320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Joel Lindpere (107/7)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    annab ju ikkagi tiivad..

    Kommentaar


      tra shparkz, see on nii nõme.
      Algselt postitas Cule
      Eestis sünnib iga päev üks Ronaldinho,aga treener teeb temast TVMK tasemel mängija

      Kommentaar


        ikka juhtub

        Kommentaar


          Oskab keegi õelda mitmes oli eelmine aasta New York Red Bulls ja kes eelmine aasta võitis Major Soccer League?

          Kommentaar


            Eastern Conference viimane ja Overall standingus ka viimane

            Kommentaar


              Algselt postitas vincent Vaata postitust
              Mees tegi täitsa korraliku mängu, see, et sulle mingid asjad vahel tunduvad, pole nagu suurem asi näitaja.
              Tegelikult tundus mulle ka. Okei, tegi mõned tublid tõrjed ja suutis värava puhtana hoida, aga hirmu ajas nahka küll, kui ta oma retki kasti kõikvõimalikesse nurkadesse korraldas. Kõik need väljajooksud ja palli puterdamised.. Minu arust kaitses koostöö õnnest ja väravapostist seda väravavõrku täpselt sama hästi kui Coundoul.

              Mõnele metrofanatile tundus ka sedamoodi, kui nende foorumeid lugeda.
              20 LEGEND

              Kommentaar


                Algselt postitas kalev94 Vaata postitust
                Oskab keegi õelda mitmes oli eelmine aasta New York Red Bulls ja kes eelmine aasta võitis Major Soccer League?
                Minu meelest eelmise aasta MLS-i andmed salastati FBI poolt ära, et isegi internetist enam ei leia. Veel vähem saab neid olla siin soccernetis. Niiet, need kes teavad, need teavad, aga keegi "õelda" küll ei või.
                Algselt postitas alehis
                "Iga inimene, kes käib Eestis klubijalkat vaatamas staadionil, ongi ultra. Terve mõistusega inimene nii sittades tingimustes jalgpalli vaatama ei läheks."
                Soccernet.ee foorumi külastajate arvates parim uustulnuk 2010!

                Kommentaar


                  New York Red Bulls head coach Hans Backe and players Tim Ream, Bouna Coundoul, Jeremy Hall, and Joel Lindpere speak following the team's 1-0 win over Chicago...


                  Joeli ta värav pärast mängu ei huvitanudki, 3 punkti ja korras.

                  Kommentaar


                    Igastahes kõva sõna, loodetavasti jaguv tal seda jaksu veel kauaks.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Piksenool Vaata postitust
                      Minu meelest eelmise aasta MLS-i andmed salastati FBI poolt ära, et isegi internetist enam ei leia. Veel vähem saab neid olla siin soccernetis. Niiet, need kes teavad, need teavad, aga keegi "õelda" küll ei või.
                      Üritasid kildu rebida või? Ma ei tea ei tuld välja eriti see sul igatahes.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas vtp Vaata postitust
                        Tegelikult tundus mulle ka. Okei, tegi mõned tublid tõrjed ja suutis värava puhtana hoida, aga hirmu ajas nahka küll, kui ta oma retki kasti kõikvõimalikesse nurkadesse korraldas. Kõik need väljajooksud ja palli puterdamised.. Minu arust kaitses koostöö õnnest ja väravapostist seda väravavõrku täpselt sama hästi kui Coundoul.

                        Mõnele metrofanatile tundus ka sedamoodi, kui nende foorumeid lugeda.
                        Noh, ehk on asi veidi selles, et ma vaatasin enne mängu, kust kandist härra pärit on. Kui oli näha, et Aafrika poiss, siis nagu loed need kakerdamised ja rahmeldamised juba tema loomupäraseks mängu osaks. See muidugi, et ta nüüd kohe päris MoM oli, on veidi üle pingutatud küll.


                        Algselt postitas kalev94 Vaata postitust
                        Üritasid kildu rebida või? Ma ei tea ei tuld välja eriti see sul igatahes.
                        Ja kui raske oli sul endal "major league soccer" guuglisse-wikisse lüüa?
                        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                        Kommentaar


                          ma arvan et lindperele istub see staadion hästi

                          Kommentaar


                            Nüüd tuleb loota, et joppamine jätkuks ja et jumala eest mingit injurit üles ei korjaks kuskilt.

                            Mis seal USAs on jalkas ka draft nagu mujal? Suht jube.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas rauulo Vaata postitust
                              Ilmselt kuulevad nüüd päris paljud ameeriklased esimest korda Eestist

                              Milline reklaam, parem kui ükskõik milline Veerpalu või Šmigun
                              kuidas võtta, klubi kodulehel ( http://web.mlsnet.com/players/roster.jsp?club=t107 )on Lindpere rahvuseks USSR panud
                              ...it's better to burn out than to fade away(Kurt Cobain)

                              Kommentaar


                                Algselt postitas stairway to heaven Vaata postitust
                                kuidas võtta, klubi kodulehel ( http://web.mlsnet.com/players/roster.jsp?club=t107 )on Lindpere rahvuseks USSR panud
                                Suva see koduleht, aga seal on üldse Place of Birth ,mitte nationality.
                                >>

                                Kommentaar

                                Working...
                                X