320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Borussia Dortmund

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas petteri Vaata postitust
    Tõesti loos ei hellita, aga seda põnevam ongi. Premieri klubi sealt loosist saada oli mu isiklik eesmärk, samas Tottenhami tahtnuks jälle neist kolmest kõige vähem, in-form, kaitse korras jne erinevalt teistest. Spursil on väike eelis koduväljaku mõttes, aga muid eeliseid vist emmal kummal väga polegi. Saab huvitav olema!
    Ah, ära plära, tegelikult te ei karda sittagi/kedagi Inglismaalt.

    Kommentaar


      Ilus, Bayerni kaotuse kõrval veel eriti ilus. Nüüd tuleb veel Mainzi saavutust laupäeval korrata ja loota edasiselegi heale hoole ning Bayerni paarile libastumisele. Liiga palju tingimusi sai ritta aga hakkab ikkagi tunduma, et hooaeg ei ole veel päris otsustatud. Vähemalt kui järgmine mäng võita õnnestub.
      BVB - Vaprus

      Kommentaar


        Kas vaikus enne tormi?

        Kommentaar


          Ma mõmisen veel rahulolust Pärnu üle. Ega midagi, ootame teistelt kollastelt sama! 3-0!
          BVB - Vaprus

          Kommentaar


            Mindi siis ilmselt esmakordselt Tucheli käe all 5 at the backiga peale. Õigustas selles mõttes, et lisaks ka tänu Bürki paarile supertõrjele oli taga null, Lewa pigem kontrolli all ja muud. Ründes olid read ehk natuke hõredamad kui tavaliselt, abiks ei olnud ka Reusi suhteliselt nõrk esitus, Miki valesöödud. Samas oli ka häid variante, mida seekord kahjuks ära ei lahendatud.

            Märkimata ei saa jätta Bayerni metsikut survet sisuliselt kogu mängu vältel, mis tegi Dortmundi jaoks mängu harjumuspäratult keeruliseks ülesehituse mõttes, tehti tohhuijaa valesööte, mille läbi Bayern ikka väga palju häid võimalusi sai. Robben sihik oli BVB õnneks paigast

            Kiidaks Hummelsit Benderit, Bürkit. Reus selgelt suurim pettumus.

            Fännid olid ebareaalselt head, world class fänlus, pole sõnu.

            Kommentaar


              Algselt postitas petteri Vaata postitust
              Mindi siis ilmselt esmakordselt Tucheli käe all 5 at the backiga peale. Õigustas selles mõttes, et lisaks ka tänu Bürki paarile supertõrjele oli taga null, Lewa pigem kontrolli all ja muud. Ründes olid read ehk natuke hõredamad kui tavaliselt, abiks ei olnud ka Reusi suhteliselt nõrk esitus, Miki valesöödud. Samas oli ka häid variante, mida seekord kahjuks ära ei lahendatud.

              Märkimata ei saa jätta Bayerni metsikut survet sisuliselt kogu mängu vältel, mis tegi Dortmundi jaoks mängu harjumuspäratult keeruliseks ülesehituse mõttes, tehti tohhuijaa valesööte, mille läbi Bayern ikka väga palju häid võimalusi sai. Robben sihik oli BVB õnneks paigast

              Kiidaks Hummelsit Benderit, Bürkit. Reus selgelt suurim pettumus.

              Fännid olid ebareaalselt head, world class fänlus, pole sõnu.
              Müts maha teie ees, nõelasite ikka mitmel korral valusalt. Loodan, et kõik mehed jäävad terveks, saavad veel rohkem vormi ja keegi ei lahku(rääkides uuest hooajast) aga usun, et Bayern suudab veel libastuda ka sel hooajal..... aga sellest vast ei piisa teile enam. Lausa lust on, et Bundesligas on vähemalt kaks asjalikku tiimi, kes ka euroopas häbi ei tee... erinevalt smurfidest ja tabletipoistest.

              Kommentaar


                Gündogan ja Durm tegid ka väga kõva partii. Ilma nendeta mänginuks me enamus ajast pallita.
                Magava kauboi suhu viski ei jookse.

