320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

2004

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    2004

    Läbi on saamas aasta 2004 ja algamas uus, ühe numbri võrra suurem. Kätte on jõudnud hetk, mida me põnevusega oleme oodanud juba pikka aega - anname üle auhinnad parimatele. Niisiis, kes meeldib/ei meeldi, ja mis on lõppenud aasta kohta öelda. Võtke aeg maha ja kirjutage, kuis suudate.

    Parim postitaja:
    TOP 5 postitajad:
    Suurim jobu:
    TOP 5 jobud:
    Parim teema:
    Nõmedaim teema:
    Parim postitus:
    Nõmedaim postitus:
    Naljakaim postitaja:
    Naljakaim postitus:
    Kõige targem postitaja:
    Kõige enam närvidele käiv postitaja:
    Kõige jäärapäisem postitaja:
    Kõige ropum postitaja:
    Kellega ei läheks mitte kunagi koos luurele?
    Foorumlane, keda tahaksid kõige enam kohata, kuid pole seda veel teinud?
    Kõige optimistlikum postitaja:
    Kõige pessimistlikum postitaja:
    Parim uustulnuk:
    Keda igatsen?
    Kõige fännim fänn:
    Kõige ropum postitaja:
    Kõige vaimukam postitaja:
    Kõige iroonilisem postitaja:
    Kõige seksikam postitaja:

    Muideks, mõtekas on minu postitust tsiteerida ja siis ebavajalik soga sealt \\\'delete\\\' nupuga eemaldada. Vastama ei pea ju kõigile, aga võib ise ka kategooriaid julgelt lisada.


    #2
    Vastus teemale \'2004\'

    Parim postitaja: ESTON ikka
    TOP 5 postitajad: Saar.Eston,Jaan,Martin,Greenday
    Suurim jobu: Saar
    TOP 5 jobud: Saar ....
    Parim teema: Toredaid Linke
    Nõmedaim teema: Totsid,Totsid,Totsid
    Parim postitus: Minu meelest peaks olema igakuine maks selle eest, kui tahad oma nime sisse \"zidane\" panna. See on ju solvang.
    Nõmedaim postitus: Oli juba ju.
    Naljakaim postitaja: Eston
    Naljakaim postitus: Minu meelest peaks olema igakuine maks selle eest, kui tahad oma nime sisse \"zidane\" panna. See on ju solvang.
    Kõige targem postitaja: Martin ja Magpie
    Kõige enam närvidele käiv postitaja: Saar
    Kõige jäärapäisem postitaja: Mõelge ise
    Kõige ropum postitaja: keegi ei ole eriliselt silma paistnud
    Kellega ei läheks mitte kunagi koos luurele? Van Rooney
    Foorumlane, keda tahaksid kõige enam kohata, kuid pole seda veel teinud? Jaan
    Kõige optimistlikum postitaja: ....
    Kõige pessimistlikum postitaja: ....
    Parim uustulnuk: Van Rooney
    Keda igatsen? Dede Junior. Ei ole teda kaua aega kuulnud ega näinud
    Kõige fännim fänn: Epic ja Eston Manchester Unitedile.
    Kõige ropum postitaja: see oli juba.
    Kõige vaimukam postitaja: 17, Greenday
    Kõige iroonilisem postitaja: Eston
    Kõige seksikam postitaja: Kuna Eston pani Totside teemas palju pilte panen hääle temale.


    Keegi hakkab nagunii nüüd vaidelma mingi asja pärast!

