320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Uus funktsioon: Custom avatars

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Uus funktsioon: Custom avatars

    Mõnede kasutajate tungival soovil otsustas Soccerneti toimetajaskond avada funktsiooni isiklike avataride lisamiseks. Samas kehtestasime me olukorra teatavaks ohjeshoidmiseks funktsioonile ka maksumuse, mis annab asjast tõsiselt huvitatuile võimaluse omale isikliku avatari laadida, kuid töötab ka teatud tsensorina - asjast mitte-nii-väga-huvitatud kasutajad ei hakka foorumit liigse ja värvikireva avatarivooga risustama.

    Esimene isiklik avatar maksab 25 krooni (saada SMS sisuga TXT AVATAR kasutajanimi numbrile 13013) ning kõik edaspidised avatarid maksavad 10 krooni (saada SMS sisuga TXT AVATAR2 kasutajanimi numbrile 13011). Esimese avatari lisamiseks PEAB saatma 25 krooni maksva sõnumi, kui saata kümnekroonine SMS, siis teenus ei tööta!

    Kui oled sõnumi ära saatnud, siis vali foorumi menüüribalt Seaded ning edasi Avatari seaded. Sealt leiad edasised juhised avatari üleslaadimiseks.
    Last edited by wiiner; 15.01.10, 14:18.

    #2
    Vastus teemale \'Uus funktsioon: Custom avatars\'

    foorumi ja uute seksikate tehnoloogiate toetamise mõttes katsetasin uut featuuri. minu arust on see tore..
    «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
    «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

    Kommentaar


      #3
      Vastus teemale \'Uus funktsioon: Custom avatars\'

      Mõtlesin juba varem sellel teemal sõna võtta, kuid kogusin mõtteid, sest mul on niigi väga noobel sinine mehike, kuigi ta läheb vist tõesti varsti vahetusse.

      Kuid Soccerneti uuesti funktsioonist: McN on raudselt marus, kuid mis teha. Tehnoloogiline liikumine on tegelikult väga vahva ja see süsteem ka päris noobel, sest lapsed ei suuda päris iga nädal pilte vahetama hakata, kuid kui vahetavad, saab Soccernet vähemalt natukenegi finantse, et midagi edasi arendada. Minul igatahes ideid jätkuks, kuigi nende teostus on keerulisem.

      Mis puutub Avataridesse, siis right on! Tasus teha. Muidugi võiks siinkohal mõelda, et äkki tasuks midagi sarnast proovida ka allkirjapiltidega (muidugi peaks need olema küllaltki tagasihoidlikud ja peenikesemad ja mitte niivõrg püstised), kuid see on ehk kaugem muusika.

      Arvataridele two thumbs up! Kõik vahetama Nagu öeldud: sinine vanamees on mul varsti ajalugu :P
      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

      Kommentaar


        #4
        Vastus teemale \'Uus funktsioon: Custom avatars\'

        Algselt postitas Martin
        Kuid Soccerneti uuesti funktsioonist: McN on raudselt marus, kuid mis teha. Tehnoloogiline liikumine on tegelikult väga vahva ja see süsteem ka päris noobel, sest lapsed ei suuda päris iga nädal pilte vahetama hakata, kuid kui vahetavad, saab Soccernet vähemalt natukenegi finantse, et midagi edasi arendada. Minul igatahes ideid jätkuks, kuigi nende teostus on keerulisem.
        Marus ma ei viitsi olla, kuid seda küsin küll, et kuhu see foorum teel on? Jalgpallist on siin igal juhul aina vähem juttu, pigem käib omaenese isiku eksponeerimine. Juba on välja ilmunud isikud, kes istuvad off-topic\'us ja mängust endast pole neil sooja ega külma.

        Avatar peaks olema uhkuse allikas. Jah, see on minu klubi. Aga ega jah sinise tuleviku vastu saa.
        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

        Kommentaar


          #5
          Vastus teemale \'Uus funktsioon: Custom avatars\'

          kuradi konn.. turniirile ei tulnud, sel ajal vahetas hoopis avatari

          Kommentaar


            #6
            Vastus teemale \'Uus funktsioon: Custom a

            Algselt postitas mcnamara
            ..kuid seda küsin küll, et kuhu see foorum teel on? Jalgpallist on siin igal juhul aina vähem juttu, pigem käib omaenese isiku eksponeerimine. Juba on välja ilmunud isikud, kes istuvad off-topic\'us ja mängust endast pole neil sooja ega külma.
            Hea küsimus. Samamoodi võiks küsida, et miks meil pole seni arutatud Inglismaa kohtunike seas populaarset ideed, kus kollase kaardi asemel saadetakse mees mingiks kindlaks ajaks karistusputkasse.

