320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Joel Lindpere (107/7)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Metsahall Vaata postitust
    See otsus ei olnud sugugi halb. Tema puhul on tegemist juba 25 aastase mehega ja see pole spordimõistes enam esimene noorus.
    bs, see on sportlase parim iga
    (kui me ei raagi m6nest erandist
    v6i ujumisest, kus ainult teismelised lammutavadki)

    Pigem mängida hea raha eest Kreeka III divisjonis ja elu nautida, kui siin Eestis mõnesaja vaataja ees sandikopikaid teenida.
    sellega v6ib isegi n6us olla, mees istus pool aastat ilma toota ja ei tulnud kuskilt neid suurpakkumisi,
    aga peab vist leppima m6ttega, et sellel tasemel on juba raske end koondisetreenerite ja teiste klubide vaatevaljas hoida
    GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
    GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
    (Seinfeld, The Pitch)

    Kommentaar


      Ma ei ütlegi, et 25 jalgpalluri puhul tihti parim iga ei oleks, aga see ei ole enam esimene noorus. Lindpere võib hea mees olla, aga temasuguseid on palju-palju. Neid temasuguseid on igal pool, siinkohal tulebki mängu agenditöö. Ja vaevalt 25aastast eestlast, kes pole enam noor (ca 20aastane) treenitav ja lisaks suur ports teisi fakte ja probleeme... tema puhul ei tundu 25. eluaasta parim aasta olevat. Hea pakkumine tehti ja kindlasti tuleks vastu võtta.

      Kommentaar


        Jah eks ole võimalik, et ma eksin rängalt ja Kreeka kolmas liiga on tõepoolest Eesti parimatele jalgpalluritele täpselt õige koht maanduda. Ja et meie jalgpallurite (ainus?) agent teeb metsikut tööd, et rängal orjaturul oma klientidele seegi võimalus anda.
        Tohutud väljavaated ja Euroopa meistri liiga. Mis siis, et mitte päris see Olympiakose, Panathinaikose oma. No peaaegu ju. Mitte, et viimastel eurosarjadest suuri säravaid saavutusi ees näidata on, aga ikkagi. Kreeka.
        Oh jah - mis ma siin ikka muud saan kui iroonitseda sellise jutu peale.
        Lindperest endast ega tema suhtumisest jalgpalli ei tea ma midagi. Võimalik, et Eestist on kõrini, võimalik, et siinsetest jalgpallitegelastest ka, võimalik, et papp on tähtsam kui edasine karjäär. Kõik on võimalik.
        Probleem on milleski muus ja ma imestan, et siinsed kirjutajad seda ei mõista. Ajalehe väitel pakkus Lindperele lepingut ja sisuliselt uut võimalust eurosarjas (suht edukalt?) mängiv meistriliiga klubi Levadia. Lindpere valis pigem Kreeka 3. liiga. Jättes inimlikud küsimused täiesti tahaplaanile mööngem siiski, et see otsus kõneleb millestki mädast. Mul on küll mure. Aga kui teistel pole ja papp jookseb, siis pole hullu.
        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

        Kommentaar


          Ja kes oleks talle garanteerinud, et ta Levadiast kuhugile välismaale edasi pääseb kunagi? Elus võiks ikka midagi ilusat kah olla. Mis suur edasine karjäär siis Lindperel oleks võinud olla, ma ei saa aru? Keegi polegi öelnud, et see parim variant on, aga ei ole ju eriti valida. Ta võib seal samamoodi oma liigas kellegile kõrgemalt silma jääda ja samamoodi kellegile sealt lähedalt.

