320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

2004

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Vastus teemale \'2004\'

    Parim postitaja: jyriöö - avaldab muljet postitades harva, aga alati teemakohaselt ja nutikalt.
    TOP 5 postitajad: jyriöö, Amadeus, fittibaldi, eston, rohelineKonn. Toredat rahvast on palju rohkem.
    Suurim jobu: Kunagine Davids kõigis oma reinkarnatsioonides koos oma suurima sõbra saare ehk Karlaga.
    TOP 5 jobud: Kes ikka viitsib kõiki neid aasta jooksul bännituid meelde tuletada.
    Parim teema: millist liigat näidata telkust na by Tanua. Ometi sai südamest naerda.
    Nõmedaim teema: Totsid... Andke andeks, aga minu meelest sellised asjad ei kuulu jalgpallifoorumisse.
    Parim postitus: fittibaldi märtsikuine postitus teemas \"Mis on elu mõte\" näitab minu jaoks, mis suunas see foorum võiks areneda. Muidugi ei tekitanud see toona vähimatki diskussiooni.

    fittibaldi 19.03:
    muide, hämmastav lugu, aga teen just yht filosoofilist raamatut (\'Jutuajamised jumalaga\'), kus nagu tellitult jäi silma autori, Neale Donald Walschi definitsioon:

    Seega...sinu elu mõte ja eesmärk on otsustada ning olla, Kes Sa Tegelikult Oled. Teed seda iga päev. Iga teoga, iga mõttega, iga sõnaga. See on see, mida sa teed.
    Kuni tasemeni, mil oled sellega rahul – rahul sellega, Kes Sa Oled oma kogemuses – sellel tasemel jääd sa looduga kokku kas rohkem või vähem, tehes vaid siin-seal pisikesi muudatusi täiustumise suunas.

    Nuff said.


    Nõmedaim postitus: Kõik, mida võib lugeda teemast: Viimane inimene kes siia postitab, saab auhinna.
    Naljakaim postitaja: Tanua na
    Naljakaim postitus: zidane05 avang teemas parim klubi üle ültse!?: minu arust on chelsea praegu aga vanasti man.u
    Kõige targem postitaja: rohelineKonn, Martin, Kaarel, Jux, wal. Ei taha/oska ühte nimetada.
    Kõige enam närvidele käiv postitaja: Minu jaoks paratamatult SleepWalking
    Kõige jäärapäisem postitaja: On käes koht iseennast pakkuda.
    Kõige ropum postitaja: Ei loe roppusi,
    Kellega ei läheks mitte kunagi koos luurele? Ma arvan, et minuga pole kellelgi põhjust luurele minna.
    Foorumlane, keda tahaksid kõige enam kohata, kuid pole seda veel teinud? Martin - huvi selleks on juba ammu.
    Kõige optimistlikum postitaja: eston
    Kõige pessimistlikum postitaja: mcnamara
    Parim uustulnuk: Tanua
    Keda igatsen? Vana kaasvõitleja Liverpooli teemast Siim ilmus korraks suvel uuesti välja, et siis taaskord kaduda...
    Kõige fännim fänn: Rootsi Kunn
    Kõige iroonilisem postitaja: Martin
    Kõige seksikam postitaja: No sex for me, please.

    Lisaks tahaksin tänada kõiki, kes nii metsikult ilusasti meenutasid läinut teemas \"Kuldne lapsepõlv\". Selle teema elupäevad olid minu selle aasta lemmikaeg foorumis.

    Edit: Ah jaa - tänan kõiki adminne ja modesid, et foorumit elus hoiate. Seda ei saa ka sel aastal lisamata jätta.
    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

    Kommentaar


      #17
      Vastus teemale \'2004\'

      Parim postitaja: ju siis mcnamara
      TOP 5 postitajad: eston,martin,jaan,runno,fitti
      Suurim jobu: sellisel tasemel on raske parimat selgitada
      TOP 5 jobud: inzu on üks neist....
      Nõmedaim teema: na
      Parim postitus:
      Nõmedaim postitus:
      Naljakaim postitaja: Tanua
      Naljakaim postitus: midagi Tanualt
      Kõige targem postitaja: mcnamara,SW,rK
      Kõige enam närvidele käiv postitaja: ethan vahest oma pessimismiga
      Kõige jäärapäisem postitaja: Robinho,Martin
      Kõige ropum postitaja: eston
      Kõige optimistlikum postitaja: SleepWalking
      Kõige pessimistlikum postitaja: ethan
      Parim uustulnuk:
      Keda igatsen?
      Kõige fännim fänn: rootsi kunn
      Kõige ropum postitaja: eston
      Kõige vaimukam postitaja: Jyrka,runno,Martin
      Kõige iroonilisem postitaja: Jyrka
      Kõige seksikam postitaja: eston

