320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Joel Lindpere (107/7)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mina sellest pressikonverentsist küll aru ei saanud, et tegemist oleks tingimata EPL klubiga. Pigem võis nendest tema vihjetest lugeda välja, et tegemist Championshipi klubiga. Kui postimehel lisaallikaid ei ole, siis tõenäoliselt pandi lihtsalt oma artiklile selline pealkiri, et rohkem klikke saada.

    Championshipi tase on aga Lindperele kindlasti vastuvõetav. Tipupoolsete tiimide osas peaks tõenäoliselt üsna palju pinki nühkima, aga madalate/keskmistega liitudes võib ennast tõestada ja tõusta.

    EPL oleks suht uskumatu. Sealsed klubid saavad endale lubada palju kallemaid (küll mitte alati paremaid) mängijaid.
    edit: ja odavamalt ostetakse vaid 16 aastaseid, kõrge ja pika potensiaaliga.

    Kommentaar


      Algselt postitas Tihane Vaata postitust
      Mina sellest pressikonverentsist küll aru ei saanud, et tegemist oleks tingimata EPL klubiga.
      Tean, kirjutasin siia päeval ka juba, kuid olin sunnitud kustutama. Pressika põhjal oleks võinud tõesti vabalt oletada, et Championship, kuid Vikerraadiole ütles konkreetselt välja: "Jah, EPL, kuid mitte esiotsa klubi."

      Kommentaar


        Misasja te hädaldate selle EPLi pärast? Mis imeliiga see on siis? Blackpool oli eelmine hooaeg Championshipis kohati üsna hädas, sai 6ndalt kohalt läbi raske kadalipu premieri ja nüüd on midtable... oleks teist keegi eelmine hooaeg öelnud, et Blackpool on ''way out of his league'' Lindpere jaoks? MLSis on küllalt mehi, kes võivad mängida EPLis ja on ka neid, kes võiksid mängida top 6 meekondades, Donovan näiteks kindlasti.

        Kommentaar


          EPLi üks suurimaid eripärasid on kiirus.
          Aga Jollile england england über alles, peaks sobima, kuna ta on üks kastist-kasti rabelejatest ning palli oskab enam-vähem sööta ja lüüa.
          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

          Kommentaar


            Algselt postitas magicm Vaata postitust
            Tean, kirjutasin siia päeval ka juba, kuid olin sunnitud kustutama. Pressika põhjal oleks võinud tõesti vabalt oletada, et Championship, kuid Vikerraadiole ütles konkreetselt välja: "Jah, EPL, kuid mitte esiotsa klubi."
            on sellele vikerraadio intervjuule ka miski link?

            leidsin vist:

            Kommentaar


              onu käis eile õhtul baribalis pool'i mängimas, või vähemalt tema teisik. või olin ma liiga mitu tumedat õlut joonud.
              MIA SAN MIA!

              Kommentaar


                Algselt postitas denisss Vaata postitust
                onu käis eile õhtul baribalis pool'i mängimas, või vähemalt tema teisik. või olin ma liiga mitu tumedat õlut joonud.
                Pilti ka tegid? Muidu ei usu.

                Soovitan sul sellest elu24.ee-sse kirjutada. Neid väga huvitab.
                I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                Kommentaar


                  jah, tahaksin ka niivägaväga "staarreporter-fotograaf-ajakirjanikuks" saada. peaasi, et staar- eesliide oleks. siis oleks nagu elu. olemas. nagu.
                  MIA SAN MIA!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas denisss Vaata postitust
                    jah, tahaksin ka niivägaväga "staarreporter-fotograaf-ajakirjanikuks" saada. peaasi, et staar- eesliide oleks. siis oleks nagu elu. olemas. nagu.
                    Aga sul praegu ikka on elu? Vähemalt nüüd, kui oled soccerneti foorumisse postitanud, et nägid baaris Joeli (vist).
                    I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                    Kommentaar


                      Törts kollast ka teemasse:

                      Jalgpalliportaali trialfootball.com väitel huvitub eestlasest kõrgliigaklubi Bolton Wanderers.

                      Kolmapäeval andis Eesti jalgpallur Joel Lindpere Eestis pressikonverentsi, kus kinnitas, et tema vastu tuntakse huvi nii Inglismaa kõrgliigast ja madalamatest liigadest. Jalgpalliportaali trialfootball.com väitel huvitub eestlasest kõrgliigaklubi Bolton Wanderers.

                      Kommentaar


                        Bolton on päris tugev meeskond, arvan, et Lindperel läheks seal küll raskeks algkoosseisu murdmisega.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas cyhton Vaata postitust
                          Bolton on päris tugev meeskond, arvan, et Lindperel läheks seal küll raskeks algkoosseisu murdmisega.
                          Noh, Boltoni imeline hooaja algus on neile püsimajäämise enamvähem kindlustanud - nad saavad jaanuariaknas oma head mängijad maha müüa ja odavama idaeuroopa kraamiga hooaja vaikselt lõpuni tiksuda. Tulemused ehk küll nörritavad kuid klubi rahalised raskused vähenevad...

                          Kommentaar


                            Kas siis hetkel on Bolton nii miinustes, et peavad enda "staar-mängijad" maha müüma? Ei ole kuulnud küll midagi.

                            Kommentaar


                              Bolton on Owen Coyle'i käe all see aasta imelist minekut näidanud. Suure Sämi aegade pole midagi võrreldagi. Ent miskipärast ei usuks Boltonit. Neil tundub asi praegu väga hästi jooksvat. Samas kui tegemist on Boltoniga, oleks see ikka superlaks!

                              Kommentaar


                                Boltonis muideks momendil väga heas vormis olev Stuart Holden, kes Boltonisse samuti MLS-st saabus.



                                // Ootan ärevusega foorumi suurima Boltoni fänni, buduka, kommentaare
                                Inter - ausaim klubi Itaalias.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X