320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Parim Itaalia noormängija, kellel tasuks silma peal hoida?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Vastus teemale \'Parim Itaalia noormängija, kellel tasuks silma peal hoida?\'

    Juve täku nimi on siiski Manuele Blasi. Tõsiselt asjalik mängija tundub, distsiplineeritud ning hea tehnikaga. Üks suur pluss on kindlasti see, et Blasi on viimasel hooajal tõsiselt põhikoosseisu rihtinud, Tacchi pingile jättes. Capello on hiljutises intervjuus öelnud ka, et loodab antud mängijalt aina rohkem. Seega kõvad lootused on pandud Blasi peale, peaasi, et läbi ei põle.

    Ehtsa näite võib tuua Legrottaglie näol, suure hurraaga kiitsin Juvesse siirdumist, kuid nagu näha, siis tundub, et Roma võtab jaanuarikuus keskkaitsja omale. Juventuses mees sisse ei elanud, erilist toetust fännidelt ei saanud ning näitas keskpäraseid partiisid.

    Kommentaar


      #17
      Vastus teemale \'Parim Itaalia noormängija, kellel tasuks silma peal hoida?\'

      Algselt postitas treze


      Ehtsa näite võib tuua Legrottaglie näol, suure hurraaga kiitsin Juvesse siirdumist, kuid nagu näha, siis tundub, et Roma võtab jaanuarikuus keskkaitsja omale. Juventuses mees sisse ei elanud, erilist toetust fännidelt ei saanud ning näitas keskpäraseid partiisid.
      Legrottaglie ruulib! Ega iga mees ei saa \"Bidone d\'Oro\"-t! Ikkagi oli ees sellistest meestest:

      2. Vieri
      3. Del Piero
      4. Materazzi

      Rivaldo järeltulija Radio Rai 2-e poolt välja antavas auhinnas. \"Bidone d\'Oro\" ehk \"Biggest Flop Of The Year(2004)\"

      Tõeline täkk!
      sigpic

      Kommentaar


        #18
        Vastus teemale \'Parim Itaalia noormängija, kellel tasuks silma peal hoida?\'

        Põhiline on ikka see, et ta sai \"auhinna\". Iga mees seda ei suuda! :P

        Kommentaar


          #19
          Vastus teemale \'Parim Itaalia noormängija, kellel tasuks silma peal hoida?\'

          Annan juve ja interi mängijatele au. Tublid poisid.

          Kommentaar


            #20
            Vastus teemale \'Parim Itaalia noormängija, kellel tasuks silma peal hoida?\'

            Algselt postitas Tanel
            Noormehed kellest võib asja saada:
            ...
            Võite lisada, kui tahate. Ja hoidke minu poolt mainituteil silma peal.
            Hullem CM fänn, ma ütleks. <heakskiitev smiley>
            Viimati CM3-e viimast versiooni kasutades proovisin Juventust. Sellised noormehed nagu Fumasoli, Ammendolea, Scicchitano, Bartolucci, Zeytulaev, Boudianski seilased koheselt seenioride sekka, ning erinevalt Juventusest IRL said väljakule mängijad, kes polnud käinud teistes Itaalia klubides laenul ega polnud vähemalt 22 vms aastat vanad jne. You get the picture. Anyway, vahvad sellid. Saab ehk asja.

            Kommentaar


              #21
              Vastus teemale \'Parim Itaalia noormängija, kellel tasuks silma peal hoida?\'

              Algselt postitas Tanel

              Fiorentina:

              Giorgio Chiellini
              Enzo Maresca
              Fabricio Miccoli

              Nja, Juventuse kolmik on kõik Firenzes veetmas suurepärast hooaega. (Ükski neist ei tohiks olla 100 % ära ostetud) Lisaks võiks Christian Obodo olla itaallane, aga raisk, nigeerlane on. Dario Dainelli on ka mõnes voorus muljetavaldavaid esitusi teinud.
              Nii Miccoli kui Maresca niiöelda \"lootustandvad noored\" juba aastaid olnud ehk siis sünnikuupäevad vastavalt 6/27/1979 ja 2/10/1980
              Chiellini sünniaasta seevastu 84, seega üsna õigustatult vist lootustandev \"poisike\" veel
              May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

              Kommentaar


                #22
                Vastus teemale \'Parim Itaalia noormängija, kellel tasuks silma peal hoida?\'

                Algselt postitas Tanel


                Algselt postitas zidane_5


                Mis hiidlastel viga on? Mingid räiged parasiitsõnad. Tanual on na ja sul on noh
                Tõmba uttu! Sa võrdle palun minu seda postituse \'noh\'-ide ja Tanua Mellori loo \'na\'-de hulka. Vihjeks ütlen, et mul oli 5 nohi 20 lõigu peale.
                Mina lugesin küll 8 noh\'i

                Kommentaar


                  #23
                  Vastus teemale \'Parim Itaalia noormängija, kellel tasuks silma peal hoida?\'

                  Algselt postitas Tanel


                  Algselt postitas zidane_5


                  Mis hiidlastel viga on? Mingid räiged parasiitsõnad. Tanual on na ja sul on noh
                  Tõmba uttu! Sa võrdle palun minu seda postituse \'noh\'-ide ja Tanua Mellori loo \'na\'-de hulka. Vihjeks ütlen, et mul oli 5 nohi 20 lõigu peale.