      Kommentaar


        #18
        Vastus teemale \'2004\'

        Algselt postitas marcello


        Yeah,tuli ära.Tänud skintile:P
        Tore kui suutsin sellega närvidele käia,et ühe teema all härrat kritiseerisin kuna ta enda silmis palki ei näinud.
        Peace
        mina olen rahul

        Arvad sa tõesti , et ainult selle Ühe postituse pärast ?

        Kommentaar


          #19
          Vastus teemale \'2004\'

          Parim postitaja: A huinjaa, mina mina!!!
          TOP 5 postitajad: Martin, Eston, RohelineKonn, Tanel, Davids aka can`t kill me
          Suurim jobu: Karla aka saar
          TOP 5 jobud: lisaks karlale: vant, marcello, amority, davids26 äkki?
          Parim teema: Totsid, Totsid, Totsid
          Nõmedaim teema: Striker Maniad
          Parim postitus: tanua jõululuuletus
          Nõmedaim postitus: mõni minu oma?
          Naljakaim postitaja: davids aka can´t kill me
          Naljakaim postitus: tanua luuletus ikka
          Kõige targem postitaja: pole sellist, on mõned väheke targemad lihtsalt
          Kõige enam närvidele käiv postitaja: Karla aka saar
          Kõige jäärapäisem postitaja: pole erilist jäärapäisust näinud, kõikides on seda natukene
          Kõige ropum postitaja: pole roppusi täheldanud
          Kellega ei läheks mitte kunagi koos luurele? saarega
          Foorumlane, keda tahaksid kõige enam kohata, kuid pole seda veel teinud? Tanel ja Davids
          Kõige optimistlikum postitaja: Juventuse fännid
          Kõige pessimistlikum postitaja: ethan vist tõesti
          Parim uustulnuk: Tanua ja Tanel!!!
          Keda igatsen? Arturit ja Koski
          Kõige fännim fänn: Mina!
          Kõige ropum postitaja: nagu ytlesin, pole roppusi täheldanud
          Kõige vaimukam postitaja: Martin
          Kõige iroonilisem postitaja: Mulle ka maitsevad arooniad.
          Kõige seksikam postitaja: Mina

          Kommentaar


            #20
            Vastus teemale \'2004\'

            Parim postitaja: raske on ühte välja tuua
            TOP 5 postitajad: mcnamara, SW, Jaan ja siis Leedsi avataridega foorumlased. Eston ja Martin ka
            Suurim jobu:
            TOP 5 jobud: inzu ja need teised, kes kõik koos siia ilmusid. Enne neid muidugi saarekarla ja Davids
            Parim teema: ei oska öelda
            Nõmedaim teema: sama, mis eelmine
            Parim postitus: deem. ikka ei oska
            Nõmedaim postitus: jälle
            Naljakaim postitaja: Tanua
            Naljakaim postitus: see Tanua luuletus. Sai ikka päris kõvasti naerda
            Kõige targem postitaja: SW ja rK
            Kõige enam närvidele käiv postitaja: Davids, Karla
            Kõige jäärapäisem postitaja: mcnamara
            Kõige ropum postitaja: eston
            Kellega ei läheks mitte kunagi koos luurele? arvan, et sellist võimalust ei tuleks
            Foorumlane, keda tahaksid kõige enam kohata, kuid pole seda veel teinud? Olen siit foorumist vaid kahte inimest päris elus näind, seega võiks ju kõiki näha
            Kõige optimistlikum postitaja:
            Kõige pessimistlikum postitaja:
            Parim uustulnuk: Kui lugeda uustulnukaks Tanel, siis tema.
            Keda igatsen? kedagi
            Kõige fännim fänn: Siin pole ju fänne.
            Kõige ropum postitaja:
            Kõige vaimukam postitaja: Tanua
            Kõige iroonilisem postitaja:
            Kõige seksikam postitaja: eston

            Kommentaar


              #21
              Vastus teemale \'2004\'

              Parim postitaja: häid on palju, kuid suunaks selle seekord näiteks Saksamaale ja mel21le.

