320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

3 Liiga Põhjatsoon 2005

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'3 Liiga Põhjatsoon 2005\'

    mõistlik ja läbimõeldud otsus klubi poolt. milleks minna lolli mängima kui on ette teada, et pole piisavalt ressursse, et meeskond suudaks II liiga tasemel konkureerida. kas see oleks parem kui nad osaleksid ja siis poole hooaja pealt saaksid finantsid otsa ning klubil ei oleks üldse võimalik enam mängida? lihtsalt on hinnatud oma vahendeid ja võimalusi reaalselt, mis järelikult antud hetkel ei võimalda enamat III liiga tasemest.
    Nõmme BSC OlyBet
    www.facebook.com/NommeBeachSoccerClub
    www.youtube.com/c/NõmmeBSC

    MIND Media Live Streaming services
    www.mind.ee

    Kommentaar


      Vastus teemale \'3 Liiga Põhjatsoon 2005\'

      Kuulge,sõbrad,teeme nüüd nii,et te ei aja mind oma jutuga rohkem oksele.
      Hobikorras jalkat suvi läbi mängida ja panna selle alla kuni 5tonni nägu ei tohiks küll kellelgi tükki küljest ära võtta.Ma sõitsin mitu aastat sõpradega maastikurataste sarju üle Eesti ja üks jalgratas maksis 18tonni.Liidame siia kulud trennidele,väljasõitudele,ööbimistele,hooldustele, muule varustusele,stardimaksudele ja saame kokku kena kopika,kuid see pole ju kaugeltki veel kõige kulukam harrastussport.See jutt,et maj.aspektist loobume,ei veena kohe kuidagi.
      Kurat,kui hea võistkond on,siis proovige ära.Loobuda saab alati,miks juba ette kaotama minna.

      P.S.Sellest ma saan veel kuidagi aru,kui võistkonnasiseselt kaalute,kas minna Saksamaale vuti MM-i vaatama,et äkki läheb eelarve lõhki,aga see arutlus siin rahaliselt pole üldse teema.
      Kapten Trumm

      Kommentaar


        Vastus teemale \'3 Liiga Põhjatsoon 2005\'

        Raivo mine Tondi mänedzheriks.
        Huvitav 19 aastasena juba selliseid pappe suudad liigutada (Raivo 19).

        Kommentaar


          Vastus teemale \'3 Liiga Põhjatsoon 2005\'

          Algselt postitas Alfonso


          Raivo mine Tondi mänedzheriks.
          Huvitav 19 aastasena juba selliseid pappe suudad liigutada (Raivo 19).
          Ma ei ole 19,oled eksiteel.Samas,näiteks nii mõnigi härra Tondist laseks laia muiet nende naeruväärsete summade üle.Nimelt,Tondil on inimesi võitluskunsti aladelt,mõnigi on mulle sealt treeneriks olnud ja nende positsioone teades ei viita miski raskustele.Siin ei ole küsimus \"raske papi\" liigutamises,räägime kõigile taskukohastest summadest.
          Kapten Trumm

          Kommentaar


            Vastus teemale \'3 Liiga Põhjatsoon 2005\'

            Peaks ütlema ,et kõigil on mingis osas õigus.Tõde on seal kusagil keskel.

            Palju Tallinna satsid üldse ühe hooaja peale kulutavad(plats,sõidud) ilma osavõtumaksudeta?

            Kommentaar


              Vastus teemale \'3 Liiga Põhjatsoon 2005\'

              Algselt postitas Raivo19


              .Siin ei ole küsimus \"raske papi\" liigutamises,räägime kõigile taskukohastest summadest.
              Kle vabandust väga aga näiteks minu jaoks 5000 suve peale hakkama panna ainult jalka alla oleks väga suur kulutus....minul näiteks isiklikult ei oleks seda raha kuskilt võtta ja ma usun kui seal mõnel mehel kes äkki töötab kuskli metallitsehhis või ma ei tea kus kohas ja peab üleval ka peret siis selline summa ei ole ka kindlasti väga reaalne........ ja ma olen tondiga koos trenni teinud ja mingeid autoriteete seal ei paistnud eriti nii et ma ei usu et neil oleks tahtmine sellist summat suve peale välja käia
              fc pohmell

