320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Kergejõustik

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mägi üle on ikka täiega hea meel. Teades tead põgusalt ning olles ta treeninguid näinud, siis selle medali taga on ränkraske töö olnud. 400 tõkked on üks füüsiliselt ja tehniliselt keerulisemaid alasid üldse. Nüüd tegi mees nelja päevaga kolm väga head jooksu. Kogu Mägide tiim väärib seda. Lisaks suudab Rasmus anda väga häid intervjuusid. Sageli pole küsimused sama adekvaatsed (loe: Säärits). Neid sportlasi pole Eestis palju tegelikult. Ja nüüd on hea sammhaaval edasi minna, sest suurvõistlused toimuvad tähtsuse järjekorras.

    Kommentaar


      no sääritsa küsimus kätlin liivamäele, kui viimane oli öelnud, et vormi ajastus oli juunioride MMiks mitte praeguseks EMiks, oli selline, et LÕPPVÕISTLUSELE SIIS POLE JU VÕIMALUSTKI SAADA, ET TULID NIISAMA PROOVIMA, JAH?


      .... keegi võiks sinna tema asemel tööle minna intervjueerima, ma olen dannarist palju head kuulnud viimasel ajal, kuigi jättis üsna introvertse mulje, kui ma ekspressis käisin.
      slimm.ee

      Kommentaar


        Algselt postitas JanK Vaata postitust
        no sääritsa küsimus kätlin liivamäele, kui viimane oli öelnud, et vormi ajastus oli juunioride MMiks mitte praeguseks EMiks, oli selline, et LÕPPVÕISTLUSELE SIIS POLE JU VÕIMALUSTKI SAADA, ET TULID NIISAMA PROOVIMA, JAH?


        .... keegi võiks sinna tema asemel tööle minna intervjueerima, ma olen dannarist palju head kuulnud viimasel ajal, kuigi jättis üsna introvertse mulje, kui ma ekspressis käisin.
        Mulle eriti meeldis, kui ta Marek Niitu küsitles peale 400 poolfinaali. Marek oli omadega nii läbi, et paistis et silme ees virvendab ja ükski sõna normaalselt suust välja ei tule. Aga ikka ta suutis teda seda mingi 5 minutit piinata. Üldse nagu enda ümbrust ei tajuks.
        Giggs will tear you appart.

        Kommentaar


          Algselt postitas JanK Vaata postitust
          .... keegi võiks sinna tema asemel tööle minna intervjueerima, ma olen dannarist palju head kuulnud viimasel ajal, kuigi jättis üsna introvertse mulje, kui ma ekspressis käisin.
          Tänan pakkumast, aga ERR-i spordiosakonnal pole sellist palgafondi, et mind endale palgata. Ja ma kindlasti ei oskaks küsida "is it always hard for big mens in morning".

          Kommentaar


            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
            Tänan pakkumast, aga ERR-i spordiosakonnal pole sellist palgafondi, et mind endale palgata. Ja ma kindlasti ei oskaks küsida "is it always hard for big mens in morning".
            Sul ei läheks see vist tõesti nii hästi läbi.
            Giggs will tear you appart.

            Kommentaar


              Algselt postitas krissucool Vaata postitust
              Marek oli omadega nii läbi, et paistis et silme ees virvendab ja ükski sõna normaalselt suust välja ei tule
              nii on see mix zone üles ehitatud - otse rajalt
              intervjuusid andma


              ja veab, kui oled M.Niit, kellest keegi peale Eesti ajakirjanike huvitatud pole,
              maailmanimed peavad seisatuma sisuliselt iga posti juures ja ei pea vist mainima, et küsitakse tavaliselt samu küsimusi
              GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
              GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
              (Seinfeld, The Pitch)

              Kommentaar


                Mitte, et ma ETV-d süüdistaks, aga see on sitaks normaalne, et kui odav6istlus pea pool tundi juba käib ei ole kordagi sinna pilti saanud. Kui komentaatorid ei mainiks, siis ei teakski et selline ala käib.
                Giggs will tear you appart.

                Kommentaar


                  Algselt postitas krissucool Vaata postitust
                  Mitte, et ma ETV-d süüdistaks, aga see on sitaks normaalne, et kui odav6istlus pea pool tundi juba käib ei ole kordagi sinna pilti saanud. Kui komentaatorid ei mainiks, siis ei teakski et selline ala käib.
                  Võin küll eksida, kuid ETV minuteada pilti ei tee.
                  Algselt postitas Iceman
                  Hofnari maitse totside suhtes on ikka ülekõige.

                  Kommentaar


                    ETV ostis minu teada ainult kettaks eripildi. Muidu tuli universaalne telepilt, sest keegi poleks osanud oodata, et Mätas midagi üldse viskab. Seega shit happens.

                    Algselt postitas hofnar Vaata postitust
                    Võin küll eksida, kuid ETV minuteada pilti ei tee.

                    Kommentaar


                      Tere ma olen alustanud tõsisemalt jooksmist alles selle aasta kooliaasta algusest.Erilis "pikamajooksu rekordeid ei ole.Praegu on ainult kaks minu isikliku tulemust mis on:
                      1,7km:6min.24sek.78sajandiku.
                      3,5km:14min.14sek

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Marcus1999 Vaata postitust
                        Tere ma olen alustanud tõsisemalt jooksmist alles selle aasta kooliaasta algusest.Erilis "pikamajooksu rekordeid ei ole.Praegu on ainult kaks minu isikliku tulemust mis on:
                        1,7km:6min.24sek.78sajandiku.
                        3,5km:14min.14sek
                        Ma jooksin viiendas-kuuendas klassis cooperi testi näol 12 minutiga 3150m. Kui sa sellest parema tulemuse teed, oled kõva vend!

                        Kommentaar


                          Kas mu silmad näevad tõesti õieti, et VSB hakkab teemantliigat näitama? Oleks ka aeg see võistlus lõpuks Eestis nähtavaks teha.
                          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                          Kommentaar


                            Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                            Kas mu silmad näevad tõesti õieti, et VSB hakkab teemantliigat näitama?

                            nii nad räägivad

                            on sporti küll, mida näidata,
                            nii ei jäägi VSB suvel päris tühjaks
                            GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                            GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                            (Seinfeld, The Pitch)

                            Kommentaar


                              Seda Doha teemantliigat tasub vaadata kui VSB seda ükskord näitab. Võimatud tulemused maikuu kohta, kolmikhüppes ületati 18 meetrit!
                              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                              Kommentaar


                                Uibo tegi päris viisaka tulemuse - 8326 punkti, olevat migni vigastus ka veel olnud, kolm maailmatasemel ala ja ülejäänutes oli ta päris kehva ja enamasti jäi isikliekst rekorditest kaugele, ehk arenguruumi on küllalt, optimistina võiks loota, et OM ja 8500 punkti on igati jõukohane.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X