320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Borussia Dortmund

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Rode Dortmundi kuskil 12 miljoni eest, väidetavalt on üleminek vormistamise küsimus üleminekusummas.

    Kommentaar


      Algselt postitas Brick Vaata postitust
      Rode Dortmundi kuskil 12 miljoni eest, väidetavalt on üleminek vormistamise küsimus üleminekusummas.
      Korralikult sügavust juurde mesimummudele ja väärt täiendus (olen seda juba hullu kombel paar korda korrutanud).

      Kommentaar


        Ausalt ei tahaks seda rahamaiast poissi. Hetke potensiaalsetest lahkujatest klassi võrra siiski kehvem mees. 12 milku eest pingile soojendama oleks nagu mõttetu osta.

        http://www.last.fm/user/kurat_

        Kommentaar


          Suht lamp jah. Parem mingi talent sellise raha eest sebida juba.
          Dortmundi häda on alati minu arust olnud lühike pink ja tundub, et pole nüüdki muutumas. Pappi peaks olema ju?

          Kommentaar


            Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
            Suht lamp jah. Parem mingi talent sellise raha eest sebida juba.
            Dortmundi häda on alati minu arust olnud lühike pink ja tundub, et pole nüüdki muutumas. Pappi peaks olema ju?
            Eks seal talentide turul ühtkomateist susiseb ka aga oleks vamistoodangut vaja. Talendist võib aga ei pruugi asja saada.

            http://www.last.fm/user/kurat_

            Kommentaar


              Algselt postitas Kurat Vaata postitust
              Ausalt ei tahaks seda rahamaiast poissi. Hetke potensiaalsetest lahkujatest klassi võrra siiski kehvem mees. 12 milku eest pingile soojendama oleks nagu mõttetu osta.

              Ma nii kriitiline poleks. Miks sa Rodet pead maiamaks, kui suvalisi palgasödureid nagu Auba ja Miki...
              Väga korralik mängija ja napilt jääb puudu tasemest, kus peaksid hetkel olema Xhaka ja Gustavo aga selle eest jätab alati kõik platsile.

              Kommentaar


                Algselt postitas Pints Vaata postitust
                Ma nii kriitiline poleks. Miks sa Rodet pead maiamaks, kui suvalisi palgasödureid nagu Auba ja Miki...
                Väga korralik mängija ja napilt jääb puudu tasemest, kus peaksid hetkel olema Xhaka ja Gustavo aga selle eest jätab alati kõik platsile.
                Ise nimetasid põhjuse. Ta on peaaegu sama hea kui mehed kes mängivad klubides, mis ei kuulu absoluutsesse tippu ehk ei tõstaks taset. Miks ta parem on kui Miki või Auba, minu arvates täpselt samsugune palgasõdur.

                http://www.last.fm/user/kurat_

                Kommentaar


                  Algselt postitas Kurat Vaata postitust
                  Ise nimetasid põhjuse. Ta on peaaegu sama hea kui mehed kes mängivad klubides, mis ei kuulu absoluutsesse tippu ehk ei tõstaks taset. Miks ta parem on kui Miki või Auba, minu arvates täpselt samsugune palgasõdur.
                  Sul on õigus ja ka Rode ei kuulu absoluutsesse tippu aga täiendusena pingile või vahel platsile on tegemist väga tööka mängijaga... Kindlasti annab tema kvaliteedist ka aimu Spursi aktiivne huvi tema vastu... seega päris JK Sõrve vend pole
                  BVB soovis Rodet juba enne tema Bayernisse liikumist.

                  Kommentaar


                    Jumala pärast, jätke ostmata.

                    Hummels oli ka totally average mees, ainult selle pärast, et Bayernis põhimees ei olnud ju. Kindlasti kõik Dortmundi fännid kahetsevad sügavalt tema ostmist. (Selline ignorantne jutt ajab tegelikult suht s**a keema.)

