320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

2004

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #46
    Vastus teemale \'2004\'

    Parim postitaja: Kuna ei suutnud endale selgeks teha, mida selle \"parima\" all täpselt mõeldakse, siis jääb auhind välja andmata. Enda lemmikpostitajad, kelle vastused alati proovin ära lugeda, on kõik juba eelnevalt siin teemas ära mainitud.

    TOP 5 postitajad: Top 50 peaks vist minu jaoks olema.... Eks ikka need, kes kõige rohkem asjalikku sisu siia läbi aegade panustanud on. nö \"vana kooli\" mehed, nagu öeldakse. Nimed on jällegi valdavalt läbi käinud juba.

    Suurim jobu: Ebaõiglane oleks eraldi ära tuua ainult üks tobu. See on teiste risustajate suhtes ebaõiglane.

    TOP 5 jobud: valdavalt käivad siia isikud, kelle kasutajanimes sisaldub kellegi kuulsa mängija nimi ja lõpus on number. Top 50 kokku panna poleks siin ka vist väga suur probleem. Tahaks loota, et foorumi kasvatuslik faktor toimib ka edaspidi ja paljud saavad \"õigele teele juhatatud\", nagu Tanel enda kohta kuskil juba mainis.

    Parim teema: njah, pähkel.... ehk nostalgilised meenutused lapsepõlvest. Midagi hoopis erinevat, südamlikku ja üllatavalt väikse läbukontsentratsiooniga

    Nõmedaim teema: üldiselt kõik, mis sisaldavad endas igasuguseid toppe ja parimate valimisi.

    Parim postitus: vt. selgitust esimese punkti juures

    Nõmedaim postitus: kõik labased ja teisi solvavad kannaks siia kategooriasse. Kahjuks on foorumi algusega võrreldes selliste osakaal järsult suurenenud.

    Naljakaim postitaja: Tervitused sinna Hiiumaa kanti. Liveroolil ikka veab oma fännidega siin Eestis . vello99 ka kindlasti

    Naljakaim postitus: eks neid pärleid eelnevate laureaatide esituses on küllalt olnud

    Kõige targem postitaja: jalgpallialaselt ilmselt Elav Entsüklopeedia aka Kaarel, muus osas ei tahaks sõna võtta.

    Kõige enam närvidele käiv postitaja: ei lase endale närvidele käia lihtsalt. Mõttetuid asju ignoreerin.

    Kõige jäärapäisem postitaja: kui oma põhimõtetele igas olukorras truuks jäämine käib jäärapäisuse alla, siis macca, ma arvan. Neid aga, kes oma väärarusaamade juurde iga hinna eest kindlaks jääda proovivad, ei viitsi siin isegi välja tooma hakata.

    Kõige ropum postitaja: vello vist kunagi tegi väikse katse ja toksis otsingusse \"t..a\" ja \"eston\". vasteid oli päris palju kogunenud.

    Kellega ei läheks mitte kunagi koos luurele? Noh, neid, kes iga kuu paar korda lemmikklubi vahetavad, ei saa vist väga usaldusväärseteks lugeda

    Foorumlane, keda tahaksid kõige enam kohata, kuid pole seda veel teinud? Õnneks on sattunud niimoodi, et väga paljusid asjalikke inimesi siit foorumist tunnen isiklikult või vähemalt nägupidi. Mõned kannud tahaks kindlasti kunagi teha maccaga.

    Kõige optimistlikum postitaja: rauno ja Kunn, mis puudutab Eesti koondise käekäiku

    Kõige pessimistlikum postitaja: koondise seisukohalt pole pessimistlikumat venda kui -Antz-

    Parim uustulnuk: kui uustulnukate alla lugeda ka nö teised tulemised, siis jällegi tervitused Hiiumaale. skindi võib ka vist uute hulka lugeda

    Keda igatsen? Kaarel kindlasti, samas võiks mihkel ka suu lahti teha rohkem

    Kõige fännim fänn: siis paneks ehk mg nimelise tegelase, väiksemates kohtades lippu kõrgel hoida pole lihtne

    Kõige iroonilisem postitaja: irooniliste tegelastega kipub sageli nii olema, et iroonia muutub sarkasmiks ja see pole alati õigustatud. Jätaks siin otsad lahti

    Kõige seksikam postitaja: Kuna naisfoorumlasi tunnen siit üksikuid, siis valimi ebapiisavuse tõttu jätan välja kuulutamata

    EDIT: geograafilised ebatäpsused parandatud
    Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

    Kommentaar


      #47
      Vastus teemale \'2004\'

      Algselt postitas jyriöö



      Naljakaim postitaja: Tervitused sinna Lauka küla kanti. Liveroolil ikka veab oma fännidega siin Eestis .

