320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

III Liiga Lõuna 2005

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'III Liiga Lõuna 2005\'

    FCF Järva-Jaani - Põltsamaa Sport 3:1 (2:0)
    Mamps on tubli, nii päeval laudas kui ka õhtul klubist tulles hilja..

    Kommentaar


      Vastus teemale \'III Liiga Lõuna 2005\'

      Jk Võru-JK Kodugaas 3:1 (2:0)

      Kommentaar


        Vastus teemale \'III Liiga Lõuna 2005\'

        Jk Võru-JK Kodugaas 3:1 (2:0)

        Kommentaar


          Vastus teemale \'III Liiga Lõuna 2005\'

          Comwell - Kirm 3 : 1
          Lõpuks ometi tulid need kaua oodatud esimesed 3 punkti.

          Kommentaar


            Vastus teemale \'III Liiga Lõuna 2005\'

            Algselt postitas romario


            Välk-Koeru 6-0

            Kommentaar


              Vastus teemale \'III Liiga Lõuna 2005\'

              kas karksi ja elva mäng jäigi 2 - 0?

              Kommentaar


                Vastus teemale \'III Liiga Lõuna 2005\'

                JK Karksi - FC Elva II 4:2 (2:0)

                Et ise jamasime algul ja ei suutnud mängu korralikult käima saada. Teise poolaja karksi väravad või aga kohtuniku arvele kirjutada

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'III Liiga Lõuna 2005\'

                  JK Võru järjekordne kodumäng oli staadionile meelitanud suure hulga publikut. Seda eelkõige samal ajal lõppema hakanud kergejõustiku võistlusele. Mäng algas viljandlaste kerge survega, kuid peale paari pealelöögi midagi ohtlikku külalised korda saata ei suutnud. Tasapisi hakkasid ka võrukad oma mängu leidma ning kui mängitud oli pool esimesest poolajast andis äärekaitsja Vjatseslav Vassilenko suurepärase pika söödu ette ründajatele, kust Janek Eks palli väravavahi abiga Eston Kurvitsale suunas. Estonil ei olnud raskusi saata palli väravasse seisuks 1 : 0. Kümmekond minutit hiljem leidis Vaimar Vill\'i sööt üles taas Kurvits\'a, kes palli külmavereliselt väravasse saatis. Kuigi vastased jäid antud olukorras ootama suluseisu märkivat vilet, siis seda kohtuniku suust ei tulnud ning võrulased asusid kohtumist 2 : 0 juhtima. Sellelt tulemuselt mindi ka vaheajale. Võrulased võisid rahulikumalt hingata.
                  Teine poolaeg algas sarnaselt esimesele Kodugaasi kerge survega. Võrulased jäid eelkõige alla keskväljakul, kus mulgid palli hästi liigutasid. Kumbki meeskond midagi väga ohtlikku poolaja alguses korda saata ei suutnud. Poolaja keskel said aga viljandlased seda mida olid taga ajanud. Pika pusimise järel suudeti hea söödu mänguga vabaks mängida ründaja ning üks värav tagasi lüüa. Kuigi ka see värav lõhnas väga suluseisu järele, siis taaskord oli kõik määruste pärane. Viljandlaste ülemvõim keskväljakul jätkus ning võrulased pidid midagi ette võtma. Õnneks oli seekord kasutada pikk pink ning just pingilt oli võtta mees kes mängu murde toob. JK Võru otsustas platsilt ära võtta ühe ründaja ning keskväljale toodi Ainar Raat. Mõni minut hiljem oli just Raat see, kes Valeri Kuragini ja Vaimar Vill\'i eeltöö väravaks sepistas ning võrulased 3 : 1 ette viis. Edasi hoidsid võrulased rohkem kaitsesse ning kuna viljandlased aina rohkem ründasid, siis tekkis ka meil oma võimalusi. Ennem, kui mänguskoor muutuda jõudis, kõlas kohtuniku lõpuvile ning võrulased teenisid 3:1 võiduga juurde kolm punkti. Ühtlasi oli see võrulaste neljas võit järjest. Järgmise kohtumise peab JK Võru kodus JK Karksiga. Kohtumine toimub 19. juunil kell 14:00 Väimelas.