    Soovin siis nüüd juba Head Vana Aastalõppu ja Head Uut Aastat!
    forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

    Kommentaar


      #3
      Vastus teemale \'2004\'

      Parim postitaja: mcnamara
      TOP 5 postitajad: mcnamara,martin,tanel,tanua,greenday
      Suurim jobu: kas ennast võib ka panna?
      TOP 5 jobud: 17,saar,davids26,vanrooney,budulojus
      Parim teema: itaalia jalgpalli ajalugu
      Nõmedaim teema: off-topicu all midagi
      Parim postitus: suurem osa mcnamara ja taneli omadest
      Nõmedaim postitus: saare omad
      Naljakaim postitaja: tanua
      Naljakaim postitus: suurem osa tanua omadest
      Kõige targem postitaja: mcnamara
      Kõige enam närvidele käiv postitaja: zajats
      Kõige jäärapäisem postitaja: saare ehk?
      Kõige ropum postitaja: eston
      Kellega ei läheks mitte kunagi koos luurele? eston
      Foorumlane, keda tahaksid kõige enam kohata, kuid pole seda veel teinud?: zaz
      Kõige optimistlikum postitaja:
      Kõige pessimistlikum postitaja:
      Parim uustulnuk: kui tanel uue alla läheb, siis tema
      Keda igatsen? : oli dede juuniori juba ära unustanud, aga kui eveni postitust nägin tuli taas meelde
      Kõige fännim fänn: tanel
      Kõige ropum postitaja: juba oli juu
      Kõige vaimukam postitaja: tanua
      Kõige iroonilisem postitaja: eston
      Kõige seksikam postitaja: eston, sama asi mis igatsemise värgi all

      Kommentaar


        #4
        Vastus teemale \'2004\'

        i can bet that see teema muutub populaarsemaks kui totsid,totsid....
        Palju pisaraid ja viha see võib tekitada
        INTER ARMA CARITAS

        Kommentaar


          #5
          Vastus teemale \'2004\'

          Algselt postitas marcello


          i can bet that see teema muutub populaarsemaks kui totsid,totsid....
          Palju pisaraid ja viha see võib tekitada
          Sellist asja ei tohiks mu arust vihaga võtta. Tuleb võtta naljaga.
          forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

          Kommentaar


            #6
            Vastus teemale \'2004\'

            jeeesh, ma juba ootasin umbes oktoobrist, millal ma saan jälle seda ankeeti täita.
            ..and twelve points go to..

            Parim postitaja: Jaak (Parim as in ma ei ole märganud ainsatki mitte-asjalikku posti)
            TOP 5 postitajad: seda saate ise ka vaadata, kui võtate \'liikmete nimekiri\' ja postituste arvu kahanevasse ritta panete
            Suurim jobu: poleks aus teiste jobude suhtes ainult ühte välja tuua
            TOP 5 jobud: ...või ainult viite
            Parim teema: Kuldne lapsepõlv
            Nõmedaim teema: Mis teie kell on? Tegelikult oli alguses naljakas, aga nagu ikka, tondid rikuvad kõik ilusa ära.
            Parim postitus: kuskil on rKonna post, mille peale ma naersin nii et vats, kui mul see oleks, vappunuks. aga ma ei leia seda praegu üles.
            Nõmedaim postitus: üldiselt kõik, mis lõpevad või algavad emootikoniga
            Naljakaim postitaja: tanua. ja ma ei saa aru, kas ta püüab selle nimel või mitte.
            Kõige vaimukam postitaja: Martin, aga see on ju ka arusaadav, sest ta on tartu vaimu nii tulvil
            Kõige iroonilisem postitaja: rKonn
            Naljakaim postitus: tanua, teemas PS2:

            Ma juba õpin ju luuletust ka na

            Kell 12 on peagi löömas na
            jõulutaati ootan
            ,päkapikud tasahilju na
            ,teevad viimseid märkmeid.

            Ukse taga mingi kobin,
            naabri kass see kräunus na
            ,avan ukse – hoov on tühi
            taamal koer see klähvib na.

            Ukse sulgen ja veel ootan na
            ,suikun peagi unne,
            hommik koidab – ringi vaatan na
            ,kuuse all on komme.

