320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Joel Lindpere (107/7)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ma pigem vaatan kuidas Lindpere jooksupealt vasakust äärest tõenäoliselt kvaliteetse tsenderduse annab, mitte ei vaata tavapärast Kruglovi ülejalavärava taha palle. Arvan, et võrreldes Kruglovi ja Lindperet siis mina paneks vasakule äärele mängima Joeli ja vahetusena tooks võib-olla sisse Kruglovi. Aga eks see reedel juba näha ole.
    JK Liverpool Pub

    Kommentaar


      Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
      No täpselt - mõlemal seisukohal on oma põhjendused.
      Aga kui koondise esindamine klubikarjääri seisukohast nii kahjulik on, siis miks tundub mulle (ja ilmselt ka paljudele teistele) et praegune koondisesse tulek on just selle eesmärgiga, et võimalikule uuele tööandjale silma jääda ?
      Ja minu meelest ta tegigi otsuse- eelistada klubikarjääri koondisekarjäärile. Aga nüüd kui oleks uut tööandjat/paremaid lepingutingimusi vaja tuleb ikka koondis klubikarjääri edendamiseks appi võtta ju ?

      Ei saa jätta küsimata ka seda, et kas Sa ei leia, et liigas kui kaitsele pannakse oluliselt vähem rõhku, kui Euroopa vutis, ongi natukene lihtsam selliseid iluväravaid lüüa ?
      Selle arvamusega olen muidugi nõus, et sammu tagasi ta arengus teinud pole, aga ausaltöeldes, ei usu et sellises vanuses nagu Joel USAsse siirdus oleks nii meeletu arenguhüppe tegemine üle öö võimalik, nagu paljud arvavad, et ta teinud on.

      Ma ei ole mingi hater, aga ma arvan, et kui teed valiku, siis jää sellele kindlaks.
      Ma ei olegi väitnud, et tal grammikene ei ole lihtsam seal väravaid lüüa. Aga paljud väravad on ka tulnud täiesti individuaalsetest sooritustest, kus ka Vidic ei suudaks 25m pealt laiatatud ristnurka peaga ära võtta.
      Ja uuele tööandjale silma jäämisest: Keegi tegelt ei tea tema motiividest, miks ta tuleb. Fakt on see, et nüüd on see klubi poolt võimalik ja vb järgmine kord ta sellisest lepingulisast keeldub (ehk õpib vigadest ja võitleb endale niisama väärt palga välja, sest seekord on ta juba ennast tõestanud). Aga teine fakt on ka see, et miks ta peaks käed taskus televiisorit mängu pealt vaatama, kui klubi laseb teda ära ja tegelikult soov ju Eestit esindada on tal olnud. Raha tuli lihtsalt vahele ja nagu ma enne mainisin, siis mina teda selles hukka ei mõista. Kunagi ei tea jalgpallis, kunas karjäär läbi saab- kas aasta või 10 pärast. Tuleb siis, kui võimalik ja minul on selle pärast hea meel.

      Kommentaar


        +1 Plekkpurk
        Enne oli ta koondisele väga vajalik mängumees, kui mu mälu ei peta.
        JK Liverpool Pub

        Kommentaar


          Algselt postitas Tommy Vaata postitust
          Ma pigem vaatan kuidas Lindpere jooksupealt vasakust äärest tõenäoliselt kvaliteetse tsenderduse annab, mitte ei vaata tavapärast Kruglovi ülejalavärava taha palle. Arvan, et võrreldes Kruglovi ja Lindperet siis mina paneks vasakule äärele mängima Joeli ja vahetusena tooks võib-olla sisse Kruglovi.
          Täiesti nõus öelduga. Näen ka Lindperel põhikoosseisu kohta Kruglovi asemel.

          Ülejäänud poriloopimine on täielik pullikaka. Eestil on võimalus ajalugu teha ja finaalturniirile pääseda. Kui me selleks saame antud hetkel parima võistkonna kokku, siis milles probleem on? Mingi ebaõigluse ja turuväärtuse tõstmise jutt ajab pehmelt öeldes naerma.
          "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

          Kommentaar


            Kui Lindpere äärel alustab siis on öäkk ikka, vb seal USA liigas pole lihtsalt kombeks tagasi töötada ega edasi liikuda äärel agajah. Kui kuskil siis ainult ja ainult ründava keskpoolikuna, muu tundub meile halvem lahendus kui et ta üldse välja jääks.

            Kommentaar


              Arvaku igaüks mistahab üks on kindel ,et Juki on vajalik mängija koondisele.Ta pole kunagi öelnud ,et ei tule kunagi enam koondise eest mängima.99% olen kindel ,et Juki on paremas vormis,oskuste ja kogemustega kui antud hetkel pooled koondise kogunemisele kutsutud.Kams,Kruglov,Kink ei saa sellele tasemele mis Juki on olnud ja usun et on ka praegu niipea ja kas üldse.Rüütli otsustab ja kui vastas Juki pakkumisele koondist esindada siis järelikult on vajalik mees.Samahästi oleks võinud ju Operi kutsuda kui oleks mehi kogunemisele kokku ajada vaja.Lisaks sellele Juki 74 koondise mängu annavad talle täieliku õiguse tulla koondisesse siis kui teda vaja on.On ta esindanud koondist ja Eestit alati uhkusega.Mul on isiklikult hea meel ,et koondise treener on selline nagu ta on mitte mingi solvunud tige väiklane vihane kodanik kes teeks kõik ,et vajalik mees ei saaks koondisesse kuna ta valis mingi hetk variandi pensioni teenida..ja meist igaüks oleks sellise variandi valinud et hiljem tagasi tulla..paljud ei tuleks hiljem tagasi muidugi a see selleks see on juba OT
              sigpic