              TOP 5 postitajad: lisaks eelpool juba nimetatule annaks Amadeus, McN, SW, skint, teised märgin ära hiljem teistes kategooriates. Itaaliat luban üldse mitte mainida, sest seda alajaotust konkreetselt ei loe, nagu ka õnneks Hispaaniat. Ja muud maailma.

              Suurim jobu: marcello, lihtsalt tundub rumal või proovib naljakas olla. Kusjuures see teine variant on hullem kui esimene.

              TOP 5 jobud: esiteks need, kes tulemusi mängude ajal siia kopeerivad, teiseks mõttetud inimesed, kelle jaoks on postituse sisu, kolmandaks kõik uued, kes kõigile teemadele vastavad, neljandaks kõiki armastavad isikud, kes ei salli mitte mingisugust poliitilist ebakorrektsust ja viiendaks silmaklappidega fännajad nii Eestis kui välismaal, kelle jaoks kriitika on kohe surmapatt.

              Parim teema: Toredaid linke koos meenutustega iidsetest aegadest ja ka Filmid.

              Nõmedaim teema: liiga palju, et kõige-kõiget leida.

              Parim postitus: kusjuures ma mõtlesin ka selle Kahni postituse peale. Ausalt.

              Nõmedaim postitus: need, kellel pole teemasse sittagi lisada, kuid tahavad ikka midagi öelda. Totsid, totsid all nt. Või ka siin.

              Naljakaim postitaja: Jyrka

              Naljakaim postitus: vaadake Jaani kuulsuste halli, seal on nad kirjas

              Kõige targem postitaja: anna uuesti mel21le, omas alas kindel ja oskab asju näha ka laiemalt

              Kõige enam närvidele käiv postitaja: hetkel marcello, kuigi paar teist järgnevad jube lähedalt

              Kõige jäärapäisem postitaja: SW arvatavasti

              Kõige ropum postitaja: Eston, nii, minimaalselt :P

              Kellega ei läheks mitte kunagi koos luurele? rauno sõpradega :P

              Foorumlane, keda tahaksid kõige enam kohata, kuid pole seda veel teinud? mcn ja skint ja SW ja teised, ega ma eriti teagi kedagi. Kuid alustaks esimesest. Kuna soov on vist vastastikune, siis teeb ehk ära?

              Kõige optimistlikum postitaja: Rootsi Kunn, Eesti ja Flora võidavad alati, isegi siis, kui ei võida, läks midagi nagu jube hästi

              Kõige pessimistlikum postitaja: Kaarel, Newcastle ei võida tema arvates vist enam kunagi

              Parim uustulnuk: ma olen nii vana, et ei suuda neid noori ja uusi jälgida. Runno või?

              Keda igatsen? Jyrka võiks rohkem end näidata ja Kaarel kah. Mõlemad ju NUFCi uhkused

              Kõige fännim fänn: Robinho, nuff said. Mister MÜRSK!

              Kõige vaimukam postitaja: Jaan on vaimukas...eriti koos purjus sõpradega.

              Kõige iroonilisem postitaja: Eston saab vist ära. Mõnelt. Soovitavalt naissoolt.

              Kõige seksikam postitaja: Jollu on ju päris kompu.
              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

              Kommentaar


                #22
                Vastus teemale \'2004\'

                Algselt postitas marcello

                Yeah,tuli ära.Tänud skintile:P
                Tore kui suutsin sellega närvidele käia,et ühe teema all härrat kritiseerisin kuna ta enda silmis palki ei näinud.
                Peace
                mina olen rahul
                Vabandust küll, et ma teemat reostan, aga no ma lihtsalt pean siin sõna võtma.

                See postitus näitab taaskord sinu, marcello, geniaalsust... ja see on täpselt see, mille pärast ma su nime sinna panin. Olgem ausad, teema mõte on avaldada oma arvamust parimate, halvimate, huvitavamate, naljakamate kohta... sina oled aga siin sõna võtnud juba 4 korda, aga midagi teemakohast ei ole mina veel küll märganud. Kujuta ette näiteks, kui mcnamara või eston või Martin või keegi veel iga oma nominatsiooni korral siin sõimleks või rõõmust hüppaks ning tähistaks seda mõttetu postiga... siis oleks meil siin foorumikeses mitmel mehel 10 000 piir juba ületatud.

