320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora naiskond ootab uusi mängijaid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Vastus teemale \'FC Flora naiskond ootab uusi mängijaid\'

    Pole naine!!!
    Sae pekki!!!

    Kommentaar


      #17
      Vastus teemale \'FC Flora naiskond ootab

      Ehee, minagi olen nüüdseks 2 trennis käinud, aga sind robski pole näinud, vähemalt ma arvan nii.
      Väga kihvt on, kuigi trenni lõpuks olen surmväsinud
      Viimane kord ragistasin 3 väravat

      Kommentaar


        #18
        Vastus teemale \'FC Flora naiskond ootab uusi mängijaid\'

        Ma tahaksin jalgpalli m2ngida, aga mina olen juba 17, kas see ei ole liiga palju alustamiseks? Ma tean, et ma saaksin=) Ma olen tark ja m2ngin koolis ...=)

        Kommentaar


          #19
          Vastus teemale \'FC Flora naiskond ootab uusi mängijaid\'

          kuangi ei ole liiga vana alustada... naisteliigas leidub naisi, kes on isegi 22 mängima hakanud , nii et usun et võid trenni minna

          Kommentaar


            #20
            Vastus teemale \'FC Flora naiskond ootab uusi mängijaid\'

            Algselt postitas siisi


            kuangi ei ole liiga vana alustada... naisteliigas leidub naisi, kes on isegi 22 mängima hakanud , nii et usun et võid trenni minna
            t2nan konsultatsiooni eest. Nuud pean j6udu kokku v6tma ja proovida tulla...ma kardan=))))

            Kommentaar


              #21
              Vastus teemale \'FC Flora naiskond ootab uusi mängijaid\'

              usu mind keegi ei hammusta sind seal. Kui siis ainult natukene naksavad... nali... Mine julgelt trenni, soovitan soojalt

              Kommentaar


                #22
                Vastus teemale \'FC Flora naiskond ootab uusi mängijaid\'

                Algselt postitas siisi


                usu mind keegi ei hammusta sind seal. Kui siis ainult natukene naksavad... nali... Mine julgelt trenni, soovitan soojalt
                Vabandust, mul on veel uks kusimus=) Kas meeskonnas on venelased, ma m6tlen, et ei tea nii h2sti eesti keelt, et k6ike aru saama?=)

                Kommentaar


                  #23
                  Vastus teemale \'FC Flora naiskond ootab uusi mängijaid\'

                  Raz ty russkaja to otvechu teb po russki, yfltjus\' ni kto ne obiditsja na eto - ja toze ploho govorju po estonski; vo Flore igrajut estonki, no nekotorye iz nih znajut russkij tak chto problem s ponimaniem u tebja ne budet, tem boolee sudja po tvoemu komentu ty sama ne ploho vladeesh estonskim, ni jesli budet sovsem tjazelo s jazykom mozesh prijti poprobovat v TKSK VISA, tam komanda na polovinu ruskaja i trener toze russkij, no tolko tam trenirovki po tjazelee chem vo Flore i trener strogij i ochen trebovatelnyij(ne kazdyj vyderzyvaet), no zato komanda vsegda v prizjorah kak v chempionate tak i v razlichnyh turnirah

                  Kommentaar


                    #24
                    Vastus teemale \'FC Flora naiskond ootab uusi mängijaid\'

                    Algselt postitas marabuska

                    ...
                    ni jesli budet sovsem tjazelo s jazykom mozesh prijti poprobovat v TKSK VISA, tam komanda na polovinu ruskaja i trener toze russkij, no tolko tam trenirovki po tjazelee chem vo Flore i trener strogij i ochen trebovatelnyij(ne kazdyj vyderzyvaet), no zato komanda vsegda v prizjorah kak v chempionate tak i v razlichnyh turnirah
                    Selle jutuga meenuski kohe, kui sai Koskiga eelmisel nädalal vaatamas käidud Kalev ja Visa mängu. Viimase treener (Sergei Nakonetshnõi?) teeb ikka mängu ajal tüdrukutel olukorra üsna tuliseks. Ei saa muidugi võrrelda lähiajaloost Vene võrkpalli naiskonna peatreeneriga, kes saatis oma tüdrukud (nii et ikka üle saali kuulda) kõikvõimalikesse kohtadesse. Paistab, et balanss neil olemas, prääniku rolli täidab siis Aleksander Nesterov. Või ma ajasin nüüd mehed sassi?

                    Muuseas, Visa keskvälja mängijat Aljona Sasovat näeb (kõikide eelduste kohaselt) täna Iirimaa vastu ka mängimas. Tegemist igati hea mänguriga, kiire och tehniline.

                    Vot siis niimoodi. Jõudu tüdrukutele trennitegemisel!
                    The other line moves faster.

                    Kommentaar


                      #25
                      Vastus teemale \'FC Flora naiskond ootab uusi mängijaid\'

                      Tere

                      selline küsimus, et kas mõni grupp jalgpallihuvilisi käib ka niisama väljaspool klubide trenne mängimas. Oleks huvitatud just niisama oma lõbuks mängimisest. Kuskile klubi juurde just ei kipu - tahaks lihtsalt mängida.

                      Kui kellelgi on kontakte või pakkumisi, siis code@hot.ee saab kontakteeruda

                      Tänud!

                      Kommentaar


                        #26
                        Vastus teemale \'FC Flora naiskond ootab uusi mängijaid\'

                        Naised ärge endale viga tehke muidu on kõik OK
                        Tuld!

                        Kommentaar

                        Working...
                        X