              Kommentaar


                Joeli taasühinemine on ainult tervitatav, lisab vürtsi ja on ka koondise sisekliimale kasulik, pakkudes seal vajalikku konkurentsi. Nii mõnigi aus mängumees meil (eriti Fääridel käinud ansamblist) ei peaks mitte seletama, et: TÕESTA!, vaid kaabut kergitama ja ehk isegi peatreenerile ettepaneku tegema, et pandagu Joel minu eest mängima, ta on hetkel parem.

                Nagu peatreener on öelnud: ressurssi pole meil raisata, ja küll juba tema näeb, kellest on hetkel ainest. Igatahes on hea tunne ja kuidagi mõnusalt ja positiivsemalt ärevamaks lõi seest, et kutt appi tuleb.
                Kapten Trumm

                Kommentaar


                  Algselt postitas käbi Vaata postitust
                  Kui Lindpere äärel alustab siis on öäkk ikka, vb seal USA liigas pole lihtsalt kombeks tagasi töötada ega edasi liikuda äärel agajah. Kui kuskil siis ainult ja ainult ründava keskpoolikuna, muu tundub meile halvem lahendus kui et ta üldse välja jääks.
                  Kas ikka on mõtet tulla targutama siia, kui sa isegi ei tea kuidas MLSis mäng käib ja kuidas Lindpere seal mänginud/hakkama on saanud?
                  olgem kristlased, vabandused on esitatud

                  Kommentaar


                    Kindlasti vajalik mees. Lihtsalt, päris raske alla neelata ,et keegi on raha eest loobunud oma isamaa esindamisest. Eestlased nagu me oleme-uhked oma rahvuse üle. Kui Zenjov poleks vigastada saanud siis vist ei suudakski aga praegu tuleb uhkus alla neelata ja loota, et Lindpere teeb elu mängu ja täidab Zenjovi puudumisest tekkinud tühimiku.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Warren Vaata postitust
                      Kindlasti vajalik mees. Lihtsalt, päris raske alla neelata ,et keegi on raha eest loobunud oma isamaa esindamisest.
                      Umbes 100000 eestlast on loobunud raha eest isamaa esindamisest. See lihtsalt märkuseks. Kuid Lindpere on koondisele kahtlemata vajalik täiendus ja valmisolekuga esindada koondist näitas ta ka turumuttidele, et temas on rohkem meest kui neist kunagi saab olema.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Vähetuntud vutivaatleja Vaata postitust
                        Umbes 100000 eestlast on loobunud raha eest isamaa esindamisest. See lihtsalt märkuseks.
                        Mida see tähendab?
                        Vajuta siia ja kõik su unistused saavad teoks!

                        Kommentaar


                          Aru ma ei mõista, mis Kruglovi sitaga loopimine käib. Mees annab endast äärel alati kõik, vaadake koondise viimase aja väravaid ja seda kui paljudes on Kruglovil osa olnud. Ilmselt see number on palju suurem kui Puril, kes on peale Kakalt palli ära võtmist olnud freakin' tühi koht. Kruglov mängib hetkel kindlasti kõvemal tasemel, kui Lindpeer.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                            Aru ma ei mõista, mis Kruglovi sitaga loopimine käib. Mees annab endast äärel alati kõik, vaadake koondise viimase aja väravaid ja seda kui paljudes on Kruglovil osa olnud. Ilmselt see number on palju suurem kui Puril, kes on peale Kakalt palli ära võtmist olnud freakin' tühi koht. Kruglov mängib hetkel kindlasti kõvemal tasemel, kui Lindpeer.
                            Kruglov teeb palju musta tööd ja musta töö tegijaid üldjuhul enamus just ei märka, ei märka neid mehi ja ei märka seda musta tööd.

                            Kommentaar


                              Epic vabandas tv6's ja ütles, et Lindpere tuleb järgmise nädala alguses Eestisse.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                                Aru ma ei mõista, mis Kruglovi sitaga loopimine käib. Mees annab endast äärel alati kõik, vaadake koondise viimase aja väravaid ja seda kui paljudes on Kruglovil osa olnud. Ilmselt see number on palju suurem kui Puril, kes on peale Kakalt palli ära võtmist olnud freakin' tühi koht. Kruglov mängib hetkel kindlasti kõvemal tasemel, kui Lindpeer.
                                Mina ka aru ei saa miks teda materdatakse,vahepeal oli samas seisu Dmitrjev.Krt Kruglov oli üks vähestest põhikoosseisu omadest kes ka lõuna-ameerika turnee kaasa tegi ja on alati koondisele appi tulnud!Ja see ka tõsi ,et tema poolelt ja tema abiga on päris mitmed väravad löödud.Aga usaldan Rüütli valikut,olgu see mis tahes.Kui Juki saab mängu on see normaalne aga lihtsalt ei tasu lampi siin teisi mängijaid maha teha
                                Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                                Ott Järvela

                                Kommentaar

                                Working...
                                X