320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Borussia Dortmund

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas YellowOnes Vaata postitust
    Mis ta seal ikka nii väga teha jõudis, aga äärele suutis endale ikka mõned korrad päris edukalt ruumi teha. Eks mehel jalg värises nagu haava leht, esimene tsenderdus kasti läks teisele poole äärele. Väga üllatav valik ikkagi, tema sisse toomise ajal ei olnud mäng veel midagi nii otsustatud (kuigi 3:1 juhtisime). Muidu mängu sulandus hästi, ei olekski osanud arvata, et seltskonnast mingi mees teeb 19. aastaselt debüüti!
    Mängu seekord ei vaadanud aga Schmelzeri mängu kvaliteeti üle mängida see hooaeg ei tundu väga keeruline.

    Kommentaar


      Gladbachi fänne oli Berliinis eelmine hooaeg üle 10 000 ja euroopa liiga mängul Zürichis(!) samuti julgelt üle 10 000(täpseid arve ei mäleta ja ei näe väga vajadust ka järele uurida). Sevilla ja Villareali vastu nt ei tulnud fännisektorisse üldse pielteid võõrsilmängudele vabamüüki jne... Ei ole BVB fännidele midagi ette heita, aga ei saa päris nii ikka öelda, et neil on nüüd kindlalt maailma parimad fännid..

      Kommentaar


        Ma nii väga arvudesse ei sukelduks, igal tiimil lojaalseid ja vähem lojaalseid fänne. "Maailma parimad fännid" tuleneb pigem sellest, et vahet pole, kas pallitakse tipus või lõpus, kodus või võõrsil, vihmaga või vihmata, ikka on kohal tohutu rahvamass lippudega lehvimas ja valjuhääleldi omasid toetamas. Võrreldes Premier liiga fännidega on kõikidel Bundesliga tiimidel fännidega vedanud.

        Kommentaar


          Algselt postitas reio Vaata postitust
          Gladbachi fänne oli Berliinis eelmine hooaeg üle 10 000 ja euroopa liiga mängul Zürichis(!) samuti julgelt üle 10 000(täpseid arve ei mäleta ja ei näe väga vajadust ka järele uurida). Sevilla ja Villareali vastu nt ei tulnud fännisektorisse üldse pielteid võõrsilmängudele vabamüüki jne... Ei ole BVB fännidele midagi ette heita, aga ei saa päris nii ikka öelda, et neil on nüüd kindlalt maailma parimad fännid..
          Ei ole viimasel ajal küll tähele pannud, et mõni BVB fänn oleks väitnud siin foorumis seda. Oleme ikka sõbrad edasi!

          Kommentaar


            Oliver Kirch 2-3 nädalat väljas vigastusega. Kelle kurat me nüüd äärele paneme? Dudziak tulebki panna Bayerni vastu? Oeh..

            Kommentaar


              Kui teisel poolajal mingit imet ei juhtu, siis sellest mängust positiivset tulemust on raske loota. Ei saa aru miks Reus enam karistuslööke väravale otse peale ei löö, vaid üldse Aubameyang lööb neid otse müüri. Las ikka karistuslöögid jäävad Reusile.

              Kommentaar


                Bayerni kaitse oli liiga suur pähkel. Kaks kaheldavat olukorda muidugi oli, kus oleks võinud Dortmundile penalti anda, kuid see selleks. Täpselt selliste karistuslöökide pärast nagu mängu lõpus, peabki Reus alati lööma. Mõni teine väravavaht oleks jõuetu olnud sellise löögi vastu. Sokratis on tööloom!

                Kommentaar


                  Millist olukorda sa penalti vääriliseks pidasid? boateng vs Reus?
                  Reusi karistuslöök oli megamaga hea,aga maailma parim Manuel päästis meid
                  Olen see kes olen

                  Kommentaar


                    Algselt postitas kaitz Vaata postitust
                    Millist olukorda sa penalti vääriliseks pidasid? boateng vs Reus?
                    Reusi karistuslöök oli megamaga hea,aga maailma parim Manuel päästis meid
                    Klaverimängija näpud ja Aubameyangile saapale astumine vast.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas YellowOnes Vaata postitust
                      Klaverimängija näpud ja Aubameyangile saapale astumine vast.
                      Just.

                      Kommentaar


                        alonso astus Aubale jalale ja enne seda suutis Auba puute teha, see pidanuks tõesti pennal olema.

