320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Joel Lindpere (107/7)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    tal peaks see tehtud olema ja becks peaks milanis laenul olema juba ammu.

    Kommentaar


      Algselt postitas aanvaller Vaata postitust
      becks peaks milanis laenul olema juba ammu.
      Mis siis?
      MLS-i hooajaks on ta tagasi ju, hiljemalt juuli keskel nagu eelmine aasta. Härral on veel kolm hooaega Galaktikas vaja rabeleda, et 6,5 milli taala aastas kontole jookseks.
      Parandage kui eksin
      INTER ARMA CARITAS

      Kommentaar


        liiga tase ja palgad kasvavad ikka märgatava hooga, liitunud on mitmed uued klubid ja isegi liitumas teine kanada sats (lisaks torontole) vancouver. eesotsas thordarsoniga. parimad mängijad seal saavad ikka korralikku nutsu

        Kommentaar


          Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
          Igaks sõprusmänguks ta sealt küll Euroopasse sõitma ei hakka. Ei tea , tundmatu liiga ja tundmatu jalgpall on see USA liiga minu jaoks aga eks näis. Normaalsem , kui Venemaa ,kuigi taseme poolest on Vene ilmselt tugevam ja makstakse rohkem.
          Ma siin varasematel aastatel vahel näinud MLSi mõningaid mänge ja kokkuvõtteid. harjumist vajab see, et mitmedki satsid mängivad Ameerika jalka väljakutel ja seal need jardi jooned maas (kui nüüd viimase aastaga mingeid suuri muutusi pole olnud). Samas tempo oli ikka väga kõrge ja mängupilt atraktiivne! Vahemalt seninähtu põhjal.

          Näitena võib ju tuua ka selle, et Everton võttis see hooaeg Galaxyst laenule Landon Donovani ja mees suht kiirest tähtsaks lüliks Premieri võistkonnas kerkinud. Aga eks ta ole ka staarmängija USAs.

          Kommentaar


            Algselt postitas meesmuiste Vaata postitust
            Samas tempo oli ikka väga kõrge ja mängupilt atraktiivne! Vahemalt seninähtu põhjal.
            nii liiga ühesehitus (west/east conference ja play-offid) kui ka mängupilt on ameerikalik. meenutab veits hokit mõnikord, hea väravavaht on pool meeskonda kõvasti lööke ja keskväljast joostakse vahepeal niisama üle kordamööda

            Kommentaar


              Olen minagi aeg-ajalt MLS mänge vaadanud ja midagi nii atraktiivset kui Meesmuiste näinud pole. Üldiselt on seda taset millegagi-kellegagi võrrelda üpris keeruline. Kokkupuutepind Euroopa klubidega sisuliselt puudub. Mingite sõprusmängude taustal ei saa küll mingeid järeldusi teha.

              Lindpere seisukohalt kindlasti hea käik.
              "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

              Kommentaar


                keegi kunagi mainis, et MLS mängudes minnakse rünnakule orelimussi saatel nagu nhl-s? on see ka tõsi ?
                //

                Kommentaar


                  Algselt postitas sunseek Vaata postitust
                  keegi kunagi mainis, et MLS mängudes minnakse rünnakule orelimussi saatel nagu nhl-s? on see ka tõsi ?
                  Minu meelest ei lasta NHL-is orelimussi rünnakule minnes.
                  jokers to the right
                  clowns to the left of me

                  Kommentaar


                    http://freddie.speaksup.com/ lugege seda, keda huvitab kuidas näeb Ljungberg MLS`i.

                    Kommentaar


                      Peatagem korraks hobused. Kas keegi ametlikku kinnitust on silmanud, RBNY lehel ei suutnud seda leida. Seni viitavad kõik sahinad sellele Norra saidile, kes omakorda osundab mäned˛eri väidetavat SMS-i. Translaator ütleb samuti, et lause "Vi har konkludert med at vi ikke gir Joel et kontraktsforslag, og det er ut fra rene sportslige vurderinger" tähendab niipalju, et Tromsö ei kavatsenudki Jukile uut lepingut pakkuda. Lõhnab veidi mõlema poole häma järele.
                      http://et.wikipedia.org/wiki/Eesti_jalgpallikoondis

                      Kommentaar


                        Algselt postitas mel21 Vaata postitust
                        Peatagem korraks hobused. Kas keegi ametlikku kinnitust on silmanud, RBNY lehel ei suutnud seda leida. Seni viitavad kõik sahinad sellele Norra saidile, kes omakorda osundab mäned˛eri väidetavat SMS-i. Translaator ütleb samuti, et lause "Vi har konkludert med at vi ikke gir Joel et kontraktsforslag, og det er ut fra rene sportslige vurderinger" tähendab niipalju, et Tromsö ei kavatsenudki Jukile uut lepingut pakkuda. Lõhnab veidi mõlema poole häma järele.
                        Rahu-rahu nii Pohlak kui Lindpere on kinnitanud, et allkirjad on paberil.

                        Kommentaar


                          Joel Lindpere seiklused testperioodi ajal on kirjas ERR-i spordiportaalis:
                          Algselt postitas alehis
                          "Iga inimene, kes käib Eestis klubijalkat vaatamas staadionil, ongi ultra. Terve mõistusega inimene nii sittades tingimustes jalgpalli vaatama ei läheks."
                          Soccernet.ee foorumi külastajate arvates parim uustulnuk 2010!

                          Kommentaar


                            „Ostsin äsja taskuteatmiku New Yorgi kohta, lisaks kavatsen läbi käia kõik USA osariigid,“ sõnas kaheaastase lepingu sõlminud eestlane. „Väga huvitavad ajad seisavad ees!“

                            EDIT vaadake delfist videot ka: http://sport.delfi.ee/news/jalgpall/....d?id=28810505

                            Kommentaar


                              Algselt postitas dnb Vaata postitust
                              „Ostsin äsja taskuteatmiku New Yorgi kohta, lisaks kavatsen läbi käia kõik USA osariigid,“ sõnas kaheaastase lepingu sõlminud eestlane. „Väga huvitavad ajad seisavad ees!“

                              EDIT vaadake delfist videot ka: http://sport.delfi.ee/news/jalgpall/....d?id=28810505
                              Samuti ei karda ta, et mänguväline elu metropolis jalgpalli mängimist segaks. "Väga kodune inimene ma ei ole - eks ma ringi käin ja kindlasti New Yorgi vahel hulgun," muigas ta, "aga töö on üks asi ja seda tööd mulle meeldib teha ja seda ma oskan, nii et annan endast parima ja vaatan, mis seal tuleb."

                              Kommentaar


                                jah, ta võiks sufjan stevensi soiku jäänud plaani (igast osariigist album) jätkata. delfi videost oli näha, et tegelikult talle juba folktrubaduurile kohane habe hakkab ligi tikkuma. üldiselt väga tubli, mul läks küll kohe meel soojemaks, kui seda uudist kuulsin. loodetavasti saab tublisti mänguaeg ka, siis veel toredam.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X