320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Bowling

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Vastus teemale \'Bowling\'

    Olen ühe korra elus mängind, tegin siis kaks mängu. Kuressaares oli see vist. Esimese mänguga sain u. 80, teisega kuskil 100 punni. Vaheajal lähme kindlasti sõpradega ka Haapsalusse mängima.

    Kommentaar


      #17
      Vastus teemale \'Bowling\'

      Nja.... ega see bowling ongi selline spordiala et järjest huvitavamaks läheb

      Kommentaar


        #18
        Vastus teemale \'Bowling\'

        aga kas keegi karoonat, piljardit ja pinksi (lauatennis) ka mängib?
        ma harrastan neist kahte, karoonat ja pinksi. lauatennis on üsna lahe mäng
        “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

        Kommentaar


          #19
          Vastus teemale \'Bowling\'

          200-250 ... keskkooli ajal sai kooli ajast kõvasti mängitud , nyyd pole paar aastat näpude otsa palli saanud

          pinksi reket ja pall hetkel sahtlis, sai TTÜ esimesel kahel aastal seda mängitud
          karoona laud koos lisavarustusega kodus olemas ...
          piljard, siis kui juhtub (seal võib ka vahest hästi minna, kaine olles )

          edit: ahjaa keegli proovisin kah see aasta ära, seal olen ma väga ebastabiilne nagu algajale kombeks

          Kommentaar


            #20
            Vastus teemale \'Bowling\'

            Piljard ja pinks täitsa pandavad mängud

            Kommentaar


              #21
              Vastus teemale \'Bowling\'

              Mõned aastad tagais sai loobitud, keskmine tuli ikka sinna 160-170 kanti, mõni 200 juhtus sisse jne. Siis tuli üks seeria 254 ja hakkas nii meeldima, et tellisin amazonist raamatu \"bowling for dummies\" or smth, et kuidas seda mängu tegelikult mängida. Pärast pole kordagi üle 200 saanud , rääkimata 160-170 keskmisest.
              "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

              Kommentaar


                #22
                Vastus teemale \'Bowling\'

                polnud vist piisavalt loll

                Kommentaar


                  #23
                  Vastus teemale \'Bowling\'

                  karoona laud mu maal isegi kuskil kuuris olemas Iga suvel mängid sõpradega ja pinksi käin ka ikka mängimas

                  Kommentaar


                    #24
                    Vastus teemale \'Bowling\'

                    Algselt postitas Cech1
                    karoona laud mu maal isegi kuskil kuuris olemas Iga suvel mängid sõpradega ja pinksi käin ka ikka mängimas
                    ei siis sa oled ju lahe sepp raisk

                    mul ei jää kunagi meelde, palju ma punktisid saan, aga palju ei või seda olla.
                    tegelikult tahtsin küsida, kas keegi linnahalli all retro-keeglisaalis on käinud? vat see on sürr koht.. või oli, ma ei tea, kas see enam avatud ongi.
                    We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                    Kommentaar


                      #25
                      Vastus teemale \'Bowling\'

                      Kuskil kaks aastat tagasi sai visatud rekordiks 196 . Siis sai ikka üsna tihedalt bowlimas käidud . Nüüd just paar nädalat tagasi käisin uuesti üle pika aja ning parim tulemus jäi kuhugile 160-ne kanti
                      Why is there more Manchester United supporters than Manchester City?
                      When you were a kid, your mum always said \\"... and keep away from that Maine Road!\\"


                      Koss on lahe

                      Kommentaar


                        #26
                        Vastus teemale \'Bowling\'

                        Mu rekord on 190. 181-ga olen Pühajärvel ka edetabelis. Viimati mängisin Magistralis ja seal õnnestusid ka mängud ning kõige paremaks jäi 173. Mu probleem on vaid selles, et olen liiga ebastabiilne.

                        Kommentaar


                          #27
                          Vastus teemale \'Bowling\'

                          Enda rekord on mingi 150-160, mis on tehtud mingi kolm aastat tagasi. Kunagi ammu sai isegi mingitel koolidevahelistel võistlustel käidud Rocca al Mares ja saavutasime seal kolmanda koha ( 16 kooli võistkonda oli kokku ). Selle võistlusega seoses tekkis ka üks küsimus, et kas bowlingu mängija pean näpud nendesse aukudesse panema või mitte? Seal võistlustel olid mingid ulmevennad, kes viskasid kuuli nagu keeglis ja panid hullu vindi sisse kuulile. Need \"ulmevennad\" loomulikult ka võitsid võistluse a kas nad ikka mängisid reeglitepäraselt?
                          Joga Bonito!!!

                          Kommentaar


                            #28
                            Vastus teemale \'Bowling\'

                            ma arvan et need ulmevennad panid siiski näpud aukudesse, sest vinti on vist suht võimatu muud moodi visata. lihtsalt oskama peab. ja vinti peab ka oskama kasutada mitte lihtsalt lahmima. kunagi kui mängitud sai, siis kõrvalrajal ka mingid vennad viskasid vindiga aga kasu neil sellest eriti ei olnud sest pall llendas vindi mõjul sinna kuhu juhtus - efektne oli vaadata küll kuidas pall kaarega veereb, aga algajale on ikka kasulikum pall täie jõuga keset rada virutada

                            Kommentaar


                              #29
                              Vastus teemale \'Bowling\'

                              algul,kui rada piritale tuli,oli meil seal üks tuttav tööl ja ütlen ausalt-kuna sai tasuta mängida,käisime tihti loopimas.hiljem tekkis kõrvale nn.discorada,pimedas,värvimuusikaga ja kurikad ei olnud nööride otsas,mis nagu pisut raskendas nende mahasaamist(see nukuteater tuleb paremini alla).nüüd on igalpool just sellised rajad.rekord on 204,190tuuri on ka mitu korda tulnud,samas on ka päris perse läinud-ma mõtlen 110-120peaks kinnisilmi,vasakuga laduma.rocca al mares kohtasime ükskord üht ameeriklast,kes väitis,et on elus 67 korda täismängu(300punkti)visanud.sellel vennal oli mingi imeline oma kuul,kinnas käes ja ütleme nii,et koguaeg oli tunne-sellise vindiga lendab renni.aga poolepeal äärel olles võttis muna sellise suuna,et ega eriti mööda ei visanudki see säga.paar viset keerasid tal mitmeid kordi max.punktid kihva.kui aga üks üles jäi,ütles ta,et seda on kõige kergem alla saada,endale teeb küll see üks äärdejäänu kõige rohkem muret.me oleme paraja kambaga isegi oma lõbuks juba mitu aastat niimoodi võistlusi korraldanud,et üks punkt bowlingus võrdub kahe-kolme sekundiga suusa-või mägirattarajal,päris eesti tippe on osalenud.et neid edestada pead bowlingus pikalt võitma :P seda ka,et kui see nr.16 pall võtta ja täiega pidevalt keskele lajatada,on järgmine päev persekannikas kahtlaselt haige pinksi,karontsi ja piljardi turniire on ka sopsus peaga niipalju korraldatud,et ei mäletagi enam kõike.viimasel ajal on need kõik aga kuidagi unarusse jäänud...
                              Kapten Trumm

                              Kommentaar


                                #30
                                Vastus teemale \'Bowling\'

                                Algselt postitas Raul2
                                pinksi,karontsi ja piljardi turniire on ka sopsus peaga niipalju korraldatud,et ei mäletagi enam kõike.viimasel ajal on need kõik aga kuidagi unarusse jäänud...
                                Moraal - joo vähem! Või asu Terevisiooni abil mälutreeningutega pihta. Viiamne aeg!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X