320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Borussia Dortmund

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas bubbles Vaata postitust
    Sellega saan ainult nõustuda. Samuti ma ei saa aru miks Ramos sisse toodi..
    Ma ei saa üldse aru miks seda venda niikaua alles on hoitud. Ja Pisczek võiks lõpuks oma positsiooni paika saada, mitte 1 kord ei viitsinud ta tagasi lonkida. Klopp 1-0, vannume surnuks.

    Kommentaar


      No küsimus ei olnud kasuteguris Ginteri vahetuse puhul vaid, millisel ajahetkel see tehti. Täielik flop Tuchelilt.

      Mis Ramosesse puutub siis siin väike fakt:


      Mitte, et ma teda nüüd üleliia kiita tahaks aga ma arvan, et Ramos on mängija, kes vajab stabiilselt mänguaega, et sealt midagi säravat tuleks, paraku aga seda ta ei ole saanud ega ka saa. Seega müük oleks mõttekas. Egas midagi edasi tähetede ja DFB Pokali poole

      http://www.last.fm/user/kurat_

      Kommentaar


        Mis siin ikka lisada, Tuchel lasi noortel ja pingipoistel möllata:

        http://www.last.fm/user/kurat_

        Kommentaar


          Vahepeal on Gündogani võimaliku ülemineku jutud Man Citysse siirdumisest kõvasti tuld võtnud. Spekuleeritakse 25-30 miljonilist üleminekut. BVB-l on vaja suhteliselt kiiresti hakata osasid lepinguid tuunima, sest hetkel on need selliste mängijatega nagu Hummels, Miki, Gündogan ja Schmelzer pikendamata. Lisaks ei tea, mis seisud on Aubaga, ka see mees võib hetkeseisuga suvel mujale kibeleda.

          Kommentaar


            Auba kohta vähemalt viskas Watzke info välja, et mingeid väljaostuklausleid lepingus pole. Mikiga on see halb lugu, et tal on päris kohutav agent.

            http://www.last.fm/user/kurat_

            Kommentaar




              Tänane algkooseis: Roman Bürki, Sven Bender, Henrikh Mkhitaryan, Marco Reus, Mats Hummels, Adrian Ramos, Shinji Kagawa, Łukasz Piszczek, Gonzalo Castro, Marcel Schmelzer, Julian Weigl

              Kommentaar


                Auba ei viitsi üldse enam tööl käia?

                Kommentaar


                  Dortmundile võib õnne soovida finaali puhul. Herthalt ei tule mingit vastupanu. Erinevalt Herthast suutis eile Bremen näidata, kuidas tuleb mängida, kui finaali tahetakse pääseda.

                  Algselt postitas YellowOnes Vaata postitust
                  Auba ei viitsi üldse enam tööl käia?
                  Auba on vigastatud ju.

                  Kommentaar


                    Vahepeal uudiseid ka. Schmelle pikendas kuni 2021, mida oli ka arvata. Miki on ilmselt järgmine, kuid edasi läheb keeruliseks. Hummelsi jätkamine on muutumas üha suuremaks küsimärgiks, Bayern jutud koguvad järjest rohkem tuure. Samuti võib üht teist lugeda välja Watzke värsketest kommentaaridest.

                    Watzke in Sky Interview:
                    -Watzke says he doesn’t think that Dortmund will get all 3 contracts (Gündogan, Hummels, Mkhitaryan) extended
                    -Watzke does rule out that all three (Gündogan, Hummels, Mkhitaryan) won’t play for BVB next season
                    -Watzke assumes that Bayern are most likely be the only option Hummels considers if he leaves

                    Kommentaar


                      Algselt postitas petteri Vaata postitust
                      Vahepeal uudiseid ka. Schmelle pikendas kuni 2021, mida oli ka arvata. Miki on ilmselt järgmine, kuid edasi läheb keeruliseks. Hummelsi jätkamine on muutumas üha suuremaks küsimärgiks, Bayern jutud koguvad järjest rohkem tuure. Samuti võib üht teist lugeda välja Watzke värsketest kommentaaridest.

                      Watzke in Sky Interview:
                      -Watzke says he doesn’t think that Dortmund will get all 3 contracts (Gündogan, Hummels, Mkhitaryan) extended
                      -Watzke does rule out that all three (Gündogan, Hummels, Mkhitaryan) won’t play for BVB next season
                      -Watzke assumes that Bayern are most likely be the only option Hummels considers if he leaves
                      Gündogan liigub ilmselt Citysse. Olen väga üllatunud, kui Hummels tõesti naaseb arvestades tema ütlemisi mõned hooajad tagasi aga mis seal salata... minule see meeldiks, ainult Dortmundist oleks kahju, kui lausa kahest korralikust mängijast ilma jääte. Paranda mind, kui ma eksin aga see periood, kui mõlemad sandid olid (eriti Gündogan), siis pingil teil olid olemas täitsa väärilised asendused ju?

                      BVB-Boss Hans-Joachim Watzke über Hummels: "Es geht bei ihm nicht um Geld. Wir müssen auch mal akzeptieren, dass jemand, wenn er wie Mats achteinhalb Jahre bei Borussia Dortmund spielt und 27 ist, einmal ins Denken kommt. Ich glaube wenn er wechselt, dann wird es in Richtung Bayern München gehen. Weil es geht um diese persönlichen Momente, dass er glaubt mit Bayern noch nicht fertig zu sein. Dass sein Vater in München wohnt, seine Mutter in München wohnt, sein Bruder in München wohnt, die Frau ist aus München, er selbst ist Münchner, da kommt schon eine ganze Menge zusammen."

                      Ma ei hakka seda tõlkima, sest ei valda seda piisavalt aga google on abiks nagu ikka
                      Tundub jah, et Mats vahetab linna varsti.

                      Kommentaar


                        Gündogani minekuga oleme moraalselt juba leppinud (kui kosilane ei ole Bayern).

                        Aga Hummelsi lahkumine oleks kindlasti valus löök keradesse. Väärilist asendajat pole ka hetkel silmapiiril (normaalse hinnaga või oma noorte hulgas).
                        Magava kauboi suhu viski ei jookse.

                        Kommentaar


                          Watzke: "If Hummels leaves, Bayern is probably his only option. If they offer good money, we won't stand in the way. If not, he'll stay for another year"; "One of Gündogan, Hummels, Mkhitaryan won't play for us next season

                          Kommentaar


                            Praeguse seisuga lõhnab sedamoodi jah, et Hummels ja Gündogan mõlemad tõmbavad uttu rahalõhna peale. Keda asemele panna on tõesti paras küsimus, kui kunagi asendamatuna tundunud Gündogani augu platsil saks kuidagi lapitud, siis keskkaitse peamise tugitala asendamine on palju keerulisem. Eriti arvestades, et Hummels oli ühtlasi tihti ka esmane rünnakute algataja.

                            http://www.last.fm/user/kurat_

                            Kommentaar


                              Hummelsi lahkumisest oleks väga kahju. Gündogan tahtis juba eelmine suvi uttu tõmmata, seega pole imestada tema lahkumist. Ma muidugi ei tea mis seal Manchester Citys nii ägedat ootab, kuid mis parata.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas bubbles Vaata postitust
                                Ma muidugi ei tea mis seal Manchester Citys nii ägedat ootab, kuid mis parata.
                                Etihad Airwaysi odavlennud

                                Kommentaar

                                Working...
                                X