320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Joel Lindpere (107/7)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas dannar Vaata postitust
    Kuulsin samas ühest üsna usaldusväärsest allikast tegelikku põhjust ja seetõttu ütlen, et noh... Odav mees on meie Joel.
    Jagad infot äkki ka meiega? Või on see salajane?

    Kommentaar


      Algselt postitas cáñamo Vaata postitust
      Jagad infot äkki ka meiega? Või on see salajane?
      Kuna tegu on ühe allikaga ja üsna usaldusväärsega, kuid mitte 100% usaldusväärsega, siis pigem ei jaga.

      Kommentaar


        Ainuke loogiline põhjus Joeli eemalejäämisele on raha või mõni muu "küpsis", millega klubi tõenäoliselt välja tuli. Ja paraku eestlasele sellest piisab...

        Kommentaar


          Backe isiklikult kinkis talle TiVo.

          Kommentaar


            Algselt postitas fcfloraforever Vaata postitust
            Aga on see 4-5-1 suuremate vastu valikmängudes toiminud?
            Mis see siia puutub, kas mingi formatsioon on toiminud või mitte? Ma võin ju sama hästi öelda, et viimases mängus fääride vastu ei toiminud 4-4-2. Fakt on aga see, et meil ei ole reedeses koosseisus kolme tasemel meest keskpoolikusse panna.
            I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

            Kommentaar


              Algselt postitas dareth Vaata postitust
              Mis see siia puutub, kas mingi formatsioon on toiminud või mitte? Ma võin ju sama hästi öelda, et viimases mängus fääride vastu ei toiminud 4-4-2. Fakt on aga see, et meil ei ole reedeses koosseisus kolme tasemel meest keskpoolikusse panna.
              No siis tuleb kahega hakkama saada ja kõik, kui Joel tegi sellise otsuse siis tegi, ega siin foorumis lahmimine teda koondisesse ei too...
              FC Flora

              Kommentaar


                Algselt postitas dannar Vaata postitust
                Kuulsin samas ühest üsna usaldusväärsest allikast tegelikku põhjust ja seetõttu ütlen, et noh... Odav mees on meie Joel.
                lollakas. kui sa rääkida ei kavatse, siis mis mõttega mingi kont hambusse visata?

                Kommentaar


                  Kes teab see teab, aga meie ei tea. Dannar teab.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas smörgåsbord Vaata postitust
                    lollakas. kui sa rääkida ei kavatse, siis mis mõttega mingi kont hambusse visata?
                    Hea kont ju.

                    Kommentaar


                      minu arust võttis Pohlak kogu asja tänases Postimehes väga hästi kokku.

                      Koondises mängimine on saadu tagasi andmine ja tõestus, et armastad mängu, mitte mängimise eest saadavat raha.

                      Ei muudaks see Lindpere tulek sellele mängule tema klubikarjääris mitte sittagi. Mees on peaaegu iga mäng põhis ja on tõestanud oma kvaliteeti juba piisavalt. Arusaadav oleks asi siis, kui ta oleks kõigest mõned nädalad tagasi USA-sse läinud. Rüütli asemel olles ei arvestaks ma selle tühikargajaga enam koondises ka edaspidi. Toksigu USA-s, aga rääkigu asjad kohe välja nii nagu nad on!

                      Kommentaar


                        joeli käitumine on üleolev ja otsus nõme...aga see on siiski otsus. ja et mees pole kodus avalikkuse ees kasutanud võimalust põhjendada otsust oma sõnadega (loomulikult on lihtsam esineda seal avaldusega stiilis yo guys, we're going to disneyland) näitab see ära tema tegeliku pale. kes tunneb, et talle näkku kuseti neile saab vaid soovitada, et ärge siin klaviatuuri taga end tühjaks närveldage vaid pühkige nägu puhtaks ja mõelge et mis edasi. hetkel jääb mulje, et eesti koondis = joel lindpere ning vaevalt selline poolehoidjate suhtumine neid mõtiveerib kes reedel murule astuvad.

                        arvestades, et lihtne poiss nagu mina ja veel mõni siin piirdub oma elus peamiselt otsustega a la kas kanda palaval päeval boksereid või tavalisi trussikuid siis jumal teab mida suur raha, glämm ja NY meiegagi teeks.

                        aga no hea meelega näeks mõnel järgmistest nürbi mängudest sellist head eesti keelset sarkasmi plakatisse voolituna äkki tõmbakski siinkohal pinged maha ja korraldaks joeli teemas parem reedeni kiire ajurünnaku? kuna soccernet enam kopiraiterile pilkusid ei jaga siis parima sapi pritsija saab kuni järgmise joeli koondisemänguni olla veel mu**im kui joel ise

                        Kommentaar


                          Pohlak ütles, et Rüütli poleks teda nagunii mängudeks Serbiaga ja Sloveeniaga koondisesse kutsunud

                          Kommentaar


                            ma siinkohal parandaks ajuhiiglast.....kapatsiteet on see sõna.....ning nagu elu näitab ,võib mõni olla ka oma suure mahuga loll mis loll.

                            Kommentaar


                              Red Bullshit ?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas munz Vaata postitust
                                joeli käitumine on üleolev ja otsus nõme...aga see on siiski otsus. ja et mees pole kodus avalikkuse ees kasutanud võimalust põhjendada otsust oma sõnadega (loomulikult on lihtsam esineda seal avaldusega stiilis yo guys, we're going to disneyland) näitab see ära tema tegeliku pale. kes tunneb, et talle näkku kuseti neile saab vaid soovitada, et ärge siin klaviatuuri taga end tühjaks närveldage vaid pühkige nägu puhtaks ja mõelge et mis edasi. hetkel jääb mulje, et eesti koondis = joel lindpere ning vaevalt selline poolehoidjate suhtumine neid mõtiveerib kes reedel murule astuvad.

                                arvestades, et lihtne poiss nagu mina ja veel mõni siin piirdub oma elus peamiselt otsustega a la kas kanda palaval päeval boksereid või tavalisi trussikuid siis jumal teab mida suur raha, glämm ja NY meiegagi teeks.

                                aga no hea meelega näeks mõnel järgmistest nürbi mängudest sellist head eesti keelset sarkasmi plakatisse voolituna äkki tõmbakski siinkohal pinged maha ja korraldaks joeli teemas parem reedeni kiire ajurünnaku? kuna soccernet enam kopiraiterile pilkusid ei jaga siis parima sapi pritsija saab kuni järgmise joeli koondisemänguni olla veel mu**im kui joel ise
                                Kõige konstruktiivsem idee üle tüki aja siin teemas.
                                Kopeerides MLS kommentaatorite hääldust saaks kindlasti midagi andekamat leiutada kui "Pole meile vaja Lindpeere"... :P

                                Kommentaar

                                Working...
                                X