320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Golf

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Golf

    Niisiis, kui sportlikest mängudest jutuks juba läks, siis bowlingu asemel, mis on teatavasti redneckide ja white trashi lemmik, räägiks siin teemas hoopis golfist. Nimelt, ise sain väikestviisi harjutada viimasel ajal ja kuratlikult nakkav oli. Ilmselt ainuke mäng maailmas, mis on haiglaselt nakkav ka siis kui ise oled täielik juhmard. Mida ma olen. Par 4 augul on parim tulemus siiani 7. Nii äss ei ole, et händikäppi oleks hakanud arendama veel. Aga noh, plaan vaadata endale varustus ja tasapisi edasi harjutada. Eestis radasid tuleb juure. Niitvälja on loomulikult mõttetult kallis ja võib ennast põlema panna, aga Audrus olevat vist vähemalt 9ne rada ja mujalegi plaanitakse neid. Ons siin ka kellelgi väikest kogemust jagada?

    Minigolfi palun siin teemas mitte arutada, see on hoopis teine mäng.
    “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
    The Special One

    #2
    Vastus teemale \'Golf\'

    no rünno nüüd on sulle ka teema tehtud

    kusjurues pidevalt sellest lillepi pargi golfirajakesest lugedes, on endalgi tekkinud tahmine asja proovida(mitte, et seda kunagi arvutimängu tasemel juba tehtud poleks ).

    Kommentaar


      #3
      Vastus teemale \'Golf\'

      mis lillepi pargi?
      tell me more
      We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

      Kommentaar


        #4
        Vastus teemale \'Golf\'

        See suvi sai Niitväljal kursused ära tehtud ja omast praktikast võin väita - its cool shit Kui ikka sinu kehaliigutusest (ja ma mõtlen golfiga seotud liigutusi, mitte \"Villa Goals Season 2003-2004 tagajärjel mõnedel meist tekkivaid liigutusi) väike valge asi vuhisedes pealt 150 meetrit lendab... Suvel vähem tööd ja olen kogu aeg seal.
        "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

        Kommentaar


          #5
          Vastus teemale \'Golf\'

          Algselt postitas Jaan


          Niisiis, kui sportlikest mängudest jutuks juba läks, siis bowlingu asemel, mis on teatavasti redneckide ja white trashi lemmik, räägiks siin teemas hoopis golfist. Nimelt, ise sain väikestviisi harjutada viimasel ajal ja kuratlikult nakkav oli. Ilmselt ainuke mäng maailmas, mis on haiglaselt nakkav ka siis kui ise oled täielik juhmard. Mida ma olen. Par 4 augul on parim tulemus siiani 7. Nii äss ei ole, et händikäppi oleks hakanud arendama veel. Aga noh, plaan vaadata endale varustus ja tasapisi edasi harjutada. Eestis radasid tuleb juure. Niitvälja on loomulikult mõttetult kallis ja võib ennast põlema panna, aga Audrus olevat vist vähemalt 9ne rada ja mujalegi plaanitakse neid. Ons siin ka kellelgi väikest kogemust jagada?

          Minigolfi palun siin teemas mitte arutada, see on hoopis teine mäng.
          kuressaarde ehitatakse praegu uut golfiväljakut. tuleb 18 rada ja asi 80 hektarit suur. kokku läheb maksma 30 miljonit pluss siis veel masinad ja muud värgid. kuskilt internetist võin leida teile plaani ka kui soovi on
          “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

          Kommentaar


            #6
            Vastus teemale \'Golf\'

            Algselt postitas fittibaldi


            mis lillepi pargi?
            tell me more
            Tahetakse teha täisrada ehk 18 auku. Ma arvan, et suudad ise Postimehe ja EPLi otsingumoototit kasutada.
            “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
            The Special One

            Kommentaar


              #7
              Vastus teemale \'Golf\'