                    Lahkujates klassi võrra kõrgemaid mehi Dortmund ei saa ei täna ega nähtavas tulevikus lubada. Jääbki loota, et sellist tüüpi mehed teevad selle viimase väikese sammu edasi. Mängijas on kvaliteeti roppu moodi. Aga noh kui üleminek ära tehakse, küll siis poole aasta pärast Dormundi fännid ise ka aru saavad et eksisid. Olgu see siin ära salvestatud, tuletan hooaja keskel/lõpus meelde seda...

                    Kommentaar


                      Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                      Jumala pärast, jätke ostmata.

                      Hummels oli ka totally average mees, ainult selle pärast, et Bayernis põhimees ei olnud ju. Kindlasti kõik Dortmundi fännid kahetsevad sügavalt tema ostmist. (Selline ignorantne jutt ajab tegelikult suht s**a keema.)

                      Lahkujates klassi võrra kõrgemaid mehi Dortmund ei saa ei täna ega nähtavas tulevikus lubada. Jääbki loota, et sellist tüüpi mehed teevad selle viimase väikese sammu edasi. Mängijas on kvaliteeti roppu moodi. Aga noh kui üleminek ära tehakse, küll siis poole aasta pärast Dormundi fännid ise ka aru saavad et eksisid. Olgu see siin ära salvestatud, tuletan hooaja keskel/lõpus meelde seda...
                      Salvesta. Ma loodan, et see üleminek ei toimu sellistel tingimustel. Kickeri andmetel on huvi Rode vastu kuna tegemist on sellise surnuks jooksjaga, mitte tehnilise kvaliteediga. Mingis mõttes saan sellest aru aga kas ka Rode saab aru, et ta tuleb ühelt pingilt teisele? Lisaks kui ta Frankfurdist Bayernisse läks oli mees arrogantsist lõhkemas, mulle jääb mulje, et mees loodab ennast pildile mängida, et siis edasi uttu kaduda. Viimase info kohaselt 15 milkut Rode eest thanks but no thanks.

                      Hetkel, Mkhitaryani koha pealt pole ametlikku infot aga väidetavalt olevat Raiola öelnud, et lepingut ei pikenda kuna olemasolev kestab veel kuni 2017 <enter usual bullshit here>, kui see nii on, siis ma teeks mehe rahaks mitte ei venitaks nagu ühe Poola tšordiga läks. Lisaks loomulikult on väidetavalt ka Gündogan hakanud lepingu pikendamisest rääkima, oleks ju vaja terveks ravida ennast enne kui jälle sipelgad püksi tulevad ja mineku tahe tuleb. Muidugi palju sõltub ka sellest, kas Sahin on kunagi oma vormi taasleidmas või mitte.

                      Kui Miku rahaks tehtaks, siis oleks pigem vaja osta ka oluliselt suurma summa eest vähemalt sama klassiga mees. Samas eks Zorc, Watzke ja Rainis007 teavad paremini. Eks näis.

                      P.S. 15 miljonit läks meile maksma euroopa üks ihaldatumaid talente Dembele, Reus maksis 17 miljonit omal ajal, Aubameyang maksis ca 13 miljonit, noh nii Rode hinna perspektiiviks. Ainus positsioon kus me peaksime suure summa hakkama panema on minu arvates kaitses.

                      P.P.S Bayerni fännide arrogants, et ainult nemad saavad endale tipptasemel mängijaid lubada on suht siiber jah Hummels + Miki + Gündogan peaks korraliku rahasüsti tagama.

                      edit: Bildi andmetel on Rode diil tehtud. Mõtlesin et kas tõesti tundub mulle see mõttetu diilina ja ma pole Saksamaa palluritega kursis aga ka sakslastest foorumikasutajad on minuga samal arvamusel.

                      Eriti meeldib mulle selline kommentaar:
                      Algselt postitas tranfermarkt
                      Kann den Transfer zu null nachvollziehen. Wie möchte man den Bayern Paroli bieten, wenn man dessen Reservisten zu Wucherpreisen kauft!

                      Vllt ist ja Rode ein guter, aber bei allem Respekt wüsste ich nicht wie er uns
                      Zur kommenden Saison auf den 3. Hochzeiten verstärken sollte!!!!