              Kommentaar


                Vastus teemale \'3 Liiga Põhjatsoon 2005\'

                Tondil on inimesi võitluskunsti aladelt,mõnigi on mulle sealt treeneriks olnud
                Siinkohal tahakski küsida kas Randalu enam ei mängi,eelmine hooaeg ei jäänud silma?Vello ja Kaido mõlemad IVL-i päevilt treenerid olnud.
                INTER ARMA CARITAS

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'3 Liiga Põhjatsoon 2005\'

                  Algselt postitas Raivo19


                  Kuulge,sõbrad,teeme nüüd nii,et te ei aja mind oma jutuga rohkem oksele.
                  Hobikorras jalkat suvi läbi mängida ja panna selle alla kuni 5tonni nägu ei tohiks küll kellelgi tükki küljest ära võtta.Ma sõitsin mitu aastat sõpradega maastikurataste sarju üle Eesti ja üks jalgratas maksis 18tonni.
                  mõistan et sinul võib tõesti olla väga raske aru saada, et inimestel on erinevad rahalised võimalused.
                  tänan selgituste eest, tagasisidet ei oota...
                  Nõmme BSC OlyBet
                  www.facebook.com/NommeBeachSoccerClub
                  www.youtube.com/c/NõmmeBSC

                  MIND Media Live Streaming services
                  www.mind.ee

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'3 Liiga Põhjatsoon 2005\'

                    Algselt postitas Raivo19


                    Kuulge,sõbrad,teeme nüüd nii,et te ei aja mind oma jutuga rohkem oksele.
                    Hobikorras jalkat suvi läbi mängida ja panna selle alla kuni 5tonni nägu ei tohiks küll kellelgi tükki küljest ära võtta.Ma sõitsin mitu aastat sõpradega maastikurataste sarju üle Eesti ja üks jalgratas maksis 18tonni.Liidame siia kulud trennidele,väljasõitudele,ööbimistele,hooldustele, muule varustusele,stardimaksudele ja saame kokku kena kopika,kuid see pole ju kaugeltki veel kõige kulukam harrastussport.See jutt,et maj.aspektist loobume,ei veena kohe kuidagi.
                    Kurat,kui hea võistkond on,siis proovige ära.Loobuda saab alati,miks juba ette kaotama minna.

                    P.S.Sellest ma saan veel kuidagi aru,kui võistkonnasiseselt kaalute,kas minna Saksamaale vuti MM-i vaatama,et äkki läheb eelarve lõhki,aga see arutlus siin rahaliselt pole üldse teema.
                    Mine ja oksendsa ennast siis täis.
                    Kui sul Raivo on pappi palju siis,palun väga,ära tule keksima kui rikas mees sa oled ja kuidas sa kunagi 18 tonni eest jalgratta ostsid,mis tundub,et on sinu jaoks taskuraha.Kõigil ei ole rikkaid vanemaid või kõrgepalgalisi tõõkohti(kust iganes sa seda nutsu kokku ajad).Nii,et loodan,et hakkad jälle ratast sõitma ja vastavas foorumis sõpradega oma rataste hindade üle arutlema.

                    P.S Paljud jalgpallurid on õpilased ja paljudel on pere kõrvalt suur asi seda raha jalgpalli alla panna.

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'3 Liiga Põhjatsoon 2005\'

                      Õigus on Taavil,et tõde on seal kuskil keskel.Härrased don ja kerberos ei ole kahjuks olukorrast päris õieti aru saanud.Tondi satsis ei mängi ühtki õpilaseseisuses pallurit.Tegemist on enamuses endiste IFK mängijatega,kes juba mõned aastad tagasi Kristiine sõjaväeosa staadionil pärast mängu kallite autode kõrval shashlõkki tegid ja pidulauda pidasid,vot see on õige meeskond!.Velts ja Kaits(mitmekordne eesti ja minuarust ka liidu meister karates on aastate jooksul ikka väga muljetavaldavate autodega ringi liikunud) mängisid seal selgi aastal,nende vanus üle 40.Hoopis siin võib olla mõttekoht,vanad mehed ei soovi enam tõestada ja lõhkuda end noortega mängides teises liigas.Minu teada Tondil enamus mehi üle 30ne.