      Parim uustulnuk: kui uustulnukate alla lugeda ka nö teised tulemised, siis jällegi tervitused Lauka külla. skindi võib ka vist uute hulka lugeda
      Tanua nüüd küll Laukal ei ela. Kui ta just mingi salajane inimene pole ja teeskleb ennast Emmaste omaks.
      sigpic

      Kommentaar


        #48
        Vastus teemale \'2004\'

        Algselt postitas Tanel


        Algselt postitas jyriöö



        Naljakaim postitaja: Tervitused sinna Lauka küla kanti. Liveroolil ikka veab oma fännidega siin Eestis .

        Parim uustulnuk: kui uustulnukate alla lugeda ka nö teised tulemised, siis jällegi tervitused Lauka külla. skindi võib ka vist uute hulka lugeda
        Tanua nüüd küll Laukal ei ela. Kui ta just mingi salajane inimene pole ja teeskleb ennast Emmaste omaks.
        äkki mõeldi Tanuat? Kas ta ka mitte saarelt kuskilt.
        Слава Україні! Героям слава!

        Kommentaar


          #49
          Vastus teemale \'2004\'

          Olgu Jyriööle väikese vahemärkusena öeldud,et minu tegelik ja kasutajanimi ongi Raul.Mis teha,kui Eestis ja Hispaanias ühtemoodi nimesid pannakse.Ja \"kaks\"seal taga selleks,et registreerides oli keegi \"Raul\" juba olemas.See on muidugi erand,sain mõttest aru,mis sa öelda tahad.
          Kapten Trumm

          Kommentaar


            #50
            Vastus teemale \'2004\'

            Algselt postitas EgoTrip


            Algselt postitas Tanel


            Algselt postitas jyriöö



            Naljakaim postitaja: Tervitused sinna Lauka küla kanti. Liveroolil ikka veab oma fännidega siin Eestis .

            Parim uustulnuk: kui uustulnukate alla lugeda ka nö teised tulemised, siis jällegi tervitused Lauka külla. skindi võib ka vist uute hulka lugeda
            Tanua nüüd küll Laukal ei ela. Kui ta just mingi salajane inimene pole ja teeskleb ennast Emmaste omaks.
            äkki mõeldi Tanuat? Kas ta ka mitte saarelt kuskilt.
            Mina nüüd ei mõista. Miks mul siis öeldud on, et \"Tanua nüüd küll Laukal ei ela\"? Peaks ta vist väidetavalt Hiiumaal olema küll.
            sigpic

            Kommentaar


              #51
              Vastus teemale \'2004\'