                  Parandan ennast Cipriani osas, mees on küll tänavu korralikult mänginud. (11 mängu)
                  parandaksin sind...siiski oli sul 9 \"noh\"´i

                  vihje:Edit->Find(on this page)...
                  ½121½

                  Kommentaar


                    #24
                    Vastus teemale \'Parim Itaalia noormängija, kellel tasuks silma peal hoida?\'

                    Kaheksa on jah, ma osasi tekstisees olevaid ei märganud, aga leitsite ikka asja millega ühe numbri enda profiili juurde saada. Saaks ikka ühe posti juurde, on ju nii? Muide, sidaan_viis, tee parem nii, loe minu postituse laused kokku ja arvuta mitmes lauses ma siis keskmiselt noh-i kasutasin ja tanua na ja Mellori looga samamoodi.

                    Et teemas ka natukene püsida, siis Maarekile: Aga tegelt ma panin Maresca ja Miccoli selleks, et tegelt on neis veel kõvasti potensiaali. Nagu mõne teise mängijaga.

                    Ethan, on minu postituses seos CM-i/FM-iga? Kui on, miks ma siis Cerci\'t ei pannud sinna?
                    sigpic

                    Kommentaar


                      #25
                      Vastus teemale \'Parim Itaalia noormängija, kellel tasuks silma peal hoida?\'

                      Algselt postitas Tanel




                      Ethan, on minu postituses seos CM-i/FM-iga? Kui on, miks ma siis Cerci\'t ei pannud sinna?
                      Et liiga lihtne aru poleks saada.
                      It\\\'s always better on holiday...

                      Kommentaar


                        #26
                        Vastus teemale \'Parim Itaalia noormängija, kellel tasuks silma peal hoida?\'

                        Algselt postitas realmadridfan


                        Algselt postitas Tanel




                        Ethan, on minu postituses seos CM-i/FM-iga? Kui on, miks ma siis Cerci\'t ei pannud sinna?
                        Et liiga lihtne aru poleks saada.
                        Cerci on ilma selletagi täkk

                        Kommentaar


                          #27
                          Vastus teemale \'Parim Itaalia noormängija, kellel tasuks silma peal hoida?\'

                          Algselt postitas Devil


                          Algselt postitas realmadridfan


                          Algselt postitas Tanel




                          Ethan, on minu postituses seos CM-i/FM-iga? Kui on, miks ma siis Cerci\'t ei pannud sinna?
                          Et liiga lihtne aru poleks saada.
                          Cerci on ilma selletagi täkk
                          Nalja teed või?Okei ma saan aru, sulle vist meeldivad lokid

                          Kommentaar


                            #28
                            Vastus teemale \'Parim Itaalia noormängija, kellel tasuks silma peal hoida?\'

                            Kui sa oled ilus siis meeldid mulle sina.

                            Muideks, mul ei ole täkkude vastu seksuaalset tõmmet.

                            Kommentaar


                              #29
                              Vastus teemale \'Parim Itaalia noormängija, kellel tasuks silma peal hoida?\'

                              Algselt postitas Tanel


                              Atalanta:

                              Ricardo Montolivo
                              Andrea Lazzari
                              Gianpaolo Bellini
                              Gianpaolo Pazzini
                              Nii siis, INter on nende paksu kirjaga mehikestega väidetavalt pre-contracti sõlminud. Arvestades Atalanta olukorda ja nende meeste talenti polegi see väga ebatõenäoline. Kuid kui see tõeks osutub, kerkib üles küsimus: \"Kas nad valisid ikka õige klubi?\" Sest Inter on ju viimasel ajal saanud endale talentide rikkuja maine. Nja, kuigi Martinsist on lausa ise tõeline täkk vormitud.
                              sigpic

                              Kommentaar


                                #30
                                Vastus teemale \'Parim Itaalia noormängija, kellel tasuks silma peal hoida?\'

                                Gilardino,Bonera ja Cerci on potensiaalsed mängijad
                                Coraje, corazón y cojones.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X