              Algselt postitas fittibaldi

              mis lillepi pargi?
              tell me more
              golfipoisid tahavad rajada piritale, sinna \"pargialale\", kus praegu ühes nurgas on selver, 9 auguga golfirada. muidugi käib, nagu iga vähegi uuenduslikuma asja ümber eestis, ilge tants. eelmise nädala ekspressis oli sellest väike jutt

              Kommentaar


                #8
                Vastus teemale \'Golf\'

                Mina oleks kahe käega poolt. Vanemate juurest paarsada meetrit minna... Praegu ongi seal mingi ilge võsa ja padrik. Samas, kui rada tehakse, siis ei saa enam jala selverisse minna.
                “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                The Special One

                Kommentaar


                  #9
                  Vastus teemale \'Golf\'

                  Algselt postitas Jaan
                  Ma arvan, et suudad ise Postimehe ja EPLi otsingumoototit kasutada.
                  tänkju massa.

                  häbenen oma teadmatust.

                  Ümber said tõstetud kõik rajad, mis riivasid aaskarukellade kasvukohti,” ütles Eesti Golfi Liidu sekretär Henry Talvik.

                  oi jummel. tüüpiline. mine tea, mida põnevat sealkandis veel kraavipervel leitakse kasvamas?
                  We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                  Kommentaar


                    #10
                    Vastus teemale \'Golf\'

                    olen ka subjectit mõned kuud harrastanud. vaatasin, et vanust nii palju. kaua minusugune vana peer ikka amatöörjalgpalli mängida jaksab, vaja midagi uut kõrvale vaadata. kevadel tuleb siis ilmselt ka see neetud green card ära teha.
                    niipalju ma juba sõltuvuses olen, et varustuse julgesin ära soetada.
                    golf on ka ilmselt üks neid väheseid spordialasid maailmas, milles rünno minust parem on. minu golfioskuste kohta see midagi head muidugi ei räägi.

                    aga üldiselt on lahe. kõige lahedam on see draiverilöögi \"kilks\". kes teab, see teab.
                    «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                    «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                    Kommentaar


                      #11
                      Vastus teemale \'Golf\'

                      Algselt postitas rohelineKonn

                      aga üldiselt on lahe. kõige lahedam on see draiverilöögi \"kilks\". kes teab, see teab.
                      Selle juures on muidugi nõme see, et tegelikult saaks ju kolmese kuni viiese rauaga palli kaugemale (jah, olen nii koba), aga põhimõtte pärast tuleb ju alustada nii nagu päris.
                      “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                      The Special One

                      Kommentaar


                        #12
                        Vastus teemale \'Golf\'

                        Algselt postitas Jaan


                        Algselt postitas rohelineKonn

                        aga üldiselt on lahe. kõige lahedam on see draiverilöögi \"kilks\". kes teab, see teab.
                        Selle juures on muidugi nõme see, et tegelikult saaks ju kolmese kuni viiese rauaga palli kaugemale (jah, olen nii koba), aga põhimõtte pärast tuleb ju alustada nii nagu päris.
                        just-just. järgmine löök tuleb juba niikuinii pitching- või sandwedge\'ga kusagilt, kuhu inimjalg pole enam ammu astunud.
                        «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                        «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                        Kommentaar


                          #13
                          Vastus teemale \'Golf\'

                          rK ma kujutan ette, et su golfikoti sisu on järgmine - driver, pw, sw ja putter

                          Kommentaar


                            #14
                            Vastus teemale \'Golf\'

                            Algselt postitas eston#21


                            rK ma kujutan ette, et su golfikoti sisu on järgmine - driver, pw, sw ja putter
                            + see teleskoopvarrega roigas, millega palli veest kätte saab
                            «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                            «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                            Kommentaar


                              #15
                              Vastus teemale \'Golf\'

                              Ma arvan, et siinkohal peaks selgeks tegema Golfi printsiibi.
                              Kui rajal on veekogu, siis pall kukub vette.

                              Täiendus printsiibile.
                              Kui pall vette kukub, siis on ta alati veekogu keskel.
                              “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                              The Special One

                              Kommentaar

                              Working...
                              X