                Kommentaar


                  BVB: Weidenfeller, Durm, Piszczek, Bender, Hummels, Schmelzer, Weigl, Castro, Mkhitaryan, Reus, Aubameyang

                  Gündogan jalavigastusega väljas, tema asemel on sisse toodud Castro. Muidu kõik sama mis ka vs Bayern oli.

                  Kommentaar


                    Krt, Gündogan on tähtis lüli muidugi. Loodame vähemalt, et selle asemel suudab Reus seekord korraliku esitluse teha.

                    Kuna ma pole eriti selle striimi värgiga sina peal, siis keegi võiks mõne striimi mulle siia visata. Aitäh .

                    Kommentaar


                      Algselt postitas bubbles Vaata postitust
                      Krt, Gündogan on tähtis lüli muidugi. Loodame vähemalt, et selle asemel suudab Reus seekord korraliku esitluse teha.

                      Kuna ma pole eriti selle striimi värgiga sina peal, siis keegi võiks mõne striimi mulle siia visata. Aitäh .

                      Kommentaar


                        See Mkhitaryani litakas oleks võinud sisse minna.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas petteri Vaata postitust
                          Muidu kõik sama mis ka vs Bayern oli.
                          Bürki.

                          Kommentaar


                            Tundub, et Spursi saamine oli siiski väga hea loos. Kerge 3-0 võit, võõrsil vaja korra veel skoorida ja siis on edasiminek 99% kinnel. Kui Spurs samasuguse koosseisu välja paneb, siis skooritakse ilmselt rohkemgi kui korra. Raske on muidugi mingeid suuri järeldusi sellest mängust teha, sest Spurs ilmselgelt ei tahtnudki eriti midagi saavutada, tuldi nagu viisakalt lihtsalt ära mängima seda mängu. Tucheli plaan töötas väga ilusti, mängu domineeriti vahelduva eduga algusest lõpuni ja alla 3-0'i ei olekski tohtinud seda mängu võita. Keskväli oli täielikult BVB käes ja ka Castro sai edukalt hakkama Gündogani koha täitmisega. Viimane värav oli tõeline pärl. Ericbanale +1 terase tähelepaneku eest, sest tõepoolest, Bürki sai teenitud puhkuse seekord.

                            Kommentaar


                              Kuidas siin ambitsioonidega on? Kui karikat ei võida v finaali ei pääse on pettumus suur? Ei ütleks, et teil soovid/'nõudmised' väga väiksemad peaksid olema, aga mine tea.

                              Kommentaar


                                Dortmund paistab olevat see aasta korralikku vormi tõusnud niiehknaa, 16 mängu sellel aastal, millest 14 võitu ja 2 viiki(1 viik veel Bayernigagi). Ma lihtsalt ei saa aru ühest asjast, et miks nimekad vastased järjest kas ilmselgelt alahindavad vastast ja lasevad endal puuri täis lüüa või lihtsalt ei tahagi nagu Dortmundiga üldse mängida, isegi ei proovitagi ja lastakse samuti juba esimese jalaga kõik selgeks teha. Jutt käib eelkõige Euroopa tippsatsidest, nagu Porto ja mööndustega ka Spurs.

                                Ise ootasin eilsest mängust ikka ausalt öeldes midagi hoopis muud, aga olen väga rahul asjade kulgemisega

                                EDIT: Mängust rääkides olen positiivselt üllatunud Weidenfelleris, kes tegi minu meelest üpris enesekindla mängu(arvestades isegi paari napikat, mis küll ikkagi liialt ohtlikud ei olnud), kindlasti väärib mees praeguse vähese praktika pealt finaalini ja sealgi seismist. Muidugi pidin tegema ka sümboolsed anti-jinx betid "Reus not to score @ 1.55" ning "Spurs over 0.5 goals @ 1.64(??)", mida on kindlasti kavas korrata ka edaspidi
                                et temas tmingid man of the matchi küll ei tehta sellepärast,sest kui aus olla ega ta ju midagi väga erilist seal ei teinud,viis aint portugali poolfinaali

                                Kommentaar

                                Working...
                                X