320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Borussia Dortmund

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Klopp ikka mega treener, olemuselt, jutult ja see kuidas emotsioone välja elab. Relax, its just a Game.
    The One and Only

    Kommentaar


      Eilne mäng andis kinnitust väitele, et Gündogan koolitati AMC-st DMC-ks. Nüüd tuleks kuidagi reverse-lüke teha, Sahin ise DMC-ks ja fckoff Götze(kahju, et ta siiski kunn on)...

      Kaarte segama võiks ju De Bruyni või Herrmanni muidugi tõesti tuua. Mingisugune kõlakas käib ka Abdellaoue kohta, aga IMHO see keegi võiks ikkagi noorem olla, kui 27...
      et temas tmingid man of the matchi küll ei tehta sellepärast,sest kui aus olla ega ta ju midagi väga erilist seal ei teinud,viis aint portugali poolfinaali

      Kommentaar


        Tegelt oleme ausad, et kui ainult üks mängija põhikoosseisust on lahkumas siis sellele asenduse leidmine pole väga raske ülesanne. Grosskreutz ka juba ihub hammast põhikoosseisu kohale. Stiil mida Klopp mida viljeleb sobib ideaalselt Grosskreutzile ning tema või misiganes noor talent saksamaalt võib Götze saapad ilusti ära täita. Aga kui juba lahkujaid on rohkem siis kannatab sünergia märgatavamalt rohkem ja samale tasemele jõudmine meeskonnana on küsitav.

        Kommentaar


          Grosskreutz on tank, AMC positsiooni peaks täitma keegi väledam ja tehnilisem
          Magava kauboi suhu viski ei jookse.

          Kommentaar


            Algselt postitas cobras Vaata postitust
            Grosskreutz on tank, AMC positsiooni peaks täitma keegi väledam ja tehnilisem
            Reus vasakult 10 peale ja Gorsskreutz vasakule.

            Kommentaar


              Grosskreutz peaks toimuma üliheasse vormi - siis ont ast kasu. Võhma ja kiirust on tal alati jätkunud, aga tehnilist enesekindlust ja õigeid otsuseid ootaks.

              Kommentaar


                Mis te Draxlerist arvate kutid ? IMO pika puuga oleks see suurepärane asendus Götzele...

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mõmmik Vaata postitust
                  Mis te Draxlerist arvate kutid ? IMO pika puuga oleks see suurepärane asendus Götzele...
                  Ideaalsemat asendust hetkel ei olekski võimalik ette kujutada. Iseasi kui reaalne see on.

                  Kommentaar


                    Mina ikka ei usu neid Ruhri oru siseseid transfere - selliseid välja pakkuda on isegi selline patt püha vaimu ees.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                      Ideaalsemat asendust hetkel ei olekski võimalik ette kujutada. Iseasi kui reaalne see on.
                      2011. aastal oli Dortmund päris lähedal Draxleri palkamisele. Siis veel Draxleril Schalkega profilepingut polnud. Schalke aga suutis Draxlerile kuidagi selgeks teha, et Götzest ta Dortmundis mööda ei saaks ja Draxler sõlmis Schalkega profilepingu. Nüüd Götzet enam ees ei ole...

                      Isiklikult ma ei usu sellesse üleminekusse. Eriti arvestades asjaolu, et Draxleri leping lõppeb alles aastal 2016 ja tundub väga, et talle elu Gelsenkirchenis meeldib, aga kõik on võimalik.

                      Vahepeal on muidugi hakanud levima kohustuslik (?) kõlakas, et Gomez Dortmundisse. Mees olevat otsaga juba Dortmundisse jõudnud, et arstlik kontroll teha. http://www.op-marburg.de/Nachrichten...ck-in-Dortmund

                      Kommentaar


                        No kes oleks sedagi arvanud, et oma kasvandik Götze sellise lükke teeb. Pärast seda ei pane enam ükski üleminek imestama ja Draxler ei tundugi nii utoopiline.

                        Kommentaar


                          Gomez, mulle tundub, ei ole piisavalt liikuv Dortmundi jaoks. Samas ega Lewagi kaitsefaasis väga hoolikalt pressi teha ei taha, kuid ründefaasis küll. Või olen ma asjadest valesti aru saanud?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Aramis Vaata postitust
                            Mina ikka ei usu neid Ruhri oru siseseid transfere - selliseid välja pakkuda on isegi selline patt püha vaimu ees.
                            .....
                            So self aware so full of shit

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Francesco Vaata postitust
                              .....
                              Mis siis nüüd? Lõid vedelaks, kui nägid, et seda foorumi moderaatorile ütlesid?
                              BVB - Vaprus

                              Kommentaar


                                Algselt postitas M13 Vaata postitust
                                Gomez, mulle tundub, ei ole piisavalt liikuv Dortmundi jaoks. Samas ega Lewagi kaitsefaasis väga hoolikalt pressi teha ei taha, kuid ründefaasis küll. Või olen ma asjadest valesti aru saanud?
                                Lewa võitleb ka keskväljal isuga ja käib aeg-ajalt sügavamalgi palle noolimas, Gomezelt ma selliseid etteasteid näinud ei ole. :P
                                Magava kauboi suhu viski ei jookse.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X