              [b]Parim postitaja:kusjuures ei tulegi pähe, sest allakäind siin nagu asi
              [b]TOP 5 postitajad:
              [b]Suurim jobu:tartu ultra bomb tuli algul kohe meelde
              [b]TOP 5 jobud: martin on hakand ka imelikuks minema
              [b]Parim teema: tegelt 2 filmi ja Muusika oma
              [b]Nõmedaim teema:iraagi sõda, persse sellest sõjast, meil on külm
              [b]Parim postitus:Kohtla-Järve Keemik - annab olla krt sellised naljamahed
              autor zaz, ütleks siis niipalju et mitteteadmine kuld, tarkust pole vajagi.
              [b]Nõmedaim postitus:äärmiselt mage nali
              autor dimaggio, tõepoolest
              [b]Naljakaim postitaja:arvan et mina ise, sest ma saan oma naljadest suurepäraselt aru ka siis kui keegi teine ei saa.
              [b]Naljakaim postitus:kuradi kurat
              autor erts
              [b]Kõige targem postitaja:amedeus ajas vahepeal asjalikku juttu, kuid toetus ikkagi liiga palju faktidele ja mitte olukorrale
              [b]Kõige enam närvidele käiv postitaja:eston loomulikult
              [b]Kõige jäärapäisem postitaja:
              [b]Kõige ropum postitaja:mina ise jällegi, ma olen nii ropp mees, et ma tsenseerin end juba enne postituse lõppu, raisk
              [b]Kellega ei läheks mitte kunagi koos luurele?mina ei usalda üldse mitte kedagi
              [b]Foorumlane, keda tahaksid kõige enam kohata, kuid pole seda veel teinud?tartu ultrasid tahaks kohata, ma pole kunagi ühtegi ultrat lähedalt näind
              [b]Kõige optimistlikum postitaja:kosk
              [b]Kõige pessimistlikum postitaja:
              [b]Parim uustulnuk:
              [b]Keda igatsen dede ramone suri ära
              [b]Kõige fännim fänn: lotusfan ja philipz ja siuksed karmid vennad, aasat fännid olid, see aasta polnd neid kuskil näha
              [b]Kõige vaimukam postitaja: eston, ma arvan et tema saab ka oma naljadest aru
              [b]Kõige sarkastilisem postitaja: curva, oi kus ma armastan ennast
              [b]Kõige seksikam postitaja:ma polegi eriti kedagi näind, aga eks need foorumi naised ole.
              tell your mother, we are hooligans!

              Kommentaar


                #52
                Vastus teemale \'2004\'

                Algselt postitas Tanel


                Algselt postitas EgoTrip


                Algselt postitas Tanel


                Algselt postitas jyriöö



                Naljakaim postitaja: Tervitused sinna Lauka küla kanti. Liveroolil ikka veab oma fännidega siin Eestis .

                Parim uustulnuk: kui uustulnukate alla lugeda ka nö teised tulemised, siis jällegi tervitused Lauka külla. skindi võib ka vist uute hulka lugeda
                Tanua nüüd küll Laukal ei ela. Kui ta just mingi salajane inimene pole ja teeskleb ennast Emmaste omaks.
                äkki mõeldi Tanuat? Kas ta ka mitte saarelt kuskilt.
                Mina nüüd ei mõista. Miks mul siis öeldud on, et \"Tanua nüüd küll Laukal ei ela\"? Peaks ta vist väidetavalt Hiiumaal olema küll.
                my bad. Ei küüle ega näe enam.
                Слава Україні! Героям слава!

                Kommentaar


                  #53
                  Vastus teemale \'2004\'

                  Parim postitaja: Zajats ,125 postituse eest toredate linkide alla na. A kõik ei ole vist see aasta tehtud na ,nii et niiöelda elutöö preemia na :P

                  TOP 5 postitajad: mcnamara ,eston#21 ,-Marko- ,Undi ,Marduk na

                  Suurim jobu: budulojus ,ajab siukest jammi na ,et naera või puruks na Ise nii vana ka veel na!

                  TOP 5 jobud: Ferreira ,Adriano#10 ,Chiller666 ,Van Nistelrooy ja davids26 na

                  Parim teema: Kooli Kooli Kooli na ,sest seal Henrykas ükskord rääkis ,kuidas ta hobuse eest põgenes na

                  Nõmedaim teema: Iraagi Sõda na ,sest mulle ei meeldi üldse sõjad na

                  Parim postitus:
                  Algselt postitas Tanel
                  Täna sai õues ikka oma jagu pulli, ronisime ühte kivihunnikusse, kus kasvavad puud jms, mingi 5 meetrit kõrge ka, tegime seal puude okste vahel ringi peale kuni kurat avastasime, et raisk ronisime teise inimese aeda, kus hobused söövad parasjagu. Üks hobune hakkas meiega kaasas olevat koera taga ajama, aga vot õnneks ei saanud kätte. Lisaks suutsime kaks kassi ära kaotada sinna kivi hunnikute taga. Ning lõpuks hakkas hobune meid ka taga ajama, siis pidi paraja kimaga jooksma ja ennast traataia alt läbi veeretama. Lisaks kohtusime ohakate ja kõrvenõgestega, mida ma alatihti kätte kipusin võtma. Murdusid puuoksad, mis torkisid ka silmi ja nägu. Libedad kivid kah veel, alla ei tahtnud eriti kukkuda, mine tea, mis üllatus seal võib ees oodata. Mõni rästik vms.
                  Naljakaim postitaja: zaz na

