320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Adriano - Maailma parim?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #61
    Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
    Elu nagu muinasjutus

    edit: spordile oleks tervislikum, kui sellistega saaks päevapealt lepingu lõpetada
    jokers to the right
    clowns to the left of me

    Kommentaar


      #62
      Kunagi kui Ronaldo Milani tuli oli mingi arvutimäng, kus ta burkse sõi. Selle võiks nüüd ajakohasemaks teha ja Adrianoga sellise teha

      Mingi hea film?

      Kommentaar


        #63
        Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
        Mingi hea film?
        eyeopener. 'il film piu titolato al mondo'. 10/10. fitti standardite järgi oli vist 9/10. kohustan sind vaatama.
        jokers to the right
        clowns to the left of me

        Kommentaar


          #64
          Algselt postitas Lamb Of God Vaata postitust
          Aga ta vist alla võtnud. Särk liibub päris mõnusalt seljas
          Imperaator Roma lennujaamas


          jokers to the right
          clowns to the left of me

          Kommentaar


            #65
            Kõige räigem gay aksessuaar on Luois Vuittoni kott. Ja mis ta käel jälle viga on?

            Kommentaar


              #66
              Nagu ma Roma teemas välja tõin on see vigastus vastavalt vajadusele. Kui praegu läinuks mees terve käega Roomasse tagasi, olnuks reaalne oht, et peab trenni tegema ja oh õudust, äkki isegi mängima. Aga praegu on chill.
              Algselt postitas eika Vaata postitust
              "Käsi on lõhki, olen totaalselt mänguvõimetu ja tervenen Brasiilias"


              "Tra, see käetugi on ikka eriti häiriv"


              "Ega keegi ei näe?"


              "NICE!"


              Kuigi sellesmõttes respekt mehele, et ta end ei lõhu ja ikka terve käega õllekannu tõstab.

              Kommentaar


                #67
                ilm.ee andmeil on Romas räiged magnettormid - nii kui sinna jõuad hakkab käsi valutama.
                jokers to the right
                clowns to the left of me

                Kommentaar


                  #68
                  Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                  Kõige räigem gay aksessuaar on Luois Vuittoni kott. Ja mis ta käel jälle viga on?
                  ma kuulen sellist nime nagu "Luois Vuittoni" esimest korda...aga sina tunned isegi pildilt ära sellise asja. Et noh mida helvetit ää?

                  Kommentaar


                    #69
                    Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                    ma kuulen sellist nime nagu "Luois Vuittoni" esimest korda...aga sina tunned isegi pildilt ära sellise asja. Et noh mida helvetit ää?
                    Sul naine (elukaaslane on) .
                    Ma ka enne ei teadnud kui paar kuud Kopenhagenis elasin. Mingi umbe kallid kotid.

                    Kommentaar


                      #70
                      Luois Loius Luis
                      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                      Kommentaar


                        #71
                        Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                        ma kuulen sellist nime nagu "Luois Vuittoni" esimest korda...aga sina tunned isegi pildilt ära sellise asja. Et noh mida helvetit ää?
                        päriselt? hea küll ma magasin ka maha äriuudise, et bolše ja banana läksid lahku, aga 19,8 biljooni - http://economictimes.indiatimes.com/...ow/5878611.cms
                        jokers to the right
                        clowns to the left of me

                        Kommentaar


                          #72
                          Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                          Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                          kohustan sind vaatama.
                          filmiboner.
                          See on üks nendest filmidest, mida ma tahan endale osta.

                          Kommentaar


                            #73
                            Adriano peab vutikarjääri jätkamiseks tegema kõhnumiskuuri

                            Endine Brasiilia jalgpallikoondislane Adriano peab langetama oma kehakaalu 98-99 kilogrammini.


                            Sellise tingimuse seadis talle Brasiilia klubi Corinhians, mille koosseisu pallur kuulub 2011. aasta märtsist. Goal.comi teatel arvati mees ülekaalu tõttu meeskonna põhikoosseisust välja.

                            Adriano naasis puhkuselt meeskonna treeninglaagrisse neljakilogrammise liigse kaaluga. Teda mitte ainult ei arvatud meeskonna põhikoosseisust välja vaid kohustati ka käesoleva nädala lõpuni elama treeningbaasis. Treenerite arvates jõuab mees nii kiiremini vormi.
                            sigpic

                            Kommentaar


                              #74
                              Algselt postitas Sven
                              http://globoesporte.globo.com/futebo...mbriaguez.html

                              Corinthians did a report about Adriano after breaking his contract. In almost a year at the club, he missed 67 training sessions. And trained drunk many times. :lol:

                              BTW, he will now play wit Ronaldinho at Flamengo.
                              võib vist vastata, et Adriano - Maailma parim!
                              jokers to the right
                              clowns to the left of me

                              Kommentaar


                                #75
                                Roma ajaloo parim ost....no doubt about it.....kui keegi üle selle trumbata saab siis vaid Poojunn kui uuel aastal ilmub trenni üleni paljalt ja perse peale on tätoveeritud "GRANDE LAZIO"
                                Või siis ossikas tuleks trenni kondoom pähe tõmmatud, dildo on aanusesse lükatud.....ja muidugi kõhulihastel on suurelt "WHO THE FUCK IS ZLATAN"
                                Daje!!!
                                1.totti koondisesse.
                                2.Money talks bullshit(totti) walks.
                                3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                                "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                                Kommentaar

                                Working...
                                X