            Osalt kindlasti ehk seetõttu, et jalgpallist on siin üha vähem juttu. Nõus. Kuid miks see üldiselt nii on? Sest inimestel on üha kiirem ja meediumite lugemiseks (ajalehed, tele raadio, kuid miks mitte ka internet) jääb üha vähem aega. Mis siis veel kirjutamisest rääkida. Isegi praegu puhkusel olles ei viitsi ma eriti siin toksida, pigem loen FourFourTwo uut numbrit või vaatan mõnda filmi vms.

            Põhjusi on kaks (luban, et jõuan lõpuks vastuseni, teksti ma ei viitsi kontrollida,seega ehk jääb veidi segaseks, kuid savi, vastus tuleb raudselt ).

            Esiteks laiem - paari aasta eest tekkis jalgpallist kopp ette. Ei viitsinud enam jälgida. Enne sai nädalalõpud ja teisipäeval-kolmapäevad teleka ees istutud ja Taani liigast alates Itaalia liigaga lõpetades igast jama jälgitud. Või noh, kas just jama, kuid ülekandeid. Sellel aastal olen vaadanud kahte Leedsi mängu. Paari Aston Villa oma, kui Eston on siinkandis olnud ja kõik. Ei huvita ka rohkem. Radio Aire kaudu kuulan küll iga nädal Leedsi edusamme/hävinguid (kuigi lülituma peaks BBC Leeds Radio peale vist, soovitatakse üha enam). Teleka on asendanud ajakirjad. Match ja FourFourTwo. Sellest aastast (aprillist) jätkan küll vaid 442ga, sest Matchi jaoks ei jää aega ja tegemist pigem lihtsalt pildiajakirjaga, kuigi sealt sai mitmeid päris lahedaid ideid, kuidas ajakirju turustama peaks ja mida ning kuidas lugejatele pakkuda. Kuid kui aega pole, ei tasu ka paartuhat krooni aastas selle peale raisata, sõidab parem Elland Roadile või Londonisse Leedsi vaatama. Feelingu pärast. Just seesama mängude live jälgimine staadionilt on asendanud TV vaatamise, mis on minu arust ainult positiivne. Eelmisel hooajal käisin esmakordselt jälgimas Tartu klubide tegemisi ja tõsiselt lahe olin, vedasin pere ka kaasa. Ehk kuigi jalgpalli vaatamine staadionil on Eestis küll midagi täiesti pöörast, siis Tartus oli seda minu jaoks väga vahva tegevus. Loodetavasti see nii jääbki.
            Ehk esimese põhjenduse lõpuks: aja ümbejaotumise tõttu jääb foorumi jaoks vähem aega ja siin ma ei taha/oska/suuda enam asjalikku dis. ühineda, sest operatiivselt ma jalgpalli ei jälgi. Ma ei tea, kes on Inglismaal-Hispaanias-Itaalias esikülmme ja see isegi ei huvita mind. Täna hommikul sain näiteks teada, et Arsenal mängis ja võitis 5:1. Pakkus see mulle eile huvi? Ei. Sest - who cares! Mida see teadmine muudaks või oleks minu jaoks muutnud?
            Huvi pakub selgelt kitsam nurk jalgpallist - üks ajakiri, üks välismaine klubi, kaks kodumaist klubi live\'is (ka tööga seotult, järgmine nädal peab paariskülge tegema hakkama algavast hooajast ja iga nädal jalgpall lehte, kuid see on vähemalt praegu tore, et saab tööd ja lõbu ehk omavahel veidi ühendada) ja mõneti Eesti koondis, kuigi ka vähem, kui varem.
            Ehk - kõik (inimesed) muutub ja seetõttu tekivad/kaovad/muutuvad ka siinsed kasutajad.