                  Naljakaim postitus:
                  Algselt postitas eston#21
                  Algselt postitas Tanel
                  ..Viimase mänguga kaks kaotust..
                  fulham on küll sitt, aga ei teadnud, et nii sitt, et ühe mänguga kaotaks 2 mängu.
                  Kõige targem postitaja: mcnamara

                  Kõige enam närvidele käiv postitaja: cant kill me või davids või mis iganes ta praegu on na!!!

                  Kõige jäärapäisem postitaja: Tanel

                  Kõige ropum postitaja: jälle see Davids na

                  Kellega ei läheks mitte kunagi koos luurele? treze na


                  Foorumlane, keda tahaksid kõige enam kohata, kuid pole seda veel teinud? budulojus

                  Kõige optimistlikum postitaja: runno

                  Kõige pessimistlikum postitaja: Tanel na ,sest koguaeg ta ropendab ja karjub selle Mancini peale na

                  Parim uustulnuk: valdemaras ,tal 1 post aint na :P aga ma kardan ,et kui ta suu lahti teeb na ,siis võib jälle mingi Adriano taoline tulla na .


                  Keda igatsen? Karla


                  Kõige fännim fänn: eika na


                  Kõige ropum postitaja: eston#21 na ,heas mõttes na


                  Kõige iroonilisem postitaja: Ma tean küll mis see tähendab na ,arvan ,et kõige iroonilisem on Martin na!


                  Kõige seksikam postitaja: Mina või Henrykas na ,Hiiumaa mehed olevat kõige seksikamad na
                  Liverpool boss Benitez: We\\\'re now 70% where I want us

                  Kommentaar


                    #54
                    Vastus teemale \'2004\'

                    Paneks ka siis üles oma tagasihoidliku arvamuse:
                    Parim postitaja: Tanel, tõeline respect vennale, kes viitsib/tahab Itaalia teemat üleval hoida
                    TOP 5 postitajad: Kõik pidevalt Juve teemasse postitavad mehed on väga armsad :P
                    Suurim jobu: ei viitsi kritiseerida kedagi isiklikult
                    TOP 5 jobud: Enamus Chelsea ja ManU vännid
                    Parim teema: mullegi on südamesse läinud Green Day muusika teema
                    Nõmedaim teema: totsid,totsid,totsid on suht nõme teema
                    Parim postitus: praegusel hetkel:
                    Algselt postitas Tanua
                    Kõige seksikam postitaja: Mina või Henrykas na ,Hiiumaa mehed olevat kõige seksikamad na
                    Nõmedaim postitus: -
                    Naljakaim postitaja: Tanua - lihtsalt nii naljakas ei saa olla...
                    Kõige targem postitaja: mitmed noorhärrad on end väga heast küljest näidanud, nii et kedagi otseselt ei saa välja tuua.
                    Kõige enam närvidele käiv postitaja: -
                    Kõige jäärapäisem postitaja: Robinho
                    Kõige ropum postitaja: Kuigi tahaks olla originaalne, pean ikkagi siia panema Estoni
                    Kellega ei läheks mitte kunagi koos luurele? Olen põhimõtteline patsifist
                    Foorumlane, keda tahaksid kõige enam kohata, kuid pole seda veel teinud? tegelt tahaks teid kõiki näha
                    Kõige optimistlikum postitaja: mina
                    Kõige pessimistlikum postitaja: Tanel oma viimase aja vingumistega
                    Parim uustulnuk: mina (ma tean, et ma olen ego)
                    Keda igatsen? ma alles uustuknuk, keda mul ikka igatseda on...
                    Kõige fännimad fännid: Leedsi fännid
                    Kõige seksikam postitaja: ilu on vaataja silmades. Ise pakuks mõnda harva naiskülastajat siin foorumis...

