320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Joel Lindpere (107/7)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Kaurr Vaata postitust
    õige ta ole , euroopasse võiks tulla küll!
    oleneb. kuskile ungarisse või norra pole ka nagu mõtet.

    kui üldse siis 4 hispaania/inglis/saksa/itaalia tipmisem liiga.
    või mõni korralik euroklubi a la ajax vms.
    alla selle pole nagu päris see.
    hakka ennast nullist üles töötama kui ta seal juba ON keegi.
    Seisan üksi mere ääres
    jalas kollased sandaalid
    valged, merevahust sääred
    hüüan: "Elagu skandaalid!"

    Kommentaar


      0 üles töötama?
      Mõni vend on laulupeol vist liiga palju päikest saanud. Sellist vana inimest ei taha tippliigades keegi. Ameerika on talle täpselt paras koht, Lollidemaal on palju rumalaid inimesi ja ta võib seal isegi suht aruka inimese mulje jätta.
      Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

      Kommentaar


        Algselt postitas Rein Vaata postitust
        0 üles töötama?
        ... Ameerika on talle täpselt paras koht, Lollidemaal on palju rumalaid inimesi ja ta võib seal isegi suht aruka inimese mulje jätta.
        Lollidemaa?!?
        ilmselt oleme kahes täiesti erinevas New York'is käinud.

        See New York kus mina käisin oli enamvähem iga neljas elanik lõpetanud Harvardi, Yale, MTI, Juilliardi või mõne muu sarnase. Tehnoloogia, kuidas on püstitatud sadu pilvelõhkujaid, kuidas toidetakse ja kanaliseeritakse mitukümmend miljonit inimest, kui efektiivselt on korraldatud transport ja päästeteenistused, seda vaatamata terroriohtudele... ma ei söandaks seda küll Lollidemaaks nimetada. Pigem vastupidi, suht intelligentse mulje jätsid enamus sealseid... ehk tuleneb see lihtsalt sellest et seal ka invaliidide eest hoolitsetakse rohkem?
        Või on mõni kodanik jätkuvalt nõukaaegse propaganda mõju all...

        PS. "Inimrumalus on lõpmatu" - väga asjakohane profiili kirjeldus, imho
        Seisan üksi mere ääres
        jalas kollased sandaalid
        valged, merevahust sääred
        hüüan: "Elagu skandaalid!"

        Kommentaar


          lõpetage see euroopa pläma!
          mõelgem hetkeks, kui palju eesti pallureid on olnud oma klubis pikalt põhitegijad?
          poom, piiroja...? veel keegi? kostja vahetas nüüd alles klubi, ehk õnnestub temal tulevikus mingis klubis end legendiks mängida?
          aga... joel on usa-s töötanud selle ajaga, mis ta seal on veetnud, end nii respekteeritud mängijaks, et ta võib isegi lubada endale manitsusi-etteheiteid klubikaaslaste etteastete suhtes omades seejuures muuhulgas kindlat meedia poolehoidu, kuna tema annab endast meedia väitel alati 100%!
          mees on koguaeg olnud põhis ja veelgi enam, 90 min mees koguaeg. eelmise hooaja MVP oma klubis ja tema väärtus meeskonnale tõuseb koguaeg jne.
          pigem hoidkem pöialt et meest mingi tobe vigastus ei taba ja et ta suudaks veel ja veel neid 90 min mänge teha, väravaid ja sööte koguda ja mine tea, äkki ka bullsiga midagi võita! äkki õnnestub kaptenipaelgi kunagi endale napsata?
          mida ma tahan öelda, on see et väga kõva vend on joel, kui nii edasi läheb siis kindlasti riigi parima palluri auhind peaks olema tema sel aastal! respekt!

          Kommentaar


            Algselt postitas ertz Vaata postitust
            mõelgem hetkeks, kui palju eesti pallureid on olnud oma klubis pikalt põhitegijad?
            poom, piiroja...? veel keegi?
            valeri karpin, narva poiss - kuskil hispaania liigas oli aastaid tõsine tegija?
            Seisan üksi mere ääres
            jalas kollased sandaalid
            valged, merevahust sääred
            hüüan: "Elagu skandaalid!"

            Kommentaar


              Algselt postitas chac Vaata postitust
              valeri karpin, narva poiss - kuskil hispaania liigas oli aastaid tõsine tegija?
              ahaaahh. kas ta võitis mõne Estonian Footballer of the Year tiitli ka või?

