320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Joel Lindpere (107/7)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas ertz Vaata postitust
    Kes on olnud käesoleval aastal Lindperest klubivutis edukam, küsiks siis sult vastu.
    Mida ta siis saavutanud on? Valiti klubi parimaks ja sai playoffis haledalt põske. WellDone.
    Näiteks Klavani põhikoosseisu murdmine ja Hollandi liiga 4. kohta on ikka miljon korda kõvem savutus.

    Kommentaar


      Algselt postitas Rein Vaata postitust
      0 üles töötama?
      Ameerika on talle täpselt paras koht, Lollidemaal on palju rumalaid inimesi ja ta võib seal isegi suht aruka inimese mulje jätta.
      Algselt postitas chac Vaata postitust
      Lollidemaa?!?
      ...
      Või on mõni kodanik jätkuvalt nõukaaegse propaganda mõju all...

      Algselt postitas Rein Vaata postitust
      Wow, NY ongi Ameerika ja Tallinn on Eesti? Haridust tundub sul olevad, aga haritusega kuidas lood on?
      mida sa nüüd üritad kirjutada - et NY ei ole Lollidemaa või ikkagi on?


      üldiselt ameerika koha pealt lisaksin veel - pikka aega, võib-olla isegi tänapäeval kehtivad/kehtisid immigratsioonireeglid mis ei lase riiki elama tulla isikuil kelle IQ on alla teatud määra.
      >100 aasta jooksul peaks mingi statistiline erinevus tekkima riikidega kelle elanikele IQ quotat pole iialgi rakendatud.
      Seisan üksi mere ääres
      jalas kollased sandaalid
      valged, merevahust sääred
      hüüan: "Elagu skandaalid!"

      Kommentaar


        Üritasin kirjutada seda, et sa oled ikka mõnus mees kui arvad, et NY ongi Ameerika ja küllap on ka Tallinn sinu jaoks Eesti (viimane oli lihtsalt vürtsi lisamiseks mainitud).
        Kas sa ka seda tead, et üle 50 protsendi Ameeriklastest ei suudaks kaardilt leida Aafrikat, Saksamaad, Eestist (Joelil ununes ka üsna kiiresti kust ta pärit on) ma ei räägigi. Paljudel on isegi oma kodumaa leidmisega raskusi. Päris haritud rahvas on seal tõesti. Ameerika on Lollidemaa ja jääb ka selleks, kitsama silmaringiga inimesed elavad tõenäoliselt ainult P- Koreas, aga nendele võib selle andestada.
        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

        Kommentaar


          Tule taevas appi. Rein, alles hiljuti Viru keskuses vist anti samamoodi kaart ette ja lasti maid otsida. No tra isegi Taanit ei leidnud mõni üles. Tänapäeva noorus, meil siin samamoodi üle 50% ei tea maast-ilmast midagi ja bangivad kuskil klubides ringi. Ilmselgelt lollidemaa.

          Kommentaar


            Algselt postitas Rein Vaata postitust
            Üritasin kirjutada seda, et sa oled ikka mõnus mees kui arvad, et NY ongi Ameerika ja küllap on ka Tallinn sinu jaoks Eesti (viimane oli lihtsalt vürtsi lisamiseks mainitud).
            Kas sa ka seda tead, et üle 50 protsendi Ameeriklastest ei suudaks kaardilt leida Aafrikat, Saksamaad, Eestist (Joelil ununes ka üsna kiiresti kust ta pärit on) ma ei räägigi. Paljudel on isegi oma kodumaa leidmisega raskusi. Päris haritud rahvas on seal tõesti. Ameerika on Lollidemaa ja jääb ka selleks, kitsama silmaringiga inimesed elavad tõenäoliselt ainult P- Koreas, aga nendele võib selle andestada.
            ei ma ei arva esiteks seda et NY on kogu ameerika, NY on lihtsalt koht kus JL oma tegusid täna teeb; ja ma ei arva ka seda et muu ameerika nii rumal on nagu meil siin on kombeks seda pidada.

