320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Uus funktsioon: Custom avatars

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Saatsin siis uuesti selle algsõnumi ja see variant töötas, ajee
    olgem kristlased, vabandused on esitatud

    Kommentaar


      Saatsin sõnumi TXT AVATAR Seti numbrile 13013. Vastuseks sain sellise sõnumi: "Midagi läks valesti. Võta ühendust teenusepakkujaga: foorum.soccernet.ee"
      "He has great football intelligence, experience and seems to have four eyes to spot all potential passes."

      Kommentaar


        Mingi hetk jõuab kõigil kätte keskeakriis ning tuleb hirmus tahtmine foorumis enda üleslaetud avatari kasutada. Paraku on sisteemi sisse pugenud mingi kotermann, kes sms-i saatmise peale mulle rõõmsalt teatab, et kasutajat andmebaasist ei leia. Täpitähed, arvate? Aga ka mu esialgse nimekuju peale viskas sama veateadet. Palun lahkelt uurida, milles kühvel. Inimene tahab kordki elus olla rebel!
        Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

        Kommentaar


          Seaded -> Muuda avatari -> Kasuta suvalist avatari
          olgem kristlased, vabandused on esitatud

          Kommentaar


            Viga! Sinu sisestatud kasutajanime ei olnud andmebaasis!
            Ei tööta. Teine korda avatari-klubiga liituda ja ei tööta ei AVATAR ega AVATAR2 variant, proovisin algse ja praeguse kasutajanimega.
            You need people who score goals, that's how you win games.

            Kommentaar


              Nagu ma olen aru saanud, siis täpitähtedega on mingi jama. Ise sain nädal tagasi custom avatari kenasti tellitud.
              BVB - Vaprus

              Kommentaar


                Töötab küll, kuid kirjuta mõnele adminile, siis nad panevad käsitsi.
                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                Kommentaar


                  maksin ühe custom avatari eest paar kuud tagasi. nüüd saan vahetada valimatult kasvõi iga päev ja tasuta. mingi error, te rohkem ei taha meie raha või mu personaalne big-dick-playa boonus?

                  Kommentaar


                    kas see töötab veel?
                    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                    Kommentaar


                      Vähemalt seniks, kuni uue foorumi avataride probleem laheneb, on custom avatarid kõigile kasutajatele vabad. Erinevalt tavalistest avataridest töötavad need ka uues foorumis.

                      Avatari valimiseks ava oma profiil, vajuta oma praeguse avatari kohal olevat linki "Muuda avatari" ning laadi uus avatar ise üles. Üles saab laadida kuni 125x125 piksli suurust pilti, aga foorumit sirvides kuvatakse praegu avatare 80x80 mõõtmetes.

                      Kommentaar

                      Working...
                      X