nüüd? Ahh.. Liina. Mis siis et mehed jooksid sust kaks ringi mööda, aga tähtis on see, et saavutatud 29. koht viib sind olümpiale!
                        ...
                        Aga olümpiale peab minema! Seda 29. kohta on vaja kaitsta ja võibolla ka saavutad 28. koha. Näpud pöidlas ja hoian veel paar aastat!
                        Eem, eelmisel olümpail oli vist mingi 2 kergejõustiklast esikahekümnes . Selliselt mõeldes tasuks vist üleüldse kolm sportlast Riosse saata (Kanter, Mägi, Uibo) ja ülejäänud tehastesse liinitööle saata.

                        Kommentaar


                          See on positiivne, et ainult üks neist sai. Siis saavad teha nii, et Leila alustab, Lily jookseb keskel ja Liina tuleb siis üle lõpujoone. Sünnib Euroopa rekord ja saame umbes 15. koha!

                          Kommentaar


                            See, et alaliit saadab sportlasi vägisi olümpiale on seletatav rahaliselt. Nimelt mingi riigi või kultuurkapitali rahastamise üheks mõõdupuuks on eelmisel perioodil olümpial käinud sportlaste arv, seega igasuguse "turisti" eest saab rohkem pappi alaliit.

                            Kommentaar


                              Tegelikult on see super, et Pekingis suudetakse olümpianorm täita. Jah, see norm pole maratonis päris teiste aladega võrreldav, aga sellistes tingimustes teda täita on ikkagi palju suurem saavutus kui kusagil kevadiselt jahedas Londonis või sügisel Berliinis.
                              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                              Kommentaar


                                Algselt postitas eika Vaata postitust
                                Eem, eelmisel olümpail oli vist mingi 2 kergejõustiklast esikahekümnes . Selliselt mõeldes tasuks vist üleüldse kolm sportlast Riosse saata (Kanter, Mägi, Uibo) ja ülejäänud tehastesse liinitööle saata.
                                Minu tehases toodetakse ketsipaelu. Kui minu ketsipaelad jõuavad proffisportlasteni, siis ma ei saa aru miks nendest kasu ei ole. Peaks vist Platinile kirjutama ja pärima aru . Miks kurat mu ketsipaelad ei tõsta sooritusi maailmatasemel? Usun, et Ussain Bolt jookseks minu kestsipaeladega 2 sekki kiiremini 100 meetrit ja Cristiano (see homo) lööks 5 väravat mängus.
                                Point ongi selles, et tuleb ketsipaeladele panustada!

                                Oh jah vahepeal mõtlesin välja peagavastuseinajooksmis konkursi. Sinna on oodatud kõik maratonijooksjad. Ja enamuses siin kirjutajad võik ka proovida seda spordiala. Maailmarekord on purustamta. Keegi pole suutnud veel üle kahekorra seina purustada peahoobist!
                                Messi...The never ending legend!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X