320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Kergejõustik

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
    See on võibolla kuskilt varem läbi käinud ja ise ei ole lugenud või ei tea, aga Uibol on väga tugev aksent küljes või siis tundub tõest ainult mulle?

    see käis samast teemast tegelikult läbi juba eelmise MMi ajal


    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Kas Maicel Uibo on:
    - pilves
    - aeglase mõtlemisega
    - ei oska enam eesti keeles rääkida
    ?
    GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
    GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
    (Seinfeld, The Pitch)

    Kommentaar


      Ma vaatasin Uibo esimese päeva lõpu intervjuud. Täiesti ausalt, ei tuvastanud küll mingit aktsenti. Kui keegi üle keskmise kiiresti räägib, siis on kohe aktsent?

      Kommentaar


        Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
        Ma vaatasin Uibo esimese päeva lõpu intervjuud. Täiesti ausalt, ei tuvastanud küll mingit aktsenti. Kui keegi üle keskmise kiiresti räägib, siis on kohe aktsent?
        Cmon... osadele korralikult elevant kõrvapeale astunud siin foorumis.

        Kommentaar


          Mis värk selle aktsendiga on? Kas me peame medali taha tärni märkima, et räägib eesti keelt aktsendiga? Või sellepärast pole see päris Eesti medal?

          Kommentaar


            Huvilistel kindlasti vaadata ka eileöist lisaintervjuud ülekande lõpus - mees oli selleks hetkeks võistluselt "mahajõudnud" ja rääkis täitsa ilusas eesti keeles.
            et temas tmingid man of the matchi küll ei tehta sellepärast,sest kui aus olla ega ta ju midagi väga erilist seal ei teinud,viis aint portugali poolfinaali

            Kommentaar


              Algselt postitas Rudy Vaata postitust
              Mis värk selle aktsendiga on? Kas me peame medali taha tärni märkima, et räägib eesti keelt aktsendiga? Või sellepärast pole see päris Eesti medal?
              ihtsalt huvitav tähelepanek ja muud välja lugeda nagu ei maksa.

              Kommentaar


                Üks vana küsimus sai ka nüüd vastuse:

                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                Kuulge, kergekaeksperdid. Kui juunis loobib Kirt tippmarke, aga sakslased väga ei hiilga, siis kui tõenäoline on, et kuskil oktoobri keskel, kui kuskil araabias MM on, siis Kirt endiselt suudab tippvormis olla?

                Kommentaar


                  Algselt postitas Rudy Vaata postitust
                  Mis värk selle aktsendiga on? Kas me peame medali taha tärni märkima, et räägib eesti keelt aktsendiga? Või sellepärast pole see päris Eesti medal?
                  See oli tähelepanek juba enne medalit ja see sinu tähelepanek on nii rõve, et ära sellist asja rohkem postita palun...

                  Kommentaar


                    Kunagi ammu kui ma töötasin NIKE´s, käis Kirt üsna tihti riided võtmas ja mäletan kuidas ta hästi tagasihoidlikult ütles, et ükspäev ma võtan selle maailmameistritiitli ära. Magnus on kõige sümpaatsem eesti sportlane mu jaoks. Äärmiselt humble. Tõsiselt loodan, et saab selle kätte.

                    Kommentaar


                      Ikka väga head uued rohud on turul.
                      Mul on liiv ja sul on savi.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Udupasun Vaata postitust
                        Ikka väga head uued rohud on turul.
                        Okei vinguviiul.

                        Kommentaar


                          kui maratoonarid jooksevad oma võistlust öösel kell 2, siis ei imesta et khapeal pealtvaatajaid ei ole
                          Catalunya is not Spain!

                          Kommentaar


                            Uttiv küll. Kuld oli kandikul ja veel selline vigastus. Nüüd tuleb loota, et asi väga tõsine ei ole, kuigi pilt tundus üsna halb. Oeh...väga kahju.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas allars Vaata postitust
                              Uttiv küll. Kuld oli kandikul ja veel selline vigastus. Nüüd tuleb loota, et asi väga tõsine ei ole, kuigi pilt tundus üsna halb. Oeh...väga kahju.
                              Kui viskas liigesest välja, siis taastub ära eeldatavasti, aga kui viskas sidemed ja kõõlused ja kõik puruks, siis ei taha mõeldagi...

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                                Kui viskas liigesest välja, siis taastub ära eeldatavasti, aga kui viskas sidemed ja kõõlused ja kõik puruks, siis ei taha mõeldagi...
                                Kui oleks sidemed ja kõõlused puruks, siis nii rahulikult ta seal lamanud ei oleks.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X