                        Kommentaar


                          Mis veel eilsest silma jäi oli muidugi järjekordselt see, et Ramos ei sobi Dortmundi, kahjuks. Ta pole lihtsalt piisavalt hea selle klubi jaoks, andke andeks. Samamoodi ei näe ma midagi positiivset Kagawa, Mkhitaryani ega Schmelzeri (mõne korra isegi paistis silma) kohta. Samas, jutud niikuinii käivad et suvel tuleb suurem suurpuhastus. Kehl on niikuinii pensile minemas, seega keskele on vaja kiiresti kedagi juurde otsima. Immobile ei mahu enam koosseisugi? Mina iskilikult arvan, et Immobile oleks eile rohkem korda saatnud kui Ramos. Ma ei tea miks, kuid Immobilele ma annaksin ühe võimaluse veel ( s.t ühe hooaja veel), temas nagu midagi on, aga hetkel jääb enesekindlusest natukene puudu ja lahmib vahel liiga pööraselt. Igatahes, Ramos, Kagawa, Mkhitaryan, Schmelzer, Sahin ja Weidenfeller suvel ehk lahkumas? Nüüd käivad jutud Subotici ja Arsenali kohta. Õnneks on vähemalt Sokratis kohe asemele panna ja Pisczek oma kohale tagasi. Ainukene mure on muidugi Pisczeki pidevad vigastused. Mees saab suvel juba 30 aastaseks ka..

                          Kommentaar


                            mis sa seletad siin. Ramos on just paras Dortmundile. Dortmundis on hoopis paar meest, kes on liiga head Dortmundi suguse klubi jaoks. Hummels ja Reus loodetavasti lasevad jalga. ei jopanud, et Reus uue lepingu tegi, nüüd saadakse rohkem raha ta eest

                            Kommentaar


                              Algselt postitas bubbles Vaata postitust
                              Mis veel eilsest silma jäi oli muidugi järjekordselt see, et Ramos ei sobi Dortmundi, kahjuks. Ta pole lihtsalt piisavalt hea selle klubi jaoks, andke andeks. Samamoodi ei näe ma midagi positiivset Kagawa, Mkhitaryani ega Schmelzeri (mõne korra isegi paistis silma) kohta. Samas, jutud niikuinii käivad et suvel tuleb suurem suurpuhastus. Kehl on niikuinii pensile minemas, seega keskele on vaja kiiresti kedagi juurde otsima. Immobile ei mahu enam koosseisugi? Mina iskilikult arvan, et Immobile oleks eile rohkem korda saatnud kui Ramos. Ma ei tea miks, kuid Immobilele ma annaksin ühe võimaluse veel ( s.t ühe hooaja veel), temas nagu midagi on, aga hetkel jääb enesekindlusest natukene puudu ja lahmib vahel liiga pööraselt. Igatahes, Ramos, Kagawa, Mkhitaryan, Schmelzer, Sahin ja Weidenfeller suvel ehk lahkumas? Nüüd käivad jutud Subotici ja Arsenali kohta. Õnneks on vähemalt Sokratis kohe asemele panna ja Pisczek oma kohale tagasi. Ainukene mure on muidugi Pisczeki pidevad vigastused. Mees saab suvel juba 30 aastaseks ka..
                              Ramos tõesti ikka ei lülitu kuidagi, praegusesse mängu oleks vist üldse raske mingit ründajat lülitada. Kagawat küll maha ei teeks, mees tuli otse
                              Manu pingilt ja on vähestest Reusi kõrval kes ise ette võtab. Eelmine mäng alles näitas suurepärast mängu ka. Hummelsil viskab varsti vast endal kopa ette ja kardan, et suvel Hispaania lend.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas YellowOnes Vaata postitust
                                Ramos tõesti ikka ei lülitu kuidagi, praegusesse mängu oleks vist üldse raske mingit ründajat lülitada. Kagawat küll maha ei teeks, mees tuli otse
                                Manu pingilt ja on vähestest Reusi kõrval kes ise ette võtab. Eelmine mäng alles näitas suurepärast mängu ka. Hummelsil viskab varsti vast endal kopa ette ja kardan, et suvel Hispaania lend.
                                Samas Bayerni vastu mängides on raske mingeid järeldusi teha. Eile tõmmati liinid ikka korralikult kinni ja Reusi frustatsiooni oli mängu lõpul juba korralikult näha. Järgmine laupäev tuleb väga raske mäng võõrsil Mönchengladbachiga. Siis Paderborni mäng on must win. Eintrachti vastu ei tea kunagi mis juhtub. Siis neli viimast mängu: Hoffenheimi paneks Eintrachtiga samasse olukorda (kunagi ei tea mis juhtub). Hertha kodus on must win mäng taaskord. Viimased kaks on muidugi parajad pähklid: Wolfsburg ja siis Werder Bremen, keda ikkagi heal päeval peaks kindlalt võitma. Ühesõnaga Euroopa Liiga koht on veel vägagi võimalik minu silmis.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X