320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Golf

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Vastus teemale \'Golf\'

    Täienduse modifikatsioon: kui pall ei asu mingil põhjusel vekogu keskel, siis on ta ometi nii kaugel, et teda napilt kätte ei saa

    Täienduse lahutamat lisa: seejuures on seda näha
    «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
    «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

    Kommentaar


      #17
      Vastus teemale \'Golf\'

      Möödunud suvel oli veel võimalus osta ülisoodsa hinnaga maailmas väga tuntud firma golfivarustust. Nö lõpumüük toimus. Kuigi endal mängimise kogemus puudub, tuli siiski tahtmine kuuene set ära osta. Aga noh sinna ta jäigi siis.
      Setis olid: driver, 4-6-8 ironid, sw, putter+lisaks kott kah.
      Eriti sexid mängud on veel curling ja snooker ja bowls ja tennis...Kurat, olengi valgekrae?

      Kommentaar


        #18
        Vastus teemale \'Golf\'

        Algselt postitas tembuu


        Möödunud suvel oli veel võimalus osta ülisoodsa hinnaga maailmas väga tuntud firma golfivarustust. Nö lõpumüük toimus. Kuigi endal mängimise kogemus puudub, tuli siiski tahtmine kuuene set ära osta. Aga noh sinna ta jäigi siis.
        Setis olid: driver, 4-6-8 ironid, sw, putter+lisaks kott kah.
        Eriti sexid mängud on veel curling ja snooker ja bowls ja tennis...Kurat, olengi valgekrae?
        Põhimõtteliselt ajaks isegi neli toikaga ära. 3 või 4 iron, 8 või 9 iron, putter, wedge. Väga vaja, võib isegi ironid koondada 5 peale.
        “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
        The Special One

        Kommentaar


          #19
          Vastus teemale \'Golf\'

          tõenäoliselt ei kannataks minu tulemused katastroofiliselt, kui kasutaks ka ainult putterit ja ühte rauda, nt 7\'t. koti peaksin kaasa võtma ainult seetõttu, et niipalju tagavarapalle ei mahu taskusse
          «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
          «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

          Kommentaar


            #20
            Vastus teemale \'Golf\'

            Noh, ega ma olen ise kah golfi ainult paar-kolm kuud mänginud..
            Nii,et taset ei ole...mingisugust... Niitvälja punaste pealt on HCP38...
            Aga õpetajad on head.
            Soetatud on kasutatud varustus ja renditud järgmise hooaja Niitvälja mänguõigus. Muuseas tean seda, et vähemalt 1 mänguõigus on veel laokil 7500(sisaldab väljakuhooldustasu mis on 5500).
            Mis Lillepi parki puutub siis tegemist on lihtsamat sorti pay and play tüüpi rajaga (s.t. ei nõuta greencardi olemasolu) tasemelt õige pisut keerulisem, kui Audru. Valmib 2007 aastal. Mõnus, sest kodust on kolm min. autoga sõita..
            ja veel.
            minu soovitus algajale golfimängijale
            kasuta 6-9 iron+PW,SW(sleep walking), ja putter. Muud asjad võid ära unustada ja siis välja võtta kui HCP alla 36 langeb.

            Kommentaar


              #21
              Vastus teemale \'Golf\'

              Algselt postitas vello99


              See suvi sai Niitväljal kursused ära tehtud ja omast praktikast võin väita - its cool shit Kui ikka sinu kehaliigutusest (ja ma mõtlen golfiga seotud liigutusi, mitte \"Villa Goals Season 2003-2004 tagajärjel mõnedel meist tekkivaid liigutusi) väike valge asi vuhisedes pealt 150 meetrit lendab... Suvel vähem tööd ja olen kogu aeg seal.
              Oku siin ka rääkis, et pidi käpp olema.
              Nii, et Soccernet Cup siis kevadel-suvel.

              Osalejatel palun registreeruda...
              Ah ennist unustasin märkimata Audru 18 rada 90 lööki, sellest 2 birdiet par 3 ja par4

              Kommentaar


                #22
                Vastus teemale \'Golf\'

                Algselt postitas runno
                Muuseas tean seda, et vähemalt 1 mänguõigus on veel laokil 7500(sisaldab väljakuhooldustasu mis on 5500).
                kuidas mänguõigus seda valdava isikuga seotud on? et kui osta nt kahepeale?
                «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                Kommentaar


                  #23
                  Vastus teemale \'Golf\'

                  Ma siit kolkast ka teavitan teid.

