320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Kergejõustik

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    8604 punkti siis Uibo tulemus, suurepärane võistlus ja vääris seda medalit. Kaul on haige vend, igal võistlusel parandab 100 punktiga reksi.

    Kommentaar


      Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
      Mirjam Liimask parandas kunagi U23 EM-l Eesti rekordit 0,4 sek 100m tj. kui toona kulla sai
      Proves my point, kes teab, see...
      "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

      Kommentaar


        Vägev... ja ei saa keegi öelda peale hõbedat ka, et vedas, et Mayer katkestas, sest medal oleks nagunii tulnud. Reaalselt heameel Uibo üle, sest seda ebaõnne on ikka omajagu olnud.

        Kommentaar


          Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
          Mul ei ole tema vastu midagi, ma olen lihtsalt Kat'i poolt. 7000 punkti jääb vist seekord veel tulemata, eeldaks 800 aega 2.06, mis oleks ulmeliselt hea. Isiklik on tal mingi 2.07,5 vist. Ennise Briti rekord loodetavasti langeb.
          Okei, fair enough. Britt on ka sümpaatne. Kummalisel kombel on naiste seitsmevõistlejad alati sümpaatsed olnud.

          Uibod aga tublid! Vägev!

          Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
          Vägev... ja ei saa keegi öelda peale hõbedat ka, et vedas, et Mayer katkestas, sest medal oleks nagunii tulnud.
          Seda ei saa öelda ja pole ka mõtet eriti spekuleerida, sest ärgem unustagem, et peale Mayeri katkestas ka teine, ehk isegi peafavoriit hõbedale, Victor. Aga jah, Mayer läks katki ja Victor ei saanud tulemust. See pole Maiceli probleem. Hõbemedal on tõsiasi!
          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

          Kommentaar


            ebaolulistel teemadel - uibol on ikka mässiv ämerikän aktsent

            Kommentaar


              ei tea, kes see ERR klemm on, kuid vist mingi uus. igastahes, mulle tundub küll, et ERR ajaloo jooksul ei otse statalt mõistlikumat ja mõnusama vibega intekat tehtud. props

              Kommentaar


                Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                ebaolulistel teemadel - uibol on ikka mässiv ämerikän aktsent
                Ma tegin eile täpselt sama tähelepaneku siia, et väga huvitav, kuidas tal see tekkinud on, sest on ju gümaasiumi lõpuni eestis elanud. Ja intekas oli tõesti mõnus.

                Kommentaar


                  Siin ühes teises ennustusteemas panin rämeda vända kui ennustasin Uibole pronksi, mis teha
                  Äge oli näha kuidas mees jooksma läks viimast ala mitte ei mõelnud, et jääb venelast passima.

                  Seda ma olen ka korra juba öelnud, et Janek Õiglane on kõige ägedam Eesti sportlane. Tema emotsioonide väljanäitamine ja siirad intekad on väga head. Harva kui sportlane jääb pikalt rääkima nagu täna öösel sai kuulda.

                  Ehk tegi see medal ka Kirdi elu lihtsamaks.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                    Ma tegin eile täpselt sama tähelepaneku siia, et väga huvitav, kuidas tal see tekkinud on, sest on ju gümaasiumi lõpuni eestis elanud. Ja intekas oli tõesti mõnus.
                    Mõnele hakkab lihtsalt külge, teise puhul ei saa arugi. Mõni töötab/elab pool aastat soomes ja räägib juba nagu somm eesti keelt.
                    Maicel on ca 7 aastat 24/7 inglise keeles rääkinud, pole ime, et aktsent tekib.
                    INTER ARMA CARITAS

                    Kommentaar


                      Algselt postitas marcello Vaata postitust
                      Mõnele hakkab lihtsalt külge, teise puhul ei saa arugi. Mõni töötab/elab pool aastat soomes ja räägib juba nagu somm eesti keelt.
                      Maicel on ca 7 aastat 24/7 inglise keeles rääkinud, pole ime, et aktsent tekib.
                      Üks mu kunagine klassivend käis aasta aega USAs vahetusõpilaseks ja tagasi tulles oli tal juba kerge aktsent küljes.

                      Uibot on ikka aastaid küünikute poolt järjepidevalt materdatu . Aga kõik salamisi teadsid, et midagi sellist on temas peidus ja 8600 on väga vinge tulemus. Eneseületus õigel hetkel, mis sai tasustatud ilusa hõbedase medaliga.

                      Ilus hetk Eesti spordile, mis jääb meelde.

                      Jälgisin võistluse kulgu algusest lõpuni ja üksi Manchester Unitedi mäng viimaste aastate jooksul pole sellist pinget ja entukat pakkunud. Äge!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                        Ma tegin eile täpselt sama tähelepaneku siia, et väga huvitav, kuidas tal see tekkinud on, sest on ju gümaasiumi lõpuni eestis elanud. Ja intekas oli tõesti mõnus.
                        Jah, aga kui käia USA-s ülikoolis ning tüdruksõber ja treener pole kohalikud, siis enamus suhtlust siiski võõrkeeles ja ikka kipub aktsent külge tulema.
                        Minu hinnangul nüüd mässive see aktsent küll pole, aga siiski tuntav.
                        May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Maarek Vaata postitust
                          Jah, aga kui käia USA-s ülikoolis ning tüdruksõber ja treener pole kohalikud, siis enamus suhtlust siiski võõrkeeles ja ikka kipub aktsent külge tulema.
                          Minu hinnangul nüüd mässive see aktsent küll pole, aga siiski tuntav.
                          + 1
                          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Maarek Vaata postitust
                            Jah, aga kui käia USA-s ülikoolis ning tüdruksõber ja treener pole kohalikud, siis enamus suhtlust siiski võõrkeeles ja ikka kipub aktsent külge tulema.
                            Minu hinnangul nüüd mässive see aktsent küll pole, aga siiski tuntav.
                            Ma ei mõelnudki, et mässive, vaid et lihtsalt aksent küljes ja minu jaoks oli see lihtsalt huvitav, et olles ka kohtunud mujal maailmas pikalt elanud eestlastega, siis ei ole tähendanud aksendi tekkimist kui inimene on ikkagi nooruses pikalt Eestis elanud seega oli see Uibo aksent veidikene üllatav, aga mitte kindlasti halvas mõttes.

                            Kommentaar


                              Meil Uiboga seda ohtu pole Bahama meelitaks Uibo enda lipu alla võistlema arvestades et ta enamasti Ameerika mandril elutsebki?

                              Kommentaar


                                Kindlasti oleks, kui ta praegu poleks end A-kategooria toetuste gruppi tõstnud end. Saan aru, et praegusel hetkel nt Kevin Mayer ei saaks enam suht suurt midagi toetusteks, kuna viimased 2 aastat pole tal suurvõistlused õnnestunud...eesti reeglite järgi. Aga prantsusmaal need reeglid nii karmid vist pole toetuste osas.

                                Uibo vist eilses intervjuus viskas ka kriitikanooli eesti kergejõustiku toetuste reeglite osas, mainis vist seda, et eesti olümpiajuhtide jaoks talvine 7võistlus pole olümpia ala ja sealt saadud talvine medalt ei arvestata toetuste osas.
                                Ela ja tunne, et elad
                                see on kõige lihtsam
                                filosoofia, mis toimib
                                sule silmad ära vaata
                                tagasi, hinga sügavalt ja
                                hüppa üle iseenda varju
                                tule koos minuga.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X