320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Borussia Dortmund

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Veidi offtopic, pole ammu Dortmundi mänge näinud, ehk mõni üksik. Kuidas on Mkhitaryanist kujunenud põhimõtteliselt teie parim mängija? Tuchel sobib?
    Oli teine pikalt ju floppide nimekirjas kui seda teemat lugeda, päris algus vist oli paljulubav aga pikalt ikka peeti suhteliselt puiduks.

    Kommentaar


      No Mikul oli eelmine hooaeg flop, miks ei oska keegi öelda aga eks see vist seal katuse all kinni tal oli ja Tucheli tulek tuli täpselt sobival ajal. Ega see tema legendaarne flop hooaeg oli kah selline veider, kus liigutused nagu olid õiged aga viimsed söödud ei tahtnud kuidagi kohale jõuda ja enesekindluse kadudes hakkasid ka kõik väravavõimalused luhta jooksma. Mulle tundub, et talle on vaja mingit kindlat tüüpi keskkonda, et ta särama lööks. Ehk siis tegemist ikkagi psühholoogilist laadi probleemidega.

      edit: väidetavalt ei taha Aspiriini klubi Toprakist lahti lasta ja sihikule on võetud Barcelonast Bartra?
      Oskab keegi ehk Bartrast rääkida, ma saan aru, et mees on pingipoiss kas see on pigem ajutine nähe või on tegemist liiga puise mehega?

      http://www.last.fm/user/kurat_

      Kommentaar


        Minu meelest oli probleem olukordade lõpetamises, sihik oli lihtsalt terve hooaeg täiesti paigast. Võimaluste loomises üldiselt pole talle seni küll midagi liialt ette heita olnud, kui siis see, et flopihooajal kippus olukorda mõistes hooaja teises pooles mingitel perioodidel juba nördimusest proovima ja kinnisilmi peale uhama(nii mõnigi löök lõppes ilmselt ka katusel). Nii kui sihiku paika sai, lõppes seegi ja see hooaeg oli küll kõike arvesse võttes ilmselt ligilähedal suurepärasele.

        Mõned aastad tagasi jäi mulle endale mulje, et Bartra ja Varane justkui väga sarnased tüübilt?
        et temas tmingid man of the matchi küll ei tehta sellepärast,sest kui aus olla ega ta ju midagi väga erilist seal ei teinud,viis aint portugali poolfinaali

        Kommentaar


          Tooge Rüdiger koju tagasi! Stutt saaks siis ka väheke plekki

          Kommentaar


            Algselt postitas Kurat Vaata postitust
            No Mikul oli eelmine hooaeg flop, miks ei oska keegi öelda aga eks see vist seal katuse all kinni tal oli ja Tucheli tulek tuli täpselt sobival ajal. Ega see tema legendaarne flop hooaeg oli kah selline veider, kus liigutused nagu olid õiged aga viimsed söödud ei tahtnud kuidagi kohale jõuda ja enesekindluse kadudes hakkasid ka kõik väravavõimalused luhta jooksma. Mulle tundub, et talle on vaja mingit kindlat tüüpi keskkonda, et ta särama lööks. Ehk siis tegemist ikkagi psühholoogilist laadi probleemidega.

            edit: väidetavalt ei taha Aspiriini klubi Toprakist lahti lasta ja sihikule on võetud Barcelonast Bartra?
            Oskab keegi ehk Bartrast rääkida, ma saan aru, et mees on pingipoiss kas see on pigem ajutine nähe või on tegemist liiga puise mehega?
            Ma ütleks, et Subotic on parem Bartrast.. Aga viimane ehk on arenemisvõimeline, kui saaks mänguaega ja korraliku mentori.

            Kommentaar


              Bartra on selline La Liga keskmiku tasemel keskkaitsja. Korralik pallikäsitlus ja platsinägemine, aga jõudu nagu jääb väheseks ja nahaalsust. Ma isiklikult isegi näeks, et ta võiks sellise kaitsva pooliku koha peal paremini hakkama saada (ala Busquets, Dier), aga teda seal proovitud pole.
              Muidugi igati sümpaatne mängija iseloomult, aga ma ei näe, et temast saaks päris maailmatasemel keskkaitsja. See hooaeg oli ta igatahes pingipoiss ja vahepeal ei pääsenud isegi pingile ja siis mängu saades pingutas üle ja tegi lollusi. Kevadel oli märksa kindlam samas.

              Kommentaar


                Marc Bartra on SportBildi järgi meditsiinilisel kontrollil. Eks paistab, kas tõsi.

                Kommentaar


                  Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                  Marc Bartra on SportBildi järgi meditsiinilisel kontrollil. Eks paistab, kas tõsi.
                  Bartra olemas. Leping kuni 2020.

                  Kommentaar


                    Isiklikult usun, et Bartra saab teil täitsa ilusasti hakkama.
                    Nagu noorte mängijatega ikka, siis on vaja enesekindlust koguda pideva mängupraktikaga ja sellega saab ta teie juures kenasti hakkama (arvatavasti).

                    Seega kui saab korraliku enesekindluse endale siis saab temast kindlasti Hummelsile enam vähem vääriline asendus.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas oravrsk Vaata postitust
                      Isiklikult usun, et Bartra saab teil täitsa ilusasti hakkama.
                      Nagu noorte mängijatega ikka, siis on vaja enesekindlust koguda pideva mängupraktikaga ja sellega saab ta teie juures kenasti hakkama (arvatavasti).

                      Seega kui saab korraliku enesekindluse endale siis saab temast kindlasti Hummelsile enam vähem vääriline asendus.
                      Pole ta nii noor enam midagi, 25 aastane mees peaks juba seda enesekindlust omama. Õnneks barca poisid üldjuhul ei floppa, niiet võib mureta olla. 8milli barca kogemustega mehe eest on täiesti viisakas summa, ise arvasin et nii odavalt ei tule.

                      Kommentaar


                        Suhteliselt taskukohane buy-out Barca kasvandiku kohta...
                        Magava kauboi suhu viski ei jookse.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas cobras Vaata postitust
                          Suhteliselt taskukohane buy-out Barca kasvandiku kohta...
                          Mida väiksem mänguaeg, seda väiksem oli ta buy out. Ja kuna mängida sai vähe, siis oligi see summa suht pisikene praeguste turuhindadega võrreldes.

                          Kommentaar


                            Veel turuuudiseid. Väidetavalt on Topraki kõnelused lõpetatud kuna Aspiriini klubi tahtis liiga kõrget hinda. See-eest on sihikul endiselt Portugali koondise vasakkaitsja Raphaël Guerreiro, kelle eest väidetavalt on 12 miljonit hetkel letile löödud ja oodatakse koduklubi vastust.



                            http://www.last.fm/user/kurat_

                            Kommentaar


                              Rode-saaga kogub ka tuure: http://www.ruhrnachrichten.de/sport/...t11635,3034864
                              Magava kauboi suhu viski ei jookse.

                              Kommentaar


                                Täitsa korralikud täiendused ju. Mõistliku raha eest ka veel.
                                Lionel Messi - Parim jalgpallur maailmas

                                Kommentaar

                                Working...
                                X