320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

korv vs. jalg

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Mul on palve äkki koristax selle siit ära,risustab.Riivab nii silma kui meelt.
    Jalgpallihaigla liige.

    Kommentaar


      #17
      raske kohe vaadata, et jalkafoorumis käib jutt sellest neegrite mängust...
      nii et kui kysid kas korv või jalg, ytlen sulle loomulikult jalg!!!
      The other line moves faster.

      Kommentaar


        #18
        Korvpall teeb koondise tasemel juba oma marki täiega täis kui hakatakse tiblasid sisse tooma ja neile kodakondsust külge pookima, et koondis parem oleks. mul põle sõnu siukse asja kohta, eriti haige.
        Mamps on tubli, nii päeval laudas kui ka õhtul klubist tulles hilja..

        Kommentaar


          #19
          Pigem teile üks väike ülesanne minge ja rünnake Delfis Kossufännide lehte ja vaielge nendega.Päris lahe kohe ja mõnusam tunne.
          Jalgpallihaigla liige.

          Kommentaar


            #20
            Meie väljaspool Eestit mängivad mehed( v.a. Poom) on kusagil euroopa jalgpalli vaadates 3-4 taseme klubides.

            Vaatame siis,mis välisklubides Eesti KORVpallurid mängivad:

            Martin Müürsepp : Kaasani Uniks
            erm....
            erm.........
            hmmmmm.......
            ????


            rohkem vist polegi?

            Noored kaotavad oma mänge keskmiselt tulemusega 0-4.
            Nojah. Mängides Hollandi ja Portugaliga etc. Mida teeksid Eesti KORVpalli noored USA,Jugoslaavia,Prantsusmaa vastu? Ahsoo õige küll, Eesti noored korvpallurid vist ei mängigi selliseid võistlusi (või mängivad? ega ma SEDA tea! )

            Kommentaar


              #21
              Tegelikult mängivad Metstak ja Pärn ka välismaal. Metstak vist Poolas ja Pärn Belgias.

              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

              Kommentaar


                #22
                korv vs. jalg

                Tegelikult on selline kossu- ja jalkafännide vastasseis väga mõttetu. Mulle näiteks meeldivad mõlemad ja ma ei näe probleemi, miks peaks üldse vaidlema, kumb parem on. See on siuke muna-või-kana stiilis vaidlus.
                Vot.

                Kommentaar


                  #23
                  panen ka lõpuks oma mõtted kirja, egas siin jah mingit pikka võrdlust teha ei saa. tuleb meelde näpu ja tilli võrdlemine siin juures on tilli rollis koss

                  EM-le jõudmine ei ole iseenesest mingi näitaja, lõpp eesmärk saab siiski vaid olla kas MM-võit, või siis hädaabina OM võit(see kusjuures näitab ju noorte potensiaali)
                  nüüd Athos mana silme ette kes võiks nt. MM finaalturniilile jõuda ennem kas koss või vutt.
                  Koss never-never ja veelkord never, üksiku tegija(Mürka) järel tuleb tükk tühjamaad kakahaisu ja siis kohalikud MV(kus minu arust ainuke norm.asi on Kossubörs). Noored, ausalt öeldes ei teagi kas noored inimesed üldse mängivadki? tulemused... ei ole isegi kaotusi

                  samas vutis on finaalturniirile jõudmine ikka kõvasti reaalsem, noored saavad kõvasti mängida, keegi ei ole võitmatu, samas kossunoored istuvad pingil ja sõlmivad tesitel paelu.
                  ka klubi tasemel, ei ole mingit võrdlust ollagi-
                  kossus- Kalev/Rock(tühik, tühik, tühik, tühik) Nybit aahahaa
                  kus on noored??
                  Samas vutis on olemas Flora, Kotkas, Levadia, klubid kus noortesüsteem on juba väga hästi funktsioneerima pandud, sealt lihtslat hakkavad varsti viljad tulema.

                  nii et Athos, mõõk tuppe ja tuppa


                  Kommentaar


                    #24
                    uno.ee-s on mingi teema, et kumb on eestis tugevam - jalgpall või korvpall. Lugesin üle, et seis on 16:11 korvpalli kasuks.

