320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Kergejõustik

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Bolt tegi 100M finaalis valestardi ja sai disklaffi, uskumatu.
    Hala Madrid !

    Kommentaar


      Krt, ma ei tea miks mul täna selline tunne pool-finaalist alates oli, et Bolt põrub ja nii ka juhtus. Aga võit jäi jamaikalaste lohutuseks ikka nendele.

      Kommentaar


        Minu arvates nõme, et esimese valestardi puhul kohe minema kupatatakse. Ühe võiks ikka lasta teha. Lühikene ala siiski ja kõik ju tahavad head starti teha. Kahju. Finaal polnud päris finaali vääriline minu jaoks.

        Kommentaar


          Caster Semenya võitis!!!

          Kommentaar


            No Eurospordi prof-analüütik-kommentaator Maurice Green ütles juba paar päeva tagasi, et Bolt ei võida kulda, aga vaevalt ta seda mõtles, et Usain saab disklafi...

            Kommentaar


              Loodetavasti Bolt heastab selle meeste 200m finaalis
              Adiós amigos

              Kommentaar


                Algselt postitas Fänn614 Vaata postitust
                Loodetavasti Bolt heastab selle meeste 200 & 400m finaalides.
                400-s ta ju ei osalenud?

                Kommentaar


                  Algselt postitas Fänn614 Vaata postitust
                  Loodetavasti Bolt heastab selle meeste 200 & 400m finaalides.
                  Mis ajast Bolt 400m jookseb ?? Sul miskid uudised mida teised ei tea ?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                    400-s ta ju ei osalenud?
                    Mina ei tea. 4*100 m teatejooksus peaks ta ju osalema...
                    Adiós amigos

                    Kommentaar


                      4x100m ja 400m on kaks eri ala

                      Kommentaar


                        Ma just enne finaali mõtlesin, et huvitav oleks kui Bolt teeks valestardi , ma küll seda ei lootnud, aga võib-olla poleks pidanud nii mõelma.
                        Algselt postitas Blue Moon
                        Kingi löögid on nagu Kaagvere kooli kasvandikud – allumatud, kontrollimatud ja seiklushimulised.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mask Vaata postitust
                          Minu arvates nõme, et esimese valestardi puhul kohe minema kupatatakse. Ühe võiks ikka lasta teha. Lühikene ala siiski ja kõik ju tahavad head starti teha. Kahju. Finaal polnud päris finaali vääriline minu jaoks.
                          Täpselt.

                          Kommentaar


                            Grit Šadeikolt esimene ala, 110 tõkked isiklik rekord 13.44, väga kõva algus tema kohta. Esimesel alal oli vaid mõni võistleja, kes isiklikku rekordit ei teinud, suur enamus tegi kas isiklikku või hooaja parima, suuresti ka tänu suurepärastele tuuleoludele.

                            Sellise tulemuse pealt on kindlasti järgmistele aladele juba hea minna.
                            Hala Madrid !

                            Kommentaar


                              Kurat küll. Kanter võiks oma lutsu ära vahetada ja lõpuks normaalse ketta võtta. Sellest ajast alates, kui ta selle vahendi kasutusele võttis, on tulemused selgelt alla käinud. Ka kettameeste seas käib tegelikult juba ammu jutt, et see vahend on totaalne luts ja pmst mitte keegi ei kasuta seda peale Gerdi. Fakk küll. Kuld on juba esimese Hartingu katsega läinud.

                              Kommentaar


                                Seis pole lootusetu, hea heide Gerdi poolt

                                Kommentaar

                                Working...
                                X