                      Sa Kerberos,ära keeruta siin paska üles.Selleks,et sõpradega koos lustakalt mängida ja õlut juua,ei pea olema rikaste vanemate laps ,finantsgeenius ega kõrgepalgaline.See \"viis tonni\"(kogu suve peale) oli visatud ka nii,et sellest jääb enamustel ilmselt ülegi.Siis ostad uued putsad või kaitsmed.Raha taha saab alati pugeda,kuid tahtsin öelda,et jalgpall ei ole nii kallis spordiala,et nõuaks hiigelsummasid sinu meelistegevuse tarbeks.Väike investeering tasub ju ennast ära.Iseasi,kui kõik meeskonnas sellega kaasa ei lähe,siis on osadel raskem,tegemist ju võistkonnaalaga.Koos kergem raskusi ületada.(Kerberos,oska saada kaubelda 18tonnine velo \"kümbi\" peale,oled ka targa sammu teinud.Nii et ära virise,raha pole kellelgi kunagi piisavalt)
                      Üldse mulle tundub,et linnavurled on kuidagi kapriissed,maapoistel on ju sisuliselt iga nädalavahetus väljasõit.
                      P.S.Tähtis on ka võistkonnasiseselt,et oleks keegi,kes viitsib neid rahaasju ja orgunni ajada,see nii ükskõik ei olegi kui kõrvalt tundub.Võistkonnas leidub ikka selliseid,kes raha ei taha maksta,kohal ei käi jne.
                      Kapten Trumm

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'3 Liiga Põhjatsoon 2005\'

                        Algselt postitas Raivo19




                        Sa Kerberos,ära keeruta siin paska üles.Selleks,et sõpradega koos lustakalt mängida ja õlut juua,ei pea olema rikaste vanemate laps ,finantsgeenius ega kõrgepalgaline.See \"viis tonni\"(kogu suve peale) oli visatud ka nii,et sellest jääb enamustel ilmselt ülegi.Siis ostad uued putsad või kaitsmed.Raha taha saab alati pugeda,kuid tahtsin öelda,et jalgpall ei ole nii kallis spordiala,et nõuaks hiigelsummasid sinu meelistegevuse tarbeks.Väike investeering tasub ju ennast ära.Iseasi,kui kõik meeskonnas sellega kaasa ei lähe,siis on osadel raskem,tegemist ju võistkonnaalaga.Koos kergem raskusi ületada.(Kerberos,oska saada kaubelda 18tonnine velo \"kümbi\" peale,oled ka targa sammu teinud.Nii et ära virise,raha pole kellelgi kunagi piisavalt)
                        Üldse mulle tundub,et linnavurled on kuidagi kapriissed,maapoistel on ju sisuliselt iga nädalavahetus väljasõit.
                        Ma ei keeruta mingit paska üles.Isegi 10000 on ratta jaoks minu arvates liiga suur summa ja ma ei räägi tondist vaid sinu sinu üleolevast kirjutisest kuidas sind oksele ajab ,et inimestel pole 5000 EEK suvel jalgpalli peale panna.Jalgpall pole tõesti kõige kallim spordiala,kuid siiski piisav väljaminek.Ja arvan,et 5000 EEK-u on päris palju-enamus maal elavatest eestlastest ei saa nii suurt kuupalkagi.

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'3 Liiga Põhjatsoon 2005\'