          Kommentaar


            Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
            Jah eks ole võimalik, et ma eksin rängalt ja Kreeka kolmas liiga on tõepoolest Eesti parimatele jalgpalluritele täpselt õige koht maanduda. Ja et meie jalgpallurite (ainus?) agent teeb metsikut tööd, et rängal orjaturul oma klientidele seegi võimalus anda.
            Tohutud väljavaated ja Euroopa meistri liiga. Mis siis, et mitte päris see Olympiakose, Panathinaikose oma. No peaaegu ju. Mitte, et viimastel eurosarjadest suuri säravaid saavutusi ees näidata on, aga ikkagi. Kreeka.
            Oh jah - mis ma siin ikka muud saan kui iroonitseda sellise jutu peale.
            Lindperest endast ega tema suhtumisest jalgpalli ei tea ma midagi. Võimalik, et Eestist on kõrini, võimalik, et siinsetest jalgpallitegelastest ka, võimalik, et papp on tähtsam kui edasine karjäär. Kõik on võimalik.
            Probleem on milleski muus ja ma imestan, et siinsed kirjutajad seda ei mõista. Ajalehe väitel pakkus Lindperele lepingut ja sisuliselt uut võimalust eurosarjas (suht edukalt?) mängiv meistriliiga klubi Levadia. Lindpere valis pigem Kreeka 3. liiga. Jättes inimlikud küsimused täiesti tahaplaanile mööngem siiski, et see otsus kõneleb millestki mädast. Mul on küll mure. Aga kui teistel pole ja papp jookseb, siis pole hullu.
            Kui selline on Sinu isiklik vaateväli, siis sellele muidugi vastu ei saa hakata. Kuid kuna Sa nähtavasti omad kvalifikatsiooni (agendilitsentsi, sest vastasel juhul toimid ebaseaduslikult) ja oskusi paremaid tingimusi välja rääkida, siis ilmselt olen ma viimasel ajal kuskil koopas elanud ega ole märganud neid arvukaid eesti vutimängijate vahendamisi tippliigadesse. Niisiis lähengi oma urgu tagasi.

            Kommentaar


              Algselt postitas ethan Vaata postitust
              Kui selline on Sinu isiklik vaateväli, siis sellele muidugi vastu ei saa hakata. Kuid kuna Sa nähtavasti omad kvalifikatsiooni (agendilitsentsi, sest vastasel juhul toimid ebaseaduslikult) ja oskusi paremaid tingimusi välja rääkida, siis ilmselt olen ma viimasel ajal kuskil koopas elanud ega ole märganud neid arvukaid eesti vutimängijate vahendamisi tippliigadesse. Niisiis lähengi oma urgu tagasi.
              Isiklikud süüdistused vs mure Eesti jalgpalli käekäigu pärast. Kommenteerida pole rohkem midagi.
              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

              Kommentaar


                Algselt postitas Edson Vaata postitust
                Kahju küll kui reaalsus sulle masendav tundub. Aga eks meil ole pime aeg ka, päikest vähe ja külm ka peale kauba. Katsu sa siis optimistlik olla, eksju.

                Kahjuks maksavad ka jalgpallurite turul tavalised tööturu konkurentsireeglid. Kui sa oled keskpärane jalgpallur (sry Juki, see on mõeldud maalima mastaabis), jalgpalluri ameti jaoks enam mitte esimeses nooruses, pärit kuskilt Ida-Euroopast, suhteliselt väiksest ja jalgpalliriigina kindlasti mitte atraktiivsest Eestist, pole viimased 5 kuud ühessegi klubisse kuulunud ja eelmisest klubist lahkumise põhjuseks olid probleemid distsipliini ja käitumisega, siis ilmselt ei ole mõtet oodata kutset arsenali või mis?

                Kui Jukil on võimalus minna valitseva Euroopa meistri liigasse mängima, mis siis et mitte päris meistriliigasse, kus on super treeningu tingimused - hea kliima, staadion, fanaatline publik - äkki oleks nagu mõttekas minna? Minu arust küll.

                Eriti kui alternatiiv on mängida külmas Eestis tühjade tribüünide ees veel paar aastat, enne kui täielikult müügimehe ameti peale üle minna.

                Ma ei leia, et Eesti jalgpall omadega mäda on. Näen pidevat ja head tööd noortega, oma klubikultuuri tekkimist, koondise arengut. Kõik läheb paremuse poole.

                Ja seda suunda ei suuda isegi foorumis halamine peatada.
                Vot see on mõistlik jutt. Mõistuse kaotuse poole liikuv haigla on valmis omale broneeritud jobutiitlit jällegi valele mehele pähe määrima.