            Teiseks. Foorum loodi koos portaaliga 2001. aastal. Sellest ajast on foorumis olnud 2 (!) muutust! McN! Vaid kaks! Esiteks vanalt foorumilt üleminek praegusele. Teiseks nüüd algatatud avataride ostmine. Ülejäänud muutused on olnud kosmeetilised ja pinnapealsed.
            Kuid selle 4 aasta jooskul on kasutajaskond kasvanud kui palju? Kümme? Kakskümmend? Sada korda? See tähendab ju omakorda palju erinevaid inimesi, mistõttu mõned istuvadki off-topicu all, kuid miks ka mitte. Võibolla Zajatsit või kedagi teist mingi liigajalgpall eriti ei kotigi, kuid FC Soccerneti eest tahab ta mängida nii külastabki vaid FC Soccerneti teemat ja siis off-topicut. Ja miks ka mitte?
            Lihtsalt teatav probleem on selles, et kui alguses koosned Soccernet nii portaali kui ka eriti foorumi kasutajaskond suuresti vaid jalgpallihuvilistest, kes jälgisid kõike ja kõiki ning viitsisid ja tahtsid kas foorumi uudsuse või mõnel teisel põhjusel teemades kaasa rääkida. Et nad ka teadsid, mis na räägivad, oli jutt asjalik, põnev ja arvatavasti selline, nagu sina sooviks näha.
            Nüüd on aga tulnud uuem põlvkond. Internetis (Delfi, Rate, Yahoo, Hotmail) kasvanud noored, 14, 15, 16-aastased. Võibolla nooremad. Milline kogemus või viitsimine peaks neil jalgpalli vastu olema. Meedia pakub igast aknast, portaale on jalaga segada. Kui kunagi pidi infot otsima, siis nüüd pakutakse seda sulle ise.
            Vabandust, et nii ütlen, kuid on ju ka Priit Pullerits kirjutanud, et noortele meeldib fun, lõbu, kirevus, toredus. Seda on kusjuures kirjutanud ta nii meedia kui ka spordi kohta. Meedia osas jääb mõte arvatavasti segasemaks, sest ta ei julenud oma kommentaaris minu arvates oma ideed päris täielikult avada. Spordi osas aga niigi selge - murdmaa asemel laud, jooksu asemel BMX jne...

            Kuhu foorum liigub? Vaja oleks, et foorum liiguks osalt kirevuse ehk funi suunal, kuid samas pakuks võimalikult suurt lihtsust. Mina tahaks näha võimalusi, kus McNi ja Leedsi ja Meli postitused tekiks eraldi rubriiki, kust ma saaks neid kiirelt lapata. Mõtteid ja võimalusi on palju.

            Kuidas saada tagasi sinu poolt mõeldud foorumit? Võibolla saaks pakkuda tsensuuri. Teemajaotust, kuhu saab ligi vaid kindel kasutajaskond või siis täiesti uus foorum. Kuid uue teke ei oleks ju mingi kindlustus, et sinna ka ebasobiv grupp ei pääseks. Seetõttu - initsiatiiv. Tuleb ise pakkuda ja proovida, muud võimalust pole. Veel parem, kui saaksid olla moderaator ja saasta koheselt kustutada, et iga lammas oma emotikikoonidega risustama ei pääseks. Hoida valituid teemasid trimmis ja asjakohastena. Kas pingutus tasuks end ära? Võimatu ennustada.
            Samas on ju praegugi teemasid ja arutelusid, mis on tekkinud küllaltki lambist, kuid mina on põnev lugeda või eitad?

            Kuid vastuseks: vanat foorumit ei saa sa tagasi, sest liiga paljud on lahkunud ja veel suurem hulk on juurde tulnud. Seetõttu tuleb foorumisse teistsuguselt suhtuda või ise midagi paremat välja pakkuda/teha. Üks võimalus on ehk kinnine jaotus, kuid kas sellel oleks elu ja mida seal arutataks? Proovida ehk võiks.

            Ahjaaa!
            Avatar peaks olema uhkuse allikas. Jah, see on minu klubi.
            Mis on avatarid?
            \"Avatar\" on pildike sinu nime juures igas postituses, mille teed. See võimaldab ära tunda inimest lihtsalt avatari vaadates (ilma et vaataksid vastava inimese kasutajanime).

            See on foorumi KKKst. Ehk see ei pea olema uhkuse allikas, vaid võimaldama kiire mõistmise, kes postituse autor on. Kuid oled ehk isegi nõus, et Liverpooli logo järgi sind enam ära ei tunne. Neid, kes seda logo kasutavad ja valesti kasutavad (võib ju ka nii väita?) on juba kümneid. Seega - muuda end erinevaks ja ma saan kenasti aru, kellega on tegemist ja kas tema teksti tasub lugeda.
            When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

            Kommentaar


              #7
              Vastus teemale \'Uus funktsioon: Custom avatars\'

              Tänan, Martin. Oli tõesti huvitav lugemine.
              Küllap sul on põhitrendide osas õigus. Mulle endale tundub, et foorum on minu jaoks mingis mõttes jalgpalli ennast asendanud. Ma ei näe teda ju kuigi palju ausalt öeldes. Kodus telekast näeb aina vähem, välja minna tihti ei viitsi - pealegi on muudki, mida teha ja kus olla...
              Selles mõttes ilmselt ootan ja tahan sellelt foorumilt liiga palju. Aga las ta muutub siis. Eks iga asja jaoks on oma aeg ja vana tuttava foorumi aeg saab läbi. Elu läheb edasi.
              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

              Kommentaar


                #8
                Vastus teemale \'Uus funktsioon: Custom a

                Algselt postitas mcnamara
                Elu läheb edasi.
                Ma küll ei tea, kas sulle lugeda meeldib, kuid kui meeldib, telli endale (või võin sind selles ka aidata) FourFourTwo. Väga mõnus asi. Maksab küll aasta eest vist veidi üle 2000 krooni, kuid lugemist jätkub terveks kuuks.