                          On ka võimalik leida,kes vähekenegi meeskonda toetab...kui on üksmeelne sats,saab vast ilma ka.Mis kuupalgast sa räägid?Ma ju ütlesin,et kogu suve ehk hooaja peale,sellest käib jutt.Ja see on ka maksimum võetud,umbes nii,et kui ühist pikka dressi tahame jne.
                          Arutlus oli Tondi teise liigasse minek,kas oled terve aja siin valesti aru saanud ja \"villast\" ajanud?Aga ma ei pea teiste eest(Tondi siis) vabandusi otsima,püüdsin lihtsalt seisukohta \"Nõrgad\" lahti mõtestada,sest jagasin sama arvamust,olgu selle \"nõrkuse\" põhjuseks mis tahes.Kahju muidugi,et tegelt tugeva Tondiga nii läks...kuid sain vastuse juba Anni\'lt,kes Tondiga seotud ja kes mainis komplekteerimisprobleeme.Nii et põhjuseid siiski rohkem.
                          Okserefleks tuli selle peale,kui mõni otsustab teiste eest,et tegu on lollimängimisega,kui kasutada kättemängitud võimalust.
                          Ja et siin keegi valesti ei mõistaks-mina ei mängi miljonäri,pigem julgustaksin inimesi ja võistkondi mängima,et lõbu tuleb mõistlikult kätte.Mitte ei halaks,et kõik on nii kallis ja las rikkurid mängivad.
                          Kapten Trumm

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'3 Liiga Põhjatsoon 2005\'

                            Kui sa veidike Raivo mõtled , siis saad sa aru, et sa vaidled siin ainult vaidlemise pärast. Tegurid, miks Tondi teise liigasse ei läinud on ju enamusele tegelt selged, see aasta nad ju lihtsalt tulid kogemata liiga ette.
                            See rahajutt on ka ülearu, võibolla sina taksojuhina teenid niipalju, et siin rääkida 18000pluss kuludest hobile, aga ma tean ja näen, et paljudel normaalselt teenivatel on raske maksta ka nt klubi hooajamaksu. Järeldusi te enda, mitte teiste rahakoti põhjal.

                            p.s. Kaido ei ole kindlasi NLiidu meister ja ma ei tea, et ta oleks ka \"mitmekordne\" Eesti meister

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'3 Liiga Põhjatsoon 2005\'

                              Ei ma vaidle vaidlemise pärast,tahtsin Tondile lihtsalt märku anda,et nad teisiti talitaks.Nende mängu läheks isegi teise liigasse vaatama,aga mis seal ikka.
                              Natuke võiks ise ka mõelda,peapall,mitte ainult mind süüdistada.Paljudele ei olnud tegurid selged ja kogemata ei juhtu nagu ka midagi.Ei näe mingit põhjust,miks nad ei võiks uuesti võita.Oma seotuse taksofirmaga jätaks kommenteerimata,järeldusi teengi oma rahakoti põhjal.Ja veel väljakäidavate summade põhjal isiklikul ja meeskondlikul tasandil.Päris naiivne on väita,et NORMAALSELT teenivatel on raske klubimaksuga.Siis ei peeta oma klubist ka karvavõrdki lugu.Aga normaalne inimene ju ei kurda.(või ei mängi)

                              P.S.Kui karatel oli nn.\"põrandaalune\"periood,võib ta tulemused kõik mitteametlikeks lugeda,kuid seda saab järgi uurida.Neid võite tal ikka on.Kui midagi arusaamatuks jäi,paluks privas edasi,kõigil kergem.Edu sulle,teistele ja Tondile.

                              Ja veel,kõik amatöörjalkamehed,lööge pulli pärast sel aastal kokku oma kulutused seoses hobijalgpalliga ja näete,et ma väga ei eksinudki,pigem olin tagasihoidlik
                              Kapten Trumm

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'3 Liiga Põhjatsoon 2005\'

                                Algselt postitas peapall


                                Kui sa veidike Raivo mõtled , siis saad sa aru, et sa vaidled siin ainult vaidlemise pärast.
                                hear-hear! lõpuks ometi keegi, kes märkas

                                Algselt postitas Raivo19

                                Ja veel,kõik amatöörjalkamehed,lööge pulli pärast sel aastal kokku oma kulutused seoses hobijalgpalliga ja näete,et ma väga ei eksinudki,pigem olin tagasihoidlik
                                no loll jutt, anna andeks. nagu enamus sinu sellel viimasel lehel olevatest postitustest. amatöörjalkamehed saavad 1000-ga ka suve eest hakkama kui tahetakse. isegi kalju2 ei olnud hooaja eest rohkem pappi tarvis välja käia kui paar kilo, ei usu et ka V liigas nii palju tarvis. üldiselt su jutust 95% on selline pingutatud ja sisutu, räägi vähem aga räägi asjalikumalt. jõudu.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X