320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Bowling

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    Vastus teemale \'Bowling\'

    Algselt postitas fittibaldi

    tegelikult tahtsin küsida, kas keegi linnahalli all retro-keeglisaalis on käinud? vat see on sürr koht.. või oli, ma ei tea, kas see enam avatud ongi.
    Põhikoolis sai korra või kaks käidud. So siis kusagil üheksakümnendate alguses. Klassivend oli harrastaja, hiljem Eesti keeglieliidis ka :P Kas nüüd ka harrastab, ei tea.
    Supplies!

    Kommentaar


      #32
      Vastus teemale \'Bowling\'

      Vaadates siin teiste tulemusi jään ma küll ikka korralikult alla. Minu rekordiks siis 106

      Kommentaar


        #33
        Vastus teemale \'Bowling\'

        Mnjaa, ma olen elus ainult 1 korra bowlingut mänginud :P Seegi oli klaasiekskursioonil St. Peterburgi ja mängimise ajal olin ma täis, niisiis oma tulemusest pole mul õrna aimugi... Igatahes tegin oma klassivendadele pähe, mis on põhiline

        Kommentaar


          #34
          Vastus teemale \'Bowling\'

          mu rekord ka pisut vana juba, 152 sain

          Kommentaar


            #35
            Vastus teemale \'Bowling\'

            Pole paar aastat mänginud, a rekord oli vist midagi 170 kanti.
            Kas sinu kommipood on ikka küllalt autentne?

            Kommentaar


              #36
              Vastus teemale \'Bowling\'

              Rekord on 216, tehtud umbes 1,5 aastat tagasi. Mäletan, et 5 esimest viset olid X-d, see tekitas vist liigse pinge ja nii ta läks. Keskmine tulemus peaks jääma kuhugi 170-180 vahele.
              Rise and rise again until lambs become lions!

              Vaprus - Athletic Club - Rosenborg

              Kommentaar


                #37
                Vastus teemale \'Bowling\'

                Enda rekord 166 punni!!! Visatud articus!
                Mulle meeldib nii visata, et võtad algus mingi jõulise kuuli ja lajatad keskele ja siis pärast kui midagi püsti jääb, siis need sihid kergema kuuliga maha!!!
                Eriti mängumees ei ole, aga paar korda aastas ikka käin mängimas!!!
                Seltskondlik mäng!!!

                Kommentaar


                  #38
                  Vastus teemale \'Bowling\'

                  Mu rekord on 154 punni ja tehtud on see Võru Bowlingus.
                  forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

                  Kommentaar


                    #39
                    Vastus teemale \'Bowling\'

                    Täna sai profikuuliga 165 isegi loobitud

                    Kommentaar


                      #40
                      Vastus teemale \'Bowling\'

                      Hmm...2004 aasta suvel sain 170 punkti. Pirital.
                      LiverpoolFC

                      Kommentaar


                        #41
                        Vastus teemale \'Bowling\'

                        Algselt postitas eston maravilha


                        ma arvan et need ulmevennad panid siiski näpud aukudesse, sest vinti on vist suht võimatu muud moodi visata. lihtsalt oskama peab. ja vinti peab ka oskama kasutada mitte lihtsalt lahmima. kunagi kui mängitud sai, siis kõrvalrajal ka mingid vennad viskasid vindiga aga kasu neil sellest eriti ei olnud sest pall llendas vindi mõjul sinna kuhu juhtus - efektne oli vaadata küll kuidas pall kaarega veereb, aga algajale on ikka kasulikum pall täie jõuga keset rada virutada
                        ei, vinti saab väga ilusasti visata ilma näppe aukudesse panemata. mingi väike ja kerge kuul tuleb peo pealt veerema panna ja olemas.

                        Kommentaar


                          #42
                          Vastus teemale \'Bowling\'

                          2003a. Eesti MV\'se käigus sai visatud oma kuuliga 195, kuid keskmine püsib endiselt 135-165 piirides.
                          "The more we sweat in training, the less we bleed in battle"

                          http://runplus.wordpress.com

                          "Fitness is a battle, welcome to the front line"

                          Kommentaar


                            #43
                            Vastus teemale \'Bowling\'

                            hmm, saab ka paar korda aastas ikka mängimas käidud. Viimane kord tõi ka rekordi - 144. Tavaliselt alustan 90ga, ent kui suti mängitud, siis hakkab skoor 120 ja ülepoole minema, kift igatahes. Meeldiv oli küll, sai isegi tasuta siider võidetud

                            *Perona Bowling Pärnus

                            Kommentaar


                              #44
                              Vastus teemale \'Bowling\'

                              Täna sai Kuulsaalis visatud uus võimas isiklik rekord 155 punkti, mis on minu jaoks oo kui palju! Esimest korda sai seal käidud, väga meeldis kohe.
                              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                              Kommentaar


                                #45
                                Vastus teemale \'Bowling\'

                                Mul siis 172. Visatud suhteliselt sellisest seisust, kus käsi enam absoluutselt ei värisenud .
                                Hr. McN - tahtsin teada, kas Sa sumpad päriselt iga hommikul läbi lume lippu heiskama?
                                Või jäi 2 veebruarist lihtsalt allkiri vahetamata.
                                (ilus allkiri muidu)

                                Kommentaar

                                Working...
                                X