                Kui tahad midagi mõnusat, siis mine poodi (Stockmannis peaks müügil olema, seal lehtede ja ajakirjade juures, vanasti ostsin alati seal, käisin iga kuu Tallinnas pea selle jaoks) ja otsi välja Märts 2005 number (FourFourTwo kasutab turundusnippi, kus väljaande number on kuu võrra reaalsest ajast ees ehk tekitab mulje, et teised ajakirjad on juba vanad ja nende oma ilgelt uus). Seal on One-on-One Gerard Houllieriga, 22 questions to Luis Garcia, lisaks mängijad, kes tahavad enne mängu seksi, kui eriti huvitav (minu jaoks) 1) goal celebrationsi ajalugu/ülevaade, kuid ERITI 2) teine osa loost \"Which Way now\" ehk kuhu liigub (Inglismaa) jalgpall? Seekord vastavad küsimustele The Administrator - Graham Kelly (Chief Executive of the Football Association 1988-1998), Manager - Alan Curbishley, Referee - David Elleray, The Fan - Malcolm Clark (Stoke fan for 45 years, chair of the Football Supporters\' Fed), Agent - Athole Still (Sveni oma), Graeme LeSaux, Politician - Andy Burham (Labor MP, chairman of Supporters Direct and Everon fan), Journalist - Oliver Holt (ex-The Times, now Daily Mirror chief sports writer), Phil Gartside (Bolton chairman).
                Hästi lahe, tasub tellida. Vanu võid minu käest laenata, anna teada, PM näiteks.

                Aga et teemasse: avatarid on lahedad, proovige
                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                Kommentaar


                  #9
                  Vastus teemale \'Uus funktsioon: Custom avatars\'

                  Algselt postitas Martin Tuleb ise pakkuda ja proovida, muud võimalust pole. Veel parem, kui saaksid olla moderaator ja saasta koheselt kustutada, et iga lammas oma emotikikoonidega risustama ei pääseks. Hoida valituid teemasid trimmis ja asjakohastena. Kas pingutus tasuks end ära? Võimatu ennustada.
                  Samas on ju praegugi teemasid ja arutelusid, mis on tekkinud küllaltki lambist, kuid mina on põnev lugeda või eitad?
                  Mis puutub \'asjaliku kraami\' väärtustamisesse, siis olen mcnamaraga ühel nõul. jah, on kohati lambist tekkinud väga muhedaid teemasid - ja just off-topicu all - aga paraku ei suuda väga suur protsent foorumlastest ära tabada, millal teema ennast ammendab ja venitavad kummi nagu jaksavad. Läbu ühes teemas kasvatab üldjuhul läbu jne. Siin tuleks mängu minu ideaal foorumist, minu Utoopia.

                  Sisuliselt ja lühidalt oleks tegu sümbioosiga RedCafést ja eestimaisest tqhq.ee-st. Esimeses on tänuväärne featuur - newbie foorum. Sinna ja ainult sinna saab postitada vastliitunud kasutaja, kelle kõlbulikkust \'päris\' foorumi jaoks vaatavad moderaatorid sinna kirja pandud jutu järgi. Kui on lont, siis on lont ja full access jääbki unistuseks. Tikutaku ehk tqhq.ee eelis on aga väga radikaalne modereerimise süsteem. Ei mingit halastust, kui vaja siis pasunasse ja kui vaja siis veel kord. Eesmärgiks AINULT asjaliku info säilitamine: kui vaja, kustutatakse pool threadi, kui vaja, tehakse split - st teema ja selle sisu peavad kattuma 100%. Tulemuseks - \'funi ja kulinaid\' otsivad lapsed on vitsahirmus sealt pmst eemal hoitud, foorumist aga leiab mõistlikku infi just see huvigrupp, kellele foorum mõeldud.