            Kõige targem postitaja: mina
            Kõige enam närvidele käiv postitaja: kõige suuremad lobisejad on ikka need, kellel midagi öelda ei ole
            Kõige jäärapäisem postitaja: arsenali avatariga kodanikud miskipärast on eriti altid vaidlema
            Kõige ropum postitaja: mis on ropp? mulle meeldib ka vahel ropendada.
            Kellega ei läheks mitte kunagi koos luurele? ma ei salli seda väljendit \'luurele minema\'. ja vat ei vastagi!
            Foorumlane, keda tahaksid kõige enam kohata, kuid pole seda veel teinud? oleks huvitav näha, misuke on see va mcnamara, kes vahel kirjutab kui meie kõigi kollektiivne südametunnistus.
            Kõige optimistlikum postitaja: Rauno
            Kõige pessimistlikum postitaja: ethan
            Parim uustulnuk: D-7 on siinseal päris muhedaid kommentaare lisanud
            Keda igatsen? rohkem naisfoorumlasi
            Kõige fännim fänn: meil ei ole foorumis fänne, vaid on poolehoidjad. Aga pakun Kunn.
            Kõige seksikam postitaja:
            peab olema treze, sest ta saab isegi ratest naisi ja nii. tahan kaaa!!
            We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

            Kommentaar


              #7
              Vastus teemale \'2004\'

              Algselt postitas Evu


              Algselt postitas marcello


              i can bet that see teema muutub populaarsemaks kui totsid,totsid....
              Palju pisaraid ja viha see võib tekitada
              Sellist asja ei tohiks mu arust vihaga võtta. Tuleb võtta naljaga.
              Selge see,et naljaga seda enamus võtakski,isegi enda nime lugedes ükspuha mis kategoorias.Aga meil siin pisikesed armsad lapsed ka kes veel puberteetigi jõudnud ole.Ja ega peagi nii noor olema,ühe teema all üks tuntud postitaja solvus enda kritiseerimise peale nii hirmsasti,et lubas enam mitte postitada selles alateemas.
              strange people
              INTER ARMA CARITAS

              Kommentaar


                #8
                Vastus teemale \'2004\'

                Algselt postitas marcello


                i can bet that see teema muutub populaarsemaks kui totsid,totsid....
                Irw. Muud pole öedla. Üks seksika küsimus ei suuda lüüa tervet teemat täis seksikust.
                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                Kommentaar


                  #9
                  Vastus teemale \'2004\'

                  Algselt postitas Martin


                  Algselt postitas marcello


                  i can bet that see teema muutub populaarsemaks kui totsid,totsid....
                  Irw. Muud pole öedla. Üks seksika küsimus ei suuda lüüa tervet teemat täis seksikust.
                  Siin saab ju \"ära panna\":P
                  INTER ARMA CARITAS

                  Kommentaar


                    #10
                    Vastus teemale \'2004\'

                    Algselt postitas fittibaldi

                    Kõige enam närvidele käiv postitaja: kõige suuremad lobisejad on ikka need, kellel midagi öelda ei ole

                    äitahh...
                    How does Freddy Kruger wipe his butt?

                    Kommentaar


                      #11
                      Vastus teemale \'2004\'

                      Parim postitaja: Skint

                      TOP 5 postitajad: Mcnamara, Martin, Skint, Devil ja Eston#21

                      Suurim jobu: Karla/saar

                      TOP 5 jobud: Ma ei taha kedagi solvata

                      Parim teema: duff_k \"Inter\"

                      Nõmedaim teema: fc mongoolia \"mis teie kell on\"

                      Parim postitus: Vot, kui meelde tuleb siis lisan

                      Nõmedaim postitus: Kõik, kus antakse mängu käigus üle tulemusi

                      Naljakaim postitaja: Tanua

                      Naljakaim postitus: Tanua ja PS2 teemas

                      Kõige targem postitaja: Mel21

                      Kõige enam närvidele käiv postitaja: Juveman, sest tema peale olen ma täna vihane. Muidu need rasket gloryhunteri iga üle elavad poisikesed.

                      Kõige jäärapäisem postitaja: Arsenali fännid vast, mina ka muidugi

                      Kõige ropum postitaja: Eston#21 Kui ropum all on mõeldud ropendamist.

                      Kellega ei läheks mitte kunagi koos luurele? Juve fänniga. Välja arvatud Treze, kui tal seda musta-valge triibulist särki pole seljas.

