320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Joel Lindpere (107/7)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Et see, et ta ei saa tulla oma põhjustel, mida keegi meist ei tea ei tähenda kohe, et umbes viskame välja eestist.. toredad fännid olete küll, kui selle peale, et ta peab hetkel tähtsamaks enda isiklikku karjääri umbes teda pe**e hakkate saatma...
    Kuhu siis veel? On mehi kes on alati kasvõi poolvigasena kohale tulnud, kel on olnud klubis rasked ajad, keda on mõjutatud jne. Ega santi ei saa muidugi kui sundida kui sant ei taha kõndida aga seda suurem austus neile mängumeestele kes hämamise asemel alati rivis on.
    Samuti võiks Rüütli otse välja öelda, et ei arvesta temaga rohkem. Muidu see jama jääbki iga mängu eel korduma.

    Kommentaar


      Eesti eest mängimine on auasi ja kui Joel ei suuda oma tööandjale seda selgeks teha, siis peab ta leppima tõsiasjaga, et teda võib-olla enam ei kutsuta.
      Ja meil on teisi mängijaid ja Eesti koondise peatreener peab olema sirge seljaga mees ja mõnda aega ei kutsu Joeli koondisesse.
      me ei pea paluma, et Joel tule mängi Eesti eest. las mängivad need, kes tahavad seda teha!

      Kommentaar


        Algselt postitas spekter Vaata postitust
        Eesti eest mängimine on auasi ja kui Joel ei suuda oma tööandjale seda selgeks teha, siis peab ta leppima tõsiasjaga, et teda võib-olla enam ei kutsuta.
        Ja meil on teisi mängijaid ja Eesti koondise peatreener peab olema sirge seljaga mees ja mõnda aega ei kutsu Joeli koondisesse.
        me ei pea paluma, et Joel tule mängi Eesti eest. las mängivad need, kes tahavad seda teha!
        Otsus võeti minumäletamist mööda vastu Eesti koondise peatreeneriga konsulteerides vastu...

        Arvata on, et teda kutsutakse igakord... aga vot. Samasugune õigus nagu teil siin on oma arvamust avaldada on ka minul...

        PS! Säärased postitused nagu sina praegu tegid on mõistlikud ja selgesõnalised oma arvamuse avaldamised ja kui mina avaldan arvamust, mis läheb risti-vastu mõne teise omaga, siis ma ei pea kohe kukele või seenele või jumal teab kuhu käima...

        Arvan, et Joel on koondisele tähtis lüli ja teda tuleb kutsuda koondisesse iga kord, kui võimalik.... Sorry pals... we all like football so chill out and drink beer ..

        Kommentaar


          Ah mis siin ikka jahuda,Joeli ei ole siis saame ka ilma temata hakkama!teema selle kohapealt lukku!
          Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
          Ott Järvela

          Kommentaar


            Algselt postitas budulojus Vaata postitust
            teema lukku!
            jah, teeme ära!
            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

            Kommentaar


              Algselt postitas budulojus Vaata postitust
              Ah mis siin ikka jahuda,Joeli ei ole siis saame ka ilma temata hakkama!teema selle kohapealt lukku!

              Õige jutt.... koos Zenjovi, vassiljevi, Saagi ja kinkiga saame ikka Itaalia vastu midagi näidata ka kodus kindlasti!!

              ok teemat ka.. loodame, et siis see puudumine annab ta karjäärile ja praegusele koduklubile boosti...

              Täielikult andestaks ta puudumsie siis kui ta ühes nendest kahes mängus, mis 3. septembri lähedal toimub ikka värava ära lööks ka, või siis söödu annaks

              Kommentaar


                Rüütli ju ütles, et Joeli karjäärile on parem kui ta praegu USA'st ära ei tule kui tal veel ennast tõestada on seal (teatavasti pole ta seal kuigi kaua olnud veel).

                Kommentaar


                  Jah, ainult 8 kuud...

                  Kommentaar


                    pole mõtet ohkida, oktoobris kui on mängud sloveenia ja serbiaga on ta platsis, 1 mänguks kohale tulla, kui koondis on piisavalt hästi komplekteeritud ei ole ka mõtet - kui oleks häda käes olnud ja keskväljal ikaldus küll ta siis oleks kohale lennanud.
                    Jalgpallihaigla Liige

                    Kommentaar


                      ise loodan et ei kutsuta rohkem....kahjuks pean ilmselt pettuma......tõestama mai äässsss

                      Kommentaar


                        minu meelest on küll keskväljal suht ikaldus. dimi ja vasiljev on ja vahetuses vunk????? tegelt ka, mida rüütli vungis näeb. mina ei mõista. imo, isegi eino puri oleks parem valik keskele kui vunk. ja mis novikovist sai?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas KeRRRt Vaata postitust
                          minu meelest on küll keskväljal suht ikaldus. dimi ja vasiljev on ja vahetuses vunk????? tegelt ka, mida rüütli vungis näeb. mina ei mõista. imo, isegi eino puri oleks parem valik keskele kui vunk. ja mis novikovist sai?
                          Selles plaanis täiesti nõus. Ei ütle, et Lindpere asendamatu oleks, kuid erilist pingipikkust sisemiste poolikute hulgas (mida Joel ka vajadusel mängib) ma koondises momendil ei näe. Suure tõenäosusega saab Itaaliaga mängus poolkaitse suurt vatti ja võrdväärsete vahetusteta on olukord pigem niru.

                          minu panus lõputusse nämmutamisse
                          I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                          Kommentaar


                            Lindpere pole endiselt sõna võtnud, aga siin siis Rähni kommentaar, et ikka asi raha taga.

                            Kommentaar


                              Fännina on muidugi kurbus aga inimesena on käitumine mõistetav + Itaalia on hetkel paras kotik
                              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                              Kommentaar


                                Las poiss nüüd olla. Olgu itaalial uus/noor koosseis või mitte, jääb ta meile endiselt ühe punkti mänguks (kas kaotus või viik, võit oleks ime). Seega isegi võiks öelda, et ebaolulisem kui Fääri saared - kellele oleksime äärepealt kaotanud 2 või isegi 3 punkti.

                                Las Joel tuleb siis kui ta ennast selleks hästi tunneb, piisavalt mugav tulla, siis annab ka parema esituse. Kui nii poolkõva pealt peab tulema ja aklimatiseeruma, siis ei tule sealt head esitust.

                                Minge parem varakult magama, et jätkuks jaksu 2:30 homme ööse bullsi mängu vaadata :=)

                                Kommentaar

                                Working...
                                X