320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

III Liiga Ida

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'III Liiga Ida\'

    Algselt postitas vanRooney


    Algselt postitas Taavi.T


    Samas ma võin öelda ,et Kalevis mängiv Seeder Atli põhisse nii kergelt ei saaks.
    Meie suurim viga on see ,et on palju individuaalselt häid mängijaid aga puudub vajalik kokkumäng.
    Uueks hooajaks liisime Hansa Liisingu abiga endale korraliku treeneri.
    Praegu olen mina treener,bussijuht,varustaja,manager,staadinitöölin e,hingetohter jne ühes isikus.
    seeder ei saanud kalev II ka põhisse alati
    Ütleme nii, et herr Erkki Seeder on üldse täiesti omaette ooper

    Kommentaar


      Vastus teemale \'III Liiga Ida\'

      Algselt postitas sell8


      Algselt postitas vanRooney


      Algselt postitas Taavi.T


      Samas ma võin öelda ,et Kalevis mängiv Seeder Atli põhisse nii kergelt ei saaks.
      Meie suurim viga on see ,et on palju individuaalselt häid mängijaid aga puudub vajalik kokkumäng.
      Uueks hooajaks liisime Hansa Liisingu abiga endale korraliku treeneri.
      Praegu olen mina treener,bussijuht,varustaja,manager,staadinitöölin e,hingetohter jne ühes isikus.
      seeder ei saanud kalev II ka põhisse alati
      Ütleme nii, et herr Erkki Seeder on üldse täiesti omaette ooper
      Krt aga mees mängib põhis ja kiidetakse ka.Vaevalt ta ainult selle eest põhis on ,et tal karvane rind on ja muidu naisi jooksult rabab

      Kommentaar


        Vastus teemale \'III Liiga Ida\'

        ida tsooni teema oli just kõige aktiivsem hooaja alguses aga nüüd puht soiku jäänud.
        Lexx ja Karneval olid tegijad kunagi.
        Nüüd don teeb siis üha kahe sõnalisi postitusi

        Kommentaar


          Vastus teemale \'III Liiga Ida\'

          on olnud aegu kus Lexx ja Karneval on katnud terveid lehekülgi nii III ida kui Rakvere all

          Kommentaar


            Vastus teemale \'III Liiga Ida\'

            Eks ta ole olnud ka pikk hooaeg ja kõigil jaks kord raugeb.
            www.emmaste.com

            Kommentaar


              Vastus teemale \'III Liiga Ida\'

              Kuulujutud käivad et lexxx ristitakse kuradiks

              Kommentaar


                Vastus teemale \'III Liiga Ida\'

                no meil pole ta enam ammu käinud mängimas tõesti...

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'III Liiga Ida\'

                  Algselt postitas karneval


                  Aseri tegi seekord meeldiva üllatuse.Kui nüüd rakvere homme võidaks ja Alko kordaks oma võitu Ajaxi üle (karikafinaalis), siis läheks olukord jällegi ülipõnevaks.
                  Täna lõi siis lõpuks Tauno Koppel oma esimesed väravad Kalevi eest I liigas. Kuidagi lihtsalt pääses Tauno I liigas põhikoosseisu. Tähendab, hea mees lihtsalt:P
                  Samas mängus pääses vahetusest platsile grauberg, kas taas endine rakverlane?
                  ...leidsin mõned nopped, ehk saad vastuse oma kysimusele...

                  Rekkimekki, 17. september 2005 | 17:14
                  paar tundi enne Pärnusse sõitu kaalusid kalevi mehed 9 kesi, kas minna v mitte, siis sebiti 12 meest kokku ja mindi, treener oli ka juba lahkunud kodupoole ja nyyd veel võit
                  ehhee, 17. september 2005 | 18:37
                  kui see tõsi, siis näitab see selgelt millise tasemega see meie esiliiga on.
                  Kalevis on jah täielik bardakk, Sarap on oma mölaga köik ära tüüdanud ja keegi ei taha enam mängimas ega trennis käia.
                  tean, 17. september 2005 | 20:22
                  et kalevist lahkub peale seda hooaega nii mõnigi mängija.Omal algatusel.

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'III Liiga Ida\'

                    ma ei tea kuidas seda koppeli asja komenteerida aga rakverel on temast paremaid ründajaid küll olemas. Kui rakveres mängisime siis see koppel küll väga ohtlik ei olnud, pigem nüüd alus suutis nende teine ründaja kaks korda meile hingevalu tekitada. Küll on tore näha, et Koppel on hingega asja juures ja suudab väravaid lüüa. Edu talle seal kalevis.
                    www.emmaste.com

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'III Liiga Ida\'

                      Algselt postitas gazza


                      ma ei tea kuidas seda koppeli asja komenteerida aga rakverel on temast paremaid ründajaid küll olemas. Kui rakveres mängisime siis see koppel küll väga ohtlik ei olnud, pigem nüüd alus suutis nende teine ründaja kaks korda meile hingevalu tekitada. Küll on tore näha, et Koppel on hingega asja juures ja suudab väravaid lüüa. Edu talle seal kalevis.
                      ...alus oli teile väravaid löönud rand raimo...mets katsetas teda ründes ja ei eksinud, rand tegi oma töö ära, aga selle tõttu kannatas keskväli ja sealt oli tulnud ka teie viigivärav..

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'III Liiga Ida\'

                        Keskväli on rakverel üldse nõrgavõitu. Juba ajaxi vastu nägin, et teie poolikud ei tee oma tööd nii nagu peaks. eriti keskpoolikud. ääred on suhteliselt teravad. eriti vasak.
                        www.emmaste.com

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'III Liiga Ida\'

                          Rakvere - orbiit 3-2(1-1)
                          ära tegime

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'III Liiga Ida\'

                            Aga täna oli Lexx kohal ja kohe tuli oluline võit! Igatahes sai hakkama, kuigi nii mõnigi kritiseeris tema mängu. Tubli.

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'III Liiga Ida\'

                              Algselt postitas karneval


                              Aga täna oli Lexx kohal ja kohe tuli oluline võit! Igatahes sai hakkama, kuigi nii mõnigi kritiseeris tema mängu. Tubli.
                              ...kuule, tee ikka oma silmad lahti ja vaata mis platsil toimub , muidu hakkan tõsiselt kahtlema sinu võimetes jalgpalli adekvaatselt hinnata.. lexi kohalolek kyll rakverele võitu ei kindlustanud...see, et ta kohale tuli ja mängis, oli hea, sest nii sai kaitsest keskväljale klaaseni nihutada, kes koos rand raimoga oma ülesande ka täitsid :P, millise ülesande??? seda kysi inimeste käest, kes mängijatele ülesandeid jagavad, mitte tribüünilt õllevahus suuga platsipoole ei karju...
                              ..igatahes on mul hea meel, et mina täna eksisin kui arvasin et rakvere orbiidile vastu ei saa.
                              ..sai kyll ja kuidas veel

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'III Liiga Ida\'

                                Algselt postitas gazza


                                Keskväli on rakverel üldse nõrgavõitu. Juba ajaxi vastu nägin, et teie poolikud ei tee oma tööd nii nagu peaks. eriti keskpoolikud. ääred on suhteliselt teravad. eriti vasak.
                                ...hea meel, et mõni mees ka mängu jagab , täna puudus rakverel kaks põhimängijat, nende hulgas \"terav vasak\" ja üks keskpoolik, seetõttu tehti ümberpaigutusi ja tulemus oli hea, aga üldiselt mängib meeskond, mitte üksikindiviid ja seda näitas ka tänane tulemus...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X