320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Joel Lindpere (107/7)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Poolaeg 1:0, mängupilt üsna võrdne, e: vb NYRB domineeris veidi. NYRB tabas posti ka. Lindperelt väravasööt


    Kommentaar


      Algselt postitas eesticristiano Vaata postitust
      Poolaeg 1:0, mängupilt üsna võrdne. Lindperelt väravasööt
      ei ütleks et võrdne, minu arust on NYRB domineerinud.
      kuigi peab ütlema et San Jose'l on olnud ohtlikud kontrad.

      Kommentaar


        Algselt postitas eesticristiano Vaata postitust
        Poolaeg 1:0, mängupilt üsna võrdne. Lindperelt väravasööt
        Väravasööduna on seda raske võtta, aga loodame, et läheb assist kirja.
        Värav igastahes selline, et Joel söötis peaga Dane Richardsile. Dane võttis 30m hoo sisse, triblas 4 mehest mööda, sh väravavahist ning lükkas tühja ära.

        Poolaeg 1:0

        Kommentaar


          Parem stream ka natuke - http://atdhe.net/23249/watch-new-yor...se-earthquakes

          Kommentaar


            Mängupilt on muidugi hoopis teine, kui mõni nädal tagasi, kui viimati vaatasin. Ikka Angel, Marquez, Henry hoos on, ning korraga väljakul, siis seda keerutamist on

            Jaa, Marquez on tasemel, Henry on muidugi henry (PS! lõi ka värava nüüd selles mängus)... ja Angel on stiilne

            Ehk siis 2:0 hetkel....ja teisel poolajal on ikka RBNY palju domineerivam olnud siiani!

            Edit: kommentaatorid sonisid midagi ka sellest, et Lindpere ütles ei koondisesse tuleku kohta, aga see polevat veel sada prossa kindel, et paari päeva jooksul elgub.... Hm ei tea, kas info on siis Eestisse ennem jõudnud

            Kommentaar


              miks ta nime taga küsimärk oli, kui see nimekiri tekkis, kel järgmine kohtumine vahele jääb? mul läks see selgitust kõrvust mööda.

              Kommentaar


                NYRB 2:0 San Jose Earthquakes.
                Esimese poolaja lisaajal löödud Dane Richardsi väravast ja Henry 63. minuti väravast piisas RBullsile võidupunktide saamiseks. Lindpere sai 75. min. kollase kaardi väikese vea eest karistusala lähistel, üsna karm kollane minuarvates (ka kommentaatorite arvates- it was a bit harsh, this yellow.
                Peale teist väravat kiigutati palli ikka väga kenasti, ühepuutesöödud jms. Mäng käib läbi Marquezi ja on näha, et ta on ikka veidi kõrgema tasemega mängumees, kui need "tavalised MLS staarid". Henry liigutusi kah ilus vaadata, pallikontroll, esimene puude on tal suurepärased.

                Kusjuures, kommentaatorionud ei teadnudki Lindpere koondisesse mittetulekust- The last time Lindpere rejected the call from the Estonian national team. I think we'll hear in the next few days what's the decision going to be this time.

                Mlssoccer.com kinnitab seda väravasöödu asja ka:
                46th Minute. Goal Scored by 19-Dane Richards, 1st of season. Assisted by 20-Joel Lindpere, 4th of season. In Goal was 18-Jon Busch.


                Kommentaar


                  Jah, see tähendas, et ei ole teada ameeriklastel veel kas lendab Itaaliaga mänguks kohale või ei. Teised on puudu nagunii juba.

                  Ja muide see Richards oli ülekaalukalt MOM täna ma usun, ei jõudnud väljakuulutamist vaadata. Võttis kogu ääretöö oma peale, ei mängitudki Lindpere äärele enam.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas piimapoe masha Vaata postitust
                    miks ta nime taga küsimärk oli, kui see nimekiri tekkis, kel järgmine kohtumine vahele jääb? mul läks see selgitust kõrvust mööda.
                    Kuna ta olevat ei öelnud eesti koondisele, aga see polevat ka 100% kindel... aga ma pigem ei hakkaks midagi lootma!

                    Igaljuhul paari päeva pärast pidavat lõplikult selguma, kas Lindpere sõidab ka eestisse, või jääb sinna!


                    Kuigi eesti meedia andmetel on ju asi kindel!

                    Kommentaar


                      kohati häiris, et Lindpere mängu rohkem enda peale ei võtnud -- kui ka oli ruumi ja aega palliga midagi ette võtta, söötis kiiresti lähimale meeskonnakaaslasele, kes polnud sugugi paremal positsioonil.

                      vasakäär pole kindlasti ta native positsioon. pisut liiga aeglane ja kindla-peale-mängija selleks.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas martn26 Vaata postitust

                        Igaljuhul paari päeva pärast pidavat lõplikult selguma, kas Lindpere sõidab ka eestisse, või jääb sinna!


                        Kuigi eesti meedia andmetel on ju asi kindel!
                        Eesti meedia sai selle info peatreener Rüütlilt.
                        Minu arust rohkem usaldusväärsemat allikat annab leida. Lindpere ise oleks ehk usaldusväärsem, aga ka tema on ju kinnitanud, et ei tule. Vaja tööd teha ju
                        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                        Kommentaar


                          njh, loodame siis tema tulekusse, Joeli tulek oleks päris hea motivatsioonipomm ka teistele koondislastele.

                          Kommentaar


                            Vaevalt et mingit tulekut enam toimub, asi on ju sisuliselt otsustatud ja välja öeldud. Ju siis kommentaatorid polnud asjaga veel nii palju kursis ja lähtusid sellest et koondisekandidaat Lindpere ju on.

                            Kommentaar


                              loota võib ikka, tegelt tahaks Joeli enda sõnu kuulda, mis ta eirab Eesti ajakirjanike või?

                              Kommentaar


                                you'll know on Monday whether or not hes playing against Italy:

                                lindpere make estonia decision monday

                                Kommentaar

                                Working...
                                X