320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Joel Lindpere (107/7)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Belgia 2-0 värav, Serbia 2-1 värav, P-Iiri 1-0 värav on kohe esimesed meenuvad mälestused, milles Dima põhitöö teinud.

    Kommentaar


      Belgia 2-0 väravale tegi eeltöö Lindpere, kes andis söödu Kruglovile ja sealt siis omakorda Kruglov tegi mis tegema pidigi

      Kommentaar


        Algselt postitas KeRRRt Vaata postitust
        julgen küll tuimalt pakkuda, et lindpere on keskväljal parem kui vunk. ja ääres parem kui ats purje. ja need mehed saavad meil koguaeg mängida. natuke vähem vingumist võiks olla.
        lolol

        Kommentaar


          Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
          Aru ma ei mõista, mis Kruglovi sitaga loopimine käib. Mees annab endast äärel alati kõik, vaadake koondise viimase aja väravaid ja seda kui paljudes on Kruglovil osa olnud. Ilmselt see number on palju suurem kui Puril, kes on peale Kakalt palli ära võtmist olnud freakin' tühi koht. Kruglov mängib hetkel kindlasti kõvemal tasemel, kui Lindpeer.
          See on ju sinu isiklik arvamus, et KINDLASTI kõvemal tasemel. Ära suru seda peale. Mina olen näinud ka, et teeb palju praaki(nagu viimati Ukrainaga, sai isegi Vungilt tõrelda), raiskab olukordi ja võib eksida otsustavalt kaitses ning on ebastabiilselt vormis. Samas on ka ilusasti toimetanud, jah. Kuid mõlemad on tööloomad ja üritavad parimat, eks tähtsamad mehed otsustavad - kes, mis ja kuidas. Purist-Purjest tunduvad mõlemad tsipa üle olevat, kuid see jällegi minu subjektiivne arvamus.
          Kapten Trumm

          Kommentaar


            Algselt postitas PraS Vaata postitust
            Ma ei salli vendi kes tulevad siis paja juurde kui see on suppi täis ehk siis miks ta ei tulnd siis kui me teda vajasime kõige rohkem, vaid tuleb siis kui oma suhkur saial?
            Kas mitte praegu ei ole saabunud see hetk kus me vajaksime teda kõige rohkem? Ausalt öeldes näen kogu tekkinud olukorras süüd pigem MLS'is kes rahaga motiveerides mängijatega selliseid jalgpallile sülitavaid kokkuleppeid sõlmib ja FIFA'l kes laseb selliseid tagatoa diile teha. Isegi Eesti Jalkaliit oleks võinud veidi suuremat kisa teha. Kordan oma varasemat öeldut: kas kujutate ette, et ManU maksaks Rooney'le Inglismaa koondise mitteesindamise eest? Ma arvan, et Old Traffordil poleks ühtegi kivi ka kivi peale jäetud..

            Kommentaar


              Algselt postitas Raivo19 Vaata postitust
              See on ju sinu isiklik arvamus, et KINDLASTI kõvemal tasemel. Ära suru seda peale. Mina olen näinud ka, et teeb palju praaki(nagu viimati Ukrainaga, sai isegi Vungilt tõrelda), raiskab olukordi ja võib eksida otsustavalt kaitses ning on ebastabiilselt vormis. Samas on ka ilusasti toimetanud, jah. Kuid mõlemad on tööloomad ja üritavad parimat, eks tähtsamad mehed otsustavad - kes, mis ja kuidas. Purist-Purjest tunduvad mõlemad tsipa üle olevat, kuid see jällegi minu subjektiivne arvamus.
              Ma pidasin kõrgemal tasemel mängimise all silmas, ikkagi klubitasandit (sorry, kui ennast segaselt väljendasin). Kas on kusagil keegi, kes tahab väita, et venemaa meistriliiga tase on kehvem, kui MLSi oma ?