            ja teiseks ma ei arva et kaardilt mingi riigi leidmise oskamatus kedagi otseselt väga lolliks teeb.
            kui hakata vaatama kuidas on lood eestis elemetaarsete majandusmatemaatiliste oskustega siis pilt võib hullemgi olla; pakun lambist et ca 70-80% eesti elanikest ei oska näiteks elementaarset protsentarvutust, rääkimata arusaamisest mis on krediit ja mis deebet.
            kui palju eestis neid sms laenu võtjaid oligi, vist mingi 25 % täisealisest elanikkonnast? kas see pole haige number?

            kumb oskustest on elus hakkamasaamiseks olulisem, kaardi pealt riike leida või oma (ettevõtte) rahasid korralikult arvestada?
            Seisan üksi mere ääres
            jalas kollased sandaalid
            valged, merevahust sääred
            hüüan: "Elagu skandaalid!"

            Kommentaar


              Algselt postitas Rein Vaata postitust
              Kas sa ka seda tead, et üle 50 protsendi Ameeriklastest ei suudaks kaardilt leida Aafrikat, Saksamaad, Eestist (Joelil ununes ka üsna kiiresti kust ta pärit on) ma ei räägigi. Paljudel on isegi oma kodumaa leidmisega raskusi. Päris haritud rahvas on seal tõesti. Ameerika on Lollidemaa ja jääb ka selleks, kitsama silmaringiga inimesed elavad tõenäoliselt ainult P- Koreas, aga nendele võib selle andestada.
              või teine näide.
              kui palju eestlasi tõmbas buumiajal üheainsa lolli allkirjaga (=eluasemelaenuga) oma elu pikaks ajaks täiesti kinni? millal kinnisvara hinnad võiks taastuda buumiaegsele tasemele, 10 aasta pärast, või läheb kauem? seni müüa ka ei saa, müügisumma laenujääki ära ei kata...
              mis kasu on sellest et sa leiad kaardi pealt üles burundi aga samal ajal kirjutad alla tõsiselt lollile laenulepingule? kes siis ikkagi on loll ja kes ei ole?
              Seisan üksi mere ääres
              jalas kollased sandaalid
              valged, merevahust sääred
              hüüan: "Elagu skandaalid!"

              Kommentaar


                lolle on igas riigis, äkki nüüd lõpetaks selle läbustamise siin ?

                Kommentaar


                  Algselt postitas jyriöö Vaata postitust
                  Nagu ma ju kirjutasin: mängijat taustsüsteemiga võrreldes eeldusel, et 29 aastaselt ei tee enam hüppelist arengut individuaalses meisterlikkuses. Lindpere oli Norra keskmikus aus squad player ja kellelgi ei tulnud pähe nõuda selle pealt tema Eesti parimaks kuulutamist. Miks siis nüüd peaks? Klubi MVP-ks hääletamine näitab minu meelest pigem just seda taset, mille kontekstis teda võrreldakse. Muidugi eksisteerib õhkkõrn võimalus, et hilises nooruses on toimunud müstiline transformatsioon suurepäraseks jalgpalluriks, kuid vähemalt selle põhjal, mida mina näinud olen, seda väita ei saa.
                  imo MLS > norra igasuguse kahtluseta.

