320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

4Liiga lääs

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'4Liiga lääs\'

    ise arvan et nad ei saanud mehi kokku ja seepärast tegid sohki,sest ennem mängu nad mainisid siin et kui paide saab meeskonna kokku siis nad võidavad kõiki!!!!!aga noh seda teavad nad kõige paremini ise!!!!ja nyyd saavad seal veel paljud vennad mängukeelu vähemalt aasta lõpuni,ei tea mis neil siis plaaniks on!!!!!

    Kommentaar


      Vastus teemale \'4Liiga lääs\'

      IX DISTSIPLINAARKÜSIMUSED
      9.5 Juhul, kui võistkonnas mängib kaasa diskvalifitseeritud või registreerimata mängija (v.a. V peatüki p-de 10., 13. ja 14. korral) tühistatakse mängu tulemus ja määrusi rikkunud võistkonnale arvestatakse kaotus. Tabelisse kantakse - : ... (vastaste löödud väravate arv). Vastasvõistkonna poolt löödud väravad jäävad kehtima, samuti jäävad jõusse kõik mängus saadud karistused. Määrusi rikkunud võistkonna eelnevad karistused jäävad jõusse.
      9.6 EJL ei informeeri võistkondi diskvalifitseeritud mängijatest, kui karistused tulenevad automaatselt juhendist. Soovi korral annab EJL võistluste osakond sellekohast suusõnalist informatsiooni. Kohtunike määramise ja distsiplinaarkomisjoni otsused edastatakse võistkonnale kirjalikult.

      Kommentaar


        Vastus teemale \'4Liiga lääs\'

        Täiesti metsas...te ise ei teagi mis täpselt toimus ja ainult seletate!
        Mängus ei olnud mitte ühtegi registeerimata mängijat!
        @muraks: Ei saa mängukeeldu. Miks peaksid paljud mehed saama mängukeelu?

        Kommentaar


          Vastus teemale \'4Liiga lääs\'

          ongi.
          yhtegi registreerimata tyypi ei old.
          mingi ajavad siin oma karistustest ja värkidest.
          perse. ise ei tea mis toimuski.
          siuke asi viskab kyll yle mul.

          Kommentaar


            Vastus teemale \'4Liiga lääs\'

            Rääkige mida te vannute siin !!!!
            http://www.jktulevik.ee/

            Kommentaar


              Vastus teemale \'4Liiga lääs\'

              Algselt postitas murak


              ervita -paide mäng oli siis jah 8:0!!!kuigi olex pidanud olema hulga vähem sest ervital oli palju võimalusi!!!aga ei suudeta neid kolle ära lüüa samal ajal kui paide saab lihtsatest võimalustes oma väravad ära teha!!!!



              mäng olex kah peaaegu kohtuniku poolt ära jäetud kuna yks meeskond tahtis sohki teha(paide).kolm venda oli neil valede nimede all kirjas!!!ja kui kohtunik seda teada sai siis tahtsid paide vennad uut protokolli kirjutada(lollus)!!!! valede nimedega esindatud mängijad kohtunikule oma pärisnimesi ei teatanud kuigi kohtunik neid kysis!!!!!niisiiis on veel mäng lahtine kuna EJL otsustab mis saab sellest mängust!!!!!
              Ärge vihastage pisiasjade peale.
              Rääkige parem, et kuidas see lugu seal täpselt oli. Praegu meil paraku ainult üks infoallikas. Et lükake ümber või tunnistage üles. Aga sellise, et olete lollid ja jobud jne võiks ära jätta.
              Ja veel, petmiskatse on pea samahea kui petmine.

              Kommentaar


                Vastus teemale \'4Liiga lääs\'

                seda sama me vannumegi siin.

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'4Liiga lääs\'

                  no issand kyll!!!!!ega ma siis paha pärast siin seleta!!!!!informeerin teisi ja arutan ise miks nii tegite!!!!!!!miks te siis ikkagi kirjutate valesti protokolli vennad!!!!nii ei saa ju tehakui mees vaatab sulle otsa ja sa tunned teda väga hästi aga kirjutad ikka ta teise nimega ja nii kolm eksimust!!!!seee võimatu ju nii!!!!kas teil keegi yldse mingeid reegleid teab !!!!!!te kirjutasite vale protokolli ja tahtsite peale petmist saada uut protokolli krjutamist!!!!!!ega mina ei saa ju teid millesgi süüdistada:ise peate aru saama et nii pole õige!minu poolt kõik!olge siis edaspidi õiglased ja saage hakkama!!!!!!edu!

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'4Liiga lääs\'

                    ja vandumine pole tõesti ilus siin!!!!!

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'4Liiga lääs\'

                      ei.
                      sellest ma saan väga hästi aru.

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'4Liiga lääs\'

                        Algselt postitas murak


                        no issand kyll!!!!!ega ma siis paha pärast siin seleta!!!!!informeerin teisi ja arutan ise miks nii tegite!!!!!!!miks te siis ikkagi kirjutate valesti protokolli vennad!!!!nii ei saa ju tehakui mees vaatab sulle otsa ja sa tunned teda väga hästi aga kirjutad ikka ta teise nimega ja nii kolm eksimust!!!!seee võimatu ju nii!!!!kas teil keegi yldse mingeid reegleid teab !!!!!!te kirjutasite vale protokolli ja tahtsite peale petmist saada uut protokolli krjutamist!!!!!!ega mina ei saa ju teid millesgi süüdistada:ise peate aru saama et nii pole õige!minu poolt kõik!olge siis edaspidi õiglased ja saage hakkama!!!!!!edu!
                        Mina arvan Paidel ei ole mingisugust õigust!!!!

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'4Liiga lääs\'

                          ega peab vict oma sõna ka sekka ütlema olen ervita väravavaht ja ma olin seal kui sündmus toimus. Paide mängijad kes vale nime all kirja pandi saavad mängukeele arvan ma ja 3 punkti peaks meile tulema nagu eelpool seaduste järgi öeldi.

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'4Liiga lääs\'

                            te võite loota aint oma kolmest punktist.
                            õppige väravaid lööma ja õieti neid punkte teenima.
                            ei suudeta mängu ajal sittagiu korda saata ja nyyd tahavad oma kolme punkti.
                            kui te isegi saate need siis on need tyhised kolm punkti mida te kohe kindlasti ei vääri sellise mänguga mida te näitate.

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'4Liiga lääs\'

                              to dr feelgood:
                              mis õigus sinul siin yldse on ?

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'4Liiga lääs\'

                                Õigus avaldada arvamust, nagu ka kõigil teistel.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X