                    Kommentaar


                      #55
                      Vastus teemale \'2004\'

                      Parim postitaja:mcnamara
                      TOP 5 postitajad:mcnamara,Martin,Jaan,SleepWalking,Tanua
                      Suurim jobu:küllap ma ise
                      TOP 5 jobud:Karla,Davids,Budulojus ,Marcello
                      Parim teema:
                      Nõmedaim teema:
                      Parim postitus:
                      Nõmedaim postitus:
                      Naljakaim postitaja:Tanua
                      Naljakaim postitus:
                      Kõige targem postitaja:mcnamara
                      Kõige enam närvidele käiv postitaja:keegi ei käi
                      Kõige jäärapäisem postitaja:
                      Kõige ropum postitaja:eston
                      Kellega ei läheks mitte kunagi koos luurele?
                      Foorumlane, keda tahaksid kõige enam kohata, kuid pole seda veel teinud?kõiki tahaks näha
                      Kõige optimistlikum postitaja:
                      Kõige pessimistlikum postitaja:
                      Parim uustulnuk:Tanel
                      Keda igatsen?kedagi
                      Kõige fännim fänn:ei oska ütelda
                      Kõige ropum postitaja:eston
                      Kõige vaimukam postitaja:
                      Kõige iroonilisem postitaja:Martin
                      Kõige seksikam postitaja:

                      Kommentaar


                        #56
                        Vastus teemale \'2004\'

                        Algselt postitas Tanua


                        Parim postitaja: Zajats ,125 postituse eest toredate linkide alla na. A kõik ei ole vist see aasta tehtud na ,nii et niiöelda elutöö preemia na :P

                        TOP 5 postitajad: mcnamara ,eston#21 ,-Marko- ,Undi ,Marduk na

                        Suurim jobu: budulojus ,ajab siukest jammi na ,et naera või puruks na Ise nii vana ka veel na!

                        TOP 5 jobud: Ferreira ,Adriano#10 ,Chiller666 ,Van Nistelrooy ja davids26 na

                        Parim teema: Kooli Kooli Kooli na ,sest seal Henrykas ükskord rääkis ,kuidas ta hobuse eest põgenes na

                        Nõmedaim teema: Iraagi Sõda na ,sest mulle ei meeldi üldse sõjad na

                        Parim postitus:
                        Algselt postitas Tanel
                        Täna sai õues ikka oma jagu pulli, ronisime ühte kivihunnikusse, kus kasvavad puud jms, mingi 5 meetrit kõrge ka, tegime seal puude okste vahel ringi peale kuni kurat avastasime, et raisk ronisime teise inimese aeda, kus hobused söövad parasjagu. Üks hobune hakkas meiega kaasas olevat koera taga ajama, aga vot õnneks ei saanud kätte. Lisaks suutsime kaks kassi ära kaotada sinna kivi hunnikute taga. Ning lõpuks hakkas hobune meid ka taga ajama, siis pidi paraja kimaga jooksma ja ennast traataia alt läbi veeretama. Lisaks kohtusime ohakate ja kõrvenõgestega, mida ma alatihti kätte kipusin võtma. Murdusid puuoksad, mis torkisid ka silmi ja nägu. Libedad kivid kah veel, alla ei tahtnud eriti kukkuda, mine tea, mis üllatus seal võib ees oodata. Mõni rästik vms.
                        Naljakaim postitaja: zaz na

                        Naljakaim postitus:
                        Algselt postitas eston#21
                        Algselt postitas Tanel
                        ..Viimase mänguga kaks kaotust..
                        fulham on küll sitt, aga ei teadnud, et nii sitt, et ühe mänguga kaotaks 2 mängu.
                        Kõige targem postitaja: mcnamara

                        Kõige enam närvidele käiv postitaja: cant kill me või davids või mis iganes ta praegu on na!!!

                        Kõige jäärapäisem postitaja: Tanel

                        Kõige ropum postitaja: jälle see Davids na

                        Kellega ei läheks mitte kunagi koos luurele? treze na


                        Foorumlane, keda tahaksid kõige enam kohata, kuid pole seda veel teinud? budulojus

                        Kõige optimistlikum postitaja: runno

                        Kõige pessimistlikum postitaja: Tanel na ,sest koguaeg ta ropendab ja karjub selle Mancini peale na

                        Parim uustulnuk: valdemaras ,tal 1 post aint na :P aga ma kardan ,et kui ta suu lahti teeb na ,siis võib jälle mingi Adriano taoline tulla na .