                Kommentaar


                  Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                  Isiklikud süüdistused vs mure Eesti jalgpalli käekäigu pärast. Kommenteerida pole rohkem midagi.
                  Ma ei muretse Eesti jalgpalli käekäigu pärast, vähemalt mitte ses valdkonnas. (Peaaegu et) Isiklikud süüdistused tegid tõesti Sina iroonia märgi all (vist T. Lehiste ja taaskord Flora ja Pohlaku suunas?). Et siis jah - kommentaarida pole tõesti enam midagi.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas ethan Vaata postitust
                    (Peaaegu et) Isiklikud süüdistused tegid tõesti Sina iroonia märgi all (vist T. Lehiste ja taaskord Flora ja Pohlaku suunas?).
                    Taaskord? Pohlaku ja Lehiste sõimamises olen ma üks peamisi tegijaid siin foorumis juba pikka aega.
                    Lasteaed.
                    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                    Kommentaar


                      Uurisin veidi klubi ajalugu .. tegemist pole Kreeka mõistes sugugi vähetuntud klubiga.

                      2000/01 Super League (ML meie mõistes)
                      2001/02 B (EL meie mõistes)
                      2002/03 B
                      2003/04 Super League
                      2004/05 B
                      2005/06 B
                      2006/07 C (II liiga meie mõistes)

                      Vaadates seda allakäigu treppi tuleb mul esimese asjana hoopis selline mõte pähe, et kui Lindpere soovitud tulemust seal ei tee, siis võib ta hoopis väga kiirelt sule sappa saada.

                      Teine variant .. on kõva vend ja aitab meeskonna B liigasse. Aga nii või naamoodi on Kreekas maiks hooaaeg läbi ja teadupärast läheb üleminekuaken Eestis lahti jälle juunis juulis (ei mäleta täpselt millal) .. ja siis tippvormis olles tagasi Eestisse .. pole paha.
                      www.jkpiraaja.ee

                      Kommentaar


                        Algselt postitas ilms Vaata postitust
                        Uurisin veidi klubi ajalugu .. tegemist pole Kreeka mõistes sugugi vähetuntud klubiga.

                        2000/01 Super League (ML meie mõistes)
                        2001/02 B (EL meie mõistes)
                        2002/03 B
                        2003/04 Super League
                        2004/05 B
                        2005/06 B
                        2006/07 C (II liiga meie mõistes)

                        Vaadates seda allakäigu treppi tuleb mul esimese asjana hoopis selline mõte pähe, et kui Lindpere soovitud tulemust seal ei tee, siis võib ta hoopis väga kiirelt sule sappa saada.

                        Teine variant .. on kõva vend ja aitab meeskonna B liigasse. Aga nii või naamoodi on Kreekas maiks hooaaeg läbi ja teadupärast läheb üleminekuaken Eestis lahti jälle juunis juulis (ei mäleta täpselt millal) .. ja siis tippvormis olles tagasi Eestisse .. pole paha.
                        No 2003/04 Panaitolikos küll Superliigas ei osalenud... Ajad äkki Paniliakosega segi?

                        Kommentaar


                          Ühed pannid kõik ju

                          Kommentaar


                            Algselt postitas priity Vaata postitust
                            No 2003/04 Panaitolikos küll Superliigas ei osalenud... Ajad äkki Paniliakosega segi?
                            Ajasingi, sry.

                            Lindpere sats mänginud vahepeal ka esiliigas (B) kuid enamiku ajast teises liigas (C).
                            www.jkpiraaja.ee

                            Kommentaar


                              «Eestist lahkumine tuleb Joeli karjäärile praegu kindlasti ainult kasuks,» väitis Lehiste. «Oleks meil piiri tagant paremaid pakkumisi, siis ta ei läheks Kreeka kolmandasse liigasse. Aga meil ei ole ja jaanuari lõpp on juba käes. Pealegi on Panetolikos majanduslikult väga heal järjel klubi ja tõuseb suvel kindlasti teise liigasse.»

                              Vot nii räägivad nad kohe...
                              olgem kristlased, vabandused on esitatud

                              Kommentaar


                                Lindpere tuleb Kreekast TAGASi, salajased allikad teatasid nii

                                Kommentaar

                                Working...
                                X