                      Foorumlane, keda tahaksid kõige enam kohata, kuid pole seda veel teinud? Treze, mees/noormees, kes suurendas minu kirge Itaalia jalgpalli vastu.

                      Kõige optimistlikum postitaja: Kurat, ma olen loll ja ei saa sellest sõnast aru

                      Kõige pessimistlikum postitaja: Sama siin

                      Parim uustulnuk: Tanua

                      Keda igatsen? Itaalia foorumi hiigelaegade postitajad võiks hakkata postitama

                      Kõige fännim fänn: Rootsi kunn :P

                      Kõige ropum postitaja: See oli juba

                      Kõige vaimukam postitaja: Skint

                      Kõige iroonilisem postitaja: Ei ole tähele pannud

                      Kõige seksikam postitaja: Treze kindlasti
                      sigpic

                      Kommentaar


                        #12
                        Vastus teemale \'2004\'

                        Parim postitaja: fittibaldi (kuigi ma käin talle nävidele:P)
                        TOP 5 postitajad: martin, jne.
                        Suurim jobu: mina
                        TOP 5 jobud: cant kill me, siim089 , mina jne.
                        Parim teema:arsenal
                        Nõmedaim teema: mhh.. mingi offtopicu oma...
                        Parim postitus: keegi rebis kusagil päris hästi... kusagil offtopicu all... a see wet pussy teema rKOnn -> ja nüüd see mida mcn kõige enam kartis: esimene wet pussy postitaja:Wet pussy
                        Nõmedaim postitus: keegi lubas mind tappa ära..
                        Naljakaim postitaja: mmhh... mina
                        Naljakaim postitusostitaja:Wet pussy
                        Kõige targem postitaja: martin vist...
                        Kõige enam närvidele käiv postitaja: cant kill me
                        Kõige jäärapäisem postitaja: cant kill me
                        Kõige ropum postitaja: cant kill me
                        Kellega ei läheks mitte kunagi koos luurele? ma ei lähegi...
                        Foorumlane, keda tahaksid kõige enam kohata, kuid pole seda veel teinud? mhh.. cant kill me... ära tallinna parem tule
                        Kõige optimistlikum postitaja: igast utopiste on...
                        Kõige pessimistlikum postitaja: ot kuda ja snaju
                        Parim uustulnuk: ----
                        Keda igatsen? sind kyll mitte
                        Kõige fännim fänn: kunn ikka...
                        Kõige ropum postitaja: cant kill me
                        Kõige vaimukam postitaja: palju
                        Kõige iroonilisem postitaja: Devil ja Eston
                        Kõige seksikam : Eston
                        How does Freddy Kruger wipe his butt?

                        Kommentaar


                          #13
                          Vastus teemale \'2004\'

                          Parim postitaja: Mees, kes siin foorumis teinud kõige rohkem postitusi - mcnamara. Parim vast seetõttu, et tema postitustest naljalt juba miskit jura ei leia... toetab oma klubi, kirjutab nii, kuidas arvab ja on oma arvamuses kinni - mõnikord küll võib-olla veidi ülearugi, aga ega see halb iseloomujoon ole... (kuigi jaah, Biitlite koha pealt lasi maccagi end lõdvaks hetkeks...)

                          TOP 5 postitajad: Magpie, Jaan, Martin, Sleepwalking, fittibaldi (et ilusasti ära mahutada, siis selgituseks - eelmise auhinna laureaat oleks siin kuues...). Tegelt on veel inimesi, kelle postid tuleb läbi lugeda: Rootsi Kunn, yheksa, Jaak, ethan, Leedsi seltskond, Jux... nii ei saa ju, pool foorumi kooslusest ette loetud juba

                          Suurim jobu: Davids oma tipphetkel (ja palun, ära seda teemat loe!). Kuigi tõele au andes on ta järglane end mõningate eranditega üsna korralikult üleval pidanud (ptui-ptui-ptui).

