320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tere tulemast meie värskeim kasutaja

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
    palju muide uusi foorumikasutajaid sel aastal juba juurde on tulnud? täna?
    Sel aastal 203, täna 103. Ilmselt on seos selle pokkeri tournamendiga, kuigi ma pole jõudnud sellesse süveneda.

    Aga mis seal ikka, tervitame uusi nimesid.

    Kommentaar


      #17
      Loodame, et mõni leiab ka tee nüüd jalgpalli juurde

      Kommentaar


        #18
        Algselt postitas rallikas Vaata postitust
        Loodame, et mõni leiab ka tee nüüd jalgpalli juurde
        Olen see uus registreerunu! Tutvustuseks minu jalgpalli huvi areng:aastatel 1964-2003
        ainult MM finaalturniir,2003 Playstation 2 ja PES 2 ,käisin vaatamas rahvusvahelist mämgu,
        Floora kaotas4-2,2004 PS2 ja Fifa 2005, mängisin;võtsin plaadi masinast,murdsin pooleks,
        viskasin prügi kasti. 2005: PS2 ja PES 5 ;ainult player vaates. 2008 - PS3 ja Fifa 2009.
        2009 - Käisin vaatamas super karikat ,Floora võitis 2-1(külm oli).Elan Nõmmel ,perspektiivis
        Nõmme Kalju,eks näe!

        Kommentaar


          #19
          Algselt postitas Yuuulyus Vaata postitust
          Olen see uus registreerunu! Tutvustuseks minu jalgpalli huvi areng:aastatel 1964-2003
          ainult MM finaalturniir,2003 Playstation 2 ja PES 2 ,käisin vaatamas rahvusvahelist mämgu,
          Floora kaotas4-2,2004 PS2 ja Fifa 2005, mängisin;võtsin plaadi masinast,murdsin pooleks,
          viskasin prügi kasti. 2005: PS2 ja PES 5 ;ainult player vaates. 2008 - PS3 ja Fifa 2009.
          2009 - Käisin vaatamas super karikat ,Floora võitis 2-1(külm oli).Elan Nõmmel ,perspektiivis
          Nõmme Kalju,eks näe!
          Arusaadav...
          Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
          Algselt postitas taku*
          Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

          Kommentaar


            #20
            Suhteliselt geniaalne tegelikult.

            Kommentaar


              #21
              Algselt postitas Yuuulyus Vaata postitust
              Olen see uus registreerunu! Tutvustuseks minu jalgpalli huvi areng:aastatel 1964-2003
              ainult MM finaalturniir
              Suurepärane näide pikaajalisest jalgpallihuvist. Vähestel siin on võrdväärne kogemus ette näidata. Muuseas - kes tuli maailmameistriks aastal 1964 ja kes 2003? Minu teadmised on ses suhtes puudulikud.
              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

              Kommentaar


                #22
                Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                . Muuseas - kes tuli maailmameistriks aastal 1964 ja kes 2003? Minu teadmised on ses suhtes puudulikud.
                2003 oli igatahes Rootsi.

                Kommentaar


                  #23
                  Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                  Suurepärane näide pikaajalisest jalgpallihuvist. Vähestel siin on võrdväärne kogemus ette näidata. Muuseas - kes tuli maailmameistriks aastal 1964 ja kes 2003? Minu teadmised on ses suhtes puudulikud.
                  Ma pakun, et 1964. aastal võis poisi isa näiteks sündida. Igatahes MM 64. ja ka paaritu numbriga lõppeval aastal - kena värk ju.
                  Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                  Algselt postitas taku*
                  Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                  Kommentaar


                    #24
                    2003-st alates pole jalgpall enam ... see
                    jokers to the right
                    clowns to the left of me

                    Kommentaar


                      #25
                      Algselt postitas Yuuulyus Vaata postitust
                      Olen see uus registreerunu! Tutvustuseks minu jalgpalli huvi areng:aastatel 1964-2003
                      ainult MM finaalturniir,2003 Playstation 2 ja PES 2 ,käisin vaatamas rahvusvahelist mämgu,
                      Floora kaotas4-2,2004 PS2 ja Fifa 2005, mängisin;võtsin plaadi masinast,murdsin pooleks,
                      viskasin prügi kasti. 2005: PS2 ja PES 5 ;ainult player vaates. 2008 - PS3 ja Fifa 2009.
                      2009 - Käisin vaatamas super karikat ,Floora võitis 2-1(külm oli).Elan Nõmmel ,perspektiivis
                      Nõmme Kalju,eks näe!
                      Mis asi see nüüd on

                      Kommentaar


                        #26
                        Algselt postitas molbert Vaata postitust
                        Mis asi see nüüd on
                        Praegu lugesin uuesti üle ja sain aru, et tegemist on ju inimese CV-ga. Soovib ilmselt Nõmme Kaljus töökohta.
                        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                        Kommentaar


                          #27
                          Tere, ma olen siin küll uus kasutaja aga ma olen ka tuline pokkerihai, kuulsin kuskilt et triobetis korraldatakse soccerneti freerolle, aga proovisin nüüd sisened, aga parooli ma ei tea. Nagu kellejaoks need paroolid on ja kus kohast mina selle saan?

                          Kommentaar


                            #28
                            Algselt postitas dima15 Vaata postitust
                            Tere, ma olen siin küll uus kasutaja aga ma olen ka tuline pokkerihai, kuulsin kuskilt et triobetis korraldatakse soccerneti freerolle, aga proovisin nüüd sisened, aga parooli ma ei tea. Nagu kellejaoks need paroolid on ja kus kohast mina selle saan?
                            Enne hakka vutifänniks ja korralikuks foorumlaseks ja siis küsi uuesti.
                            Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                            Algselt postitas taku*
                            Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                            Kommentaar


                              #29
                              Algselt postitas Jürvi-Hool Vaata postitust
                              MA VIHKAn sind KAO MINEMA SIIT MEIE FOORUMI FREEROLLIST!!!!
                              1234567890

                              Kommentaar


                                #30
                                No terekest kõigile "vanadele" !!!!!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X