              Kommentaar


                Algselt postitas ertz Vaata postitust
                ahaaahh. kas ta võitis mõne Estonian Footballer of the Year tiitli ka või?
                krt seda teab.
                kas neeme järvi on võitnud mõne eesti parima dirigendi auhinna?
                Seisan üksi mere ääres
                jalas kollased sandaalid
                valged, merevahust sääred
                hüüan: "Elagu skandaalid!"

                Kommentaar


                  muide, väike isiklik tähelepanek karpinist.
                  aasta võis olla mingi 95 või umbes nii, igatahes piirid olid juba lahti ja hakkas juba ka reisimiseks raha olema.
                  sai siis tehtud ühe pundiga pikem 3nädalane tiir hispaanias.

                  kui esimeses linnas tuli kohalikega jutuks, kust kandis me oleme, siis hakkasime just valmistuma just pikemaks seletuseks nagu igal pool mujal euroopas, a la et põhjamaa, soome lähedal jne... aga piisas lihtsalt "from estonia" - selle peale noogutati arusaamatult endastmõistetavat - ahaa mr. karpin'i kaasmaalased

                  hiljem teistes linnades kontrollides töötas sama asi vastupidi ka, edaspidi piisas karpini mainimisest ja tavaliselt kohe teati et grupp tegelasi on estoniast...

                  nii et see mees pole iial varjanud oma eestimaa juuri.
                  Seisan üksi mere ääres
                  jalas kollased sandaalid
                  valged, merevahust sääred
                  hüüan: "Elagu skandaalid!"

                  Kommentaar


                    Algselt postitas ertz Vaata postitust
                    mida ma tahan öelda, on see et väga kõva vend on joel, kui nii edasi läheb siis kindlasti riigi parima palluri auhind peaks olema tema sel aastal! respekt!
                    Euroopa mõistes keskpärase liiga ülemise otsa klubis jalgpalli mängimine pole ilmselt kõige mõjusam argument, mille toel tiitleid välja jagada. Millegipärast ei käinud siin teemas keegi vastu rinda tagumas, kui Lindpere Norra keskmikus samuti aastaid järjest 90 minutit per mäng platsil ringi sibas. Väheusutav, et vaid kontinendi vahetus sellises vanuses mängija klassi nii oluliselt tõstab. Taustsüsteem on teine ja otsese võrdlusmomendi puudumisel on idealiseerimine kergem tulema. Pealegi võiks vähemalt minu hinnangul potentsiaalne aasta parim siiski koondise särgis ka midagi näidata.
                    Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas jyriöö Vaata postitust
                      Euroopa mõistes keskpärase liiga ülemise otsa klubis jalgpalli mängimine pole ilmselt kõige mõjusam argument, mille toel tiitleid välja jagada.
                      ...
                      Taustsüsteem on teine ja otsese võrdlusmomendi puudumisel on idealiseerimine kergem tulema.
                      Ja mismoodi sa siis väidad et MLS on Euroopa mõistes keskpärane liiga, kui võrdlusmoment puudub?
                      Ma jagaks ka heameelega parima tiitleid La Liga, Premieri jne klubidesse pääsenud eestlastele, aga sellisel juhul jääks ju tiitel välja andmata? Kes on olnud käesoleval aastal Lindperest klubivutis edukam, küsiks siis sult vastu.

                      Algselt postitas jyriöö Vaata postitust
                      Pealegi võiks vähemalt minu hinnangul potentsiaalne aasta parim siiski koondise särgis ka midagi näidata.
                      Aga miks? Kas koondis, mis kaotab võõrsil Fääridele, käib esiliiga tasemel palluritega Lõuna-Ameerika tuuril (kelle raha eest, seda võiks rääkida teises teemas) ja mille juhtimine sealtkõigekõrgemalt on aastaid olnud pehmelt öeldes küsitav, peaks alati olema jalgpalluri prioriteet nr1?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Kaspy Vaata postitust
                        Teise värava võiks vist ka omaväravaks lugeda, kui pall kaitsja peast rikošeti võttis.
                        Ma võin eksida, aga kas mingi selline kirjutamata reegel vist on, et kui löök läheb raami ja oleks võinud sisse minna, siis omaväravat pole?
                        Kapten Trumm

                        Kommentaar


                          Muidu ertz'i jutuga 90 min. nõus
                          Lisaminutiteks jääb see koondise teema paraku. Koondise käekäik ega juhtimine pole siin otsustava tähendusega, suuremat rolli mängivad ilmselt muud asjad, mida juba eelmine aasta lahati. Aga igaühel vaba valik ja tuleb leppida.

