320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Borussia Dortmund

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Götze oli vigastatud tol hetkel ja seetõttu ka tribüünil. Lewat enam ei mäleta. Ma ei usu, et profijalgpallurid ennast motiveerida ei suudaks. Kaptenipaela kandmine muidugi on selline kahe otsaga asi, kui klubi seisukoht on, et mees tuleb väärikalt minema saata, siis kannab ta ka paela ilmselt.

    http://www.last.fm/user/kurat_

    Kommentaar


      Moeuudiseid kah vahele.

      Väidetavalt on järgmise hooaja särk selline:



      The new Borussia Dortmund 2016-2017 Home Jersey introduces a bold design for the German Bundesliga club, released on May 12, 2016.

      http://www.last.fm/user/kurat_

      Kommentaar


        BILD: #B04's Ömer Toprak, Valencia's Shkodran Mustafi & Real Madrid's Raphael Varane are all candidates to replace Mats Hummels at #BVB.

        Kommentaar


          Minu pick oleks Varane, piisavalt kaua juba Realis vegeteerinud, aeg oleks karjäärile uus käik anda.
          Vaevalt see diil muidugi teoks saab.
          Magava kauboi suhu viski ei jookse.

          Kommentaar


            Algselt postitas cobras Vaata postitust
            Minu pick oleks Varane, piisavalt kaua juba Realis vegeteerinud, aeg oleks karjäärile uus käik anda.
            Vaevalt see diil muidugi teoks saab.
            Minu valik oleks Ömer Toprak, valus loom oli sel hooajal ja ei peaks ka kohanema... aga Varane noorem... seega ega teagi kumba eelistaks.

            Kommentaar


              Varane on ju utoopia
              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

              Kommentaar


                Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                Varane on ju utoopia
                Tuleb Juvesse? Miks utoopia? Eks ma ise ka pigem kaldun arvama, et tuleb Toprak. Kuid ma ei välistaks küll sada prossa mitte miskit. Siiski on suured rahad saadud, loodetavasti osatakse nüüd seda kasutada. Mitte ei osteta mingit teisejärgulist kaitsjat.

                Kommentaar


                  Algselt postitas bubbles Vaata postitust
                  Tuleb Juvesse? Miks utoopia? Eks ma ise ka pigem kaldun arvama, et tuleb Toprak. Kuid ma ei välistaks küll sada prossa mitte miskit. Siiski on suured rahad saadud, loodetavasti osatakse nüüd seda kasutada. Mitte ei osteta mingit teisejärgulist kaitsjat.
                  Mustafi oleks päris hea koju tuua. Eelmine hooaeg moodustasid Hispaanias Otamendiga ühe parima duo üldse. Tänavu on see Valencia, mis ta on aga siiski.

                  Kommentaar


                    Mustafi Dortmundi oleks väga lege üleminek. Nagu päriselt - köhige see Hummelsi eest saadud jeen välja ja teil on olemas andekas Saksa koondise tuleviku võtmemängija olemas. Minu silmis parem üleminek, kui Hummels Bayerni.
                    MIA SAN MIA!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas denisss Vaata postitust
                      Mustafi Dortmundi oleks väga lege üleminek. Nagu päriselt - köhige see Hummelsi eest saadud jeen välja ja teil on olemas andekas Saksa koondise tuleviku võtmemängija olemas. Minu silmis parem üleminek, kui Hummels Bayerni.
                      FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                      sigpic

                      Kommentaar


                        Algselt postitas count Vaata postitust
                        Mustafi on korralik elukas olnud Valencias - Hummels rohkem kaheldavaid vigj teinud samal perioodil.

                        Kommentaar


                          Kuidas Mustafil selle rünnaku poolega on? Meil neid kaitsvaid puujalgu nagu paar on kah juba, oleks vaja sellist keskkaitsjat, kes suudaks ka rünnakuid alustada jne.

                          http://www.last.fm/user/kurat_

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Kurat Vaata postitust
                            Kuidas Mustafil selle rünnaku poolega on? Meil neid kaitsvaid puujalgu nagu paar on kah juba, oleks vaja sellist keskkaitsjat, kes suudaks ka rünnakuid alustada jne.
                            Ehk siis üpris hea tehnika ja osavusega Varane, kes kiirusega teistele jalgu ei jää. Need pigem sellised dream-transfer jutud, vaevalt et nüüd Dortmund ~ 30-40 milli raatsiks letti laduda.

                            Kommentaar


                              Dembele olemas.

                              Kommentaar


                                Naisss. Iseasi, kui palju ta mängida saab, kui meeskonda jääb.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X