                          TOP 5 jobud: marcello, budulojus, Ferreira, macyntoch, Roosaelevant. Nothing personal, poisid... lihtsalt olete oma postitustega sellise mulje jätnud. Muidugi võiks siia lisada ka kõik need Adriano#76-d ja davids#31-d, aga eeldan, et nende jaoks on parimad päevad veel ees... erts asub ka kuskil siin piiri peal. Edit: macyntoch on ses nimekirjas vaid peamiselt seetõttu, kuidas ta kunagi oma kodukat siin promos... algatus siiski tänuväärne...

                          Parim teema: Vot see on alles pähkel... eks neid klubide ja võistluste kohta ole teemasid küll ja neist ei saa justkui ühtki esile tõsta. Võib-olla siis mõni teema off-topicu alt või Superennustus... ei oska midagi targemat esialgu välja pakkuda.

                          Nõmedaim teema: Hmm, neid on tegelikult veel rohkem, aga siiski - budulojuse Maailma parimad TOP 10. Oijaah!

                          Parim postitus: Kuna ühe posti paremust on raske leida, siis siia kas naljakamana või vaeva nõudnuna 3 tükki:

                          Algselt postitas vello99

                          Mul tuleb meelde üks mäng, kus me mängisime ühe olulise turniiri vist kaheksandikfinaalis turniiri ühe favoriidi vastu. Mind oli väravasse pandud. Kuidagi saime ette, kui vastane sai omalt 35 meetrilt karistuslöögi. Ja siiamaani ei kujuta ma ette kuidas ma selle sisse imesin. Ehk nagu ma pärast ajakirjanikele ütlesin, ka kätetu ja jalutu oleks selle löögi ära tõrjunud...

                          Lugupidamisega,
                          Oliver
                          Teist ei leia, aga mõtlen seda fitti posti, kus ta tegi taanlaste pildiga veidi sahker-mahker...

                          Kolmas võib-olla see Tanua Mellori lugu, samas äkki ka Taneli Itaalia-lood, aga nendesse pole süvenenud... äkki peaks?

                          Nõmedaim postitus: Endale on südamesse kõige rohkem läinud Darreni viimase aja sõnavõtud, kus ta mainib, et justkui peaks toetatava klubiga olema \"tõsine reaalne kokkupuude\". What a bullsh*t!

                          Naljakaim postitaja: vello99, rohelinekonn, eston, Tanua (päris nimekas seltskond ju )

                          Naljakaim postitus: Vt. parimate postituste alt...

                          Kõige targem postitaja: Eks meist igaüks miskist asjast ikka teab, samas tuleb ka ämbreid kõigil ette... Kuulu järgi pidavat Kaarel olema Inglise jalgpalli koha pealt hirmus tark, kahju vaid, et ta viimasel ajal seda tarkust nõnna vähe välja näitab.

                          Kõige enam närvidele käiv postitaja: marcello näiteks, ka budulojus

                          Kõige jäärapäisem postitaja: macca

                          Kõige ropum postitaja: eston, davidsid

                          Kellega ei läheks mitte kunagi koos luurele? Kuna tunnen siit isiklikult vaid mõnda inimest, siis saaksin vaid nende seast valides öelda, kellega läheks, aga vastupidise kohta mitte... Isiklikult tundmata võiks vist vaid sõdurpoiss Jaaniga luuret tegema minna...

                          Foorumlane, keda tahaksid kõige enam kohata, kuid pole seda veel teinud? Juveman Ok, tegelikult oleks neid päris mitu, kellega näost-näkku põnev kohtuda oleks... mcnamara ja eston äkki siis näiteks.

                          Kõige optimistlikum postitaja: Sleep äkki? Seoses tema igavese usu ja lootusega, et küll ka Arsenal kord CL-i võidab või poolfinaali saab...

                          Kõige pessimistlikum postitaja: ethan. Üldiselt on jäänud mulje, et see noormees suudab iga asja peale midagi negatiivset öelda...

                          Parim uustulnuk: aton - tegija vend on lihtsalt! Henrika aka Taneli progress on ka märkimist väärt... Kui vaadata tema esimesi postitusi (CM teemad, Fulham) ja nüüdseid, siis võiks öelda, et vahet märkab...