                    Kommentaar


                      #25
                      Orginally posted by aojalgpall

                      Korvpall teeb koondise tasemel juba oma marki täiega täis kui hakatakse tiblasid sisse tooma ja neile kodakondsust külge pookima, et koondis parem oleks. mul põle sõnu siukse asja kohta, eriti haige.
                      Siin läksid küll liimile, kossus on vaid Babenko siiani saanud kodakondsuse (see Hotronicu Kurašovi (?) jutt oli rohkem Endeni nali), jalkas ei hakka parem üles lugema (kuigi need on olnud jah "Eesti venelased" ) Siinkohal öeldakse ju, et kui mees mängib koha välja, siis pole tähtsust, mis päritolu ta on.
                      Jalgpallihaigla patsient #172
                      Diagnoos: raskekujuline futboliit

                      Kommentaar


                        #26
                        Rainman, jalgpallis pole keegi kodakondsust saanud riigi esindamise eesm2rgil. Ligi 10 aasta eest m2ngisid meeskonnas m6ned kodakondsuseta mehed, aga "Babenkot" pole tehtud.
                        “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                        The Special One

                        Kommentaar


                          #27
                          No üks erand on tõesti. Aga aojalgpall rääkis siin umbes, et hakatakse tooma massiliselt tiblasid sisse või midagi. Ei ole mõtet ikka lahmida niimoodi. Samamoodi mängib ju Poola jalgpallikoondise eest nigeerlane ja suuresti tänu temale on ka Poola nii kaugele (loe: MM-ile) jõudnud. Kas ma poolakana peaks ka nüüd ütlema, et koss ruulib, aga jalka maivõi, igast neegreid tuuakse sisse!?
                          Jalgpallihaigla patsient #172
                          Diagnoos: raskekujuline futboliit

                          Kommentaar


                            #28
                            selgituseks: ma ei lahminud umbes, see jutt on kirjutatud puhtalt pärast seda kui spordiuudistas või kuskil räägiti asjaolust, et meil pole pikki mängijaid (noori). Et midagi pole teha pikkadeta akkama ei saa ja siis tuleb neid otsida mujalt, ehk siis Venemaa kandist, kus valik suurem. Seda kinnitas ju herr Enden ise ka ja kui ma valesti aru ei saanud siis ei olnud tegu naljaga. Ma ei ole muidugi mingi kossuasjatundja ega pea ennast ka kossuvihkajaks aga kui siuke asi tõesti mõeldav on, et vennad tuuakse siia puhtalt sellepärast, et neist Eesti koondislased vorpida siis pole ju tegu enam rahvuskoondisega vaid mingi mõttetu tahtega ennast maksma panna või midagi...

                            Olisadebet minu teada nigeeriast poola selle tarbeks, et ta koondises mängiks ei toodud? Ta oleks Poolas nii ehk naa nagu ma olen aru saanud on ta poolas kasvanud ja abieluski äkki poolakaga kui ma ei eksi. Sellist asja ju ei olnud, et vaadati poolas - ohho hea neeger, mis ta ikka seal palmi all vedeleb, toome siia teeme poolakaks ja paneme koondisse?

                            Kui ma olen millestki valesti aru saanud siis andke tiada aga mulle jäi igatahes ühene mulje - kui endal pikki pole siis tuleb nad mujalt tuua...
                            Mamps on tubli, nii päeval laudas kui ka õhtul klubist tulles hilja..

                            Kommentaar


                              #29
                              Ma v6in praegu eksida, aga kas ei olnud nii, et Olisadebe osteti yhte Poola klubisse, kus ta t2heks t6usis. Vist oli Varssavi Polonia, kes eurosarjas yhe Eesti klubiga kunagi kohtus. M2lu ei petnudki - 1998 suvel kohtus Sadam UEFA sarja eelringis Poloniaga ja kaotas kodus 0-2, avav2rav Olisadebelt.

                              Seesama Polonia kohtus 1998.a. kevadel Floraga ja v6itis 1-0. V2rav teadagi kellelt. Selle kohta leidsin andmed Postimehest.

                              Samas saime sel sygisel sl6htulehest teada - "Mõni aasta tagasi avastasid Poola skaudid Lõuna-Nigeerias Jasper Unitedi meeskonnas mängiva Emmanuel olisadebe. Süsimust aafriklane värvati Varssavi Poloniasse, kes lõpetas 2000. aasta hooaja meistri ja karikavõitjana. Rahuldati Bonieki taotlus anda olisadebele Poola kodakondsus."

                              “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                              The Special One

                              Kommentaar


                                #30
                                Orginally posted by aojalgpall
                                nagu ma olen aru saanud on ta poolas kasvanud ja abieluski äkki poolakaga...
                                Poolas siis homoabielud täiesti lubatud?
                                DELFI: FC Levadia võitis 24:0 (vs. FC Soccernet)
                                Ljohha: "See number 14 oli soccernetil ainuke mees kes midagi jagas"

                                AD e. Andekas Disainer...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X