                Ning minu meelest on ikka tohutu vahe, kas ma ütlen lapsele, et jõuluvana vägistab ta ära või siis mainin omaealisele, et ta võiks kappi tagasi minna... Aga see on vaid minu arvamus. Kui sinu arvamus on teine, siis palun. Aga ära siia teemasse lollusi ajama tule rohkem... kui midagi öelda on, siis PM abiks.


                Ja Juveman, ära sina ka reosta siin. Nõme on ju

                Kommentaar


                  #23
                  Vastus teemale \'2004\'

                  Parim postitaja: SleepWalking
                  TOP 5 postitajad: SleepWalking, skint, Jaan, M1kk, Tanel
                  Suurim jobu: Van Nistelrooy
                  TOP 5 jobud: Van Nistelrooy, Karla , Tšiller666, rooney88...
                  Parim teema: Sünnipäevalapsed
                  Nõmedaim teema: >>>Barca Fännidele<<<
                  Parim postitus: by dannar: Ründajad löövad ju palju väravaid ja nad on seega palju kasulikumad kui kaitsjad.
                  Nõmedaim postitus: by Ch1ller666: F*fa oli s*tt, on s*tt ja jääb s*taks
                  Naljakaim postitaja: Tanua
                  Naljakaim postitus: by dannar: Ründajad löövad ju palju väravaid ja nad on seega palju kasulikumad kui kaitsjad.
                  Kõige targem postitaja: mcnamara
                  Kõige enam närvidele käiv postitaja: rooney88
                  Foorumlane, keda tahaksid kõige enam kohata, kuid pole seda veel teinud? Skint
                  Kõige optimistlikum postitaja: Tanel
                  Parim uustulnuk: 10
                  Kõige vaimukam postitaja: Eston
                  Kõige iroonilisem postitaja: Eston
                  Kõige seksikam postitaja: Magpie

                  Kommentaar


                    #24
                    Vastus teemale \'2004\'

                    Algselt postitas Martin

                    Kõige pessimistlikum postitaja: Kaarel, Newcastle ei võida tema arvates vist enam kunagi
                    A tegelikult ei võida ju...

                    Kõige vaimukam postitaja: Jaan on vaimukas...eriti koos purjus sõpradega.
                    Hmh... siin saab tegu olla ainult vähetuntud ajakirjanikuhakatisest saalihokikohtunikuga. Järgmine nädal muidugi vaatame, et kelle sõbrad siis seekord purjus on ja oranzhi kaarti lehvitavad.

                    Skint - I\'m a salty sailor not a soldier, eksole

                    See selleks.


                    Parim postitaja: täiesti võimatu öelda. Neid on päris palju ning eespool on nimed ära öeldud.
                    Suurim jobu: Davids. Lisakommentaare pole vaja. Aga tundub, et foorum võib ka temast inimese teha.
                    Parim teema: Ei viitsi hakata läbi vaatama vanu teemasid, aga esimesena meenub mcn mainitud lapsepõlvejutud. Üldiselt on head teemad need, kus saasta kontsentratsioon on minimaalne ning seega peab kindlasti pakkuma Saksa jalgpalli teemasid. Vist teist aastat järjest juba.
                    Nõmedaim teema: See kus vennad lihtsalt tegid postitusi... viimane, kes postitab, saab auhinna vms. Isegi ei proovitud midagi naljakat öelda.
                    Parim postitus: eeldan, et on mõeldud nö. tõsist postitust. Minu arvates ei saa sellist asja kontekstist välja rebida. Postitus, kus oleks nö. kõik öeldud läheneks ju sinnani, kus keegi avastab universaalse elu mõtte.
                    Nõmedaim postitus: nõmedaimas teemas, eksole.
                    Naljakaim postitaja: Tanua
                    Naljakaim postitus: Tanua jutt Mellorist Pooli teemas. Ja sealt sai isegi kasulikku informatsiooni!
                    Kõige targem postitaja: pm käivad siia alla kõik esimeses kahes küsimuses mainitud.
                    Kõige enam närvidele käiv postitaja: nimeliselt ei viitsi vaadata, aga mingid täiesti suvalised kolmesõnalised postitused kahe aasta vanuses teemas pole üldse mõistlik mõte. Ja 32. minuti skoori postitamine. Davids loomulikult ka.
                    Kõige jäärapäisem postitaja: mcn, SW, Robinho, kuigi ta on natuke tagasi tõmmanud viimasel ajal
                    Kõige ropum postitaja: the one and only - tänane tähtpäevaline
                    Foorumlane, keda tahaksid kõige enam kohata, kuid pole seda veel teinud? Taaskord viitan esimesele vastusele
                    Kõige optimistlikum postitaja: Eelmine aasta oli selleks vist Magpie, kelle arvates Newcastle oli kohe-kohe tulemas meistriks. Seekord ilmselt kõik need, kes pakkusid Eesti kaheväravalist või suuremat võitu Venemaalt.
                    Kõige pessimistlikum postitaja: mcn
                    Parim uustulnuk: hmm... Tanel. vist
                    Keda igatsen? Rohkem naisi? Ei, tegelikult Kaarel, Poborsky, ilmselt keegi veel.
                    Kõige vaimukam postitaja: vello99
                    Kõige iroonilisem postitaja: minu lemmik Martin Shmutov.
                    Kõige seksikam postitaja: äkki teeks mõneks ajaks kohustuslikuks oma pildi panemise avatariks? Saaks näod ära tshekata või nii. Martinit ei saa siinkohal nimetada, ta üritab mind muidu füüsiliselt armastada. Võtab igat ütlust vihjena ju... Nomineeriks siis Magpie, aga ainult siis kui tal Milani-soeng on.
                    “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                    The Special One