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'III Liiga Lõuna 2005\'

                    Algselt postitas smith


                    JK Karksi - FC Elva II 4:2 (2:0)

                    Et ise jamasime algul ja ei suutnud mängu korralikult käima saada. Teise poolaja karksi väravad või aga kohtuniku arvele kirjutada
                    Njah aint 3 värav oli kindel suluseis ja Elval oli õnne,et kohtunik nr9 punast kaarti ei näidand lasta end nii sõimata...piirdus aint kollasega
                    Olen see kes olen

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'III Liiga Lõuna 2005\'

                      Njah aint 3 värav oli kindel suluseis ja Elval oli õnne,et kohtunik nr9 punast kaarti ei näidand lasta end nii sõimata...piirdus aint kollasega
                      Las koerad hauguvad, karavan läheb edasi. Ju siis kohtuniku ei häirinud see möla väljakul ja sellest võiksid teised kohtunikud õppida mitte hiilata hoiatuste jagamisega (kollaste kaartide). Äkki peaks selles suhtes kah edetabelit pidama?

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'III Liiga Lõuna 2005\'

                        Algselt postitas vostrjakov

                        Las koerad hauguvad, karavan läheb edasi. Ju siis kohtuniku ei häirinud see möla väljakul ja sellest võiksid teised kohtunikud õppida mitte hiilata hoiatuste jagamisega (kollaste kaartide). Äkki peaks selles suhtes kah edetabelit pidama?
                        Kohtunik on inimene, kes teeb oma tööd, mulle näiteks ei meeldiks kui mingi töll arvab heaks mind selle eest sõimata.
                        Mamps on tubli, nii päeval laudas kui ka õhtul klubist tulles hilja..

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'III Liiga Lõuna 2005\'

                          Kohtunik on inimene, kes teeb oma tööd, mulle näiteks ei meeldiks kui mingi töll arvab heaks mind selle eest sõimata.
                          Kahjuks näitab see kohtuniku mõjutatavust. Kas siis ühele või hoopis teisele poole. Kohtunik peab vastutama ainult teiste kohtunik ees nii, et mis sa kardad? Ära lase ennast häirida ja tee oma tööd objektiivselt. Mölast pääsemiseks on kaks teed, kas saavutad tunnustuse heade vilepartiidega või omandada närvilise kaardi näitaja kuulsuse. Olen ise kah vilistanud noorte mänge, ühel turniiril ja kohtasin seal kohtunikku kellele kohe meeldis näidata kaarte. Ta kiitis, et oli hea päev, sai näidata 34 korda kollast kaarti. Mul jäi selle peale suu lahti. Ma arvan, et see ei ole objektiivne ja põhjendatud - loodan, et see kohtunik kunagi muutub normaalsemaks.

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'III Liiga Lõuna 2005\'

                            Algselt postitas vostrjakov


                            Kohtunik on inimene, kes teeb oma tööd, mulle näiteks ei meeldiks kui mingi töll arvab heaks mind selle eest sõimata.
                            Olen ise kah vilistanud noorte mänge, ühel turniiril ja kohtasin seal kohtunikku kellele kohe meeldis näidata kaarte. Ta kiitis, et oli hea päev, sai näidata 34 korda kollast kaarti. Mul jäi selle peale suu lahti. Ma arvan, et see ei ole objektiivne ja põhjendatud - loodan, et see kohtunik kunagi muutub normaalsemaks.
                            Vaevalt küll!See vend on kindlasti mingi kompleksi käes vaevleja ning \"elab ennast jalkaväljakul vilet puhudes välja\"...Kohe kahju sellistest,aga mis parata...ja muidugi omaarust on nad \"hullult tegijad\"!

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'III Liiga Lõuna 2005\'

                              Kui nüüd meie super korrespodent Fauna kodukal ei eksi siis Comwell ja Kirmi mängu tulemus tühistatud ja Kirmile võit.

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'III Liiga Lõuna 2005\'

                                Algselt postitas vostrjakov

                                Comwell - Kirm 3 : 1
                                Lõpuks ometi tulid need kaua oodatud esimesed 3 punkti.
                                Kergelt tulnud, kergelt läinud
                                Mamps on tubli, nii päeval laudas kui ka õhtul klubist tulles hilja..

                                Kommentaar

                                Working...
                                X