320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

PopSession

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Vastus teemale \'PopSession\'

    Algselt postitas morsk


    Tglt meeldis ka see et kui Vallely oma laudu jagas siis seisin tema k6rval ja n2itasin kellele anda N2itasin n2puga yhe v2ikse poisi peale ja Mike andiski talle oma laua
    sul on liiga elav fantaasia
    IRW

    ega mai ootandki et keegi usux aga naq r22kisin Vallelyga suht palju ja siis kui laudu jagas seisin tema k6rval kyl panen pildi kah yles siia...........



    KADE oled WE??????
    R.I.P Dimebag Darrell


    WE ARE BORN TO DIE

    Kommentaar


      #17
      Vastus teemale \'PopSession\'

      Algselt postitas Martin


      Mis sa nende autugrammidega nüüd teed? Müüd ii-beis maha?

      Ei omale j2tan seina peale löön!
      R.I.P Dimebag Darrell


      WE ARE BORN TO DIE

      Kommentaar


        #18
        Vastus teemale \'PopSession\'

        Mina, Vallely, Palts
        R.I.P Dimebag Darrell


        WE ARE BORN TO DIE

        Kommentaar


          #19
          Vastus teemale \'PopSession\'

          Algselt postitas Jonathan

          Sai Vallely, Ali Boulala, Bastien Salabanzi, Chris Aström\'iga pildile ja autogrammi ja juttu puhuda p2ris pikalt!!!
          Muidugi ei saa ka m2rkimata j2tta RYAN NIQUIST autogrammiMilel saamisex pidin v2ljakule hiilima ja fotograafi m2ngimaaga asi l2x korda
          Suht v2hesed said autogrammi talt sest tribüüni raffale ei jagand ta yldse

          sa oeld jorss vä..
          kudamoodi sa fotograafi mängisid? võimatu
          sa oled lihtsalt jorchchchhc

          Kommentaar


            #20
            Vastus teemale \'PopSession\'

            Algselt postitas morsk


            Algselt postitas Jonathan

            Sai Vallely, Ali Boulala, Bastien Salabanzi, Chris Aström\'iga pildile ja autogrammi ja juttu puhuda p2ris pikalt!!!
            Muidugi ei saa ka m2rkimata j2tta RYAN NIQUIST autogrammiMilel saamisex pidin v2ljakule hiilima ja fotograafi m2ngimaaga asi l2x korda
            Suht v2hesed said autogrammi talt sest tribüüni raffale ei jagand ta yldse

            sa oeld jorss vä..
            kudamoodi sa fotograafi mängisid? võimatu
            sa oled lihtsalt jorchchchhc
            Ytleme nii et mul oli selline fotokas fafafafaaaaaaaa...........
            Ja pildistasin seal nii naq enamus!
            Sain Valellyga v2ga kaua juttu puhuda oma 15 min!
            Ja Aströmiga ja Boulalaga ja Salanaziga ja Niquistiga!

            Enivei sain k6ik mis tahtsin ja weel rohkem!!
            S6ber Sai Salabanzi laua kah

            PEACE
            R.I.P Dimebag Darrell


            WE ARE BORN TO DIE

            Kommentaar


              #21
              Vastus teemale \'PopSession\'

              täna ühe silmaga nägin korra ZTV-d, ning see oli väga võimas vaatepilt. Eriti muidugi BMX vennad, rulaga trikid eriti ei köitnud.
              Слава Україні! Героям слава!

              Kommentaar


                #22
                Vastus teemale \'PopSession\'

                On siis sel aastal ka minejaid?
                Mind äratati täna hommikul üles telefonikõnega, kus teatati, et olen võitnud vabapääsme
                Lisaks on mul võimalik minna vaatama reedest treeningut, aga sinna vist ei viitsi, lähen parem ise trenni.

                Kommentaar


                  #23
                  Vastus teemale \'PopSession\'

                  Algselt postitas zidane_5


                  On siis sel aastal ka minejaid?
                  Mind äratati täna hommikul üles telefonikõnega, kus teatati, et olen võitnud vabapääsme
                  Lisaks on mul võimalik minna vaatama reedest treeningut, aga sinna vist ei viitsi, lähen parem ise trenni.
                  Kui ausalt öelda siis ei huvita ja ei lähe kah, vot nii.

                  Kommentaar


                    #24
                    Vastus teemale \'PopSession\'

                    Keegi käis siis see aasta? Ise ei saanud kahjuks minna, sest ei viibinud eestis sellel ajal .

                    Kommentaar


                      #25
                      Vastus teemale \'PopSession\'

                      Algselt postitas MihkelPallak


                      Keegi käis siis see aasta? Ise ei saanud kahjuks minna, sest ei viibinud eestis sellel ajal .
                      Käisin. Esimesel päeval oleks peaaegu tukkuma jäänud ja vahest oli isegi selline tunne, et jäingi, BMX äratas hiljem veidike üles. Teisel päeval, kui lõpuks kell 2 sinna jõudsin, ei saanud tukkuma jääda, sest seisin püsti. Kuigi oleksin hea meelega jäänud, sest klassivend otsustas mulle juba kell pool 11 helistada. Mõlemad BMX-i finaalid aga olid superhead
                      Igaljuhul olin väga vales seltskonnas, sest tean rulatamisest kahte sõna: ollie ja kickflip. Aga ei, enam-vähem vaadatav oli muidu, aga arvatavasti tagasi enam ei lähe. Pole minu maitse.

                      Kommentaar


                        #26
                        Vastus teemale \'PopSession\'

                        sorri, aga mind see skeitimine ja sellised asjad väga ei huvita. Ei käinud.

                        Kommentaar


                          #27
                          Vastus teemale \'PopSession\'

                          Esimesel käisin(isegi neiu oli kaasas), Finaalipäeval pold aega, rula eelsõidud olid tõesti booringud. Aga BMX, mille pärast tasus sinna minna tegi meele heaks .

                          Loomulikul enne lahkumist otsustas yks inglane mulle otsa kõndida, nii et füüsika reegleid järgides lendas maha kukkunud topsist mulle õlut silma ... mõnus, riided sai kah oma osa. Aga vabandas

                          Kommentaar

                          Working...
                          X