                    Kommentaar


                      #25
                      Vastus teemale \'2004\'

                      Parim postitaja: Amadeus, hoiab mingilgi määral Eesti liiga teemat aktiivsena. Asjalik tüüp on! Word!

                      TOP 5 postitajad: Tanel, Macca, Greenday, Devil, mazz

                      Suurim jobu: Need, kes seda totsi teemat ajavad..

                      TOP 5 jobud: marcello, can’t kill me, ferreira , karla, tanua.. Omad põhjused..

                      Parim teema: Green Day.. ehk teisisõnu muusikateema.

                      Nõmedaim teema: Totsid, for real!

                      Parim postitus: Palju on häid, ei oskagi seda üht ja ainust ette tuua.

                      Nõmedaim postitus: Cannavaro teemas. Kes lugenud, teab.

                      Naljakaim postitaja: rohelinekonn!

                      Naljakaim postitus: Tanua jõuluriimid.

                      Kõige targem postitaja: Macca, loomulikult.

                      Kõige enam närvidele käiv postitaja: endine davids.. nüüd ei saa mind tappa..

                      Kõige jäärapäisem postitaja: MARTIN! No ma lihtsalt ei viitsi temaga enam vaielda. Küll nuriseb, vingub ja käib pinda oma signatuuride, möla ja jäärapäisusega. No ma lihtsalt ei või. Kuidas küll ta ema seda välja kunagi kannatas, ei saa mina mitte kohe aru. Sellegipoolest täitsa armas tegelane.

                      Kõige ropum postitaja: Karla, noh aitas kah, sai bänni, nüüd läbustab arvatavasti kuskil Delfi noortefoorumis või Pihi.com’is. Oma osa on siin ka ei saa mind tappa’l.

                      Kellega ei läheks mitte kunagi koos luurele? Deviliga käidud, aga enam ei läheks. Joob täis ja hakkab oma AC Milani kräppi ajama. No ei suuda sa selle mehe lõualuid kinni hoida. Ainult vatrab ja vatrab. Hull mees, tore mees!

                      Foorumlane, keda tahaksid kõige enam kohata, kuid pole seda veel teinud? Tanelit, teha selgeks, et Inter ei ole parim, Juventus on!

                      Kõige optimistlikum postitaja: Kunn loomulikult. Leiab igast negatiivsest asjast natukenegi positiivsust. Selliseid tegelasi on rohkem siia vaja..

                      Kõige pessimistlikum postitaja: ethan loomulikult, kõik mis on, on vale. No ega ikka ei ole küll..

                      Parim uustulnuk: Kuigi Tanel on foorumis olnud juba pikemat aega, sellegipoolest pakuksin tema! Word up!

                      Keda igatsen? Kaarel loomulikult. Täiesti kadunud, alati sai midagi mõistlikku lugeda. Igal juhul ootan tagasitulekut!

                      Kõige fännim fänn: Kunn, FC Flora ja Koondis, samas ka üks Merkuuri toetaja, nimi ei tule kahjuks meelde.

                      Kõige vaimukam postitaja: Tanua, aga ainult siis, kui nali on hea. Samas on palju kräppi kah, mis pinda käib ja närvi ajab. Samas SW vahel rebib kildu ning noh, sellele tiitlile kindlat esikohta anda ei oskagi.