                          Krt, kõhualune tunne on, et NY sel aastal midagi saavutab...
                          Kapten Trumm

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Raivo19 Vaata postitust
                            Krt, kõhualune tunne on, et NY sel aastal midagi saavutab...
                            Kui normaalset vv-i klubisse ei tooda, siis minu arvates ei saavutata midagi.
                            Algselt postitas fitti
                            Jah. 8-2, mu vanad ja noored mankusõbrad. Kirjutage see skoor oma naabri uksele, kraapige homme hommikul trolli-istmesse, twiitige ja sheerige. Keegi ei tohi jääda teadmata, missugusele grandioossele tagantvõtule kunagine suurklubi täna viidi.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas ertz Vaata postitust
                              Ja mismoodi sa siis väidad et MLS on Euroopa mõistes keskpärane liiga, kui võrdlusmoment puudub?
                              Nagu ma ju kirjutasin: mängijat taustsüsteemiga võrreldes eeldusel, et 29 aastaselt ei tee enam hüppelist arengut individuaalses meisterlikkuses. Lindpere oli Norra keskmikus aus squad player ja kellelgi ei tulnud pähe nõuda selle pealt tema Eesti parimaks kuulutamist. Miks siis nüüd peaks? Klubi MVP-ks hääletamine näitab minu meelest pigem just seda taset, mille kontekstis teda võrreldakse. Muidugi eksisteerib õhkkõrn võimalus, et hilises nooruses on toimunud müstiline transformatsioon suurepäraseks jalgpalluriks, kuid vähemalt selle põhjal, mida mina näinud olen, seda väita ei saa.

                              Kas koondis, mis kaotab võõrsil Fääridele, käib esiliiga tasemel palluritega Lõuna-Ameerika tuuril (kelle raha eest, seda võiks rääkida teises teemas) ja mille juhtimine sealtkõigekõrgemalt on aastaid olnud pehmelt öeldes küsitav, peaks alati olema jalgpalluri prioriteet nr1?
                              Kulla mees, teema ei ole ju mängija prioriteetides, me räägime siin härrast Eesti parima jalgpalluri kontekstis. Selle auväärt tiitli teenimiseks võiks minu hinnangul ikka koondist esindada. Mitte et sinises särgis tehtud esitused valiku tegemisel määravaks peaksid saama, aga sümboolne tähendus ühe kriteeriumina peaks sellel olema.
                              Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas chac Vaata postitust
                                Lollidemaa?!?
                                ilmselt oleme kahes täiesti erinevas New York'is käinud.

                                See New York kus mina käisin oli enamvähem iga neljas elanik lõpetanud Harvardi, Yale, MTI, Juilliardi või mõne muu sarnase. Tehnoloogia, kuidas on püstitatud sadu pilvelõhkujaid, kuidas toidetakse ja kanaliseeritakse mitukümmend miljonit inimest, kui efektiivselt on korraldatud transport ja päästeteenistused, seda vaatamata terroriohtudele... ma ei söandaks seda küll Lollidemaaks nimetada. Pigem vastupidi, suht intelligentse mulje jätsid enamus sealseid... ehk tuleneb see lihtsalt sellest et seal ka invaliidide eest hoolitsetakse rohkem?
                                Või on mõni kodanik jätkuvalt nõukaaegse propaganda mõju all...

                                PS. "Inimrumalus on lõpmatu" - väga asjakohane profiili kirjeldus, imho
                                Wow, NY ongi Ameerika ja Tallinn on Eesti? Haridust tundub sul olevad, aga haritusega kuidas lood on?
                                Lausa lust on vaadata kuidas 30 aastaselt mehelt oodatakse Euroopa tippliigades läbilööki. Aga küllap ta tuleb Euroopasse lammutama ja teeb seda 3 aastat ning siis siirdub tagasi Ameerikasse nagu Henry. Kuuldavasti pidid City ja Barca juba pakkumist ettevalmistama, sest selline vend kelle oskusi ei hinnatud ei Bulgaarias ega Norras sobib neile ideaalselt.
                                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X