                      Vllt überrascht uns Rode und dreht zur nächsten Saison durch???

                      Aber im Moment bin ich von Dortmunds Verantwortlichen enttäuscht, während man KHR nur gratulieren kann!

                      http://www.last.fm/user/kurat_

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Kurat Vaata postitust
                        Salvesta. Ma loodan, et see üleminek ei toimu sellistel tingimustel. Kickeri andmetel on huvi Rode vastu kuna tegemist on sellise surnuks jooksjaga, mitte tehnilise kvaliteediga. Mingis mõttes saan sellest aru aga kas ka Rode saab aru, et ta tuleb ühelt pingilt teisele? Lisaks kui ta Frankfurdist Bayernisse läks oli mees arrogantsist lõhkemas, mulle jääb mulje, et mees loodab ennast pildile mängida, et siis edasi uttu kaduda. Viimase info kohaselt 15 milkut Rode eest thanks but no thanks.

                        Kui Miku rahaks tehtaks, siis oleks pigem vaja osta ka oluliselt suurma summa eest vähemalt sama klassiga mees. Samas eks Zorc, Watzke ja Rainis007 teavad paremini. Eks näis.

                        P.S. 15 miljonit läks meile maksma euroopa üks ihaldatumaid talente Dembele, Reus maksis 17 miljonit omal ajal, Aubameyang maksis ca 13 miljonit, noh nii Rode hinna perspektiiviks. Ainus positsioon kus me peaksime suure summa hakkama panema on minu arvates kaitses.

                        P.P.S Bayerni fännide arrogants, et ainult nemad saavad endale tipptasemel mängijaid lubada on suht siiber jah Hummels + Miki + Gündogan peaks korraliku rahasüsti tagama.
                        1) Ei ole surnuks jooksja. Box to box CM on. Korralikul CMil peabki olema normaalne mootor. Mängijaid on eri tüüpi, aga öelda, et Rode ainult mingi jooksumees on, tundub ülekohtune.
                        2) Rode on CM mitte Miki asendus (AM/Wing). Seega pigem siis Gündogani asemele
                        3) Üks euroopa ihaldatumaid talente Dembele kohta öelda - veidi subjektiivne (ei välista otseselt ega nõustu otseselt - mõne meelest "Jah" mõne meelest "Ei").
                        Nõus, et Reusi ja Aubaga läks hästi. Aga millal viimane õide puhkes ka? Ma ütleks, et did not hit the ground running.
                        Samas teiselt poolt perspektiivi pakkudes - Immobile eest maksite 17 miljonit.
                        4) Ei ole selgelt ainult Bayern. See praegu on siin natukene ühelplaaniline nägemine (mina toetan Bayernit = mitte midagi muud ei tea ja lähtun ainult sellest infost; lisaks olen paha ja kuri ja südamest vihkan Dortmundi jne). Kui Rode vastu on huvi näiteks inglismaalt, siis seal võivad kõik 20 klubi need 15 milkut välja käia. Mid-table Stoke ostis Imbula talvel miski 25 milku eest näiteks. Kui mängijal on valida, kas saada 100k Inglismaal või 45k Dormundis, siis enamus ka valivad Inglismaa.
                        Üldiselt - millal viimati juhtus see, et Dormund ostis JUBA VALMIS worldbeateri? Jah, võiks öelda, et Reus see oligi. Aga lisaks talle? Tavaliselt ikka on ju mehed nii võimsaks alles arenenud Dormundis (mainitet Auba+Miki; ennetavalt - EI Ukraina liigas hea olemine ei kvalifitseeru). Mõttetu on sellega vaielda, et Bayernil Saksamaal; Realil, Barcal ja Atleticol Hispaanias; PSGl Prantsusmaal ja oma 4-5-6'l võistkonnal Inglismaal on rohkem ressursse, et mehi meelitada endale ju.

                        Lisaks tooks veel väga realistliku Dortmundi fänni kommentaari siia ka juurde.

