320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Joel Lindpere (107/7)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    MLS keskmine publik 2010 a: 16 677.
    Staadionite täituvus 78 %,
    (Võrdluseks Primera División de México keskmine publik peaks olema üle 25 000.)



    CONCACAF Champions Leagues USA klubid eriti silma ei paista, viimati võitis LA Galaxy 2000 a. ja alles 2010/11 a. jõudis peale 2000 a. esmakordselt MLS klubi, Real Salt Lake, finaali, kus kaotas Monterreyle Mehhikost.

    Huvitav kui tugevad võrdluses Euroopa liigadega on Mehhiko, Kostariika jt. Kesk- Ameerika riikide liigad, kust tulevad peamiselt regiooni Champions League võitjad.

    Kommentaar


      USA on oma spordisüsteemi nii raamidesse lükanud, et sealt tuleb häid mängijaid väga harva. Seetõttu ei ole klubidel korralikul tasemel kohalikke kodanikke ning kohalikus Meistrite Liigas väga palju ära ei tee.

      Kommentaar


        All the latest MLS news, scores, stats, standings and highlights. Plus special coverage of US Soccer and Canada Soccer.
        Pareiko sõimab kaitset, aga see on sama mis seinaga rääkimine..

        Kommentaar


          mul on kahtlane tunne, et seekord ei lähe kuulus Eesti klikimasin enam endistel tuuridel tööle...

          Kommentaar


            Algselt postitas SDK Vaata postitust
            mul on kahtlane tunne, et seekord ei lähe kuulus Eesti klikimasin enam endistel tuuridel tööle...
            ma jätsin ta üldse oma valikust välja !

            Kommentaar


              Hääl antud, et Joel teaks, et riik on endiselt tema taga ja ootab teda koondisse!
              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

              Kommentaar


                Algselt postitas Martin Vaata postitust
                Hääl antud, et Joel teaks, et riik on endiselt tema taga ja ootab teda koondisse!
                Hea huumor on alati teretulnud

                Kommentaar


                  Jätsin ka valikust välja. Muidu poleks üldse viitsinud seal hääletada aga mees väärib seda mida ta väärt on.
                  Kui keegi tulevikus neid linke veel ette söödab siis valin tema positsioonile ta suurima konkurendi. Reeturile reeturi palk.

                  Kommentaar





                    Booouuuhooo ... tahan kõigile näidata kui solvunud ma olen. Kurat, venelasi saadad tagasi kodumaale küll, kui neil ei meeldi siin, aga ise tuled Joeli teemasse risustama ehkki tüüp käib sulle ilgelt pinda. Vihale ajavad säärased trollid.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Keiss Vaata postitust
                      Jätsin ka valikust välja. Muidu poleks üldse viitsinud seal hääletada aga mees väärib seda mida ta väärt on.
                      Kui keegi tulevikus neid linke veel ette söödab siis valin tema positsioonile ta suurima konkurendi. Reeturile reeturi palk.
                      hahahahahahahaha...


                      vabanda, aga hahahahah

                      Kommentaar


                        Ma oleks ka Andrus Veerpalu poolt hääletanud, aga ma ei leidnud teda nimekirjas

                        Kommentaar


                          huvilistele siis, et täna saab mängu täitsa normaalsel ajal vaadata. Meie aja järgi kell 21:00 on neil mäng Chicago Fire vastu ning üle kannab ESPN (millest on hea kvaliteediga striime saadaval).

                          Kommentaar


                            Leidsin siit striimi http://sublimestream.com/
                            FORZA!!

                            Kommentaar


                              keissi puhul on kaks varianti - on ta lollpea või provokaator. ja muidugi võib hr keiss olla ka need mõlemad koos.

                              Kommentaar


                                Lindpereeeeee!!!!!!!!!!!!! Goool!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X