                  Otepää külje alla kerkivad golfirajad
                  When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                  Kommentaar


                    #24
                    Vastus teemale \'Golf\'

                    Kui nüüd hüppemägi ka otepääl valmis saaks siis tuleb uut ala arndama hakata.algus hüppad ja siis gunderseni meetodil golfirajale või vastupidi:P

                    Aga olge nii kenad ja seletage need ironid ja muud asjad ära.Putter on selge.
                    Sain ka kunagi paar harjutuslööki niitväljal teha,lendas küll
                    INTER ARMA CARITAS

                    Kommentaar


                      #25
                      Vastus teemale \'Golf\'

                      Algselt postitas marcello

                      Aga olge nii kenad ja seletage need ironid ja muud asjad ära.Putter on selge.
                      Sain ka kunagi paar harjutuslööki niitväljal teha,lendas küll
                      kui putteriga lendas, siis on natuke pahasti.
                      hästi lühidalt öeldes on vahe kaigaste laba nurgas, ning seeläbi ka palli lennutrajektooris. mida väiksem number, seda väiksem nurk ja pikem löök. woodid on need suured jurakad, millega kaugele lüüakse. wood 1 kutsutakse ka draiveriks. laialt kasutatakse ka wood 3 ja 5. rauad on need pisut väiksemad jurakad, millega lüüakse pisut vähem ja suurema kaarega. üle põõsa näiteks. nummerdatakse 1-9 + wedge\'d. 1 ja 2 peaaegu, et ei kasutata, nende asemel lüüakse woodidega.

                      sai hea selgitus
                      «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                      «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                      Kommentaar


                        #26
                        Vastus teemale \'Golf\'

                        driverit peaksid ka vist teadma
                        wood 2 kuni 10(vist oli nii, wood 1 on driver kui ma asjast kunagi õigesti aru sain) on fairway pealt löökide tegemiseks, see muidugi ei töhenda et ka ironeid fairway peal kasutada ei tohiks
                        iron 1 kuni tont teab palju - greenile lähenemislöökide jaoks
                        sand wedge - liivapunkrist välja löömiseks
                        p(ei tule nimi meelde) wedge - lihtsalt kuskilt heinamaalt löömiseks
                        putter juba tead

                        numbrid kaigaste nimede taga näitavad löögipinna nurga suurenemist - mida suurem number seda suurem nurk ja seda kõrgema kaarega ja lühema vahemaa jaoks mõeldud

                        nüüd kindaslti tulevad foorumi golfikunnid ja tambivad mu maa sisse.. või mis kliffid?

                        Kommentaar


                          #27
                          Vastus teemale \'Golf\'

                          Driver on alustuseks. Ässadele. Tavakodanike driveri kasutamine lõpeb tavaliselt fiaskoga. Ironid on nii öelda keskmaadistantsi tarvis. Number näitab nurka. 1 on kõige väiksema nurgaga, 9 kõige suurema nurgaga. Mida suurem nurk, seda suurem kaar pallil. Wedge\'d on lühemadistantsiliste kaarpallide tarvis. Sand ja pitch vihjavad mis pinnase jaoks.

                          Edit: Näpud pole piisavalt nobedad, et olla esimene vastama. Kogemust eriti pole, aga driver\'id üldiselt piirduvad väikeste arvudega.

                          Edit2: Ja mitte ainult eston...
                          “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                          The Special One

                          Kommentaar


                            #28
                            Vastus teemale \'Golf\'

                            Algselt postitas Jaan

                            Kogemust eriti pole, aga driver\'id üldiselt piirduvad väikeste arvudega.
                            draiver on wood 1 hellitusnimi
                            «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                            «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                            Kommentaar


                              #29
                              Vastus teemale \'Golf\'

                              No ma ei tea... siin panevad lõdvalt wood 3 kohta ka draiver. Mõni kraad on vahet...
                              “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                              The Special One

                              Kommentaar


                                #30
                                Vastus teemale \'Golf\'

                                Pitch Wedge on selle asja nimi.Kasutatakse kas rafist löögil v. fairwayl kui alla 110 meetri (olenevalt laba kiirusest) lipuni.
                                ja veel
                                BTW on olemas ka 10 iron (ise pole näinud küll)
                                Driverist niipalju,et stabiilne löök tekib u. HCP 5 ja alla juures. (kõlksu kuuled küll märksa varem)

                                Kommentaar

                                Working...
                                X