320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Borussia Dortmund

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Pints Vaata postitust
    Håland kuni jaanuarini väljas.
    Väidetavalt olla treeningul endale liiga teinud.
    Kiiret paranemist!

    Õnneks pole kõige tugevamad vastased tulemas ja vast saate hakkama: Frankfurt, Zenit, Stuttgart, Bremen, Union, ja Braunschweig (DFB-Pokal).
    Famous last words
    Ehk Frankfurtiga 1:1 ja Stuttilt 5:1 ploomid.

    Muidugi ette ei võinud teada, aga natuekne võib ikka ju selliste ennustuste üle heatahtlikult muheleda

    Kommentaar


      Cl vastaseks tuli Sevilla. Hetke seisuga oleks ükskõik kes meile väga raske pähkel, seega suurt vahet vist pole.

      http://www.last.fm/user/kurat_

      Kommentaar


        BILDi andmetel on Rose lepingus klausel, mis lihtsustab tema palkamist ja Ruhr Nachrichten raporteeris, et Dortmund on Rosega olnud kontaktis juba mitu kuud.

        Kommentaar


          Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
          Famous last words
          Ehk Frankfurtiga 1:1 ja Stuttilt 5:1 ploomid.

          Muidugi ette ei võinud teada, aga natuekne võib ikka ju selliste ennustuste üle heatahtlikult muheleda
          Ikka võib muheleda aga see polnud ennustus vaid soovmõtlemisest kantud arvamus (vast saavad hakkama) ja pooled mängud veel ees.

          Ma siiani ei mõista miks Favret nii kaua üldse hoiti, juba eelmine talv oli näha et on end ammendanud ja mitmed varem säranud mängijad hakkasid tugevalt taandarenema. Viimased mängud ja mängijate intervjuud kinnitasid vaid kahtlusi, et ta oli kaotanud ka riietusruumi.

          Kommentaar


            Youssoufa Moukoko makes his first start for Borussia Dortmund in the Bundesliga against Werder Bremen.
            16 years and 25 days old.

            Kommentaar


              Kommentaar


                Mängu paraku piisavalt ei saanud vaadata, et mingit hinnangut jagada aga ma sain aru, et meeskond üle pika aja võitles hingestatult aga tulemus oli oluliselt napim kui tarvis. Teise poolaja lõppu ma sain ka vaadata ja seal järid silma 2 sellist 1005 võimalust, mis luhta lasti ja Hummelsi vigastus. Akanji suhtes ma ei suuda nagu päris seisukoohta võtta, kohati ta on nagu päris hea ja siis kohati teeb täielikke lapsikusi ja söödab palli näiteks enda trahvikasti vastase jalale, go figure. Euroopa kohad tulid lähemale hoolimata huku kuulutajate soovidest

                http://www.last.fm/user/kurat_

                Kommentaar


                  Algselt postitas Kurat Vaata postitust
                  Mängu paraku piisavalt ei saanud vaadata, et mingit hinnangut jagada aga ma sain aru, et meeskond üle pika aja võitles hingestatult aga tulemus oli oluliselt napim kui tarvis. Teise poolaja lõppu ma sain ka vaadata ja seal järid silma 2 sellist 1005 võimalust, mis luhta lasti ja Hummelsi vigastus. Akanji suhtes ma ei suuda nagu päris seisukoohta võtta, kohati ta on nagu päris hea ja siis kohati teeb täielikke lapsikusi ja söödab palli näiteks enda trahvikasti vastase jalale, go figure. Euroopa kohad tulid lähemale hoolimata huku kuulutajate soovidest
                  +1

                  Nägin ka mängu katkendlikult aga press oli oluliselt intensiivsem, rollid selgemad, liikumised sirgjoonelisemad aga rünnakul oldi endiselt ilma puhta ründajata hambutud ning ei suudetud moosekante piisavalt survestada. Praegu on veel muidugi vara järeldusi teha, ent olen optimistlik. Mäng heas hoos ja agressiivse Unioni vastu saab kohe esimene tõsisem proovikivi olema.

                  Kommentaar


                    Kommentaar


                      Kuidagi tujuta tundus see mäng täna. Kas mentaalne väsimus või alahinnati vastast? Vähemalt sai 16 aastane Moukoko värava kirja.

                      Järgmised viis Bundesliga mängu saavad karmid olema; Wolfsburg (kodus), Leipzig (võõrsil), Mainz (kodus), Leverkusen (võõrsil) ja Gladbach (võõrsil).

                      Kommentaar


                        Kommentaar


                          Danke!

                          Kommentaar


                            Isuga mängiti, kohe lust oli vaadata.
                            Magava kauboi suhu viski ei jookse.

                            Kommentaar


                              Kahjuks Witseli Achilles läks ja pikemaks ajaks katki.

                              Kommentaar


                                Mnjah, esimene poolaega oli selline teineteise nullimine, milles siiski RB oli edukam ja nad jõudsid ca 1 poolohtliku olukorrani suisa. Teine poolaeg toimus täielik ümbersünd ja Dortmund domineeris asjade kulgu. Väga kurb tagajärg on muidugi see, et Witsel on selleks hooajaks out ja hetkel on tema asenduseks Can, kes suudab vahel näidata ilusat mängu ja anda ka olulisemalt paremaid sööte aga samas vahel teeb lapsusi, mida ta peab siis järgmiste lapsustega korrigeerima ja see võib päädida punase kaardiga vms. Igaljuhul Can on natukene selline tiksuva pommi moodi tegelane platsil, Dhoud on samuti veel variant, kes meeldib mulle siiski natuke rohkem aga tema mänguvorm pole eriti kiita.

                                Hetkel sahistatakse, et Brandtile ja Schulzile on antud luba teiste klubidega flirtida. Brancti osas on kahetised tunded, ühest küljet potensiaali nagu tal on, samas mulle tundub, et füüsiline vorm ja kaitses töötamine jätab kõvasti soovida.

                                http://www.last.fm/user/kurat_

                                Kommentaar

                                Working...
                                X