                      Kõige iroonilisem postitaja: Jaan, lihtsalt on.

                      Kõige seksikam postitaja: Tahtsin panna Jollu, aga ei, Scooter on seksikaim! Mul tema ja mu emaga suured plaanid veel ees.

                      Kommentaar


                        #26
                        Vastus teemale \'2004\'

                        Parim postitaja: Tanua
                        TOP 5 postitajad: Tanua,mcnamara,Martin,fittibaldi,greenday
                        Suurim jobu: davids26
                        TOP 5 jobud: Robinho,saar,davids26,vanrooney,budulojus
                        Parim teema: FM 2005
                        Nõmedaim teema: Real Madrid
                        Parim postitus: suurem osa mcnamara ja Tanua omadest
                        Nõmedaim postitus: SUURE Mürsu teemalised
                        Naljakaim postitaja: Tanua
                        Naljakaim postitus: kõik Tanua postitused
                        Kõige targem postitaja: mcnamara
                        Kõige enam närvidele käiv postitaja: budulojus, Robinho
                        Kõige jäärapäisem postitaja: Robinho
                        Kõige ropum postitaja: eston
                        Kellega ei läheks mitte kunagi koos luurele? ROOTSI KUNN
                        Foorumlane, keda tahaksid kõige enam kohata, kuid pole seda veel teinud?: v6hiv66ras
                        Kõige optimistlikum postitaja:mcnamara, m1kk
                        Kõige pessimistlikum postitaja: ethan
                        Parim uustulnuk: Tanua
                        Keda igatsen? : Kaarel on kuhugi ära kadunud
                        Kõige fännim fänn: mcn, SW, dimaggio, fitti jt ManU fännid
                        Kõige vaimukam postitaja: tanua
                        Kõige iroonilisem postitaja: eston
                        Kõige seksikam postitaja: Päärn
                        ½121½

                        Kommentaar


                          #27
                          Vastus teemale \'2004\'

                          et ma lubasin, siis:

                          Parim postitaja: Kel on selge maailmavaade, väljakujunenud/-kujunemas isiksus, ning kes suudab postitades ennast arusaadavalt, sisukalt, ning isikupäraselt väljendada.
                          TOP 5 postitajad: Ütleme nii, et mingit seost eelmise kategooriaga ei pea olema. Aga muidu: mcnamara, SWalking, fittibaldi, dreyd, Aramis, Jaak, PraS, skint, roheline Konn, mel21
                          Suurim jobu: Kelle postitus ei oma mingit seost tema isikupära, mõttetegevuse, loogilise arutlusega. Nõnda ka need, kes kasutavad oma postitustes üle ühe smiley ~kümne rea kohta, või/ja ei hooli õigekirjast ega sellest, kui mugav või ebamugav on tema teksti sellest tulenevalt lugeda, kusjuures ärge tulge ütlema, et keda see õigekiri huvitab - see on jalgpallifoorum. Teie teksti peab lugema, seega huvitab küll ja kuidas veel!
                          TOP 5 jobud: Ei oma jällegi mingit seost eelmise kategooriaga. Aga muidu, aluseks \"liikmete nimekirja\" suurimad postitajad: Devil, Epic, R.Kunn, 17, Tanel, vaikiv mees (no n2ed, 6tle mis 6tled, aga ma ei saa aru). See ei tähenda, et keegi neist jobu oleks. Lihtsalt arusaadavus noh, arusaadavus! Samas ei saa ka järgmisi välja jätta: Totti, 13, Karla, erts, dimaggio ja kõik teised noored.
                          Parim teema: Selgelt sõnastatud pealkirja, ning arutelu tekitava avapostitusega teema algatajalt. Tänu rKonnale (ja vist kellelegi veel) \"kui tugev on pallilöök\" vms nimeline teema.
                          Nõmedaim teema: Vastupidised eelmisele. Üks eriti nõme oli, mis hetkel meelde ei tule.
                          Parim postitus: vt. parim postitaja.
                          Nõmedaim postitus: vt. suurim jobu.
                          Naljakaim postitaja: Muideks ma vahest naerangi foorumit lugedes, aga üldiselt on need spontaansed naljad, seega nominante pole.
                          Kõige targem postitaja: ikka innu... heheh. Ei paku kellelegi seda rõõmu, et nimetaks mõne.
                          Kõige enam närvidele käiv postitaja: Jyrka vbl. Kaua võib? Üldiselt ei käi keegi närvidele, olen rahu ise.
                          Kõige jäärapäisem postitaja: Kellega algavad n.ö. internetivaidlused, mis panevad sind pea vastu seina taguma. Ühesõnaga need, kellele võib üht asja seletada viies eri postituses, kuid kes ikkagi aru ei saa, s.t. ei vaevu lugema.
                          Kõige ropum postitaja: eston muidugi. Üldiselt on kõik korrektne ja teenitud (eriti Rob Savage\'i suunas).
                          Kellega ei läheks mitte kunagi koos luurele? Never say never.
                          Foorumlane, keda tahaksid kõige enam kohata, kuid pole seda veel teinud? Kui peame kunagi üksteist kohtama, eks me siis kohta.
                          Kõige optimistlikum postitaja: Rootsi Kunn vast. Eeskujulik noortele (v.a. emakeele alal, aga seda ta vist ei taotlegi).
                          Kõige pessimistlikum postitaja: Kuna ma pole mõistnud, miks mind ennastki siin nominandiks esitati, siis jätab vahele.
                          Parim uustulnuk: Amadeus ehk.
                          Keda igatsen? Pole teie asi.
                          Kõige fännim fänn: Saksa- ja Inglismaa klubide tulisemad poolehoidjad, ning R. Kunn jällegi.
                          Kõige iroonilisem postitaja: ei mäleta, et siin eriti irooniat esineks. Hilisem edit: Vaieldamatult on selleks Darren. Edit lõpp.

