320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Borussia Dortmund

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mis siin ikka, Miki ja Auba on alavormis ja see on ma arvan sellest põhjustatud, et nad mängivad esimest aastat korralikus liigas kus füüsis peab tipptasemel olema. Auba puhul muidugi mida ei oleks arvanud on, puudulik söödutehnika. Kirch eile tegi palju häid liigutusi kuid samas tegi ka mõned väga halvad valesöödud. Üldiselt võib kogu meeskonda vast kiita, kes mängis üle võimete, kes oma võimete kohaselt ja minu kollase südame pani see mäng taaskord pekslema.

    http://www.last.fm/user/kurat_

    Kommentaar


      Endale jäi eilses mängus Durm positiivselt silma, peaks ka üsna noor mängumees olema vist. Paar korda vist Bale -ga oli raskusi aga see oli ka kõik Aga Über tublid olite!

      Kommentaar


        eks eilne tempo jahtus schmelzer - auba vahetusega maha, kes ei suutnud piisavalt teravust luua ja siis hakkas groBkreutz paremal äärel midagi seal taidlema, aga jooksis kaitsjatesse kinni ja niimoodi see mäng maha rahuneski. kahju.

        õnneks on klopp motivating-20, man management-20, nagu FM mehed tarvitsevad öelda. suurepärane karismaatiline isik.
        slimm.ee

        Kommentaar


          Algselt postitas JanK Vaata postitust
          eks eilne tempo jahtus schmelzer - auba vahetusega maha..... ja siis hakkas groBkreutz paremal äärel midagi seal taidlema, aga jooksis kaitsjatesse
          Nii oli,jah.

          Kommentaar


            Nii nad räägivad:
            Adrian Ramos signs 4 year contract at BVB.
            sigpic

            Kommentaar


              Algselt postitas malagar Vaata postitust
              Ah ärge nüüd Mikiga nii kurjad olge. Poiss on ise kindlasti kõige õnnetum. Pealegi ega ta nüüd selle pärast vilets ei ole - enamvähem kõik oleks võinud parema õnne korral sisse ka minna. Lihtsalt oli ebaõnne päev tal ehk?
              Miki puhul on see jama, et tal on neid ebaõnne päevi on viimasel ajal päris palju, nii et see ei tundugi enam üksnes ebaõnn. Aga eks jah, klubi müüma teda lähiajal kindlasti ei hakka, kuid midagi tuleks ette võtta küll. Lihtsalt oodata ja loota, et ta enesekindlus taastuks, on pisut naiivne. Konkurentsi tuleks kas sisse tuua või siis ise tekitada (mängitada Jojic'ist seal või siis Hofmanni).

              Talvepausil mainis Klopp ka, et Miki suurim viga on see, et ta paneb endale liiga suured pinged peale ja need ei lase tal korralikult mängida, muus osas on ta väga hea mängija. Dortmundis on selline situatsioon natuke imelik, sest Klopp tundub olevat treener, kes suudab pea igast mängijast maksimum välja võtta ja põhiliselt teeb ta seda läbi motiveerimise. Aga kõigiga pole see paraku õnnestunud, teine näide on Schieber, kellel ongi suht kindlalt minek.

              Mõtteainet on Kloppil suveks igastahes küll ja veel. Kui ta just Londonisse kolima ei hakka.

              Edit: Herzlich Willkommen, herr Ramos!

              Kommentaar


                Kahju, et mängu(-e) ei näinud, kuna pidin samal ajal ise Weidenfellerit mängima, aga petteri sul paistab õigus olema. Mälu järgi vist peale Freiburgi mängu?(see aasta) püüdis kaameramees pilti olukorra, kus Sahin ja Klopp olid juba sisuliselt kätega kokku minemas(otsaesised koos). Minu meelest oli see õige olukord veel peale mängu, niiet see peaks olema 1.vaatus, teist ei leia hetkel. https://uk.eurosport.yahoo.com/video...091845002.html

                Eurosport News´i pealt nägin selle Miki olukorra ka ära, ei oskagi midagi öelda, pigem vaikin...
                Last edited by Väravavaht; 09.04.14, 13:11. Põhjus: Oligi peale Freiburgi mängu
                et temas tmingid man of the matchi küll ei tehta sellepärast,sest kui aus olla ega ta ju midagi väga erilist seal ei teinud,viis aint portugali poolfinaali

                Kommentaar


                  Noh nüüd on siis meil ründes Ji ja Ramos olemas, mind valdavad natuke kahetised tunded, kas nendest täiendustest tõesti ka piisab ründesse aga igaljuhul: "Wilkommen Adrian Ramos!"

                  http://www.last.fm/user/kurat_

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Kurat Vaata postitust
                    Noh nüüd on siis meil ründes Ji ja Ramos olemas, mind valdavad natuke kahetised tunded, kas nendest täiendustest tõesti ka piisab ründesse aga igaljuhul: "Wilkommen Adrian Ramos!"
                    Ma ei tea, äkki mina olen imelik aga mul selle Ji suhtes küll kõige kindlam tunne ei ole, eriti kui Schieberi asemele selline võetakse. Ehk ma eksin ja on täitsa korralik mängumees aga hetkel on mul selline arvamus.

                    Kommentaar


                      Üks ründaja peaks veel tulema. Ji oleks vast 3. valik ründesse (ohoh, valik nagu Bayernil juba), saab tagapool (äärtel) ka hakkama.

                      Kommentaar


                        Sahinil hakkab ka vist aeg läbi saama Dortmundis? Siis oleks talle ka kedagi asemele vaja, või üksnes Jojicist piisab?

                        Kommentaar


                          Ei usu mina, et mõne kehva mängu pärast midagi läbi saab ja see käärimine on kah ülevõimendatud.

                          http://www.last.fm/user/kurat_

                          Kommentaar


                            Paratamatu on aga see, et Gündogani tulevik on lahtine ja Kehl läheb pensile.
                            Positsioon, mis on olnud viimastel aastatel meie trump (A-koondisega tasemel mehed platsil ja pingil), on äkitselt muutunud murekohaks.
                            Magava kauboi suhu viski ei jookse.

                            Kommentaar


                              Mina näen siin vaid mängija kinnipeatamist, et mõned konkreetsed sõnad öelda. Kättpidi kokku minemise nägemiseks peab ettekujutus ikka väga suur olema.
                              BVB - Vaprus

                              Kommentaar


                                Nagu mainisin oli videolõik Sahini väljavahetamise hetkel. Veel karmim variant oli vahetult peale lõpuvile kõlamist, see oli samuti ainult hetkene ning ei suuda videot leida, vast oli see Freiburgile eelnev või järgnev mäng. Võimalik, et mäletan täiesti valesti, aga sellist asja siiski iga päev ei näe...

                                Sahini nüüd kohe maha müüa pole ka vaja, ta veel niikuinii laenul ka, pigem siis mitte välja osta(kuigi Watzke on seda lubanud). Omamoodi huvitav mõte on Subotici paranedes ka vajadusel seal Hummelsit proovida, kuigi sellisel juhul jääksid sinna kaljud(Bender ja Hummels mõlemad ju suured mehed).
                                et temas tmingid man of the matchi küll ei tehta sellepärast,sest kui aus olla ega ta ju midagi väga erilist seal ei teinud,viis aint portugali poolfinaali

                                Kommentaar

                                Working...
                                X