                        Keda igatsen? Karla


                        Kõige fännim fänn: eika na


                        Kõige ropum postitaja: eston#21 na ,heas mõttes na


                        Kõige iroonilisem postitaja: Ma tean küll mis see tähendab na ,arvan ,et kõige iroonilisem on Martin na!


                        Kõige seksikam postitaja: Mina või Henrykas na ,Hiiumaa mehed olevat kõige seksikamad na
                        Ühes teises teemas ma võtsin juba sõna, et oodake 1. jaanuar ära.
                        It aint over till it`s over.

                        Ei viitsi eraldi teemat #aasta postitus# teha, sest võitja oleks kindel.

                        Tanua

                        Kommentaar


                          #57
                          Vastus teemale \'2004\'

                          Parim postitaja:saksamaa teemason kõige paremad postitajad
                          TOP 5 postitajad:
                          Suurim jobu: suurim jobu on hoopis soccernet.ee kommenteerija, kes kasutab nime neeger.
                          TOP 5 jobud:neeger 5x
                          Parim teema: ise loen kõige rohkem filmi, muusika ja linkide teemat
                          Nõmedaim teema: Totsid,totsid,tostid... palju naljakam oleks teema, kus samad kasutajad, kes sinna oma märgade unistuste pilte uploadisid, avaldaks oma viimaste sekspartnerite pilte.
                          Parim postitus:
                          Nõmedaim postitus: tüütav on real madridi teemas toimuv risustamine.
                          Naljakaim postitaja: tanua
                          Naljakaim postitus:mg-lt teemas naljakaimad kohtunikud: tegelt tekkis mul küsimus, et kui 1 mängija teist mängu ajal ehmatab, kas see siis on kollast väärt?
                          nimelt meie tüüp tegi teiselt seljatagand uhuu ja teine ehmatas koledal kombel. meie oma sai seepeale kollase.
                          Kõige targem postitaja:
                          Kõige enam närvidele käiv postitaja:Eston.
                          Kõige jäärapäisem postitaja: enamasti kasvab jäärapäisus vanusega.. nii et..
                          Kõige ropum postitaja: davids
                          Kellega ei läheks mitte kunagi koos luurele? Cant Kill Me.. Kui ta räägib ka alati käps lokk peal, siis on vahele jäämine paratamatu
                          Foorumlane, keda tahaksid kõige enam kohata, kuid pole seda veel teinud?
                          Kõige optimistlikum postitaja: mina
                          Kõige pessimistlikum postitaja: SleepWalking kipub sageli pessimistlikku muljet jätma, kuid võin eksida.
                          Parim uustulnuk: kuna olen ka ise selaastal tulnd, siis ei oska nii väga hinnata
                          Keda igatsen?
                          Kõige fännim fänn: bomb
                          Kõige vaimukam postitaja: hehe zajats

                          Kommentaar


                            #58
                            Vastus teemale \'2004\'

                            Algselt postitas treze
                            Kõige seksikam postitaja: Tahtsin panna Jollu, aga ei, Scooter on seksikaim! Mul tema ja mu emaga suured plaanid veel ees.
                            Restecpä!
                            DELFI: FC Levadia võitis 24:0 (vs. FC Soccernet)
                            Ljohha: "See number 14 oli soccernetil ainuke mees kes midagi jagas"

                            AD e. Andekas Disainer...

                            Kommentaar


                              #59
                              Vastus teemale \'2004\'

                              Tanua, ma ei hakka tervet su postitust tsiteerima, aga mees, mida sa hommikuks sööd?!?!
                              www.jalgpall.ee
                              http://www.last.fm/user/lennartk

                              Kommentaar


                                #60
                                Vastus teemale \'2004\'

                                Algselt postitas dannar


                                Nõmedaim teema: Totsid,totsid,tostid... palju naljakam oleks teema, kus samad kasutajad, kes sinna oma märgade unistuste pilte uploadisid, avaldaks oma viimaste sekspartnerite pilte.
                                Mitte, et midagi häbeneda oleks, aga on asju, millest dzhentelmenid ei räägi!
                                “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                                The Special One

                                Kommentaar

                                Working...
                                X