                  Algselt postitas jyriöö Vaata postitust
                  Kulla mees, teema ei ole ju mängija prioriteetides, me räägime siin härrast Eesti parima jalgpalluri kontekstis. Selle auväärt tiitli teenimiseks võiks minu hinnangul ikka koondist esindada. Mitte et sinises särgis tehtud esitused valiku tegemisel määravaks peaksid saama, aga sümboolne tähendus ühe kriteeriumina peaks sellel olema.
                  ei ole nõus. eesti parim on imo see, kes on jooksval aastal olnud kõige edukam ja "esil" jalgpallur kas siis klubi või koondise eest, või mõlema. aga üks ei välista ju teist. kui näiteks kostja sloveenia liigas uues klubis samamoodi paugutama hakkab, siis.. olen nõus, on tal selge eelis ka parima valimisel. edukat mängijat ei tohiks selle pärast küll ignoorida, et ta koondist ei esinda.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas chac Vaata postitust
                    või teine näide.
                    kui palju eestlasi tõmbas buumiajal üheainsa lolli allkirjaga (=eluasemelaenuga) oma elu pikaks ajaks täiesti kinni? millal kinnisvara hinnad võiks taastuda buumiaegsele tasemele, 10 aasta pärast, või läheb kauem? seni müüa ka ei saa, müügisumma laenujääki ära ei kata...
                    mis kasu on sellest et sa leiad kaardi pealt üles burundi aga samal ajal kirjutad alla tõsiselt lollile laenulepingule? kes siis ikkagi on loll ja kes ei ole?
                    Lolle on igasuguseid, mõni kirjutab 10 000 taala eest alla lepingule mis ei luba tal rahvuskoondist esindada. Küllap oleks ka selliseid laenuvõtjaid vähem kui tööandjaid ka Eestis selliseid "boonuseid" maksaks.
                    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                    Kommentaar


                      Andestust OT pärast ,aga Mr.NY lihtsalt sunnib selleks.Tõsta taevasse riiki,kes on ennast vigaseks laenamise ja töötajate orjastamise läbi hüpoteeklaenude aluse panija, no kuulge.Pinnapealsed keep smilerid,küsida mitte selleks,et tunned huvi vaid selleks et olla viisakas,midagi ebaviisakamat ,tüütumat ning ajuvabamat on raske välja mõelda.Selle asemel ,et seal harvardites ja jeilides õhust trükitud rahale katte valetamist õppida,et siis päris ajusid saaks sisse osta,kes suudaks ka inseneri teadust teha ,võiksid nad sinna üldse minemata jätta,oleks ülejäänud maailmal kergem.

                      See muidugi ei kahanda vananevate,motivatsioonita pallivate Henryde,Beckhamite jne. pallivõlumise kunsti väärtust ning selliste meestega juba kuskil norras mängida ei saa.Olen alati arvanud,et hea mees suudab ikka seda paremini mängida,mida osavamad ning õigemini mõtlevad on nii tema kaaslased kui vastased.Raske on anda söötu milleni sõbra mõte ei küündi ning ei aita super pettest kui vastane ei oskaks arvatagi, et sa tast nii mööda võid minna,seega usun et lollidemaal on siiski asjalikum pallida kui kuskil poolkõvas superstaari vabas liigas,lend on lihtsalt madalam.

                      Geeniuste riikebatt Ühendriikide fiskaalpoliitika üle tõenäoliselt pingestub tulevatel nädalatel ja kuudel, kuna riik jõuab kongressi poolt seatud 14,3 triljoni dollarilise võlapiirini. Ilma poliitikute toetuseta seda piirmäära suurendada võib USA seista silmitsi võimaliku pankrotiga juba juuli alguses ja seni pole vabariiklaste ja demokraatide vahel veel ühist kõnekeelt leitud.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas jyriöö Vaata postitust
                        Lindpere oli Norra keskmikus aus squad player ja kellelgi ei tulnud pähe nõuda selle pealt tema Eesti parimaks kuulutamist. Miks siis nüüd peaks?
                        Erinevalt näiteks Piirojast, kes on....oh, wait! Mis toob meid selleni: nimeta mõni Eesti aasta jalgpallur, kes on olnud sinu kirjeldatust enamat ja ilma emotsioonita, et "Aga Barcelona ju tahtis Poomi". Läheb, ma kahtlustan, raskeks.

                        Ehk see, et mängija teeb kuskil, kus kõik taevatähed sobivad, hea aasta, pole midagi müstilist. Ikka juhtub. Miks mitte tunnustada?

