320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

JPH laulud

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    korvpallifännide poolt tekitatav lärm on lihtsalt väga rõve.....nad ei laula midagi vaid karjuvad aaaaaaaaaa peale igat korvi mis nii tihti tuleb ja puhuvad oma hullult kõrvadele käivaid pininapasunaid jne (eesti eesti eesti suudavad isegi vahepeal karjuda kui natuke aega korvi pole visatud). sellist jama küll ei taha.
    kui sa arvad et nad tegid väga korralikku lärmi siis ma soovitaks sul näiteks filmida sama asja meil staadionil ja siis arvutist vaadata seda ja sa saad aru et tegelikult on reaalses elus ja filmil tunduv täiesti erinevad. ehk siis videos tundub sulle et nad teevad palju rohkem lärmi kui reaalses elus kohapeal olles (need mis piisavalt lähedalt on tehtud nagu antud video). kunagi proovisin lindistada koondise mängul laulusid kuid selle matsin maha kuna pärast seda linti kuulates tundus see liiga kõva ja umbes nii nagu oleks miskise väga võimsa kõlari ääres. ma ütles et kui see video (mille postitasid) oleks kaugemalt tehtud siis oleks väga palju reaalsem kogu see kammajaa olnud. hüppamine seal oli hea aga laul ise oli .... elghwoihewohi.

    Kommentaar


      #17
      kindlasti oli ka sellel laulul seal normaalsed sõnad, aga nagu sa ütlesid, siis nii lähedalt ei kuule..... Ma olen istunud eesti fännisektoris koondise mängu ajal ja ei ole seal midagi nii kõvat............ võib olla eesti korvpalli fännid jah teevad selliseid asju kuid ma räägin sulle Zalgirise omadest ja see laul läks neil lahti ennem mängu algust.....ja pasunat puhusid seal maybs need kes kuskil nurgas oma ette istusid........... ma tahtsin lihtsalt oma jutuga jõuda selleni, et võiks natuke midagi ka erinevat proovida........
      fc pohmell

      Kommentaar


        #18
        Duffi jutt minu arvates täiesti õige. Oleks vaja ka mõnda tempokamat laulu kaasaelamiseks. Ja vahepeal katsetatud orkester tuleks ka mängima jälle panna
        20 LEGEND

        Kommentaar

        Working...
        X