                          Ma loodan, et keegi, Magpie näiteks, loeb 1. jaanuar 2005 kõik hääled kokku, ning kuulutab välja lõpptulemused Kui ma siin olengi kõige pessimistlikum postitaja, mis siis ikka, kuid aru ma ei saa, mille kuradi pärast... muig.

                          Kommentaar


                            #28
                            Vastus teemale \'2004\'

                            Parim postitaja: ilmselt siis sünnipäevalaps. minule igati sobilikult ropp ja asjatundlik. valmistab harva pettumust, kuigi jah.. just ükspäev juhtus.
                            TOP 5 postitajad: jaan, sw, skint, leeds
                            Suurim jobu: ma ei tahaks seda nüüd kellegile endast 2x nooremale panna. milleks tümitada kedagi, kelle mõte liigub hoopis teistes kategooriates. tiitli saab isik, kes on end viimastel aegadel natuke parandanud, kuid aasta esimene pool oli suht katastroof. erts.
                            TOP 5 jobud: tsensorid
                            Parim teema: tibid-tibid
                            Nõmedaim teema: loen ainult valitud teemasid, mistõttu ei oska kommenteerida. ehk mõni \"mis-kell-on\"-stiilis
                            Parim postitus:
                            Algselt postitas Sull
                            kui mina tavaliselt võileiba lähen tegema, lüüakse värav.
                            @ \"võileiba tegema\"
                            Nõmedaim postitus: kolmetähelised, smailid ja kõrget moraali propageerivad
                            Naljakaim postitaja: eston
                            Naljakaim postitus: kui leian tuleb edit
                            Kõige targem postitaja: jaan ehk. tema vaateid ma ei jaga, aga loll ei tundu olevat. pean ära märkima ka sw, kes ei ole samuti kõige tuhmim kriit sahtlis.
                            Kõige enam närvidele käiv postitaja: ilmselt keegi noor. aga muidu meenuvad ka mõned mcn moraalitsemised ja skindi laibamõnitamised
                            Kõige jäärapäisem postitaja: sw
                            Kõige ropum postitaja: eston - mis põhiline, ropp põhjendatult. seletab ka tema eelnevalt teenitud tiitleid.
                            Kellega ei läheks mitte kunagi koos luurele? krasnerlike kehavormidega foorumlased, kelle keha jääb puu tagant välja paistma
                            Foorumlane, keda tahaksid kõige enam kohata, kuid pole seda veel teinud? smutt rikkus selle kategooria ära, kuna teda õnnestus näha. muidu poleks küsimustki olnud. elav legend. tiitel nüüd aga maccale
                            Kõige optimistlikum postitaja: martin oma takeoveri naiivsuses. ja muidugi prillidega poiss. punavalgete prillidega.
                            Kõige pessimistlikum postitaja:
                            Parim uustulnuk: runno
                            Keda igatsen?
                            Kõige fännim fänn: fitti
                            Kõige ropum postitaja:
                            Kõige vaimukam postitaja: eston
                            Kõige iroonilisem postitaja: jaan selle eest:
                            Algselt postitas Jaan
                            Sull esindab uuemat huumorikoolkonda meil, ma vaatan.
                            @ \"võileiba tegema\"