                        P.S. Ma saan aru küll, et ta ei saa, sest Eestis on see idiootne valimise süsteem, millest keegi aru ei saa ja mistõttu Norra esiliiga mees on täielik täkk.
                        When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                        Kommentaar


                          oh lahe.
                          järgmine kord kui üritan kahtluse alla panna kellegi totakat eelarvamust näiteks jaapanist siis saan kohe loodetavsti mr. Edo'ks ristitud.

                          aga noh.
                          ameeriklased vist siiani ainsad kes eduka elavmissiooni kuule saatnud. no Lollidemaa insenerid, muidugi.
                          Nobeli preemia laureaadid, kõige rohkem võitnud - Lollidemaa teadlased muidugi (ma ei räägi sii totakatest rahu preemiatest muidugi).
                          tänapäevase arvuti panid kokku, varustasid selle tarkvaraga, ja panid selle ka võrku mida nüüd internetiks kutsutakse - no on ikka Lollidemaa insenerid, kesse muu nii jaburat oleks teinud.
                          sõjatehnikast ma ei räägigi. lennukid, lennukikandjad, kuni pisiasjadeni a la öise nägemise seadmed välja.
                          GPS. Lollidemaa insenerid, noh. igaüks oleks ju parema teinud.

                          kuidas te siis aru ei saa.
                          kuskil ajalehes kirjutas ju ka. et lollid.
                          ja naabrimees oli ka nõus.
                          pealegi, rahandusega neil vist pole päris kõik korras.
                          ja külmalt viisakad on ka. üldse südamlikult omavahel ei suhtle.
                          ja kaardi pealt ka Eestit, mõelge vaid, isegi EESTIT ka üles ei leia.
                          ühesõnaga Lollidemaa, täielikud lollid ju.

                          sry OT
                          Seisan üksi mere ääres
                          jalas kollased sandaalid
                          valged, merevahust sääred
                          hüüan: "Elagu skandaalid!"

                          Kommentaar


                            Irw, tore kui mõne inimese jaoks on kõige tähtsamad asjad maailmas GPS, arvutid ja viimasesõna sõjatehnika(eriti selline tehnika millega igale poole maailmas "demokraatiat" viiakse.
                            mina olen matsirahva liige ja minu jaoks on palju olulisemaid asju kui GPS ja muu pask. Näiteks tavaline õng on mu arust palju parem leiutis kui GPS ja tualettpaber on ka mõnusam asi kui mingid ööselnägemise asjad. Ja normaalsed inimesel magavad üldiselt öösel ning näevad unenägusid. Milleks öösel üldse vaja midagi näha on? Peale ununägude muidugi.
                            Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                            Kommentaar


                              Osvaldole plus üks
                              chac võiks aru saada, et jah suur osa säravatest peadest tuleb usast, sest seal on raha ja võimalused. Selle hinnaks on riigivõlg. Raha päritolu on Made in China. Võlg, saad aru VÕLG. ja kui eestlastel on sms laen, siis seal on 5 krediitkaarti per kärss, plus liisingud ja laenud.
                              Ja mis kinnisvara hindadesse ja buumi puutub, siis fakk mees, sa ikka mäletad kust ja mis põhjustel sai alguse viimane majanduskriis (ameerika kinnisvaraturu kokkukukumisest oled kuulnud?)? MIs tingimustel ja kuidas seal laenu jagati? Kõik ei ole nii must ja valge noh. Selge see, et seal raha on ja seda osatakse teenida. Socceri liiga on ainult mitte kõige parem
                              Ja mu meelest arutlev teema mis puudutab palluri riigis toimuvat, ei peaks lugema ohv topikuks.

                              Kommentaar


                                Aitab ka juba. Nädal alles noor ja ma ei jõua reede õhtut ära oodata, millal te parematele jahimaadele siirdute.
                                I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X