                        Algselt postitas petteri Vaata postitust
                        Dortmund pole see absoluutne tipp, midagi pole teha. Kas Dortmund saab kunagi absoluutseks tipuks? Ei tea, võib-olla, aga see ei pruugi isegi meie eluajal juhtuda, garantii puudub, et üldse kunagi juhtub. Seniks tuleb leppida, et alati, kui kellegi talent lööb Dortmundis eriliselt särama, lahkub see mängija varem või hiljem. Sahin, Kagawa, Lewa, Götze, Hummels liikusid siiski absoluutsetesse tippklubidesse ja see on normaalne nähtus. Me võime rääkida super atmosfäärist, sisekliimast jne mis kõik Dortmundis on, aga kui nende parimate mängijate ustele koputavad sellised suurklubid, nagu viimase 5 aasta jooksul on juhtunud, siis pole paraku midagi imestada. Seda on ka tegelikult mängijatele raske ette heita, tahavad nad ju lihtsalt järgmist sammu teha, mida nende võimed justkui lubaksid. Miks see neil nii tihti (vb ainult Lewa on reaalselt hakkama saanud mujal) ebaõnnestub, on juba teine teema. Ju siis pole absoluutse tippklubi materjal vms. Dortmundisse tagasi tulek on mõnes mõttes loogiline nähtus, ilmselt ei lahkunud üksi neist suure hurraaga, kõigile jääb see koht ikka mingis mõttes südamesse. Meenuvad Kagawa läbi pisarate lahkumine, Sahini nukravõitu lahkumiskõne.

                        Raske on BVB juhtkonnale ette heita, et a) iga suvi lahkub mingi top vend, sest Dortmund pole mingisugune vangilaager, kui mängija leiab oma agendiga, et on vaja minna, siis käe ette panek oleks mõttetu. Ilmselt ei pea kahtlema selles, et klubi juhtkond, on selle mängijaga pikki tunde vestelnud tema tuleviku osas. b) et ei osteta mingeid suuri nimesid, vaid proovitakse selliste Saksa liigas, mujalt pärit andekate noortega või lausa oma akadeemia viljadega lahkunuid asendada. Viimati kui Dortmund neid suuri nimesid kokku ostis, lõpetati peaaegu pankrotis. Võib-olla seda saab ette heita, et nt Lewa lahkus tasuta ja Kagawa läks ka suht peenraha eest minema. Küll aga ei saa Gündogani, kes nii vigastustealdis pealegi on, ja Hummelsi kohta sama öelda, meestel olid lepingut vaid aasta alles.
                        Bold osa 1 selles kommentaaris - just. On mingid suured, kes ahvatlevad Dortmundist mängijaid ära. Samuti valmis staaridel, kel on valik kas oma praegusest klubist lahkuda mõnda päris-suurde-rikkasse või Dortmundi teevad sageli ka I valiku.

                        Bold osa 2 selles kommentaaris - ka see mida ma mõtlesin - suuri staare sageli meelitada ei õnnestu (eelkõige palkade tõttu) ja seda pidasingi silmas selle all, et Mikist ja Gündoganist palju kõvemaid nimesid Dortmund ei too nagunii. Pigem nooremaid ja lootustandvamaid, kellest võib parem mees tulla tulevikus.

                        Kommentaar


                          Gündogan hoolimata lepingu pikendamise spekulatsioonidest läinud.



                          Väidetavalt 4 aastane leping City's. Summadest veel ei räägita.

                          http://www.last.fm/user/kurat_

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Kurat Vaata postitust
                            Gündogan hoolimata lepingu pikendamise spekulatsioonidest läinud.



                            Väidetavalt 4 aastane leping City's. Summadest veel ei räägita.
                            £21m kanti jääb.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Blue Moon Vaata postitust
                              £21m kanti jääb.
                              Transfermarktis on levinud mingi 25 milj € + tulemustasud jutt.

                              http://www.last.fm/user/kurat_

                              Kommentaar


                                Päris okei hind arvestades kui klaasist ta on ja eelnevaid tõsiseid vigastusi. Tasemelt on vabalt 50milli+ vend.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X