                  Seega oleks foorumi vähegi intellektuaalse hoidmise pandiks tugevad ja paindumatud moderaatorid. Sorry, aga peale mikkude, lennu, mihkli jne lahkumist on pilt (va, loomulikult Saksa vuti alateema) ikka päris nutune. Minnes luuleliseks, siis emmake emaseid, aga kui on vaja tukivingu, siis võiks seda ikka aegajalt olla. Kui meelehaigete möla on kaelani, siis pole pähepatsutamisest eriti tolku.

                  Seega - muuda end erinevaks ja ma saan kenasti aru, kellega on tegemist ja kas tema teksti tasub lugeda.
                  avataridelt piirangute vabastamine on positiivne, aga allkirjadesse on viimasel ajal palju pilte tekkinud (isegi patune) ja see tõesti raskendab lugemist. kuskil foorumis oli kõikidel kasutajatel kombeks panna allkirjaks oma lemmikmansa pilt, sageli wallpaperi mõõdus. now that was fun! loodetavasti meil asi nii kaugele ei lähe.

                  We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                  Kommentaar


                    #10
                    Vastus teemale \'Uus funktsioon: Custom avatars\'

                    Sorry, aga peale mikkude, lennu, mihkli jne lahkumist on pilt (va, loomulikult Saksa vuti alateema) ikka päris nutune.
                    on jah, ag praegu ju pmst. siin foorumis moderaatoreid polegi, kes korda hoiaksid. vbl treze käib vahest sees ja ütleb nathanile sõnad peale. veikol vaevalt selle töö jaoks aega leiab. õesõnaga on foorumis moderaatorite puudus, kes siin mingil määral korda hoiaksid
                    “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                    Kommentaar


                      #11
                      Vastus teemale \'Uus funktsioon: Custom avatars\'

                      Nii täkud ja muidu lahedad seltsimehed, koristasin natukene signatuuridest pilte. Et oleks selline tore väike palve, et ma ei keela teil pilte sinna toppimast, aga olgu ta siis väike ning mitte väga silmapaistev. Lihtsalt kordumakippuvad samad suured pildilahmakad jäävad tihtipeale foorumit lugedes ette ja segavad.

                      Kommentaar


                        #12
                        Vastus teemale \'Uus funktsioon: Custom avatars\'

                        Algselt postitas Martin

                        Ma küll ei tea, kas sulle lugeda meeldib, kuid kui meeldib, telli endale (või võin sind selles ka aidata) FourFourTwo. Väga mõnus asi. Maksab küll aasta eest vist veidi üle 2000 krooni, kuid lugemist jätkub terveks kuuks.
                        mis kuradi mustlaste käest sina seda tellid?? vaatasin praegu oma krediitkaardi väljavõtet ja seal seisis järgmine asi:

                        01/11/04 04/11/04 HAYMARKET-QUADRANT/HAYWARDS HEAT/GB
                        43.00 GBP 1,004.97 EEK

                        sul naiivsel on nahk üle kõrvade tõmmatud..

                        õhtul panen ka päris enda avatari.

                        Kommentaar


                          #13
                          Vastus teemale \'Uus funktsioon: Custom a

                          Algselt postitas eston maravilha
                          Algselt postitas Martin
                          Ma küll ei tea, kas sulle lugeda meeldib, kuid kui meeldib, telli endale (või võin sind selles ka aidata) FourFourTwo. Väga mõnus asi. Maksab küll aasta eest vist veidi üle 2000 krooni, kuid lugemist jätkub terveks kuuks.
                          mis kuradi mustlaste käest sina seda tellid?? vaatasin praegu oma krediitkaardi väljavõtet ja seal seisis järgmine asi:
                          01/11/04 04/11/04 HAYMARKET-QUADRANT/HAYWARDS HEAT/GB
                          43.00 GBP 1,004.97 EEK
                          sul naiivsel on nahk üle kõrvade tõmmatud..
                          õhtul panen ka päris enda avatari.
                          Vabalt võib sellise summa ka maksta, võibolla mõtlesin siis Matchi maksuvusele ja väöjavõtteid ma vaadata ei vinni. Seda enam tasub 442te tellida. Onju!?

                          Ja proovige vaid mu alumist riba puutuda, Ken Bates tuleb ja annab peksa kohe! Või vähemalt ütleb jälle pressikal \"fuck\" paar korda.
                          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                          Kommentaar


                            #14
                            Vastus teemale \'Uus funktsioon: Custom avatars\'

                            Tahtsin lihtsalt öelda, et Ken Bates loves Leeds
                            When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                            Kommentaar


                              #15
                              Vastus teemale \'Uus funktsioon: Custom avatars\'

                              Algselt postitas eston maravilha
                              õhtul panen ka päris enda avatari.
                              Lõvi oli lahedam
                              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                              Kommentaar

                              Working...
                              X