320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Isiklikud rekordid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    Vastus teemale \'Isiklikud rekordid\'

    tema nimi on forrest...forrest gump.aga kükkide kõige hullem osa oligi 100-200peal,edasi harjus kuidagi ära.kükk on tegelt debiilselt kahjulik asi,selle asemel soovitatakse siruhüppeid,kus jääd poolkägarasse ja perset päris alla ei lase
    Kapten Trumm

    Kommentaar


      #32
      Vastus teemale \'Isiklikud rekordid\'

      Ja nagu sageli suusatajatel juhtub, oli tal pidamisega probleeme. Kinni pidamisega.
      “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
      The Special One

      Kommentaar


        #33
        Vastus teemale \'Isiklikud rekordid\'

        jaan, krt sa ei pea igat asja kommenteerima

        Kommentaar


          #34
          Vastus teemale \'Isiklikud rekordid\'

          Kui nüüd minu isiklikest rekorditest rääkida, siis meenuvad aastad 80ndate lõpust, kus põhikoolis sai hoogsalt harrastatud laskesporti kohaliku tsiviilkaitse õppejõu käe all. Lamades asendist sportpüssiga lastes sain 5 lasuga 48 kirja, hoolimata minu mitte just ideaalsest silmanägemisest. Oi kus õpetaja kiitis mind vene keeles.
          \"Junnõi strelok\" märk ehitis sellest ajast saati mu pintsaku revääri. Sobis hästi kokku pioneerirätiga.....

          Aga muidu olen ületamatu ussimängus ja SMSide toksimises

          Kommentaar


            #35
            Vastus teemale \'Isiklikud rekordid\'

            kõige tavalisemas windowsi tetrises on minu rekord 33000+ level 10 ja umbes 130 rida. mängitud kunagi ammu siis kui näpud veel nobedad olid. hiljuti proovisin uuesti, pika mängimise peale sai 30k kätte.

            Kommentaar


              #36
              Vastus teemale \'Isiklikud rekordid\'

              Algselt postitas eston#21


              Algselt postitas greenday


              Algselt postitas Raul2


              tõestisündinud lugu.tulime noorte sportlastena otepäält õppiva noorsoo spartakiaadilt,kui priit pärna poeg pakkus indrek pertelsonile,kes siis ka suusatamist proovis,et kui seisad tartust tallinna bussis püsti,saad 25kulli-ja pertelson seisis...lennujaama juures ütles pärn,et ma ei maksa ja hakkas mööda bussi ringi lendama...mispeale tuli maksta..ise olen mingi 1000kükki kihlveo peale teinud,tükk aega ei saand käia
              Jeebus! Ma tegin ükskord 2 minutiga mingi 110 kükki, siis olid ka pakud mitu päeva totaalselt kinni. 1000!!!!
              mul on ema karmi käega mutt ja iga kord kui sigadust tegime pani kükke tegema. ikka 200 või 300 kaupa.. täna temale on mul päris parajad pakud all
              Su ema oleks pidand lõvide abitreener olema
              \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

              Kommentaar


                #37
                Vastus teemale \'Isiklikud rekordid\'

                saavutasin eile bowlingus uue isikliku rekordi - 186 p.

                aga pean mainima vist et tegu oli mänguga samsungi moblas.

                Kommentaar


                  #38
                  Vastus teemale \'Isiklikud rekordid\'

                  Algselt postitas eston#21


                  jaan, krt sa ei pea igat asja kommenteerima
                  Sorry, mul oli ilgelt igav. Tegelikult oleks pidanud õppima ja muidu kasulik olema, aga internet, kuramus, käeulatuses.
                  “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                  The Special One

                  Kommentaar


                    #39
                    Vastus teemale \'Isiklikud rekordid\'

                    Politsei kiiruse mõõtijaga oli palli kiirus 91 km/h. Kuidagi ei usalda seda asja, aga kui näitas seda siis pidi olema ka.
                    forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

                    Kommentaar


                      #40
                      Vastus teemale \'Isiklikud rekordid\'

                      ükskord pinksi mängides sai õemehega proovitud, et mitu korda suudame palli lihtsalt üle võrgu lüüa kõikide pinksireeglite kohaselt. täpselt 500 oli rekord . kui veel prooviks, saaks ehk rohkemgi
                      ahjaa, fifa2004 sai ka koso sõbraga kuskil 16h vähemasti mängitud....järjest
                      “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                      Kommentaar


                        #41
                        Vastus teemale \'Isiklikud rekordid\'

                        jooksin tallinnast haanjasse. 3,5 päeva.




                        see ei ole tõesti normaalne.
                        «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                        «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                        Kommentaar


                          #42
                          Vastus teemale \'Isiklikud rekordid\'

                          Algselt postitas rohelineKonn


                          jooksin tallinnast haanjasse. 3,5 päeva.




                          see ei ole tõesti normaalne.
                          Tõsimeeli, see ei ole normaalne.Aga te olete siiski väga tubli!

                          Kommentaar


                            #43
                            Vastus teemale \'Isiklikud rekordid\'

                            Algselt postitas erts


                            saavutasin eile bowlingus uue isikliku rekordi - 186 p.

                            aga pean mainima vist et tegu oli mänguga samsungi moblas.
                            mul nokias üle 200,täpset summat ei saa öelda kuna display kukkusin puruks ja muffigi välja ei loe.450 sotti uue display eest on palju,kergem oli naiselt telefon ära võtta
                            INTER ARMA CARITAS

                            Kommentaar


                              #44
                              Vastus teemale \'Isiklikud rekordid\'

                              Endises telefonis oli rekord midagi 280 kanti.

                              Kommentaar


                                #45
                                Vastus teemale \'Isiklikud rekordid\'

                                8 tundi trummi m2ngimist keerab k2ed put*si 2rge seda proovige!
                                kirjutadagi on raske :P
                                R.I.P Dimebag Darrell


                                WE ARE BORN TO DIE

                                Kommentaar

                                Working...
                                X