                            Kõige seksikam postitaja: mmm.... oku
                            «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                            «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                            Kommentaar


                              #29
                              Vastus teemale \'2004\'

                              Parim postitaja: bomb
                              TOP 5 postitajad: Davids, Revancha, cant kill me, bomb, Revolucion
                              Suurim jobu: erts
                              TOP 5 jobud: ...
                              Parim teema: Tartu Merkuur kõrgliigas
                              Nõmedaim teema: ...
                              Parim postitus: Davidsi, Revancha, cant kill me omad
                              Nõmedaim postitus: erts, mingi post kus ta ajas mingit minu ja Totti tagumiku kokkupaneku juttu.
                              Naljakaim postitaja: Davids, Revancha, cant kill me
                              Kõige targem postitaja: Davids, Revancha, cant kill me
                              Kõige enam närvidele käiv postitaja: erts
                              Kõige jäärapäisem postitaja: Davids, Revancha, cant kill me
                              Kõige ropum postitaja: Davids, Revancha, cant kill me
                              Kellega ei läheks mitte kunagi koos luurele? bomb
                              Foorumlane, keda tahaksid kõige enam kohata, kuid pole seda veel teinud? ...
                              Kõige optimistlikum postitaja: bomb
                              Kõige pessimistlikum postitaja: bomb
                              Parim uustulnuk: Davids, Revancha, cant kill me
                              Keda igatsen? Revolucion
                              Kõige fännim fänn: bomb
                              Kõige iroonilisem postitaja: Totti
                              Kõige seksikam postitaja: Davids, Revancha, cant kill me
                              Õhtul oli lahe juhtum, üks prantslane tuli hostelisse riidekapi suuruse kohvriga ja sai toa 3ndale korrusele no ja otsustas sinna siis liftiga sõita. Ronis oma kodinatega lifti… ja…. ja astus siis kirudes välja – see oli telefoniputka!!! Meil pole ju majas lifti!

                              Kommentaar


                                #30
                                Vastus teemale \'2004\'

                                Parim postitaja: Vali TOP5-est.
                                TOP 5 postitajad: fittibaldi, Magpie, mcnamara, Jaan, vandersell.
                                Suurim jobu: Davids/cant kill me.
                                TOP 5 jobud: Davids, Karla, ma usun, et neid on veel.
                                Parim teema:
                                Nõmedaim teema:\"Ma lähen nüüd magama.\" Kas just nõme, aga kohutavalt mõttetu.
                                Parim postitus: Aga neid on niiii palju.
                                Nõmedaim postitus: Need jobud teevadki ju nõmedaid postitusi.
                                Naljakaim postitaja: Selle tiitli saab Tanua.
                                Naljakaim postitus: \"Naljakaim postitaja\" teebki neid naljakaid postitusi.
                                Kõige targem postitaja: Need sellised vanemad olijad on suht targad .
                                Kõige enam närvidele käiv postitaja: marcello
                                Kõige jäärapäisem postitaja: Ma ei teagi..
                                Kõige ropum postitaja: cant kill me. Davidsina oli ta isegi kannatatav.
                                Kellega ei läheks mitte kunagi koos luurele? Eikellegagi :P.
                                Foorumlane, keda tahaksid kõige enam kohata, kuid pole seda veel teinud? Oeh, ma ei tea.
                                Kõige optimistlikum postitaja: Rootsi Kunn.
                                Kõige pessimistlikum postitaja: Kõigis leidub väheke pessimismi. Võibolla väljaarvatud Rootsi Kunnis :P.
                                Parim uustulnuk: Ee, ma olen ise ka ju uustulnuk, ma ei tea.
                                Keda igatsen? Otseselt eikedagi.
                                Kõige fännim fänn: Rootsi Kunn.
                                Kõige ropum postitaja: cant kill me.
                                Kõige vaimukam postitaja: Eks neid vaimukaid inimesi siin ikka leidub..
                                Kõige iroonilisem postitaja: Martin
                                Kõige seksikam postitaja: Ma pole nende seksikusega kursis :P.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X