              Kommentaar


                Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                Ma pidasin kõrgemal tasemel mängimise all silmas, ikkagi klubitasandit (sorry, kui ennast segaselt väljendasin). Kas on kusagil keegi, kes tahab väita, et venemaa meistriliiga tase on kehvem, kui MLSi oma ?
                Samas ei saa keegi ka väita ,et MLS on kehvem kui venemaa liiga.Pole ju võrdlusmomenti.Kui keegi just välja ei viitsi otsida statistika( eelarved,palgad,pealtvaatajate arv jne) kuid see ei näita mängu taset.
                sigpic

                Kommentaar


                  Algselt postitas rauno Vaata postitust
                  Samas ei saa keegi ka väita ,et MLS on kehvem kui venemaa liiga.Pole ju võrdlusmomenti.Kui keegi just välja ei viitsi otsida statistika( eelarved,palgad,pealtvaatajate arv jne) kuid see ei näita mängu taset.
                  Jah, kahjuks on liigad võrreldamatud ja tegelikult teavad ju kõik, et Inglise Premier League on paraja tasemega, et olla hüppelauaks Eesti Meistriliigasse, mis on kahtlemata parim Euroopas, maailmas teine pärast Guatemala liigat

                  trolololololooo

                  Kommentaar


                    Ma arvan, et praegu on ainuõige tegu kõik võimalikud jõud kokku koguda ja selle pealt tulemus ära teha. Samasugust võimalust ei saa me võib-olla järgmise 10 aasta jooksul. Olgu siis selleks lisajõuks kadunud mees USAst või klubi otsiv väravatemasin ja legenaarne ründevirtuoos Oper. Kui mul oleks valida, siis ma kutsuks mõlemad mehed koondisesse, sest antud olukorras taganemist pole. Mängu peab panema kõik jõud, mis meil on ja uhkus tuleb selles osas maha suruda.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Silver Vaata postitust
                      Ma arvan, et praegu on ainuõige tegu kõik võimalikud jõud kokku koguda ja selle pealt tulemus ära teha. Samasugust võimalust ei saa me võib-olla järgmise 10 aasta jooksul. Olgu siis selleks lisajõuks kadunud mees USAst või klubi otsiv väravatemasin ja legenaarne ründevirtuoos Oper. Kui mul oleks valida, siis ma kutsuks mõlemad mehed koondisesse, sest antud olukorras taganemist pole. Mängu peab panema kõik jõud, mis meil on ja uhkus tuleb selles osas maha suruda.
                      Silver ütles kõik mis ka tegelt õige!See on Meie suuri võimalus!Rüütli teab mida teeb ja keda väljakule saadab
                      Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                      Ott Järvela

                      Kommentaar


                        vot nii, Lindpeerile koht leitud:

                        Ahjupera
                        Kink
                        Lindpeer, Dimitrjev, Kostja, Purje
                        Kruglov , Klavan, Piiroja, Jääger
                        Pareiko

                        parema äärega on suht sitasti, peale Purje polegi sinna kedagi panna, mujale oleks vahetus olemas aga paremale vaid üks nisanäpp Puri.

                        Kommentaar


                          saada rüütlile kindlasti ka see, ta on rahul ma usun.

                          Kommentaar


                            tegelt peakski ju kruglovi vasakkaitses kasutama.venemaal ta ju mängib seal.

                            Kommentaar


                              mulle peelo variant meeldiks
                              Last edited by Kaurr; 07.11.11, 16:28. Põhjus: valenimi

                              Kommentaar


                                Ahjupera
                                Vassiljev
                                Lindpere, Dimitrjev, Vunk, Kink
                                Kruglov , Klavan, Piiroja, Jääger
                                Pareiko
                                õi
                                See oleks parim variant , aga see kõigest minu arvamus.
                                "Inimesed vihkavad mind, kuna olen ilus, rikas ja mängin väga hästi jalgpalli"

                                Kommentaar

                                Working...
                                X