                          Keda igatsen? Kaarel vast mainitud põhjustel... aga ka Karla, kelle jaoks oleks võinud teha eraldi teema, Premier League\'i väravad. Fitti poolt pakutustki ei ütleks ära... Ja mõnikord igatsen asjalikku juttu...

                          Kõige fännim fänn: erts - tõsiselt tõsine Reali ja Manu ja Inglise ja Hollandi fänn. Tõsisemalt võttes arvatavasti siiski Rootsi Kunn jaah...

                          Kõige iroonilisem postitaja: mina, aga ma olen nii irooniline, et millegipärast ei mõisteta mind

                          Kõige seksikam postitaja: No see auhind läheb küll Martinile. Tõsiselt kohe.

                          And my special thanks goes to: ennustuste vedajad ja mõned adminnid, moded (mitte kõik) - teete endale au!

                          Eks midagi ununes kindlasti, aga juhtub ka tegijatel... Lõpetuseks tsiteerin Kristiina Smigunni: \"Ma olen väsinud!\" Ja homme eksam... või täna, huh!

                          Kommentaar


                            #14
                            Vastus teemale \'2004\'

                            Yeah,tuli ära.Tänud skintile:P
                            Tore kui suutsin sellega närvidele käia,et ühe teema all härrat kritiseerisin kuna ta enda silmis palki ei näinud.
                            Peace
                            mina olen rahul
                            INTER ARMA CARITAS

                            Kommentaar


                              #15
                              Vastus teemale \'2004\'

                              Üks Oscar käes, sänx Tann Ent teeks minagi pisukese kokkuvõtte ning avaldaks arvamust. And the winners are :

                              Parim postitaja: mcnamara
                              TOP 5 postitajad: fittibaldi, Devil, Aramis, Jaan, Sleep Walking
                              Suurim jobu: ühte on ikka paganamas raske välja tuua
                              TOP 5 jobud: need, kes bännivad rahvast (mõne bänni puhul tõesti ei olnd muud valikut, oleme ju peaaegu ühest suurest risustajast lahti saanud ), aga siiski. Siis veel need, kes muudavad ise või saadavad PM-i, et muuda signatuuri, kes need küll olla võiks
                              Parim teema: ka mul on probleeme selle väljatoomisega, ent Superennustus on midagi erilist!
                              Nõmedaim teema:mis teie kell on, baar jne jne
                              Parim postitus: parimad postitused parimalt postitajalt.
                              Nõmedaim postitus:Taneli arutud argumendid Cannavaro teema all.
                              Naljakaim postitaja: Tanua!!!
                              Naljakaim postitus: pane otsingusse Tanua ja leiad sihukesi pärleid, et ühe esiletoomine oleks lausa patt.
                              Kõige targem postitaja:mcnamara
                              Kõige enam närvidele käiv postitaja:igasugused Chillerid, chelsea avataride kandjad, kohati ka Roosaelevant. Ent on teisigi
                              Kõige jäärapäisem postitaja: Martin
                              Kõige ropum postitaja: eston#21
                              Kellega ei läheks mitte kunagi koos luurele? Devil :P (ära kunagi mine luurele vaenlase poolehoidjaga)
                              Foorumlane, keda tahaksid kõige enam kohata, kuid pole seda veel teinud? mcnamara, Martin, eston#21
                              Kõige optimistlikum postitaja: skint
                              Kõige pessimistlikum postitaja: Tanel
                              Parim uustulnuk: Tanua ( kuhu sa küll viimasel ajal aint jäänd oled ? )
                              Keda igatsen? Tanua, Karla
                              Kõige fännim fänn: eks see Eesti au ja uhkus Rootsi Kunn ole ikka
                              Kõige iroonilisem postitaja: eston#21
                              Kõige seksikam postitaja: mu lemmik saidi au ja hiilgus - Treze !!!


                              Tänan tähelepanu eest!

                              Kommentaar

                              Working...
                              X